61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #46956
    Köszi!
  • kaloz174
    #46955
    Szerintem itt megtalálsz mindent.
  • primavis
    #46954
    Na nem jött be, a románok lerohanták a szerbeket. DE mi van az esti meccsekkel?
  • Breki33
    #46953
    Hmmm a Dánok megverték a Spanyolokat
  • SZT
    #46952
  • kaloz174
    #46951
    Kicsit ugyan provokálni kell, de azért időnként legalább beköszönsz. Tedd gyakrabban! Örülök neked.
  • primavis
    #46950
    Azonkivül, a te variációdban a románok benn maradnak ugyan, de pont nélkül mennének tovább, mig a szerbek kettővel! Ez sem lenne rossz nekünk!
  • primavis
    #46949
    Igaz! Csak én a románok s nem a spanyolok kiesésével számolok!
  • SZT
    #46948
    Üdvözöllek!
    Én örülök, hogy Sopi válalta a beugrást, és remélem nagy hasznára lesz a csapatnak!

    ui:remélem minden oké!
  • SZT
    #46947
    bocs: velünk szemben...
  • SZT
    #46946
    Üdv!!
    "Mi lehet SZT-vel? Vajon nézi az EB-t?"
    Bizony nézem, és lelkesen olvaslak titeket! Remélem a lányok nagyon gyorsan elfelejtik a norvég meccset, és már a középdöntőkre koncentrálnak.
    Azért, magunk közt szólva, a norvégok gyönyörűen játszanak, csak ezt ne velünkszembe tegyék!

    HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!!!


  • Breki33
    #46945
    Grave Digger-nek Athletic Bilbo-nak Boldog Szülinapot ! :-)
  • Isthy
    #46944
    Sztem 3 is elég. Mert a spanyolok -1-en állnak és ez nem változik már. A románok +4-en, a szerbek -3-on. Ha 3 góllal nyernek a szerbek, akkor ők 0-án fognak állni és előzik a spanyolokat, a románoknak meg +1 lesz.
  • Isthy
    #46943
    A csapat szempontjából annak tűnik, különösen a svédek miatt. Timi szempontjából lehet nem annyira, de bevállalta. Reméljük nem lesznek "következményei" a számára és amennyit játszik azt a könyöke kibírja.
    Remélem az utazását normálisan megszervezték és ma este már gyakorolhat a többiekkel. Bár az MKSZ-t ismerve...
  • kaloz174
    #46942
    Mint ahogy már tegnap este rebesgették:

    Tóth Timi elindult a csapathoz.

    Ennek örülök. Remélem, ez egy jó döntés. (Már a sérülése miatt.)
  • Breki33
    #46941
    Csere történt a magyar női válogatott Eb-keretében, Mátéfi Eszter szövetségi kapitány a középdönőre Ábrahám Szilvia helyett egy klasszis átlövőt hívott be, aki már útra is kelt Norvégia felé.

    A könyöksérülése miatt az Eb-t lemondó, illetve ígérete szerint a csapatba „vészhelyzet esetén” visszatérő balátlövő, Tóth Tímea bekerült a magyar női válogatott Eb-keretébe, és a vasárnapi, Ukrajna elleni középdöntő-mérkőzésen már pályára léphet, hiszen szombaton délután elutazott Norvégiába.

    A csapatból a beálló Ábrahám Szilvia került ki, ám ő is kint marad az együttessel Lillehammerben.

