61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #47596
    Nos, a tegnapi vereség nem a világ vége, viszont rámutatott arra - ha még szükség volt rá! - hogy nem csak a jelen, de a jövő sem lehet túl rózsás a válogatott számára, mivel pl. a francia, izlandi, norvég csapat kiváló fiatal átlövőket és beállókat tudott felvonultatni, mig nálunk .....Zubain kivül, senkit! S hiába vannak jó kapusaink, belépő védőink, irányitóink és szélsőink, a meccsek elfognak menni a belső hármas miatt! Érdekes, hogy ez a lányoknál is érvényes, ugyanezeken a posztokon, hiszen Zácsikon kivül senkit sem tudunk felmutatni! Ha ezen nem tudnak változtatni, merészebb álmaink válogatott szinten nem lehetnek a közeljövőben. sajnos.
  • Gabess8
    #47595
    MK: Továbbment a Veszprém (EZ A JÓ LINK!!!!)
  • Gabess8
    #47594
    MK: Továbbment a Veszprém

    Hát ha valamit nem figyelek csak a négyes döntőt akkor az a férfi MK, de ez nekem a FTC részéről csak kibújásnak tűnik, aztán lehet én látom rosszul. Két fórum társunk vajon ezt hogyan látja?
  • Isthy
    #47593
    Akkor ne tétovázz, hozd majd el te is magaddal
  • Isthy
    #47592
    Sajnos a második félidő első 13 percében bemutatott sorozatos hibáink eldöntötték a meccset. Akkor a 13-13-as félidőről először 3-mal, majd 5 góllal elléptek a spanyolok, amiben Gulyásnak sajnos komoly szerepe volt. Nem véletlenül cserélte le Mocsai. Azután még kapaszkodtunk, de csak zárkózni tudtunk. Sajnos elöl rontottunk 1-2 ziccert, így nem tudtuk elérni a szoros végjátékot. Mondjuk kár az utolsó 1,5 percért, amivel 6 gól lett közte a 3-ról.
    Így a 7. helyért majd játszhatunk a lengyelekkel pénteken, ami az olimpiai kvalifikációt jelentheti.
  • [HUN]FaTaL
    #47591
    Na egy huszáros hajrát mint a Norvégok ellen :))
  • Gabess8
    #47590
    Te kis szerény... Hasonlom nekem is van, bibi bi
  • Isthy
    #47589
    A norvégok 10 góllal verték a németeket, ezzel már biztos, hogy a fiúk benn vannak a legjobb 8-ban. A spanyolok ellen már csak az a tét, hogy leszünk-e csoport harmadikak és netán játszhatunk az 5. helyért, ami az olimpiai kvalifikáció beosztása miatt nem mindegy.
  • kaloz174
    #47588
    Gratulálok! Szép volt fiúk! Nem volt hiba nélküli a produkció, de nagyon átjött az akarat.
  • bazza
    #47587
    Nincs tv-m :(
  • Breki33
    #47586
    11-től ismétlik a Sport2-ön

  • Breki33
    #47585
    bemutatja az ászt aztán kilép a buliből :P
  • bazza
    #47584
    Hali! Megtudja valaki mondani, hogy van-e olyan internet cím, ahol az eddigi VB meccsek megtekinthetőek? Ha igen, melyik oldal ez? (konkrétan a mai magyar-német meccs érdekelne)
  • Isthy
    #47583
    Konkrétan én erre a képre gondoltam. A következő VB-re tartogattam 2006 óta és most is a lehetőség



    De most már elég az offból
  • Isthy
    #47582
    Te kis telhetetlen De egy cipőben járunk
  • Isthy
    #47581
    Gratulálok, szép volt fiúk!

