61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Mse
    #47476
    itt vagyok, itt vagyok, olvasok :) majd a ffi VB alatt írok bőven, ne félj :))( amúgy nem vitatkozom én vele, csak rövidre zártam a dolgot, remélem :))

    ma győzni fogunk az izlandiak ellen, érzem! :)
  • Isthy
    #47475
    Sztem meg 2004-ig a közönségnek semmi köze nem volt ehhez a választáshoz. Nem jelölhettek senkit és nem is volt netes szavazás, a szakma választott. Bokit is 2004-ben - mint 2003 legjobbját - még szakmai zsűri választotta. Azután elkezdődött az, ami idáig vezetett...
  • Isthy
    #47474
    Csarnok az utánpótlásnak

    Lehet szeretni vagy nem szeretni, de én kalapot emelek előtte Most megkérdezném, hogy a médiasztárolt állítólag emblematikus hatalmas magyar milliárdosok hol vannak? Persze a kérdés költői...
  • Andreeew
    #47473
    Egyetértek. Ez így kb. olyan mint a kézigálán megszokott szavazások, csak nagyban...
    Bár most valóban egy kivételes játékos kapta meg a címet, bár szerintem is korai még neki.
  • kaloz174
    #47472
    Azoknak a meccseknek alapján, amiket láttam, Popovic jobb volt. Neagu még éretlen, szertelen sokszor. Kicsit korai ez a díj neki.
  • Zóanagyvarázsló
    #47471
    Ezt nem egészen értem. Régen is közönségszavazatok döntöttek, sőt a plebs is jelölhetett játékost, így nyerhetett egy mindannyiunk által hőn szeretett korszakos beálló is. Nem a rendszer lett rosszabb, hanem mostanában éppen a lista vitathatóbb szereplőinek sikerül nyerni.

    Most nem is Neagu volt a kakukktojás a mezőnyben, bár tény, a győzelmének én sem örülök, legalább ketten jobban megérdemelték volna, vannak nála készebb - és ennek megfelelően teljesítő - játékosok is. Ha pedig - némiképp helytelenül - életműdíjként tekintenénk a szavazásra... Ezt inkább nem is fejtegetem.
  • Isthy
    #47470
    Régi nevén a Fradi

    Remélem a hiányzó pénzt sikerül előteremteniük és tudják majd fedezni a hátralévő félév teljes kiadását.
  • Isthy
    #47469
    Nem vagyok túlzottan optimista, a 7-be kerülés kisebbfajta csoda lenne. Persze nem lennék szomorú, ha a fiúk rámcáfolnának
  • Isthy
    #47468
    Ezek a "választások" a jelenlegi formájukban teljesen értelmetlenek. Régebben - egészen a 2000-es évek közepéig - még normálisan működtek. Az egész éves teljesítményt kellene nézni - VB vagy EB és nk-i kupák - és az alapján egy valódi szakmai plénumnak dönteni.
  • Isthy
    #47467
    Én itt hiányoltam őket, a "pofakönyv" teljesen hidegen hagy. Sajnos nagyon leszoktak már az ide irogatásról...
  • Gabess8
    #47466
    Férfi válogatott
  • Gabess8
    #47465
    Eklemovics távozik
  • Gabess8
    #47464
    Nyertesek
  • kaloz174
    #47463
    Mindkettőjüket szoktam látni a jelenleg legnépszerűbb közösségi portálon, rendszeresen.
    Stanleynek most volt a szülinapja, grat. neki.
  • Isthy
    #47462
    Vajon Mse merre jár? Nem nagyon irogat nekünk mostanában...
    Bár biztos leköti az energiáit egy másik helyen az eszmecseréje a "kedvencünkkel", de lehet hasznosabb lenne, ha ahelyett inkább itt is olvashatnánk néha a véleményét. Legalábbis én jobban örülnék neki és sztem ti is.
    Valovics Nóri kapcsán meg eszembe jutott az egyik nagy rajongója Stanley. Vajon vele is mi lehet?
  • Isthy
    #47461
    Nem is a mostani meccsről írtam a siófoki ellenében hanem a továbbiakról amik a hónapban lesznek. Nagyon remélem a hónap végére rendbejön a legfontosabb meccsünkre.
  • kaloz174
    #47460
    A helyzet az, hogy nagyobb esély volt a siófoki pontszerzésre, mint ezen a hétvégén ugyanezt elérni. Ráadásul Boki előtte volt edzésen, ahol egészen jól mozgott.
    Kérdés, ha azt kihagyja, mi lett volna az eredmény. Visszanézve a meccset: nagy valószínűséggel azt mondom, még 1 pontot sem tudtunk volna begyűjteni.
    Így a siófoki játéka volt ésszerűbb, ha sajnos, sérülése rosszabbodását is eredményezte.
    Most pedig remélhetőleg lesz idő a gyógyulásra.
  • Isthy
    #47459
    A #47414-ben pont erre utaltam, nehogy sokba kerüljön Boki siófoki szerpeltetése. Igen, igaz a Szekszárd és az Újbuda ellen idegenben nélküle is be kell húzni a győzelmet. Azután 27-én otthon a Fehérvár ellen viszont már nagy szükség lesz rá. Remélem addig sikerül teljesen rendbejönnie, jó lenne ha Szilárd addig hagyná rendesen gyógyulni.
  • kaloz174
    #47458
    Újváros-ETO előzetes