  • Breki33
    #46940
    tippeljünk

    Mai mérkőzések
    2010-12-11
    Női Európa-bajnokság
    18:15 Oroszország-Izland 1 +6
    18:45 Románia-Szerbia 1 +2
    20:15 Montenegró-Horvátország 1 +4
    20:45 Spanyolország-Dánia 1 +3
  • primavis
    #46939
    A mai román-szerb meccsen is hasonló a helyzet! A szerbeknek 4 gólos győzelem kellene a továbbjutáshoz!
  • Isthy
    #46938
    Arra én sem. Az ukránok győzelmére játszottam még a meccs kezdete előtt, szépen hozott. Azt hittem elég nekik a sima győzelem is a továbbjutáshoz. Csak közben jöttem rá, hogy nem mindegy mennyivel nyernek, mert hármas holtverseny alakult ki.
  • primavis
    #46937
    Gratula! De hogy 7 gólos vagy annál több ukrán győzelemre te sem gondoltál, az fix!
  • Isthy
    #46936
    Vannak akik képesek rá, csak azok nem fröcsögnek és tépik a pofájukat hőzöngve. Ennyi...
  • Isthy
    #46935
    Mégsem az lett a menetrend, amire gondoltál. Én szinte biztos voltam benne, hogy az ukránok meglepetést fognak okozni. Be is jött és a bwin-en meg is lett a jutalma
  • Isthy
    #46934
    Nem lesz könnyű, de valóban el kellene felejteni a középdöntőbeli jó szereplés érdekében. Majd az EB után pedig kielemezni azoknak, akikre ez tartozik és hasznosítani a későbbiekben.
    Sajnos nincs mit szépíteni, a mai napon a norvégok ismét történelmi verést mértek ránk. Megint sikerült ránk erőltetni a játékukat és mosolyogva felmosták velünk a padlót. Van ilyen és sajnos már volt is ilyen többször. Azon kell majd dolgozni az elkövetkezendőkben, hogy több ilyen már ne legyen.
  • kaloz174
    #46933
    Azért azt utálom, hogy EB előtt voltak páran, akik természetesen már előre megkérdőjelezték a szövetségi kapitány hozzáértését. Az eddigi meccsek után csöndben voltak. Most pedig előjöttek a sötét sarkaikból...
    Annyira jellemző ez.
    Miért nem vagyunk, mi magyarok, képesek végletek nélkül gondolkodni?
  • kaloz174
    #46932
    Természetesen ebben igazad van.
  • primavis
    #46931
    Szerintem meg le kell vonni belőle a konzekvenciákat, hogy hogyan nem szabad belemenni abba, amit az ellenfél ránk akar erőltetni!
  • kaloz174
    #46930
    Elfelejteni ezt a meccset, és menni tovább. Ez a lehetőség maradt, azt gondolom.
  • primavis
    #46929
    nem ezt a meccset kellett megnyerni ennek a csapatnak!
  • Botond #46928
    Kapuralövésünk 10el kevesebb, mint ahányat dobtak a norvégok, szóval igen, ezt már nem kell erőltetni. Mehet be a cserepad szokni a hangulatot. :)
  • primavis
    #46927
    igen, de nem ezt a meccset! A következő hármat legalább! s az utolsót!
  • primavis
    #46926
    s mivel kiverték, ha nem vesztik el a fejüket a lányok akár elődöntő is lehet belőle!
  • Botond #46925
    31-13, innen szép nyerni :)
  • primavis
    #46924
    2-2 utún nem lett volna szabad belemenni a rohanásba. DE ha az ukránok kiverték a németeket, akkor az jó, mert őket meg a hollandokat meg kell verni! A svédekkel meg ki-ki meccs lehet! Ráadásul a franciák is verik ezt a két csapatot.
  • kaloz174
    #46923
    Sajnos, támadójáték nélkül tényleg nem megy...
  • kaloz174
    #46922
    Hajrá magyarok!! Gyerünk csajok!
  • Isthy
    #46921
    Mi lehet SZT-vel? Vajon nézi az EB-t?
  • Isthy
    #46920
    Te választottál jól

    Boldog Névnapot Kívánok Jucusnak és Csucsunak!
  • kaloz174
    #46919
    Csapatunk, mint a japánok. Kiszálltak a buszból (remélem, rendesen felöltöztek, mert nem nagyon úgy láttam), elő a gépeket, aztán már készültek is a fotók.

    (Tényleg jók a videók!:))
  • kaloz174
    #46918
    Akkor ezt megúsztam, mert neten néztem.
  • Isthy
    #46917
    A másik 3 mai eredmény:

    Oroszország-Horvátország 30-24
    Spanyolország-Szerbia 26-23
    Montenegró-Izland 26-23

    Igazából papírforma eredmények. Tkp. a montenegrói "még fiatalabb tarcsi" játszott egy meccset, ahol a lényeg a győzelem volt. Gabi még mindig nem játszott a sérülései miatt, de szombaton a horvátok ellen már talán pályára léphet.

    PS:
    Még visszatérve a "szuperkéziemberre": Előadta, hogy milyen ritka is a kétbeállós játék manapság... Pont a románoknál, akik ezt már vagy 2-3 éve folyamatosan előveszik Stancaval és Maneaval... Pfffff....