61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #47356
    Valóban nagy mesélő és sok mindenben igaza van, amit a jelen problémáival kapcsolatban mond. Abban is, amit arról mond, hogy nem igazán lát sok esélyt...
    Én a végszón is mosolyogtam a fiával és a jövőjével kapcsolatban
  • Isthy
    #47355
    Te gondolom szombaton a helyszínen nézed, nem a cunderen
  • Isthy
    #47354
    Én is láttam a műsort és nekem is feltűnt, hogy mennyire el vannak tévedve. Bizony nagyon kemény tavasz elé nézünk, az 5. hely megtartása sztem nagy bravúr lenne.
    De előtte még ma este mindjárt kezdünk Békéscsabán az MK 4. fordulójában. Ahogy látom régi kedvenc Medve sporttársunk fújja a meccset, sok jóra ne számítsunk.
  • Andreeew
    #47353
    Ő sem egyszerű eset. Viszont az eredmények magukért beszélnek.
    [URL=http://www.origo.hu/sport/egyeb/kajak-kenu/20110103-interju-fabianne-rozsnyoi-katalin-kajakedovel.html]"A következetesség nem szadizmus" - interjú Fábiánné Rozsnyói Katalin kajakedzővel[/URL]
  • kaloz174
    #47352
    Cunder.hu heti műsor!:)
  • kaloz174
    #47351
    Kicsit elképedtem. Nem is tudom, hogy örüljek, vagy bosszankodjam. Az utóbbihoz vagyok közel. Esélylatolgatás címen jól leszólták az újvárosi csapatot - hogy kevés esélyünk van a 4-be kerülni! (Érdekes, ennek lehetőségét más prominens kézis vezetőtől is hallottam a napokban.)
    Szerintem nem ismerik a realitásokat. Különösen úgy, hogy a fiatalok - sérülések és tapasztalatlanság miatt - nem tudnak segíteni, nagyon kell örülni még ennek a helyezésnek, teljesítménynek is. Még akkor is, ha voltak bosszantó vereségek.
    Kemény lesz a tavasz is, még nehezebb, mint az ősz, mivel a riválisok inkább erősödtek.
  • kaloz174
    #47350
    Számomra nem az a lényeg. Azt a helyzetelemzést tartom nagyon fontosnak, amit említ. Addig nincs értelme semminek, amíg az meg nem történik. Attól kezdve viszont nagyon össze kellene kapni minden lehetséges erőt.
  • Gabess8
    #47349
    Sírni nem fogok az tuti, de tény nagyon nincs rendben a dolog. Az nekem sem tetszene, hogy amíg válogatottnál vannak a játékosok, én fizessek!
    Régen szükség lenne már egy normális sporttörvényre ami rendezi ezt a kérdést is.
  • Gabess8
    #47348
    Természetesen én sem ismerem annyira, de nem akár milyen életpálya az övé az biztos. Az aktuális témában ahogy te fogalmaztál nekem is tetszett a véleménye, ki mondta a lényeg sajtó ide vagy oda szart sem ér az egész!
  • kaloz174
    #47347
    Bandi bá, Debrecenből

    A változásra nagyon nagy szükség lenne. Viszont ez a terület csak egy szelete ennek.
  • kaloz174
    #47346
    Bennem ellentmondásos kép él Laci bácsival szemben. Nem ismerem annyira, hogy véleményt mondjak róla. A munkáért, amit elvégzett, mindenképpen köszönet és elismerés illeti.
    Dicséret a cikk írójának, hogy nem ment el túlzottan hatásvadász stíluselemek irányába, pedig a téma "adta magát".
    Az aktuális témákban (válogatott, NL,) feltétlenül igazat adok a mesternek.
  • Andreeew
    #47345
    Nagy mesélő az öreg :)
    A "nem kenik el.." részen jót nevettem. Ott /is/ nagyon igaza van.

    Kár azért a besétálásért.. sokat ront az összképen.
  • Gabess8
    #47344
    Interjú Laurencz Lászlóval

    Még nem olvastam végig mert elég hosszú, de ezt szerintem érdemes elolvasni.
  • Gabess8
    #47343
    Az itthoni Dallas

    Kicsit beleolvastam, ezt szöveget...
  • Gabess8
    #47342
    Mindkét fél úgy hülye ahogy van, tőlem mindkettő mehet melegebb éghajlatra, úgysem lesz változás!
  • kaloz174
    #47341
    Mindkét félre nézve siralmas - na és annyira unalmas, hogy már nem is érdekel. Nevetséges ez az egész.
  • Isthy
    #47340
    A szappanopera újabb epizódja

    Ismét jót mosolyogtam, bár ez inkább már nagyon siralmas...
  • kaloz174
    #47339
    Ahogy néztem, Boki nagyon meghatódott, egyébként.
    (Ők nem maradtak, BB-vel jöttek haza, gondolom, edzés volt másnap.)
  • kaloz174
    #47338
    Békés, boldog új esztendőt kívánok nektek, sok kézis csemegével!

  • kaloz174
    #47337
    Meglepő módon ezért nem!
    Viszont annál többet azért, amit szerintem mások! (drukkertársak) be, pontosan az benne a bántó, hogy azokkal vesznek 1 kalap alá, akikkel nekem is elég éles vitáim voltak, vannak. Ez azért elég fura, elég rosszul élem meg.

    Na mindegy. Ez van.
  • Breki33
    #47336
    Boldog új évet mindenkinek !



