61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #46996
    Szegény Lunde. Tegnap még ő volt a legaranyosabb, legkedvesebb, ma pedig ő a főkolompos. Van, aki kijelentette, hogy eddig volt eto-drukker!
    Azért elég elképesztőek a "kedves" drukkertársak!
  • primavis
    #46995
    háát ha keddig sem gyógyulnak meg, akkor az ukránok is kifoghatnak rajtuk!
  • Isthy
    #46994
    Sztem sem volt bunda. A svédek megmutatták, hogyan kell játszani ellenük. Bár Löke hiánya nagy hátrány volt a norvégoknak. Valamint sztem mások is betegek a csapatból, mert nem tűntek elég dinamikusnak a meccsen.
  • kaloz174
    #46993
    Sokan azt mondják, ez a meccs, a norvég-svéd, bunda volt.
    Nem gondolom, mégpedig egy egyszerű meglepő okból. :) Ott volt a norvég király. Szerintem azoknál a nemzeteknél, ahol király uralkodik, akkora tekintélye van ennek az intézménynek, hogy ez kizárja ezt a lehetőséget.
    Igaz, ez csak egy feltételezés.
    A norvégoknak azért mentségük lehet az a betegség, ami a csapaton belül sújtja őket. Na és kérdés is, hogy ez mit jelent, a következő napokra, számukra.
  • primavis
    #46992
    na vége a norvég kinlódásnak! Remélem a franciák megtréfálják majd a svédeket kedden!
  • primavis
    #46991
    nem értem,hogy miért tesznek oda közvetiteni idiótákat! ha megverjük a hollandokat biztosan játszhatunk az 5-ik helyért. ha a svédeket is,akkor biztosan elődöntősek vagyunk 8 ponttal, ha a svédek nem verik meg a franciákat.Sajnos 8-8 ponttal a svédekkel és norvégekkel, bejön a 21 gólos vereségünk! Erre nem gondoltam az előbb!
  • primavis
    #46990
    A norvégoknak gyakorlatilag a betöréseken kivül nem volt egy átlövésük sem, sok a belemenés, rossz beállós megjátszás is. Ennyire megkinozta volna őket a hasmenés? Nem jön hogy higyjem. Teljesen dekoncentráltak, akár mi tegnapelőtt.
  • primavis
    #46989
    na szép kis színjáték zajlik a norvég-svéd meccsen! DE nekünk mindegy, ugyanis csak akkor előzhetjük meg a svédeket - persze, ha megverjük a hollandokat - ha megverjük őket! Ugyanis az egymás elleni eredmény számit! Ha 8 ponttal várják majd az utolsó fordulót-megverve ma a norvégokat és kedden a franciákat is - akkor is megelőzzük őket szerdán, ha nyerünk! ha meg ők nyernek, akkor mindegy hogy nekik 4,6 vagy 8 pontjuk volt előtte!
  • SZT
    #46988
    Remélem a svédek, most játszák a legjobb meccsüket!
  • kaloz174
    #46987
    Jó, hogy van végre egy klasszikus lövőnk, de azt nem szeretem, amikor ő is eszetlenül ellövöldözi a labdákat. Sajnos, ezzel ma jól illeszkedett a csapatba, mert igazából szinte mindenki nagyon sokat hibázott.
    Pl. én behoztam volna Vincze Melit, Orsi helyett, mert amikor bent volt, nagyon biztatóan oldotta meg a feladatát. Orsi jó volt, de nem jött neki össze semmi, sajnos. Legalábbis a második félidőben.
    Mondjuk, Sopronyit is előbb beküldtem volna, de mindez csak okoskodás, mert az eredmény a kapitányt igazolja.
    Valahogy az az érzésem, hogy a csajok még mindig nem heverték ki a norvég meccset, még akkor sem, ha nem vártunk ott győzelmet.
    Abban bízom, hogy azért a hatás egyre kisebb lesz, ahogy időben távolodunk ettől a kiütéstől.
  • Isthy
    #46986
    A meccs előtt amikor megláttam a 2 dán bírót egyből megjegyeztem, hogy ezek nem fognak nekünk fújni. Ezt majd Gabesz meg is fogja erősíteni, mert többek között ö is itt nézte nálam a meccset. Láttam már őket pár meccsünkön és sosem tudtak normálisan fújni. Most sem volt ez másként.
  • SZT
    #46985
    Remélem a másik két meccsen is így alakul!
  • Isthy
    #46984
    Szerencsére a franciák segítettek nekünk ezzel a győzelemmel.
  • SZT
    #46983
    Ettől tartok én is!
  • Isthy
    #46982
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Ez egy kiküzdött győzelem volt, megharcolt érte a csapat. A 4 gólos előny után fegyelmezetlenségekkel zsinórban 8 perc emberelőnyt adtunk az ukránoknak a 4 kiállítással. Fel is jöttek ránk ezt kihasználva, meg szerencsénk sem volt a zsinórban lőtt kapufáinkkal. Szerencsére a végjáték nekünk sikerült jobban.
  • kaloz174
    #46981
    Gratulálok a győzelemhez, a játékot felejtsük el. Nagyon lassan építkeztünk támadásban. Inkább az egyéni játék dominált, sajnos.
    Nekem Kovacsics Anikó tetszett ma nagyon.
  • kaloz174
    #46980
    De legalább most jól jöttünk ki belőle.
  • primavis
    #46979
    háát kedden , de főleg szerdán számithatsz még rá!
  • primavis
    #46978
    érdekes volt a dán birók stilúsa is, sorozatban nem adtak nekünk hetest félméteres benn védekezés esetén sem. Gondolom, az elrontott hetesek miatt azt gondolhatták, hogy úgy is felesleges lenne! -:)))
  • SZT
    #46977
    Ilyen izgalmak, nekem már nem igen hiányoznak!!