    Úgy fest Nándi erre a meccsre tartalékolt, lehet nem véletlenül Az ő vezérletével és Perez 2. félidei jó játékával a csapat behúzta a meccset. Az első lépés megvan, holnap megtehetjük a másodikat. Persze holnap más csapatok kezében is lesz a sorsunk.
  • Breki33
    #47580
    imádok németeket verni
  • Breki33
    #47579
    huhhhhhhh Megvan ezt Nándi megnyerte nekünk

    SZÉP VOLT FIÚK !
  • Gabess8
    #47578
    Basszus már lassan 5 éve volt, hogy repül az idő. Szerintem olyan képem nekem is van, nem is kell sokat keresnem. Jó buli volt az biztos, idén egy kicsit lehetne hidegebb, mondjuk egy 5 fokkal, de ha olyan jó hangulat és hasonló eredmények lennének, akkor az legyen a legnagyobb bajunk, max egyel több sört iszunk. Szóval jó lenne ott lenni ismét.
  • J u c u s
    #47577
    Igen, szeretnék repetázni :))))
    Várom az infókat!
  • Isthy
    #47576
    Nosztalgia 2006?
    Amint lesznek érdemi információim szólok. Azt a sikert megismételni szinte lehetetlen, de remélem azért szokás szerint kitesz a csapat magáért. Nekünk meg ismét olyan élmény lesz, mint anno. Nekem van 2006-os fényképem, amit most fogok aláíratni
  • J u c u s
    #47575
    Isthy, ha tudsz bővebb infót kérlek szólj. Szeretnék újra részese lenni ennek :))
  • Isthy
    #47574
    Ejha! Mi ez a nagy csend?

    A tegnapi meccsekről:

    Az ETO nagyon simán nyert Debrecenben, ahol a hazaiak elég gyengén játszottak. Az ETO védekezése megfogta őket és ezzel már az elején eldőlt minden. Végig vezetve nagyon magabiztosan nyert az ETO.

    Mi nyertünk Újbudán, de a vártnál kisebb arányban. Persze a lényeg a 2 pont. Csütörtökön nagyon fontos meccs lesz a Fehérvár ellen, azt nagyon be kellene húzni.

    A fiúk simán kikaptak a franciáktól egy jó első 20 perc után. Sajnos a németek megverték Izlandot és ezzel elég nehéz helyzetbe hoztak minket az olimpiai kvalifikáció szempontjából. Most már mások kezében is van a sorsunk. Holnap küzdeni és harcolni kell a végsőkig a győzelemért.
  • Isthy
    #47573
    Kicsit off, de:

    200 nap a rajtig

    Azt gondolom vannak itt is olyanok akiket érdekel és ott lesznek idén augusztusban Szegeden. Én eddig minden szegedi VB-n és EB-n ott voltam, most sem lesz ez másként.
  • Isthy
    #47572
    A mai nézhető menü:

    DVSC-ETO
    Női NB I
    Sportklub 17:45

    Érd-Veszprém
    Női NB I
    Cunder. hu 17:50

    Németország-Izland
    Férfi VB
    Sport1 18:15

    Magyarország-Franciaország
    Férfi VB
    Sport1 20.30
  • kaloz174
    #47571
    Előszeretettel vádolják az újvárosi kézilabdát, hogy nincs utánpótlás nevelés. Pedig tudom jól, hogy volt, van is, ha szerényebb mértékben. (Siófokról számtalan kézis kezdett ott, a táborok után, az arra szakosodott középiskolában.)

    Egy ehhez kapcsolható hír:

    Kézilabda diákolimpia
  • Isthy
    #47570
    Köszi a beszámolót és a képeket!
  • kaloz174
    #47569
    Köszi a beszámolót!
  • kaloz174
    #47568
    Ezt valamiért nagyon elszúrta a Fradi.
    Még akkor is, ha Zizi állítólag betegen vállalta.
  • Zóanagyvarázsló
    #47567
    Csak volt egy második félidő is. Egyre inkább azt érzem, hogy a Fradinak az ezüsthöz egy nagy debreceni bravúr kell. Vagy az alapszakaszban, vagy az elődöntőben...
  • Breki33
    #47566
    A régi kisebb kártyát vittem el így csak kb 6 képet készítettem csak abból ezek valamennyire használhatóak







  • Breki33
    #47565
    Köszi, hogy szóltál

    Egyik legjobb meccsét játszotta a szekszárd az első félidőben lehet, hogy elfogult vagyok, de úgy éreztem győzhetünk is akár.