    Sajnos, Boki, szerintem, beáldozta a gyógyulását a siófoki meccsre. Ezért most nem tud játszani. Tekintettel arra, hogy ez a meccs azért nem akármilyen meccs lesz, annak ellenére, hogy az eredmény nem nagyon kérdés, max. a gólarány, nagyon sajnálom, hogy pontosan ezen a meccsen nem tud játszani. Egyszerűen érzelmi okokból.
    Természetesen mielőbbi jobbulást neki, bár most inkább nem a gyorsaság a fontos már, hanem inkább a tökéletes gyógyulásra van szükség. A következő 2 meccset nélküle is hozni kell.

    A videó - újra.
  • kaloz174
    #47457
    A férfi kézi menetrendje
  • Isthy
    #47456
    Igen, a Sport1 adja a meccseket.
  • ricsa008
    #47455
    a VB-t közvetítik valahol?
  • Gabess8
    #47454
    Segítséget, ja na persze...
    Oszt ugyan mi a f...ra számítottak???? Ezt a töketlenkedést és szarakodást ami ebben a cikkben van, komolyan mondom én ezeket kiküldeném küzdeni a belvíz ellen...
  • Isthy
    #47453
    Mivel biztos vagyok benne, hogy nem látjuk a teljes, tiszta képet, így nem foglalok állást. Nórinak gyógyulást a műtét után, remélem megtalálja majd a számítását egy másik csapatban.
  • kaloz174
    #47452
    Na igen. Jó lenne onnan kezdeni, amit Laurencz mondott: felmérni a helyzetet.
    Én ehhez még azt tenném: felmérni a helyzetet, a jelenlegi feltételeket és leírni, mire, kire van szükség, sürgősen, na és azt még gyorsabban elő is teremteni.
    Amennyiben nem történik meg ez, erősen rontjuk saját esélyeinket.
    Pl. alap, hogy Eszti státuszát megállapítsák.
  • Isthy
    #47451
    Micsoda emlékek!
  • Isthy
    #47450
    Ebben a cikkben van egy mondat amitől egyből dobtam egy hátast:
    "Az edzőbizottság elemezte a látottakat, és arra jutott, hogy a németek elleni júniusi selejtezőt sikerrel kell megvívni."
    Vajon mennyi ideig tartott az elemzés, ami után erre jutottak? Komolyan mondom ezen már röhögni sem tudok... Mondjuk Eszter utolsó mondata is érdekes, mert sztem Görbe nem játszott a 2009-es VB-n.

    Kíváncsi vagyok, hogy milyen segítséget fog kapni... És akkor még mindig félállású kapitány?
  • kaloz174
    #47449
    Megmondom őszintén, csalódással olvastam volt edzőnk rideg szavait. Fenntartom a lehetőségét, hogy talán nem egészen szó szerint így hangzottal el. Akkor viszont korrigálni illene.
    Azt viszont már nehéz elképzelni, hogy Nóri maradjon. Pedig nagyon része volt annak a csapatnak.
    A csapatnál viszont voltak ennek a dolognak előzményei, sajnos. Elég sok távozó mesélhetne erről, 2-3 év alatt. Szomorú ez, mert itt nem csak csapatot, hanem jó közösséget is illene építeni, lévén egy kisváros egyesülete. (itt is)
    Drukkolok Nórinak, hogy találja meg a boldogulását majd a műtét után. Úgy tudom, ma van a műtét napja. Szorítok neki.
  • Andreeew
    #47448
    Fő a pozitív hozzáállás edzői oldalról..
    Biztos jót tesz a játékos lelkivilágának, ill. felépülésének..
  • kaloz174
    #47447
    FFI VB:
    Utaznak a fiúk, Perez készenlétben
  • kaloz174
    #47446
    Újvárosi Videó!:)
  • kaloz174
    #47445
    Mátéfi Eszti élvezi a bizalmat...
    Remélem, nem csak bizalmat kap további munkájához, hanem kézzel fogható segítséget is, valamint megfelelő feltételek biztosítását. Mert csak akkor van értelme.
  • Isthy
    #47444
    Dehogy irányított, hiszen - micsoda felüdülés - nem az ETO lesz az ellenfél Mondjuk a Loki sem sokkal könnyebb, lévén most már teljes csapatuk van. Az MK-t az utóbbi időben nem nekünk rendezik, ez elég nyilvánvaló. A továbbjutás komoly bravúr lenne, sőt felérne egy csodával. Még ha otthon játszunk akkor is...
  • Isthy
    #47443
    Igen, megnéztem. Szinte mindenben egyetértek a véleményeddel, KSz sajnos szereti nagyon a végére hagyni az időkéréseit, ami nem mindig jó.
  • kaloz174
    #47442
    Nem gondolom, hogy irányított sorsolás van a kupában...
    Az viszont biztos, hogy nincs vele szerencsénk.
    ÚÚÚÚÚÚÚtálom, hogy nekünk mindig meg kell küzdeni, esély nélkül, mások pedig besétálnak a döntőbe.
  • kaloz174
    #47441
    Valovics Nóri történetének folytatása, miután több helyen megjelentek vele kapcsolatban hírek:

    A csapatoldal híre

    Felhívom a figyelmet a játékos fórum-beírására. Nagyon sajnálom Nóri várható távozását, mivel az egyik legszimpatikusabb csapattag volt, igazi csapatember.
    (Már az NB/I B-s csapatból is voltak fura elküldések, annakidején. Rosszul is esett azoknak, akik addig vitték a csapatot, aztán egy helyzetben azonnal lapátra kerültek. Az ez évben történteket, a 3 játékos elküldését, közöttük a "jámbor" Majával, már ti is olvashattátok.)
    Imre Vili pedig nagy csalódás nekem. Már eleve az, hogy nem szakmai munkával, hanem pénzzel építi a csapatát. Pedig az ország egyik elismert utánpótlás edzője. Na és, sajnos, nem Nóri az első, akinél ez a hozzáállás a sérült játékossal szemben.
    Végül is itt egy helyi "kis" csapatról lenne szó...Még csak nk. kupáról sem.
  • kaloz174
    #47440
    Elszánt siófoki védekezés.
  • kaloz174
    #47439
    Elszánt siófoki védekezés.
  • kaloz174
    #47438
    Minden relatív, akkor még előttünk volt a hétvégi bajnoki, élén a siófoki derbivel.
  • kaloz174
    #47437
    Megnézted? Én is, újra.
    Mondta a Mester, hogy hiányoznak a nívós felk. meccsek. (Erre én azt gondoltam, hogy az ETO ellen, ha nem is volt teljes, az volt.) Beszélt arról még dec. közepén talán, hogy lenne egy torna. Kellett volna, most én is úgy látom. Mert valahogy nem elég éles a csapat. Az 1 dolog, hogy Boki nem tudott rendesen edzeni, előbb megfázás, majd a dereka miatt. Így átlövései nem voltak hatásosak, tényleg. Ő azonban még így is nagyon fontos láncszeme a támadásoknak, több szép labdája mutatta. Viszont a többiek, akik végigcsinálták a téli felkészülést, önmagukhoz képest szintén elég figyelmetlenül játszottak, gondolok itt elsősorban Ivettre. Erdősi Ildi nekem jobban tetszett, ezen a meccsen. Valamint Jókai Nóri formája sem akar már visszatérni, pedig nagy szükség lenne rá. (Pontosan azt hiányoltam, amiben olyan jók szoktunk lenni: a szinte mérnöki pontosságú támadási variációkat, a látványos, okos megoldásokat.)
    Azt meg most sem értettem, miért nem kértünk megfelelő ritmusban időt - nagy tiszteletem mellett a Mester felé. Szerintem ebben is volt 1 be nem kapott gól lehetősége a végén, belátva, hogy ez laikus meglátás.
    Na mindegy. A végén örültem a döntetlennek. Most azonban azt gondolom, hogy a kezünkben volt a győzelem, nem véletlenül volt az ellenfél körében nagy örömmámor a végén. Meglepően nagy hangon örültek a döntetlennek.
    (Kiss Szilárd egyből meg is kérte Vilit, hogy legyen majd edzőmeccs - teljesen érthetően. "én a munkában hiszek", mondta nekem a végén. Igaza is van, csak kérdés, mikor tud a Csapat teljes létszámban gyakorolni, nem beszélve a fiatalok bevonásáról végre.)
    Bár ezen a héten volt a kupameccs, azt nem gondolom, hogy ez nagyobb hatással lett volna csapat teljesítményére. Legalábbis én nem. Inkább tényleg az idény eleji formát érzem, sajnos.

    Azért volt, ami tetszett is: elsősorban itt a labdaszerzésekre gondolok.

    A többi csapat előnyösebb helyzetből indul a Siófok ellen már. A brazilok bemutatkoztak.