61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #46916
    Én nem lepődtem meg rajta, szinte már vártam Csak hozta a szokásos formáját az "aranygeneráció"
    Viszont nagyon szúrta a szemem és bántotta a fülem Ágai "teljesítménye"... Egészen elképesztő amit előadott a meccs alatt... Két kirívó "gyöngyszemet" leírnék most a sok közül.
    Először: A 2. félidő elején megjegyezte Neagu egyik átlövésgóljánál, hogy rajta kívül más nem is lőtt ilyen igazi átlövésgólokat... Ja, tényleg nem... Csak vagy 8-9 ilyen született addig... Mindjárt a meccs legelején a dánok 4 ilyet nagy "dugót" lőttek... Meg Fiera is kettőt... A szünetig is volt még vagy kettő olyan...
    Másodszor: Végig lelkendezi a meccset, hogy a dán beállós milyen szépen kapja el egy kézzel a bejátszásokat... Meg, hogy erre csak a skandináv beállók képesek... Tényleg... Kulcsi már 6 éve is egy kézzel kapta el a bejátszásokat...
    És ez az ember játsza itt az eszét már egy ideje a magyar kézilabdában... Pont olyan, mint az egyre mélyebbre sűllyedő "bulvár webförmedvénye"... Szánalomparádé... Méltó párja az MKSZ nevű másik "daganatnak" a magyar kézilabda testén...
  • kaloz174
    #46915
    A románok megint elszúrták...
  • kaloz174
    #46914
    Már természetesen megnéztem, na és meg is dicsértem Ildiéket az új ötletért.
    (Így kell ezt csinálni, nem úgy, mint a másik kézis oldal, amit már lassan érdemes sem lesz nézni, az ismert okok miatt. Legújabban újra levették a hozzászólás lehetőségét.:))

    Legszebb öröm a káröröm? Mindenesetre jól néz ki együtt Kovacsics Anikó mosolya és a francia kényszervigyora. Zágráb óta nem lehet ezt eleget látni. Bármilyen sportszerűtlenül is hangzik. (Tudom, nem szép dolog ez tőlem. Mea culpa!) Néha csak írok, nem gondolkodom. Aztán meg megjárom.
  • Isthy
    #46913
    Érdemes megnézni Ildyéknél videón Krumbholz meccs utáni sajtótájékoztatós értékelését. Azért ha ő gratulál az ellenfél edzőjének a kitalált taktikáért és annak megvalósításáért az nem akármi.
  • Breki33
    #46912
    Official song - Women's EHF EURO 2010 in DEN/NOR

  • Breki33
    #46911
    "A siker alapját a remek védekezés adta meg" - nyilatkozta a mérkőzést követően Mátéfi Eszter szövetségi kapitány. "Kedden a szlovénoktól 19, most egy elvileg erősebb francia csapattól 18 gólt kaptunk. Megint ki kell emelni Pálingert, aki végig magas színvonalon védett, és ebből erőt merítettek a többiek. A kritikus pillanatokban nem törtünk meg, de az ellenfél is nagyon sokat hibázott, és mi is tudtunk volna hatékonyabbak lenni. A lényeg, hogy ott vagyunk a középdöntőben, és viszünk magukkal pontokat. Hogy mennyit, majd a norvégok ellen eldől. A hazaiak az esélyesebbek, de nem ijedünk meg."
  • Isthy
    #46910
    Mseeeeee!!!
    Menjek hómunkásnak, hogy kiássalak? Így segítenék abban, hogy a véleményed felkerüljön ide a mai meccsről
  • primavis
    #46909
    köszi, ergo az a forgatókönyv következik amit már leírtam az előbb!
  • Isthy
    #46908
    30-27-re nyertek a németek.
  • primavis
    #46907
    mi az eredmény a német-hollandon?
  • kaloz174
    #46906
    Feltétlenül. Neki különösen szorítok.
    Több okból is, de éppen most írt róla megint elképesztő lekezelő dolgokat valaki újra az indexen. Ma megkapta a választ.

