61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #46876
    Nem vagy egyedül, előbb utóbb, lehet inkább utóbb, csak tiszteletét teszi, biztos formálja a véleményét.
  • Isthy
    #46875
    Vajon Mse él még?
    Mert én nagyon kíváncsi lennék a szombati meccsel kapcsolatos véleményére.
  • Isthy
    #46874
    Tény, hogy mindketten komoly erősítésnek tűnnek a csapat számára, de tényleg furcsa ez a "csapatépítés"...
  • kaloz174
    #46873
    "Újabb brazil válogatott játékos igazolt Siófokra!
    Silvia Helena Araujo Pinheiro után újabb brazil válogatott kézilabdázó igazolt Siófokra! A szóban forgó játékos a 23 esztendős Jacqueline Anastácio, aki elsősorban átlövőként vethető be."

    Nem egészen értem én ezt a történetet, de ez legyen a csapat belügye, inkább nem ragoznám.
    Azonban emlékszem arra, amikor a jelenlegi legjelentősebb támogató a csapathoz került. Egyértelműen első számú ígérete volt, hogy a környék tehetséges fiataljainak összegyűjtésével egy jelentős utánpótlás bázist fog kialakítani, amire alapozni szeretné a leendő I. osztályú csapatot. (Akkor még NB I(B volt.)

    Ehhez képest jelenleg egyetlen siófoki játszik az első csapatban. A többieket különféle első osztályú, de legalább magyar csapatokból igazolták. A siófoki kiöregedett ifik különböző együttesekben játszanak, nem Siófokon.
    Az együttesnél jelenleg fontosabb fenntartani az első osztályú látszatot, mint igazi siófoki csapattá válni, felvállalni a saját fiataljainkat.

    Megértem, hogy a hiányposztokra, na és olyan csapatokhoz, ahol a nk. szereplés a cél igazolnak játékosokat. De miért kell egyértelműen egy "idegen" csapatot építeni, egy olyan településen, ahol ennek anyagi fedezete nem áll rendelkezésre. Ha igen, az elgondolkodtató...Különösen a mai világban.

    (Bocs, hogy "helyi" dolgokkal untattalak benneteket. Kiterjesztve a történetet: tényleg igazuk van azoknak, akik aggódnak a magyar utánpótlás, na és a magyar kézilabda jövőjéért, most ezt látom igazolva.)
  • Isthy
    #46872
    Az EB oldalán már látható a bal oldali menüsorban a livestream nézési lehetőség menüpontja.
    Az előzetes alapján az első napon (kedden) 8 meccs lesz, de csak 4 meccset lehet nézni élőben, a másik 4 meccs csak másnap lesz visszanézhető felvételről. Utána azonban mivel naponta csak 4 meccs lesz, így mindegyik következő lesz élőben. A mi meccsünk kedden élőben nem lesz itt követhető, csak másnap visszanézhető felvételről.
  • Gabess8
    #46871
    Igen tegnap a meccs után én is úgy gondoltam benne lehetett volna a Veszprémi pontszerzés, de most azt mondom nem volt benne, reális eredmény született, továbbmegyek még az is lehet, hogy jót tesz a csapatnak a vereség, főleg így, hogy nem jár következményekkel.
    Az eredményért elismerés jár, a játék sok kívánnivalót hagyott maga után, de nem lehet mindig jól játszani.

    Van egy Szegedi beszállítónk aki imádja a kézilabdát. Tőle tudom, hogy közelről is zűrös volt a helyzet. Mostanra úgy tűnik letisztult a kép és jóval kevesebb a pénz, (állítólag a harmada a költségvetés mint az MKB-nál) de jobb a lékör, jó a csapat morál, úgymond elmentek a pénzért ott emberek.
  • kaloz174
    #46870
    Az eredmény dicséretes, de tényleg több volt ebben a meccsben.
    Hadd legyek kicsit elfogult: Nagy Kornél bátor játéka esélyt adott a csapatnak. Grat. neki! Ami még tetszett: végig a veszprémi szurkolótábort lehetett hallani.

