61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #47116
    Ebbe a mostani válogatottba az átlövőteljesítményeket nézve egy Kindl Gabi simán beférne szerintem.
  • Isthy
    #47115
    Norvégia-Ukrajna 32-19
    A norvégok simán behúzták, ahogy szokták. Még az is belefért nekik, hogy szokatlanul sok lerohanás ziccert rontottak el.
  • Isthy
    #47114
    Lassan beindulnak, a szünetre már 13-6 a norvégoknak. Löke beállása nem kicsit lendített rajtuk.

    Én 2 norvég győzelemről beszéltem a beírásomban, Zó írt norvég vereségről, nem én.
  • primavis
    #47113
    a norvég vereség, mert arra vonatkozott! mi csak 6 pontot tudunk csinálni, a norvégok megvernék a hollandokat és nekik is lenne 6 és a 4-es holtversenyből mi jönnénk ki legroszabbul a kapott gólok miatt!
    de egyelőre a norvégok ha csikorogva is, de megnyerik majd a meccset! (most 9-5).
  • Isthy
    #47112
    Spanyolország-Oroszország 30-22

    Ez nem az oroszok EB-je... Ha a dánok este nyernek, akkor megvan a 2 elődöntős csapat: Dánia és Románia
  • SZT
    #47111
    Tudod, mindíg csak a hülyeség!!!
    De ha sikerül a lányoknak, én sem fogom vissza magam, egy pohár vörösbor erejéig!!!!!!!!!
  • Isthy
    #47110
    Mi nem jönne jól?
    A 2 norvég győzelem mellé mi elvennénk 2 pontot a svédektől az pont jó lenne. Együtt mennénk velük az elődöntőbe és ők elkerülnék a dánokat, ami sztem nekik is jó lenne.
  • Isthy
    #47109
    Nem értem rá válaszolni, mert az üveg szájára volt tapadva a szám és a kezeim meg az üvegen

    Vicet félretéve, nem ittam még és nem is fogok ma. De ha holnap netán a 4-be jutunk, akkor fogok!
  • primavis
    #47108
    nekünk pont nem jönne jól!
  • Isthy
    #47107
    Engem más csapatok nem érdekelnek, inkább csak a mienk. Tipikus olcsó kifogás a másokra mutogatás, nem élek vele. De azért ha megnézed a mondat végén volt egy smiley, ami azért nem kicsit árnyalja a mondatot. Nem várom el a csapattól a 4-be jutást, ezt már többször leírtam. Továbbra is ez a helyzet.
  • SZT
    #47106
    ugye!!!!!!!!!!!!!!!!
  • SZT
    #47105
    Azért a remény hal meg utoljára!
    De igaza volt Laci bácsinak, mikor azt mondta, hogy óriásit kell javulnunk, mert ez másképpen nem megy!
    Hogy ez sikerül e, majd meglátjuk!!
    Bár, úgy legyen!!!!!!
  • Gabess8
    #47104
    Ezt már én is felvetettem, de nem mert rá válaszolni!!
  • Gabess8
    #47103
    Nem baj azért én hozzágondoltam, az baromi nagy meglepetés lenne számomra és nem reális ha ezzel a csapattal bekerülnénk a 4 be. Persze nem mindig reálisan alakulnak a dolgok a labda gömbölyű, a női lelkek meg...
  • primavis
    #47102
    Nézzük már meg, hogy a németek már a csoportkörben kiestek, az oroszok utolsók lesznek a középdöntős csoportjukban, a spanyolok kinlódnak, a franciák meg max.5 helyért játszhatnak! S ezeket a csapatokat az EB előtt bárki elénk sorolta volna!
  • Isthy
    #47101
    Sztem a norvégok nem engednek meg maguknak még egy blamát, ráadásul a 2 győzelmükkel lesz esélyük elkerülni a dánokat az elődöntőben. Persze ehhez kell svéd pontvesztés holnap. Mivel övéké az utolsó meccs, már mindennel tisztában lesznek.
  • SZT
    #47100
    Isthy!
    Vald be, hogy dolgozik az alkohol!!
    Azért ezt kitalálni!!
  • Zóanagyvarázsló
    #47099
    Ha a norvégok kikapnak ma vagy a hollandok ellen, vagy két ikszet játszanak, akkor más a helyzet. Ráadásul a mai nap után a németalföldiek számára is létezik négy közé jutást eredményező egyenlet.
  • Isthy
    #47098
    Ha mi holnap nyerünk és a franciák is, akkor mi elődöntősek vagyunk, a gallok meg játszhatnak majd az 5. helyért. Tehát ők motiváltak voltak ma is és holnap is. Mi ma nem voltunk azok, de talán holnap másként lesz. Ha ezzel sem tudunk élni, akkor... és itt most direkt nem írtam semmi nagyon csúnyát
  • primavis
    #47097
    a spanolok 7 góllal vezetnek az oroszokkal szemben! 24-17! a 45-percben.
  • primavis
    #47096
    Nekünk nincs vesztenivalónk (jelenlegi állásban, ahogy áll a szénánk), a svédeknek viszont van! Nyerni viszont óriásit nyerhetünk!
  • Gabess8
    #47095
    Na arra lesz én kíváncsi, nehogy még egy számmal nagyobb zakó legyen...
  • Gabess8
    #47094
    Te ittál valamit, vagy még nem???
  • Gabess8
    #47093
    Jaj mit csinált a Tomori????
  • Isthy
    #47092
    A franciák megtették amit vállaltak
  • primavis
    #47091
    megnyerték a franciák! Jöhet holnap a magyar feltámadás!
  • Gabess8
    #47090
    Az elején leszögezem, hogy egy percet sem láttam a meccsből.
    Én meg nem is keresek, mert feleslegeges, a handball.hun megnéztem Mátéfi nyilatkozatát, amit értek, csak szerintem mindenki tisztában van az okokkal, persze neki valamit mondani kell.
    Közben az jutott eszembe, hogy kezd a helyére kerülni a válogatott, az első 4 be, persze na ne álmodozzunk már tovább, gyakorlatilag nincs csapatunk, és most sokon itt is csodálkoznak, nincs ebben semmi csoda.
    A balhét meg majd a csajok meg a szövetségi kapitány elviszi, az MKSZ es urak, meg az állami szinten érdekeltek meg maradnak a helyükön.
    "Talán ha a jövőben senki nem vállalná a válogatottságot tisztulásig..."
    Ötletnek nem rossz de helyezkedő játékos mindig lesz, és amennyire én tudom belül nem annyira összetartó ez a válogatott, így ilyenre vajmi kevés az esély...
  • Isthy
    #47089
    Mi úgy játszottuk ma és lehet nem véletlenül Mert a csajok sztem megbeszélték a franciákkal, hogy ma verik a svédeket és úgyis minden a holnapi magyar-svéden dől el. Arra meg a csajok ma tartalékoltak.
  • primavis
    #47088
    Nagyon megviselt benneteket a mai meccs! Holnap más nap, más meccs!
  • Mse
    #47087
    márpedig hogy fejben nem voltak ott a csajok az tuti. :(
    szegény Zizinek se jött össze az ami eddig :(
  • kaloz174
    #47086
    Nem értem, hogy mi ez a nagy rohangálás ezen a meccsen?
    A kézilabdát nem szépen, lassan...meggondoltan kell játszani?
  • Zóanagyvarázsló
    #47085
    Részemről most a franciáknak szurkolok. De nem csupán azért, mert így meg lehet az elődöntő (de csak meglehet, mert a norvégok újabb hibája még mindig bekavarhat), hanem mert egyszerűen szeretném, ha az utolsó meccsen múlna minden, hogy 9-10. leszünk, vagy akár meglesz a legjobb négy. Mindenesetre az utóbbit az eddigiek alapján kevésbé érdemeljük, mint az előbbit, de azért továbbra is: hajrá csajok!
  • Isthy
    #47084
    Ja, ez az eredmény egy újabb lépés a dán-norvég elődöntő felé. A dánoknak és a svédeknek is ehhez a hátralévő 2 meccsükből elég egyet nyerni.
  • SZT
    #47083
    Ahogy nézem van rá esély!
    De, sok van még hátra!
  • SZT
    #47082
    Bizony igazad van!
    Azért, az ukrán meccs is egy paraszt hajszálon múlott!
  • Isthy
    #47081
    Már nem köt le igazán