    Na és az is boldogság, hogy ennek a győzelemnek Pálinger Kati részese volt. Mint ahogy minden győzelem extra öröm a franciák ellen, az ismert okokból.
  • Breki33
    #46905
    Laurenz Laci bá is elmondta, hogy megfelelőnek tartja erre a feladatra, nem tudom láttátok-e a vele készült interjút a DigiSporton
  • Isthy
    #46904
    Azért azt gondolom jár a gratuláció Mátéfi Eszternek is! Az edzők meccsét ő nyerte Krumholz-al szemben, ami nem kis szó! Az 5+1-es védekezés, a "csúcsán" Misivel, nagyon meglepte a franciákat és rendre megakasztotta a franciák támadójátékának folyamatosságát. Ez nyerő húzásnak bizonyult, amire Krumholz nem tudta a csapatát "átállítani". Az edzők párharca Mátéfi sikerét hozta, szép volt Eszti!
  • primavis
    #46903
    Reálisan nézve a jövőt, a következő ellenfél kb. a hollandok lesznek! utána a németek, s végül a svédek! Minden győzelemmel előbbre léphetünk két hellyel!
  • kaloz174
    #46902
    A franciák ellen mindig is félni fogunk, az utolsó másodpercig, azt hiszem.
    De ez a francia válogatott nem az a francia válogatott. Már tegnap is néztem, hogy egy csapatra való kitűnő, atletikus felépítésű játékos ugyan, de - hogy is mondjam - a játékintelligenciájuk mintha elmaradna ettől. Na és pontosan az vált előnyünkre, ami egyébként alapból talán a hátrányunk lenne. A gyengébb fizikum fürgeséget jelentett.
    Nem véletlenül azokat a játékosokat részesítette előnyben Mátéfi Eszter, akik ebben a legjobbak. Gondolok itt pl. Kovacsics Anikóra, aki egyébként mostanában gyengébben teljesített a bajnokságban, most mégis nagyon is hasznos tagja volt a csapatnak.
    Természetesen bátorság és hit nélkül mindez nem ért volna semmit.
  • Isthy
    #46901
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Szinte végig a kezünkben volt a meccs, de a végjátékban majdnem sikerült elrontani. Szerencsére Herr Orsi a legjobbkor védett és ezután Piros góljával sikerült eldönteni a meccset. Nem volt szép meccs, sok volt a hiba, de a győzelem a lényeg. Egészen jól védekeztünk, sokszor kényszerítettük hibára a franciákat. Támadásban meglátszottak a hiányosságaink, sokat rontottunk mi is elöl. Szerencsére hátul sikerült javítani őket. Ezzel 2 pontot már biztosan viszünk a középdöntőbe, arról nem is beszélve, hogy a franciák elverése mindig különleges öröm számomra
  • Breki33
    #46900
    azért a hetesnél megijedtem
  • kaloz174
    #46899
    Mondtam én, hogy ezek a franciák olyan darabosak!

    Szép volt csajok!:) GRAT!:)
  • Breki33
    #46898
    Megcsináltuk

    SZÉP VOLT CSAJOK
  • Gabess8
    #46897
    Nem vagy vele egyedül, szerintem ez mindenkivel így van év vége felé, valahogy meghülyül mindenki...
  • Isthy
    #46896
    Félidőben 12-7 ide

    Eddig jól védekezünk és sok hibára késztetjük a franciákat. Kati is kiválóan véd. Sajnos elöl meglátszanak a hiányosságaink, ezért nem nagyobb az előnyünk. Az fog dönteni, hogy bírjuk-e ezt végig. Ha igen, meglesz a meccs.
  • Isthy
    #46895
    Nem a győzelem, hanem a részvétel a fontos
  • Mse
    #46894
    igazad van, nem néztem a keresztnevét :))) ügyes vagyok :D akkor megint nem nyerek :D
  • Isthy
    #46893
    Bár nem néztem a játékot, de sztem Andzela Bulatovics szerepel a listában, nem Katja. Ő nemrég ment férjhez és így lett Bulatovics, azelőtt Dragutinovics néven szerepelt.

