61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #47436
    Most volt időm elolvasni, akkor csak gyorsan betettem, még jó hogy a neten kellett céges dolgot intéznem.
    Egyet értek a véleményeddel, én röviden csak annyit írok ezek teljesen hülyék ahányan vannak. Lenne más véleményem is de ha azt most leírom Breki tuti kiveszi, talán majd kicsit később...
  • Isthy
    #47435
    Ennek fényében adódik a kérdés: Hogy lehet, hogy itt tart a sportág, amikor az MKSZ-ben is napi 10-14 órákat dolgoznak? Van utánpótláskoncepció is stb. Akkor ezek szerint a munka minőségével vagy netán a céljával van baj?...
  • Isthy
    #47434
    Akkor ma megnézem a meccset náluk. Pénteken meg remélem majd élőben
  • Isthy
    #47433
    Igen, jár a gratuláció nekik! Bár a románok vastagon besegítettek nekünk.
  • Isthy
    #47432
    Miért lenne messzi? Már csak 4 nap van hátra a kezdésig.
  • Gabess8
    #47431
    Sinka
  • kaloz174
    #47430
    CUNDER.HU heti műsor

    Ma: 18:00 Siófok KC - Dunaújvárosi NKKSE
    A 2011. január 8-án lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 12.forduló

    Az oldalon egyébként vannak új blogok is. Ajánlom figyelmetekbe.

  • kaloz174
    #47429
    Kijutottak a srácok!
    Grat. nekik!
  • kaloz174
    #47428
    Akkor a Loki és az ETO is behúzta a kötelezőt.
    Egyik csapat sem kényszerült nagyobb erőkifejtésre, úgy láttam.
  • kaloz174
    #47427
    A teljes képernyő a duplakatt, a hangot csak saját gépeden tudod állítani, szerintem.
  • Gabess8
    #47426
    Aki szokott cunderen meccset nézni attól kérdezném, egész képernyősen lehet e nézni a meccset, illetve a hangot lehet e állítani, van e valahol ilyen típusú beállítás az oldalon, mert én nem láttam. Köszönöm!
  • kaloz174
    #47425
    Ok. Lehet, hogy igazad van, végül is Te vagy a szakember.
  • Breki33
    #47424
    elvileg nem lassíthatják hiszen csak a nyílra való kattintással indul el


    Szerintem inkább a képek lassíthatják

    #47407
    #47405-ben
  • kaloz174
    #47423
    Nekem nagyon zavaróak ezek a videók, ebben a formában. Lassítják a görgetést. Lehet, hogy csak nálam?
    Nekem egészen megfelel a mezei link, nem tudom, a többiek hogy vannak vele.

    A háttér alakul, az előző nekem kicsit "erős" volt.:)

    Köszi azért!
  • kaloz174
    #47422
    A kapusok védelmében: a 2 brazil elég kiszámíthatatlan játékos. Lőnek, eszetlenül, de erővel. Szerintem az egész mezőnynek gondja lesz velük, amíg meg nem ismerik őket. Ráadásul viszonylag jól céloznak. Azért páros lábról felugorva, a felsőket kilőni, női mezőnyben annyira nem gyakori. Ráadásul jobb kézzel j2-ből.
    Ennek elhárításához a védelem és a kapus munkájára együtt van szükség, ez már a második félidőben össze is jött.
    A brazilok fizikálisan nagyon jó adottságú játékosok. Hozzájuk képest az Amorim testvérek inkább képzettek, sokkal európaibb kézit játszanak. Bár ez a két új szerzemény nem olyan magas, viszont jó rugóik vannak. Szóval érdekes lesz ez így a magyar bajnokságban. Mindenesetre meg kell ellenük tanulni játszani, az biztos.
  • kaloz174
    #47421
    Messzi van az még...
  • Breki33
    #47420
    Ezt most találtam.........


