61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • SZT
    #47076
    Nicsak Isthy! A "kedvenc bíróid" vezetik a svéd-franciát!
  • Isthy
    #47075
    Én sem idegeskedtem, mert láttam, hogy nem érdemes. Egyedül Tomori cselekedeténél ment fel kicsit az adrenalin nálam.
  • Breki33
    #47074
    Én csak második félidő-t láttam most értem vissza pestről, de ez mi volt?

    Szégyenletes ez a játék és mentalitás tisztelet a kivételnek...........
  • SZT
    #47073
    Látjátok, ezen a meccsen nem idegeskedtem, hanem totál berágtam!
    Valóban érthetetlen amit láttunk! És még jönnek holnap a svédek!
    Tomori pedig egy sutyerák! Aki ismer, tudja, hogy kézilabdázóról soha nem írtam ilyen hangnemben, de válogatott mezben így viselkedni, egy EB n......
  • Isthy
    #47072
    A csapat ezzel a "teljesítménnyel" megkímélt attól, hogy a franciáknak kelljen szurkolnom.
  • Mse
    #47071
    remélem a csapattagok kiállnak egymásért, és egyikük sem megy el Ágai ratyi gálájára...
  • kaloz174
    #47070
    Érthetetlen, amit na látni lehetett a válogatott csapattól.
    Lassúak voltunk, pontatlanok és fegyelmezetlenek.

    Mi a teendő? Kérdezi Ágai. Azt hiszem, amit tenni kellene, az több évet igényel(ne), ha lenne, aki ezt belátja, na és ha lenne, aki tenne érte.
  • Isthy
    #47069
    Nos, egyszóval jellemezve a mai meccset: katasztrófa...
    Rengeteg technikai hiba, eladott labda. Gyenge támadójáték és halovány védekezés. Herr Orsit tudnám dícsérni. Meg talán Zizit és Misit. Tomori megmozdulásához inkább nem fűznék semmit...
  • kaloz174
    #47068
    Sajnos, ez nem igazolódott be. Keresztszalag-szakadás.
    Mielőbbi gyógyulást innen is Paulának!!
  • kaloz174
    #47067
    Milyen érdekes.:) Olvasom a véleményeket. Azt írja valaki, hogy jelenleg nincsenek magas, fizikailag erős játékosaink, szemben az előző generációkkal. Ebből levezetve, hogy nem vagyunk elég hatékonyak, ezen a téren.
    Ehhez képest a tények: Tomori 186, Buli 180, de még Kovacsics Anikó is 175 cm, a stat. (handball.hu) szerint.
    Na és az ellenpélda Boki. (Ő, mint kiderül ugyanott is, 179 cm.)
    Szóval szerintem nem a cm-kben vagyunk ma hátrányban...
    Ezt csak azért írom, hogy milyen érdekes a drukkerek lelkivilága.
  • kaloz174
    #47066
    Az indexről: "Ungureanut kórházban megvizsgálták, úgy néz ki, nem szakadt a keresztszalag."
  • kaloz174
    #47065
    Elsőre győzelem
  • Andreeew
    #47064
    Jah, bocs, ellenünk volt rekord nézőszám :)
  • Andreeew
    #47063
    Az a smiley nem teljesen győzött meg arról, hogy nem gondolod komolyan :) Ha viccnek szántad akkor ezek szerint ezt a fajta viccet nem értem :)