    Az elején szerintem Bojana kapta a legnagyobb tapsot aki a kispadon foglalt helyet. Kulcsiről nem emlékeztek meg ezt kicsit hiányoltam.

    Kezdetben már 3-0-ra (Ekkor Kis Szilárdot már zöld táblával láttam szaladgálni) azután 4-2-re és 9-6-re is vezettünk és még a félidőben is csak egyel ment a Dunaújváros.

    Aztán a második félidőben kezdetek elhúzni, egyre több hibát vétettünk és Detti is feljavult jój megszórt bennünket, majdnem az egész második félidőben külön őrzőt kapott.

    5-6 között mozgott a különbség A végén 23-30 lett, de az első 35.40 perc alapján jár a gratula a szekszárdi csajoknak is !!!
  • SZT
    #47564
    Békéscsaba - FTC 11 - 17, a szünetben.
  • Gabess8
    #47563
    Ezt az agyrémet ugyan melyik marhára kipihent idejével nem tudja mit kezdjen öltönyös barom találta ki????? Csak úgy eljátszom a gondolattal, bár csak bajnoki meccs, de ez alapján a Dunaferr-Győr, göndör végig vigyorgó libáját is le lehetett volna cserélni, jó tudom elfogult vagyok.
    Mi lesz azokkal az IHF meccsekkel, (ahogy írtad is)ahol felsőbb utasításra segítik nyilvánvalóan az aktuális csapatott, mondjuk elképzelek egy Német vagy Spanyol, vagy akármilyen 10.000 ezres csarnokot, ahol bírót cserélnek, ott hány kommandós fogja kikísérni az országból a sporit, hogy életben maradjon, és mondjuk mikor két év múlva ugyan abban az országban kéne vezetnie akkor mi van????
  • Gabess8
    #47562
    Nem véletlen írtam ezt a sort:
    "Egy kérdés van, akar e a kormányzat javítani a dolgon vagy sem, mert ha igen akkor úgyis megtalálják a megfelelő megoldást előbb utóbb"

    Persze pont az említett országokat fogja érdekelni mi mit akarunk, jó vicc...Persze, hogy valamilyen szinten függünk az EU-tol, de egy dolgot ne felejtsünk már el, náluk köszönhetően az elmúlt nyolc év szoci kormányzásának, minden szart rá lehet fogni az EU-ra, ők ugyanis nem engedik, nem a nagy szart nem,(pl annak idején nagy vízhangot váltott ki a HAACP, remélem jól írtam, kell mert előírja az EU, írjam ám elő a nagy frászt, akinek van kit nyugaton ismerőse kérdezzen nyugodtan utána) a másik szoci elvtársaknak lehet nem kellett volna így elbaszniuk a csatlakozási tárgyalásokat, és egész más lenne a helyzet.
    Ebben a témában részemről is OFF
  • kaloz174
    #47561
    "Remélem ma este kilátogatsz a csarnokba és írsz majd a mai meccsről nekünk."
    Ezt én is nagyon remélem.
  • kaloz174
    #47560
    Sajnos, ez egy szomorú nap nekünk, kéziseknek.
    Köszönjük, hogy voltál nekünk, köszönjük, amit kaptunk tőled, Kulcsár Anita.
    Nyugodj békében!

  • Isthy
    #47559
    Ugyan már, ne röhögtess... Meséld már el nekem, hogy mit kellett mondjuk a franciáknak, németeknek vagy a briteknek a mi beleugatásunk miatt másként csinálni vagy törvénykezni. Nem is kellett volna belépnünk. Anno én még a NATO esetében is ellene szavaztam, most láthatjuk is a nem létező haderőnk tekintetében, hogy mi lett a következménye. Remélem a smiley azt jelentette, hogy nem gondoltad komolyan amit írtál Mint mondtam én eltakarítanám ezt az egész szemetet, mert nem való másra mint az átfogó irányításra egyes érdekkörök kezében. De ez már itt tényleg off, nem idevaló.

