61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Zóanagyvarázsló
    #48238
    2005-ben volt 4-0 és 6-2 is, máskor nem volt nagyobb előnye ennél a Dunaferrnek a mérkőzés elején, ha 2004-ben volt is 10 gólos (29-19), illetve 2003-ban 7 gólos előny (27-20), de a vége felé - sajnos csak felé.
  • Gabess8
    #48237
    Olyan Slagse meccsünk nem volt valamelyik évben amikor 6-7 : 0 aránnyal nyitottunk a jégcsarnokban?
  • Gabess8
    #48236
    Én szerintem győzelem estén jár, de mindent tudó Isthy szerintem megválaszolja nekünk.
  • Zóanagyvarázsló
    #48235
    Persze a Győrön kívül bárki más bajnoki címével is összejöhet, de eléggé el nem ítélhető módon a Váccal és a Lokival ezúttal nem számoltam.
  • Zóanagyvarázsló
    #48234
    Vestergaard-t már most elküldték. Érdekes ez, mármint a Viborg eredményei, úgy vélem, hogy nagyon nem mindegy, hogy mely dán csapattal kerülhet(nek) szembe a BL-selejtezőt játszó magyar együttes(ek). Amúgy azért szorítok, hogy csak egy magyar csapat legyen a selejtezőben, kettő pedig a főtáblán, ha jól tudom, ez csak az ETO BL-győzelmével, és a mi bajnoki címünkkel jöhet össze, máshogy nem :)

    Tényleg, a többi nemzetközi kupánál hogy is van ez? Mintha Montenegró nem kapott volna a Buducnost miatt egy plusz helyett a KEK-ben, ellenben a dánok az EHF-ben idén igen, tavaly pedig a KEK-ben is. Vagy a plusz helyeket a kupagyőzelemért csak az élbajnokságok kaphatják meg?
  • Zóanagyvarázsló
    #48233
    Tévében tudtommal nem lesz, de a csapat honlapján (illetve itt) minden bizonnyal adják. Legalábbis csodálnám, ha nem.

    Mondjuk nem értem teljesen ezt a szolgáltatást, szerettem volna visszanézni a Vác elleni meccs pár jelentét, de nálam nem működik, bezzeg a Fradi-Oorsháza férfi meccs, valamint a tavalyi Hunnia elleni szuperrangadó vagy az Újváros elleni idei horror igen.
  • Isthy
    #48232
    Jut eszembe: semmi nem közvetíti a csütörtöki meccset?

    A BL közvetítésekhez még egy adalék:
    A DigiSport közvetíti mindkét női BL elődöntőt szombaton egymás után a hagyományos csatornán, nem a Pluson.
  • Isthy
    #48231
    Ma este azért kíváncsi leszek a férfi BL negyeddöntő sorsolására. Vajon melyik sportdiplomácia akarata jut érvényre?
    A 8 csapatot 2 kalapba tették, egyikbe a csoportelsők, másikba a többi csapat került, ami érdekes párosításokra ad lehetőséget.

    Pot 1
    Renovalia Ciudad Real (ESP)
    Montpellier HB Agglomeráció (FRA)
    THW Kiel (GER)
    Chekhovskie Medvedi (RUS)

    Pot 2
    FC Barcelona-Borges (ESP)
    HSV Hamburg (GER)
    Rhein Neckar Löwen (GER)
    SG Flensburg-Handewitt (német)

    Nyilvánvaló, hogy a csoportelsők leginkább a Flensburgot szeretnék maguknak, ők tűnnek a legkönnyebbnek. A 2. kalapból meg mindenki leginkább az oroszokat akarná.
    A finomság, hogy a németek 4 csapatából 3 a 2. kalapban van, így kicsi az esély elvileg, hogy nem lesz nemzeti párharc. Ha valahogy mégis elkerülik egymást, akkor viszont egy Kiel-Barcelona negyeddöntő lesz. De éppen lehet egy Ciudad-Barcelona negyeddöntő is. Jó kis csemegék lennének. Mondjuk a Csehovszki Medvegyi-Flensburg lehetséges párosításban nem tudok hinni
  • Zóanagyvarázsló
    #48230
    Még annyit fűznék hozzá, hogy amúgy nem volt 45 percig nyílt a döntő, legalábbis az már a második félidő elején látszott, hogy a debreceni gólgyártásnak vége, de azért a játékrész közepéig sikerült nagyjából képben maradni az eredményt illetően.

    Nagyon nehéz elődöntő vár ránk, ha a hétvégi debreceni első félidőkből indulok ki. De azt eddig is tudtuk, hogy egy nagyon jó csapatról van szó.
  • Zóanagyvarázsló
    #48229
    Pár szó a tegnapról. Sajnáltam a szegedi fiúkat, és a Flensburgnak tényleg szinte minden bejött (a megbotlásos, labdakiejtős "cselektől" kezdve minden, és talán a játékvezetőket is ki lehetne elemezni), de annyival hibával játszottak a vendégek, annyira hit nélkül lőttek, a végén annyira feladták, hogy alighanem még a különbség is indokolttá vált. Ezzel együtt nincs sokuk szégyenkezésre az idei szereplés miatt, ez tényleg dicséretes, de egyelőre ez a realitás: a Szeged sajnos még nem való Európa nyolc legjobb csapata közé.