    Azért az "szép" lesz, ha a franciák verik majd a svédeket...
  • kaloz174
    #47080
    Azt hiszem, egyébként, hogy a viszonylag sikeres első meccsek elég sokakban hiú ábrándokat ébresztettek.
    Erre a napra, term., ez nem magyarázat, de még nagyobb a csalódás.
  • Isthy
    #47079
    Románia-Montenegró 23-21 (13-12)

    Tolnai pazarul helyettesítette Paulát, 50 %-al védett, közte 2 db 7 m-est. Elévülhetetlen érdemeket szerzett a román győzelemben. A másik vezér Neagu volt aki 11 gólt lőtt, ketten nyerték meg a meccset a románoknak. A montenegróiak rengeteget rontottak támadásban, meg ugye kihagytak 3 db 7 m-est és ezzel elúszott számukra az elődöntő. A románok nagy lépést tettek a legjobb 4 közé.
  • primavis
    #47078
    Most értem haza, ergo megkiméltem magam a csalódástól!
    Előre nézve:
    1. nyernek a svédek, biztosan elsők nincs miért hajtsanak ellenünk, megvan az 5 helyért a meccs! A norvégok nem engedhetnek meg maguknak egy másik fiascot a hollandok ellen holnap.
    2. nyernek a franciák: ha megverjük a svédeket meg van az elődöntő!
    3. nyernek a franciák, kikapunk a svédektől ötödikek vagyunk a csoportban.
    S még ott van az ukránok is, bár ők már nem tudnak előbbre lépni.
  • Zóanagyvarázsló
    #47077
    Nehezen találok szavakat. Nem tudom, hogy mi a magyarázat (persze sok elemet ismerünk a kirakósból), egyszerűen ennyire hit nélkül álltunk ki, vagy mellette ennyivel jobban kivideóztak minket, mert nekik minden sikerült, ők tudták hova kell lőni, viszont mi még azt se, ezzel együtt ha az első félidő eleje nem úgy alakul, ahogy, lehetett volna egy szokásos 1-2 gólon múló meccs. Talán.

    Ezzel együtt nem bánnám a 9-10. helyett sem, ha az végre változást hozna nálunk, de akármi is lesz, legfeljebb lecserélik egy újabb palimadárra a szövetségi kapitányt, és megy minden tovább a régiben. Talán ha a jövőben senki nem vállalná a válogatottságot tisztulásig... Nem mai meccs fáj, inkább az, hogy lassan a magyar kézis jövőt nem látom. Sajnos most ez volt legpozitívabb, amit ki tudtam magamból préselni.

    Mindenesetre ha bármiféle vélt "bunda" juttatta (részben) itt mentálisan a csapatot, akkor éppen úgy nincs helyük a 4 vagy 6 között, mint egyébként. Feltüzelniük kell tudni magukat, vagy függetleníteni a többi eredménytől, nem szétesni tőle. Mindent bele a svédek ellen! (És most nem franciákra gondolok.)