  • Isthy
    #47335
    Sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánok a magánéletben és a sportszurkolás területén is minden fórumozó szurkolótársamnak!!!
  • Isthy
    #47334
    Sajnos valóban itt most fennáll ez a kettősség.
    A pozitív változáshoz nagyon kemény lépések kellenének a sportágban, aminek jelenleg nem nagyon látom realitását. Bárcsak tévednék...
  • Isthy
    #47333
    Gondolom kaptál tőlük rendesen
  • Isthy
    #47332
    Gratulálok Bokinak a díjhoz!
  • Gabess8
    #47331
    Mindenkinek Békés Boldog Sikeres Új Esztendőt kívánok!
  • Gabess8
    #47330
    Ez lemaradt a végéről:
  • Gabess8
    #47329
    Egyik szemem sír a másik örül, azt hiszem nagyon rossz folyamat indult el Győrben az igazolások terén! A másik, sajnos nincs más választása a Győrnek amennyiben BL-t akar nyerni, mert a jelenlegi magyar kerettel ez lehetetlen.
    Gyorsan hozzá teszem, ha más csapat lenne most a trónon ugyan ezt kellene tennie, bízzunk benne, hogy lesz ez ügyben pozitív változás...

    Egyébként ettől még nem egyszerű a BL-t megnyerni, ott egy másik sportág ahol szintén a világ legjobbjai vannak mégsem nyertek szerencsére semmit, már vagy hat év, sőt a legutóbbi ElCalico óta még mindig a labdát keresik,
  • Gabess8
    #47328
    Azt gondolom megfelelő helyre került a díj! Gratulálok!
  • kaloz174
    #47327
    Alakul Győrben a világválogatott:

    Az új igazolás az ETO-nál!

    Írtam a kedves drukkertársaknak, hogy így könnyű BL-t nyerni, hogy leigazolják az ellenfelek legjobbjait.

    A bajnokság "egycsapatossága" viszont "fokozódik".
  • kaloz174
    #47326
    Boki lett az évtized játékosa
    "A több mint negyvenezer szavazat összegzése után kiderült, hogy a sportág hívei Radulovics Bojanát, a Dunaújvárosi REK csapatának kiválóságát díjazták a kitüntető címmel."



    Igaz, ezt a jubileumot megint csak nem egy ker.vállalkozásnak, hanem a Szövetségnek illett volna megrendezni...Igazi rangot adva neki. De legalább megtörtént, na és elismerés a dánoknak, hogy partnerek voltak. A részleteket inkább hagyjuk. Remélem, a csajok jól érezték magukat. (Együtt mentek le a helyszínre, azt tudom.)
  • Zóanagyvarázsló
    #47325
    Na igen, Zizi kiemelése egy kicsit olyan, mint a holland meccs után: jobb híján... Ezzel persze nem kritizálni kívánom őt, ha páran felnőnek mellé, vagy akár egyvalaki megtalálja az átlövőformáját, akkor ez elég lett volna, sőt egy olajozottan működő csapat az ő játéka fényét is emelte volna. Viszont a fradista lányokban ma nagyobb volt az akarat, mint az említett meccsen a válogatottéban, ha az utolsó pár percekre szét is estek.

    Azt el kell ismerni, hogy erre a meccsre látszólag a Vác készült fel jobban, és nyilvánvalóan jobban is egyben voltak (+a két említett extra teljesítmény, de ha rosszmájú akarok lenni, Baross Zsuzsa sem lőtt ennyi gólt összesen a Fradiban, mint ma). Ettől függetlenül simán nyerhetett volna a Fradi akár ezzel a mezőnyjátékkal is, mert akármennyi kellemetlenséget is okozott a váci védelem, pláne Orsi, a lövőteljesítményen múlt minden (illetve az első félidő első felében védekezésben mutatott különösen gyenge, lassú lábmunkán). Meggyőződésem, hogy a rangadó színvonalának nem tett jót az, hogy kvázi felkészülési időszakra esett. Ennek ellenére előzetesen magasabb színvonalú, szorosabb ütközetet vártam.

    Emellett, mindenki elnézést kérve, szeretnék utólag és áldott, békés karácsonyt - és névnapot, aki érintett volt - kívánni a helyi a kézilabdabarátoknak!
  • kaloz174
    #47324
    A Vác csapatként sokkal jobb volt. Grat. nekik. Az meg külön öröm, hogy Berni bizonyította, igenis jó játékos ő!
    A Fradi meglepően gyenge volt, pedig azt gondoltam, őket feldobja, hogy Zácsik Szandra újra közöttük van.
    (Azt azért egyáltalán nem értem, Baba miért nem kap ilyen kevés lehetőséget? Azt gondolom, ennél azért jobb játékos ő.)
  • Breki33
    #47323
    Ez számomra meglepetés reménykedtem, hogy visszajön hozzánk.
  • Breki33
    #47322
    Gratulálok a Vácnak

    Berni a válogatottban is játszhatott volna ilyen eredményesem
  • Isthy
    #47321
    Eredményes folytatást kívánok neki az új környezetben.
  • Isthy
    #47320
    Vác-FTC 26-17 (13-6)

    Gratulálok a Vácnak!

    Herr Orsi hátul, Temes Berni pedig elöl nyerte meg a meccset a csapatának. A Fradiból igazából senkit nem lehetne kiemelni, talán Zizit illeti dícséret, de a többieket nem igazán...
  • Gabess8
    #47319
    Bízunk benne, hogy jót tesz neki a váltás, a cikkeket olvasva szerintem ők ketten elfáradtak egymás mellett, így valakinek váltania kellett, nyilván neki. Én a magam részéről sok sikert kívánok neki!
  • kaloz174
    #47318
    Tóth Timi Érden folytatja
  • kaloz174
    #47317
    Viszont kívánom neked és családodnak is!