    A válogatott szereplése, esélyei.. Kb. ilyen játékot vártam a csapattól (elfogadható védekezés, nagyon nyögvenyelős támadójáték), valamint az egyéni teljesítmények is a várakozásoknak megfelelően alakulnak. Ami viszont rendkívül meglepő számomra, hogy ez ilyen sokra elég egy EB-n. Persze ebben az is benne van, hogy régen nem látott szerencsés sorsolásunk van. Jól jártunk, hogy a legfontosabb meccsen a franciákban még benne volt a norvég KO (persze nagyon-nagyon kellett a magyar válogatottól rég nem látott jó védekezés is), valamint hogy a másik csoportból is verhető ellenfeleket kaptunk. (a másik ág azért kicsit más kávéház..).
    A svéd-norvég viszont jól bekavart nekünk. Elnézve azt a meccset én nem láttam benne a "bundát". A svédek nagyon rápörögtek hátul a védekezésre, elől pedig pontosak voltak, a norgéknak meg ez egy tipikusan semmi sem jön össze meccs volt. Ja meg ugye ott volt a betegség is.. Nem hinném hogy hazai pályán, rekord nézőszám, valamint a király előtt ne akartak volna nyerni.
    Mindenesetre ma már tisztulni fog a kép, mert kiderül hogy mire mennek a svédek a franciákkal.

    Egyébként látva a mi meccseinket illetve a svédek vasárnapi produkcióját, azt kell mondjam, hogy jóval több keresnivalójuk van nekik a négy között mint nekünk.
    A mi csapatunk számára nagyszerű és kb reális helyezés lenne az 5-6. hely valamelyike.
  • Isthy
    #47062
    Ma sokak számára érdekes és fontos nap lesz. A mai meccsek:

    Magyarország-Hollandia
    Románia-Montenegró
    Svédország-Franciaország
    Spanyolország-Oroszország
    Ukrajna-Norvégia
    Dánia-Horvátország

    A román-montenegrói meccs szinte dönt a dánok melletti másik elődöntős helyről. Aki ott nyer nagy lépést tesz. Ha a dánok és a svédek is nyernek, akkor létrejön egy nagyon érdekes helyzet. A dánok szinte nyerik a csoportjukat és valszeg a svédek is. Ez esetben pedig dán-norvég elődöntő lesz. Ami a szervezők és az EHF bevételi bizottságának nem biztos, hogy tetszene. Kíváncsi leszek a fejleményekre. Én mindenestre jót mosolyognék, ha összejönne
    Nekünk létkérdés a győzelem, meg kell csinálni. Akkor a 6-ba kerülés megvan, ami nagyon szép teljesítmény lenne ettől a kerettől. Ha pedig a franciák besegítenek, akkor az álmok elérhetősége is megmaradna. Azt hiszem most fog előfordulni velem először, hogy szurkolni fogok a franciáknak. Megalkuvó lettem, nincs mese!
  • Zóanagyvarázsló
    #47061
    Az a vicc, hogy meccs annyira hengerszerűnek tűnt, hogy a 6 gól nagyon hízelgő az oroszokra nézve. Ha dánok nem halmoznak szintén hibát hibára, hanem a norvégok ellenünk, illetve a svédek tegnap mutatott pontosságát, fegyelmezettségét hozzák (vagy közelítik meg), megsemmisítő vereség lehetett volna a vége.
  • Zóanagyvarázsló
    #47060
    Nem hiszem, hogy bármi ki fog derülni, talán még az sem tenne 100%-ig egyértelműen pontot a történet végére, ha a norvégok kedden is kikapnának.

    Azt sem állítanám, hogy nyugodt szívvel kizárok minden ügyeskedést, viszont amíg vannak racionálisabb válaszok, addig helytelennek tartom, ha túl nagy hangsúlyt kap a gyanúsítgatás, az áldozatszerep. Főképpen pedig azt, amikor az átcsap egyes - vélt bűnös - játékosok elleni haragba, mocskolódásba. Természetesen ez így alapból magyar netes és sportbaráti "kultúrára" vonatkozik, nem bárkire is az itteniek közül.

    Elnézést, hogy még egy kört rugóztam ezen a már lerágott témán, de így talán érthetőbb, hogy tegnap mi késztetett arra, hogy leírjam a véleményemet, illetve mi ebben a kérdésben az alaphozzáállásom. Persze amellett, hogy mindig derüljön ki az igazság, a simlis pedig mindig bűnhődjön... De ez már nem idevaló, ez nem a Benedek Elek topik.