    Igen, fel kell pörögnünk mára elöl is és hátul is, hogy jó eredményt érhessünk el.
  • Mse
    #46892
    élek, csak el vagyok havazva mindennel, majd igyekszem írni néha :)) a mai meccs elment, de sok jót nem várok holnap, iszonyat lassúak, körülményesek vagyunk :( a védekezésünk meg, katasztrófa, még jó hogy van Katink :)
    de azért hajrá! :D
  • Mse
    #46891
    jellemző, én meg Bulatovicot tettem a csapatomba :DDD de akkor minek szerepel a listában, ha nincs is ott :S

  • Isthy
    #46890
    Nem semmi meccs volt, tényleg meglepetés az eredmény. Ha a montenegróiaktól nem hiányozna az EB-ről Bulatovics és Dokics, akkor még nem is lett volna annyira meglepő. Ráadásul Gabi sem játszott a sérülése miatt. Érdekesen alakult a mérkőzés első félideje. 7-5-re vezettek a montenegróiak, azután egy 10-1-es sorozatot produkáltak az oroszok (8-15), végül 10-15 lett. a félidő. A szünet után 18-18-nál érték utol az oroszokat és izgalmas végjátékban végül nyertek Popovics vezérletével, aki 9 gólt lőtt.
  • primavis
    #46889
    bocs, 24-22
  • primavis
    #46888
    Ezen túlvagyunk. nem volt túl meggyőző, de szerencsére ellenfél sem volt!
    Meglepetések meg volták már is: Svéd-Német 27-25, Montenegro-Oroszország 34-32;
  • kaloz174
    #46887
    Teljesen megfelelt egy nyitómeccsnek, azt hiszem.
    Grat. Katinak, tényleg nagyon meggyőző volt. Nem csak a védési %-a, hanem a mozgása is. (Legalábbis azzal összehasonlítva, amikor én láttam őt védeni.)
    Azt hiszem, ez a teljesítmény megnyugtatta a csapatot is.

    Grat. a válogatottnak.
  • Isthy
    #46886
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Az elején megalapoztuk Kati kiváló teljesítményével és jó védekezéssel a sima győzelmet. A szünet után volt egy 10 perces hullámvölgy, de időben kijöttünk belőle. A beállós elleni védekezésünk sajnos még problémás, ott kell javítanunk, ha akarunk valamit elérni.
  • kaloz174
    #46885
    Tényleg. Régen volt, na meg nem érintett, mint írtam.

    Gyerünk tovább csajok! Hajrá!
  • Isthy
    #46884
    Az általad említett hozzászólásomban írtam, hogy ott a mi mai meccsünket nem lehet nézni élőben. Majd csak, holnap felvételről tudod ott megnézni.
  • kaloz174
    #46883
    Talán itt találsz.

    Lehet, hogy Isthy is ezt ajánlotta, a #46872-ben. Nem néztem meg, mert ezt most TV-n nézem, mivel a Sport1 adja, kivételesen.
  • Breki33
    #46882
    Én is csatlakoznék, remélem ma ünnepi hangulatban lesz.

    Sok boldogságot Kati
  • Breki33
    #46881
    HAJRÁ CSAJOK !!!

    Majd végeredményt és rövid összefoglalót írjatok be légyszi, úgyse bírom ki, hogy ne lessem meg mennyi.

  • paly90
    #46880
    linket tudna vki adni a magyar-szlovénre,
    előre is köszi
  • kaloz174
    #46879
    Sok boldogságot neki, utólag is.
    Ma pedig szurkoljunk, hogy méltó módon tudjon ünnepelni.

  • Isthy
    #46878
    Azért csak nem állom meg, hogy ne köszöntsem a magyar női kézilabda legnagyobb és legszebb "Mikulás ajándékát"

    Boldog Születésnapot Kati!!!
  • Gabess8
    #46877
    Igen ez tényleg érdekes, főleg így hogy már bocs nem megsérteni akarlak, de egy gyenge csapat. Itt tényleg nyugodtan lehetne építgetni a csapatot helyi vagy környékbeli játékosokkal, szerintem annyi meglenne, hogy bent maradjatok, nagyon elől úgy sem tudtok végezni.
    Persze tudni kéne mi jár a tulajdonos fejében, ja és persze ígéretekkel tele a padlás..., ezt mikor ígérte?
    Nem tudom de gondolom, hogy a környékből azért lehetne válogatni, még akkor is ha nem túl sokan vannak, és lehet olcsóbb is lenne. na meg helyi.