    Viszont ez nem semmi

    Berlin, 2011. január 19., szerda (MTI) - A jelenleg zajló svédországi férfi kézilabda-világbajnokságon már érvényben van az a szabály, amely szerint mérkőzés közben lecserélhető az a játékvezető, aki nyilvánvalóan manipulálni akarja az eredményt.

    Andorka Sándor, a nemzetközi szövetség (IHF) játékvezetői bizottságának magyar tagja az MTI-nek szerdán elmondta: két személy dönt arról, hogy a nyilvánvalóan csalást megkísérlő bírót leváltsák-e még a meccs alatt.
    "A zsűriasztalnál felügyelő hivatalos IHF-személy, valamint a nézőtéren helyet foglaló IHF-megfigyelő közösen határoz arról, hogy kell-e csere. Szeretném jelezni, ilyen még nem fordult elő, és a szabály kizárólag IHF-rendezvényekre vonatkozik. Akkor nem lehet cserélni, ha egy bíró hibázik, csak akkor, ha nyilvánvalóan manipulálni akarja az eredményt" - nyilatkozta Andorka.
    A nemzetközi szövetség a 2009-es kínai női vb alatt hozta meg ezt a szabályt - a berlini Der Tagesspiegel lapnak a svédországi vb-re kiküldött tudósítója szerint "suttyomban" fogadták el Hasszan Musztafa IHF-elnök kezdeményezésére -, és azért került most reflektorfénybe, mert a sportág elitjéhez tartozó németektől több szakember is felháborodásának adott hangot.
    Peter Rauchfuss, a német játékvezetői testület korelnöke kijelentette: az új szabálynak nincs esélye a német pályákon. "Ha egy bírót mérkőzés közben lehoznak a pályáról, az egyenértékű a helyszínen történő agyonlövéssel!" - fogalmazott
    Német klubok trénerei, szakvezetői szintén szörnyülködve reagáltak a hírre. "Ez nem lehet igaz, ugye csak vicc az egész?" - kérdezett vissza Alfred Gislason, a THW Kiel vezetőedzője, aki elképzelni sem tudja, hogyan történik majd a bírócsere. "Nekem mint edzőnek lesz például vétójogom?" - tudakolta.
    "A felelősök körében nyilvánvalóan olyan nagy bizalmatlanság uralkodik az IHF-játékvezetőkkel szemben, hogy szükségesnek látták egy ilyen intézkedés meghozatalát. Kíváncsi lennék rá, hogy ki verte keresztül ezt az egészet" - fogalmazott Gerd Butzeck, a legjelentősebb európai klubok érdekeit képviselő Group Club Handball ügyvezető igazgatója.
    Jan Tuik holland szakember úgy vélte, hogy az európai szövetség (EHF) bizonyosan nem fogja átvenni az új szabályt az IHF-től.


    Ez először is elég visszatetsző, amikor most éppen láthatjuk, hogy miként is tolják bizonyos csapatok szekerét a VB-n, ha éppen szükséges. A svéd-lengyel meccsre például pont nagyon kíváncsi leszek emiatt.
    Milyen ismérvei lennének a csalásnak, ami alapján eldöntenék az illetékesek, hogy most éppen csalni igyekszik a spori? Ki döntene ezekről? Minden meccsre két párost küldenének? De még felvetődne kismillió kérdés...
    Elnézést, de ekkora baromságot rég olvastam, még az IHF-től is...
  • Mse
    #47558
    "Miért kell azoknak mindenbe beleugatniuk és mindent jóváhagyniuk? "

    nem "azoknak", hanem nekünk (mi), ugyanis Magyarország is tagja a beleugatós uniónak, és mi is beleugatunk másba máskor :)
  • Isthy
    #47557
    Ma teljes női bajnoki forduló lesz, 2 meccset lehet majd nézni:

    Békéscsaba-FTC
    Sportklub 18:15

    Győri Audi ETO-Alcoa FKC
    Cunder.hu 17:50

    Breki!
    Remélem ma este kilátogatsz a csarnokba és írsz majd a mai meccsről nekünk.