  • Breki33
    #47419
    kb ilyesmit tudtam kihozni, ha megfelelő a VB idejére

    de ha van más háttérjavaslat -másik konkrét kép- akkor szívesen veszem
  • Breki33
    #47418
    egyenlőre csak a szöveg mögötti átlátszóságot szedtem ki
  • Isthy
    #47417
    Köszi, így már sztem jobb, hogy csak a 2 oldalon vannak a labdák.

    Közben a fiúk megnyerték a lengyelországi tornát, döntetlent játszva a sztem várhatóan VB érmes lengyelekkel. A VB 13-án kezdődik, a fiúk 14-én kezdenek Izland ellen a csoportban.
  • Isthy
    #47416
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nem jön be ez az új labdás háttér. Sok rövid hozzászólásnál nagyon zavaró.
  • Isthy
    #47415
    Én is kíváncsi leszek rá, hogy az EHF mikor jut el idáig. Bár gyanítom, ők még nem raktak zsebre eleget eddig, hogy ilyenre szánják el magukat.
  • Isthy
    #47414
    Köszi a beszámolót!
    Pótszilveszteren vettem részt, így amiatt nem tudtam még a neten sem nézni a meccset.
    Úgy fest igazunk volt, hogy bármilyen végeredmény előfordulhat. Pont az lett, ami még eddig nem volt az egész bajnokságban (döntetlen). Nem rossz az 1 pont, de 2 jobb lett volna. Talán ha a kapusaink is felnőnek a feladathoz... Mert ahogy olvastam nagyon nem ment nekik. Remélem Boki szerepeltetése nem kerül majd a későbbiekben sokba.
  • Gabess8
    #47413
    Jé, hogy mik vannak!!! Ez nagy hír mert valamelyik reggel a sporthírekben is benne volt. Kíváncsi leszek rá, hogy az EHF is csinál e majd ilyet. Ennek egyébként szerintem már régen így kellett volna lenni.
  • kaloz174
    #47412
    A Prof a jubileumi meccsről:
    "...„A találkozó végén elszabadult mindenki, én is a pályán voltam és próbáltam keresztmozgásból labdát szerezni.
    Fantasztikus élmény a lányokkal újra együtt lenni, ..."

  • kaloz174
    #47411
    Siófok-Újváros: 27-27 (13-15)
    Lehet, hogy csak én néztem ma meccset?
    Miután olyan szerencsés voltam, hogy az újvárosi csapat vendégeskedett ma Siófokon, nem hagytam ki a lehetőséget. Csak megjegyzem, ha valakit meglepett volna.
    Nem véletlenül gondoltuk, hogy ez a meccs 3 esélyes. A Siófok legújabb szerzeményei nem okoztak csalódást a helyi nézőknek, viszont annál nagyobb fejtörést az újvárosi védelemnek, különösen a kapusainknak. Próbálkozott is Kiss Szilárd mindhármukkal. Több-kevesebb sikerrel. A brazil kézilabda talán nem éri el a magyar színvonalat, viszont megoldásaik nem szokványosak, a labdával sincsenek haragban, lövőerő téren pedig a legjobbak közé tartoznak, immár a magyar bajnokságban. Azt érdeklődve várom, hogy milyen eredményesek lesznek a továbbiakban, mert most a játékuk a meglepetés erejével hatott, sajnos, éppen ránk. Azt gondolom azonban, hogy ahogy megismerik a játékukat, egyre kevésbé lesznek majd ilyen kellemetlen ellenfelek. (Mint ahogy ez már a meccs második félidejében érzékelhető is volt.) Sajnos, most mi voltunk annak a kárvallottjai, hogy most szerepeltek először a magyar bajnokságban.
    Azt kell, hogy mondjam, a Siófok játéka teljesen elveszett, már ami az eddig szereplő csapatot illeti. Hogy végül is hova jutnak ezen az úton, azt nem egészen tudom eldönteni. Mindenesetre ma nagyon sokat köszönhetnek a 2 brazilnak, na meg második számú kapusuknak, Scholz Andinak.