    A Szeged egészen "pofás" csapat lett, ahhoz képest, hogy elég zűrösnek tűnt a helyzet, messziről, ennél a klubnál, az elmúlt hónapokban. Nekik is elismerés mindenképpen.
  • Isthy
    #46869
    Hamburg-Veszprém 27-26 (13-11)

    Ebben a meccsben a végjátékban még benne lehetett volna a pontszerzés. Sajnos lehet túl sokat kivett a csapatból a felzárkózás a 2. félidő második felében. 24-26-nál 3 lehetőséget is sikerült elrontani, annak ellenére, hogy ott voltak emberhátrányaink is. Szép volt a visszakapaszkodás 14-21-ről 23-24-re, ezért dícséret illeti a csapatot. Ha belegondolunk, hogy Eklemovics és Perics nélkül lett -1 a vége, akkor nem is olyan rossz eredmény ez. Meg ugye itthon 3-mal nyertünk, így azonos pontszámnál az MKB a jobb.
    Sajnos ma nem igazán ment az átlövőknek, az első félidőben Terzics vitte a posztot, viszont Vujin a mélypontján volt. A szünet után Vujin kicsit magára talált és Kornél is hozzá tudott tenni csereként. Sajnos Pereznek sem ment. Ami nagyon feltűnő volt, hogy mennyire nem használták a szélsőket felállt fal ellen, így belül nehéz volt áttörni a német védelmet.
  • Isthy
    #46868
    Pick Szeged-Dinamo Minszk 37-34 (20-18)

    Gratulálok a Picknek a győzelemhez!
    Ezzel a Picknek tulajdonképpen megvan a továbbjutás. A tavaszi meccsek arról döntenek majd, hogy hányadik helyen jut tovább. Ez szép teljesítmény ettől az átalakult fiatal csapattól.
  • Isthy
    #46867
    Úgy látom nem a védekezés volt az elsődleges. Mintha a tavalyi eredményeinket látnám. Azért a bajnokikon remélem az idén tapasztaltakat látom majd viszont.
  • Isthy
    #46866
  • kaloz174
    #46865
    Mai edzőmeccs: SYMA Váci NKSE - Dunaújváros 43-38 (23-17)
  • kaloz174
    #46864
    Jó volt látni újra a csajokat, ahogy magabiztosan nyertek az Érd és a Veszprém ellen. Köszi Cunder.HU!

    Volt egy érdekes jelenet a végén, meghajláskor. A csajok felsorakoztak éppen, amikor valaki, sárga mezben, majdnem hozzájuk csatlakozott, aztán észbe kapott. Gerstmár Reni volt...:( (A tudatalattija még mindig!)
  • Isthy
    #46863
    Minden meccset 3x ismételnek.
  • Gabess8
    #46862
    Biztos kevés volt a nulla a végén, vagy kicsi a táska
  • Breki33
    #46861
    köszi

    sejtettem, hogy az első meccs második félideje pont az angolórám alatt lesz :)

    remélem megismétlik és érdemes lesz megnézni
  • Isthy
    #46860
    Nocsak, mégsem volt elég amit felkínáltak a németek? Nyilvánvaló, hogy így van ez jól, de igazából ennek meg sem kellett volna történnie.
  • Gabess8
    #46859
    Ez így normális, de kíváncsi vagyok erre mit találnak ki, vagy majd kint próbálják meg szívatni a Győrieket...
  • Gabess8
    #46858
    Mi van tán Ágainak fogy a pénze, tán nincs elég reklámbevétel a sport tévének???
    Jaj tudom, ez az ami sosem elég, sőt gondolom ha fizetsz akkor a kevés plusz mellé kaphatsz jó sok reklámot...
  • Isthy
    #46857
    A hétvégi tv-s menü:

    Pick Szeged – Dinamo Minszk (fehérorosz)
    Férfi Bajnokok Ligája, C-csoport, 7. forduló - Szeged
    2010.12.04. 15:10 Viasat3

    HSV Hamburg (német) – MKB Veszprém KC
    Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport, 7. forduló - Hamburg
    2010.12.04. 17:00 Viasat3
  • Isthy
    #46856
    2010. 12. 07. (kedd) 17:45 Sport1
    Magyarország-Szlovénia

    2010. 12. 08. (szerda) 18:00 Sport1
    Magyarország-Franciaország

    2010. 12. 10. (péntek) 20:15 Sport1
    Magyarország-Norvégia
  • kaloz174
    #46855
    19:00
    Dunaújvárosi NKKSE - Veszprém Barabás KC
    A 2010. november 13-án lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 10.forduló
  • kaloz174
    #46854
    Ha valakinek elvonási tünetei lennének:

    Ismétlések
  • Breki33
    #46853
    köszi

    és az első magyar meccsek mikor lesznek pontosan?
  • Isthy
    #46852
    2010. december 7-19-ig tart majd.
  • Breki33
    #46851
    Mikor kezdődik pontosan az EB?
  • kaloz174
    #46850
    Hatott a győri nőikézi-csapat tiltakozása
  • kaloz174
    #46849
    A hír:
    Brazil átlövővel erősített a Siófok nőikézi-csapata
  • kaloz174
    #46848
    Bár elmarad a holnapra tervezett sajtótájékoztató, mivel az új átlövő, akinek bemutatását tervezték, nem tud időben ideutazni, az időjárási viszonyok miatt, a Siófok KC megküldte az igazolt játékos sajtóanyagát.

    Róla van szó: Silvia Helena Araujo Pinheiro 1981. január 11-én született, 178 cm magas, 76 kilogramm súlyú brazil válogatott jobbátlövő.
  • Isthy
    #46847
    A kezi.hu-n vezették be ezt a rendszert, hogy bizonyos cikkeket csak pénzért olvashatsz el.
  • Gabess8
    #46846
    MSE te mit vársz a szombati derbitől, hogy látod az esélyeket?
  • Gabess8
    #46845
    Szerintem van pár nulla a végén..., egy szar mind a kettő!

    Mi a f.sz van, most kíváncsi lettem hol olvasol te ilyenek?
  • Isthy
    #46844
    Már volt ilyen asszem 2 éve és akkor tudtak másik csarnokban játszani. Most már az nem tetszene nekik és sunyiban kavartak. Ki tudja mennyi pénz cserélt gazdát. Az EHF ugyanolyan gittegylet, mint az MKSZ. A panaszok után most kíváncsian várom a válaszukat.

    Más:
    Ahogy olvastam az általam olyannyira "kedvelt" oldalon bevezettek valami prémium tartalom rendszert, fizetned kell, ha bizonyos cikkeket el akarsz olvasni. Komolyan mondom ez besz*rás...
  • Gabess8
    #46843
    Leipzig kavarás

    Ezeknek mindent szabad??
  • kaloz174
    #46842
    Ok!:) Akkor már megint és itt is rosszul fogalmaztam. Állandóan ilyen béna vagyok. Vagy félreértenek!

    Szóval: egyikőjüknek sem tudnám megítélni a 2010. évi teljesítményét - sem.
    Szavazhatnék még szimpátia alapján is, de ennek nem vagyok híve, másrészt egyikükkel sem szimpatizálok jobban.

    Elmaradt az újvárosi csajok utazása Tatára, így az edzőmeccs is. Jobb is, az útviszonyok és a teremviszonyok miatt. (Mondtam én, hogy inkább a válogatott jöjjön Dunába. Igaz, ma nem tudtam volna elutazni megnézni őket, én sem, az időjárás miatt.)
  • Isthy
    #46841
    Nem a pályafutás a lényeg, hanem a 2010-es teljesítményük Mivel ez a 2010-es év legjobb játékosa cím. Anno Boki is azért kapta, mert 2000-ben és 2003-ban is kiemelkedőt nyújtott. Mindmáig egyedüliként kétszeres díjazottként.
  • kaloz174
    #46840
    Egyik jelölt sem áll hozzám közel, így teljesen hidegen hagy, ki nyer.
    Annyira nem ismerem egyikük pályafutását sem, hogy meg tudjam mondani, közülük melyik érdemelné meg a címet.
  • Breki33
    #46839
    Nyolc közé jutás a cél a női kézi Eb-n

    http://sportgeza.hu/kezilabda/hirek/2010/12/01/nyolc_koze_jutas_a_cel_a_noi_kezi_eb-n/
  • Isthy
    #46838
    A nőknél még meg kell várni az EB-t és azután lehet igazán értelme a szavazásnak. Eddig csak a BL teljesítményük lehet mérvadó, de utána már hozzá lehet majd tenni a válogatottban nyújtottakat is. 2011. január 1-ig van idő szavazni. Eddig nálam 2 név jöhet szóba, Bojana és Katrine. Én csak az EB után fogok szavazni.
  • Gabess8
    #46837
    Ezen meg sem lepődöm, biztos ez volt a legolcsóbb, de én majd a végén leszek kíváncsi az értékelésre, ha úgy sikerül ahogyan én arra számítok...