    GRATULA A CSAJOKNAK!!!!!!!!!!!
  • primavis
    #46976
    na ez megvolt, ha nehezen is! Temest nem szabad berakni ezen a z EB csak végszükségletben, de ma Kovacsicz is katasztrófa volt. Vérten meg meg volt babonázva. Érthetetlen Tomori játéka is! Jó húzás volt Herr beállitása. Tóth biztatóan mozgott, de még nem az igazi amit mutat.
  • Breki33
    #46975
    huHHHHHHHHHHHH ezt szívvel nyertük meg
  • kaloz174
    #46974
    Egy érdekesség:
    Kézigála - Egerszegen

    Végül is nem akármilyen nevezetes klubról van szó. Sajnos, jelenleg éppen csak álmodnak róla, hogy újra a topon legyenek. Remélhetőleg, sikerrel.

    Az indexen nagyon jól összefoglalták többen, amit szinte minden világverseny után leírunk, mi szurkolók. Na és a kérdés is a régi: ha mi ezt így látjuk, vajon illetékes helyen miért nem látják és tesznek érte, hogy ne így legyen. A kérdés, természetesen, csak költői...
  • kaloz174
    #46973
    Végül behúzták a franciák, nyertek 2 góllal a hollandok ellen.
    Győzött a rutin.
    A hollandok viszont nagyon sokat fejlődtek, úgy gondolom. Egy mozgékony csapatnak tűnik, akik az esélytelenek nyugalmával játszhatnak és játszanak is.
    Talán jó, hogy a franciákkal ők játszottak előbb.
  • Isthy
    #46972
    Johansen és Stange kiesése nem komoly vérveszteség. Stange eddig meccsenként 10 percet játszott, 20 %-os (2/10-es) mutatóval. Johansen pedig Herrem helyettese, ő játszott mindig csereként helyette a 2. félidőben. Löke már komolyabb, de Frafjord meg fogja oldani. Bár nem ugyanaz a szinvonal, de ő is kiváló beállós. Fizikailag meg bírni fogják.
  • primavis
    #46971
    Milyen érdekes, a norvégokat pont a svéd meccs előtt kapta el a hasmars! Van mire hivatkozni bundázás esetén!
  • Breki33
    #46970
    Helyes

    Azért durva hogy mindhárom skandináv csapat veretlen eddig, gondolom ma ez kettőre csökken
  • Isthy
    #46969
    Mindhármat adja a Sport2 élőben, aki ott akarja nézni megteheti. Persze Ágaiból jó lenne minél kevesebb...