    Mondhatnám, hogy igazságos döntetlen született. Nyertünk 1 pontot, mert ebben a meccsben a vereség is benne volt. Sikerült jó pár ziccert kihagyni, labdát elszórni. Dettit pihentetni kellett egy rosszul sikerült ütést követően. Bokin érződött, hogy nincs igazán edzésben, különösen az első félidőben érezhető volt, hogy kisebb sérülés hátráltatja. Jókai Nóri még egyáltalán nem érzi a játékot, sajnos. Na és a gond az, hogy nagyon rövid a pad. Hiába kellene cserélni rossz forma, vagy sérülés miatt.
    Ez van. Majd meglátjuk a továbbiakat. Kicsit szkeptikus vagyok a jövőt illetően. (Az ifi meccset is láttam, ahol elég csúnya vereséget szenvedtünk.) De legalább ezt a szezont kellene szépen végigcsinálni. Úgy, ahogy ehhez a gárdához illik.

    Hajrá csajok! Kitartás! Ezt tudom most mondani.
  • kaloz174
    #47410
    Hajrá Újváros!:)
  • kaloz174
    #47409
    A mai meccsekről.
  • kaloz174
    #47408
    Zsolt pedig egy kedves ismerős, aki már sajnos nincs közöttünk, tanítványa.
    Így külön örülök ennek.
  • Breki33
    #47407
    A VB Dala



  • kaloz174
    #47406
    Elsőre azt gondoltam, egy szexárdi kézis nyilatkozik.
  • Breki33
    #47405
    Itt beszél is a dolgokról bővebben




    http://www.origo.hu/sport/tenisz/20110108-arn-greta-az-aucklandi-tornagyozelemrol.html

  • Breki33
    #47404
    Én úgy tudom, hogy Nemcsik Zsoltal egy párt alkotnak az olimpián ismerkedtek meg és ez a boldog párkapcsolat a mostani remeklés titka


  • kaloz174
    #47403
    Bár Vili igyekszik levenni csapatáról a terhet, szerintem is, különösen az adott helyzetben, 3 esélyes a meccs. Különösen, hogy a helyi főszponzor "befenyegette" a csapatát. (Aki nem teljesít, repül a végén.)
  • kaloz174
    #47402
    Köszönöm! 31 éves? Akkor tényleg jól jött neki ez a siker.
  • Isthy
    #47401
    Jó lenne, ha nálunk meg Bokinak sikerülne szerepelnie. Persze azért ne vállaljunk túl nagy kockázatot, első az egészség. Nagyon nehéz meccs lesz, sztem 3 esélyes a dolog.
  • Isthy
    #47400
    Mondjuk nem vagyok szakértő, de amit el tudok mondani erről:

    Nagyon nagy siker, ez volt a 2. WTA tornagyőzelme. Gréta már nem fiatal - 31 éves - tehát már inkáb a pályafutása végefelé jár. Volt egy több éves kihagyása is amiből ha jól tudom talánt tavaly tért vissza és ez most némi gyógyír lehet neki a kiesett évekre. A ranglistát tekintve ezzel asszem 30 helyet jött fel, a 88. helyről az 58. helyre. Eddigi legjobb helyezése a 81. volt, ennek fényében látható, hogy mekkora siker ez számára.

    Gratulálok én is Grétának!
    Bíztató ez a szereplés a február eleji FED kupa fényében.
  • kaloz174
    #47399
    Tóth Timi - állítólag - kényszerhelyzetbe került:
    A nyilatkozata

    Siófoknak sikerült elintézni a 2. brazilt is, így már szerepelhet az Újváros ellen.
  • kaloz174
    #47398
    Nagy siker - teniszben
    Gratulálok!
    Nálam nagyobb szakértők értékelnék ezt, mit is jelent tul.képpen? (köszi!)
  • kaloz174
    #47397
    Most olvastam, hogy Mörk 167, ha minden igaz. Pedig ő szintén nagyon jó és eredményes.