    Sajnos ma újabb horrort éltem át a meccseket nézve, Ungureanu sérülése borzalmas volt. Én is mielőbbi jobbulást kívánok neki!
  • kaloz174
    #47059
    Vélemények...
  • Isthy
    #47058
    Volt az is, de az oroszoktól sokkal több segítséget kaptak a győzelemhez. A szünet után az oroszok benn maradtak az öltözőben és a dánok megléptek tőlük, itt el is dőlt a meccs.
  • primavis
    #47057
    Háát nagyon hazai pályát fújnak a dánoknak!
  • Mse
    #47056
    visszanéztem ehf oldalon, durva volt nagyon :((

    Postnova sincs az EB-n?
  • kaloz174
    #47055
    Köszönöm a segítséget a kedves drukkertársnak!
  • kaloz174
    #47054
    Paula korábbi sérülése:



    Ez a másik térd.
  • Mse
    #47053
    szerintem még csak most kerülök a te hozzászólásaidnak számával egyenértékbe :D :P
  • Isthy
    #47052
    Ahhoz képest, hogy nem akarsz még mindig elég sokat foglalkozol vele

    Sztem inkább figyeljünk a dán-orosz meccsre, mert jó kis csemegének ígérkezik.
  • primavis
    #47051
    ettől még meg kellene verni a hollandokat és utána kiderül mit csinálnak a svédek a franciáékkal és a norvégok az ukránokkal! lesz meglepetés, de lehetőleg ne mi hozzuk!
  • Mse
    #47050
    igaz jött is Lucától a cáfolat:

    "Ez tuti nem így van. Kivel beszéltél, mert nálunk nem ez a helyzet."

    (csakhogy ne legen egyoldalú magam véleményét alátámasztó kiragadás :D)
  • Mse
    #47049
    tényleg nem akarok ezzel többet foglalkozni, de:

    "Egyébként csatlakozom az összeesküvő táborhoz, szerintem is le volt vajazva a norge-svéd meccs, bárki bármit is mondjon.

    A lányainknak is ez a - nemhivatalos - véleménye jelenleg és előretekintve nem igazán sok motivációjuk maradt a fentiek tudatában..."

    idézet indexről! :S

    Most kellene egy jó sportpszichológus oda! :)
  • primavis
    #47048
    pedig 22-20-nál pont Paula lesérüléskor minden esélyük megvolt az egyenlitéshez, de rengeteget rontottak.
  • primavis
    #47047
    szerintem eddig a másik (jobb) ez meg a bal!
  • kaloz174
    #47046
    Szerintem egyébként a románok feljavultak a második félidőre, bár ez biztosan egyenes arányos azzal, hogy a horvátok elfáradtak.
  • kaloz174
    #47045
    Nem tudom, melyik térde volt sérült, most hirtelen.
  • Isthy
    #47044
    Ez bizony benne van, bár én úgy gondolom a dánok esélyesebbek a hazai pálya miatt.
  • kaloz174
    #47043
    Szerintem megint a térde, a szalagok.
    Elég szörnyű volt. Fájhatott is neki, na biztosan megijedt rendesen.
    Mielőbbi jobbulást, gyógyulást!
  • Isthy
    #47042
    Tévedtem, csak 2 kapusuk van a 16-os keretükben. Most cserélték Varzarut, így már a középdöntőben nem cserélhetnek, majd csak a helyosztók előtt.
    Mihamarabbi gyógyulást Paulának!
  • primavis
    #47041
    ha az oroszok megverik a dánokat, akkor 4 csapat fog 4 ponttal állni!
  • Isthy
    #47040
    Én nem akarlak meggyőzni, azt hiszel amit akarsz. Nekem van egy véleményem, meg neked is, ami más.
  • primavis
    #47039
    összetérdelt egy horvát támadóval
  • primavis
    #47038
    s a románok biztosan nyernek!
  • Mse
    #47037
    mi történt Paulával? most kapcsolódtam csak a meccsbe!