    Nem lenne baj, ha a franciák vernék a hollandokat Remélem a norvégok sem okoznak majd csalódást a csarnokba kilátogató norvég uralkodónak. Az utóbbira elég sok esély van, a francia-holland azonban szerintem 3 esélyes.
  • Breki33
    #46968
    Mai meccsek

    December 12.:
    16:15 Hollandia-Franciaország
    18:15 Ukrajna-Magyarország
    20:15 Svédország-Norvégia
  • Isthy
    #46967
    Nicsak, ki beszél!
    Sztem ne várjunk túl sokat tőle, de valamennyit segíteni biztosan tud a csapatnak.
  • Isthy
    #46966
    Sajnos a tegnapi meccseket nem láttam, mert Pesten voltam egy szuper előadáson (Cirque du Soleil: Saltimbanco). Ahogy látom brutális lett a másik középdöntő csoport, szinte megjósolhatatlan, hogy kik jutnak az elődöntőbe. De jó, hogy Fortuna velünk volt a nyáron
  • Gabess8
    #46965
    Társadalomban kellene elkezdeni, most hogy jönnek az ünnepek, munkámból adódóan baromi jól kijön, hogy mennyire marhák és agy mosott barmok vagyunk mi Magyarok... persze ez volt/van a cél
  • Gabess8
    #46964
    Bár már Isthy megint gyorsabb volt de leírom!
    Nagyon szép gesztus, tanulhatnánk tőlük, csak sajnos (illetve szerencsére) nem ismeri az itteni helyzetet, ami egyre szarabb...
  • Isthy
    #46963
    Erőlködhet szegény főnix vagy inkább turul, amíg ez a sport- és szakági vezetés van itthon...
    Sajnos dán barátunknak fogalma sincs arról mi megy itt nálunk ilyen téren. Az ottani és az itteni sportvezetések között több szakadéknyi a különbség. Meg a társadalmi környezetben is. Amíg ebben nem lesz változás, addig az ő kívánsága csak egy rokonszenves álom marad számunkra. Takarítani kellene nagyon sok helyen és szemléletet váltani. Persze ilyen környezetben nem kis feladat lenne, még ha esetleg lenne is valakinek hajlandósága rá...
  • Gabess8
    #46962
    Nem titkolom sosem volt a kedvenc játékosom és nem is lesz, éppen ezért ha tényleg sérült akkor mi a francnak megy ki, azért mert irtó nagy K.O. lett a Norvég meccs, most megyünk tüzet oltani????

    Egyébként szerintem el kellene felejteni ezt a nagy vereséget, (én egyébként 7-9 gólosra tippeltem. Menni kell tovább és kész!

    Ha netán bejön Tóth behívása akkor milyen jó lesz a szövetségi kapitányt mindenki dicsérni foga az MKSZ veri a mellét, hogy jó eredmény született, közeben meg egyre szarabb az egész...
    u.i. természetesen tisztában vagyok vele, hogy Eszter van a legszarabb helyzetben.
  • Isthy
    #46961
    Olvastam én is és tényleg példamutató és tiszteletreméltó. Lehetne példát venni itthon nagyon sokaknak róla!
    Csak az a probléma, hogy az itthoni viszonyok fényében ennek kevés a valószínűsége, amíg marad a mostani állapot...
  • Isthy
    #46960
    Bejött!
  • Duby
    #46959
    Ha nem is mint a főnix, inkább, mint a turul, de emelkedjünk!
  • Mse
    #46958
    örülök hogy Sopi utazik!
    sokat várok tőle -bár lehet nem kellene, mert még mindig nem 100%-os :)
    holnap jó meccs lesz! :)
  • kaloz174
    #46957
    Egy dán üzenet!

    Nem semmi! Skandináv mentalitás? Vagy csak egyszerűen: EMBER? Sportember, aki tiszteli az ellenfelet?
    Jó ilyet olvasni, ebben a mai világunkban, ami a tapasztalatom szerint olyan, hogy inkább az is elromlik, ami eddig jól működött. (nyugati demokráciák) Vagy legalábbis ilyen jelek is vannak, sajnos. De legalább ez a levél nem erre mutat.