    A Magyar Kupa már kevésbé fájó látvány. Örültem a szimpatikus fehérváriak győzelmének, a váciakat pedig kicsit sajnáltam. Nyilvánvaló, hogy az utóbbiakból a tegnapi meccs mentálisan és fizikálisan is többet vett ki (+ugye Soós Vikit is), míg a riválisuk eleve tudott rájuk pihenni, és talán komolyabban készülni is (elvégre papírforma alapján már régóta ez a párosítás tűnt valószínűnek, ellenben a Vác az elődöntőre hangolt). A döntő tetszett, bár nem az ETO játéka miatt, hanem mert a debreceni lányok megtették azt, ami mi a Népligetben: 45 percig méltó ellenfelek voltak, ezzel pedig úgymond visszaadták a kupa rangját, le a kalappal előttük! Kár, hogy a végére nagyobb lett a különbség, de ez aligha volt meglepetés, a Győr erejét éppen az mutatja, hogy egy kiválóan játszó hazai ellenféllel is tudja tartani a lépést visszafogottabb teljesítménnyel, a végét pedig jobb erőnléttel (értsd: hosszabb kispaddal) és küzdéssel be tudja könnyen húzni. A debreceni szurkolókat - vagy inkább duzzogókat? - nem értem, legalábbis a készüléken keresztül a jelenlétük nem tűnt fel, így hajlamos vagyok hinni Léderer Ákosnak, hogy tényleg nem voltak szervezetten jelen. Ez az én szememben a csapat elárulása, én szégyellem magam helyettük. Ha távoznak, ha nem, a mostani hajdúsági gárda igenis többet érdemelt volna. Köstner amúgy nagyon jól meccselt (cserék, időkérések nagyon jókor és jó módon voltak megejtve), nagyon jól felkészítette a döntőre a csapatot, a nagyon biztató teljesítményt nyújtó Dakos Noémi mellett talán ő volt a Debrecen legjobbja.

    Még egy megjegyzés: a játékvezetés debreceni - előzetes szurkolói - sirámait nem igazán értem, a játékosaik védőmunkájában tényleg benne van a sok kiállítás (őszintén remélem, hogy erre komolyan készülünk is csütörtökre), én inkább Görbe kiküldésénél éreztem, hogy már kompenzált a játékvezető páros - már ha ilyen pillanatokat keresnék a játékban, nyilván tévében jobban látszott helyzet, szóval nem állítom, hogy erről lenne szó. Éppen az lenne a szomorú, ha nem kapnák meg a kellő számú büntetést, aztán a válogatottban és a nemzetközi kupameccseken csodálkoznak. Ahogy erre már láttunk számos példát az évek folyamán.
  • Isthy
    #48228
    Kicsit pontosítanék ezen. Nem a meccs elején volt, hanem 29-19-nél a 2. félidőben, amikor a dánok tényleg bajban voltak. A szurkolóik is csak döbbent csendben ültek falfehér arccal. Azért szóltam mert éreztem, hogy nem fogjuk ezt végig bírni, nekik meg több komolyabb bevethető csereemberük volt. Sajnos bejött az érzésem, mert a csereként!!! bejövő Fridrikas át is lendítette őket a holtponton és csak 5 góllal (34-29) kaptak ki. A Barcelona is kb. emiatt nyer általában mert a kerete olyan, hogy képes a meccsek közepén és végén is meghozni azt a változást ami nekik elég.
  • Isthy
    #48227
    "de tartom, leginkább az első meccsen ment el minden, idegenben mindig összezuhanunk, aztán itthon belehalunk a csodatevésben."

    Sajnos ez rendszeresen így volt az elmúlt 3 évben, ezzel csak egyetérteni tudok.
  • Isthy
    #48226
    Meg kellene tanulni úgy tervezni a csapatok költségvetését, hogy nem ígértekre alapozni, hanem a meglévő keretre. Azután ha ténylegesen bejön majd az ígért lehetőség a szponzorizáció terén, akkor lehet tovább nyújtózkodni.
    Igen, ez a mennyi csapatot tud eltartani egy város dolog jó kérdés. Több helyen is aktuális.
  • Isthy
    #48225
    Szuper! Remélem tényleg visszatalál hozzánk.
  • Isthy
    #48224
    Az első 2 mondatodban benne van a lényeg.
  • Isthy
    #48223
    Egyetértek!
  • Isthy
    #48222
    Én sem láttam egy meccset sem, sajnos a BL-ben bejött ami várható volt.

    Az ETO-nak pedig gratulálok a zsinórban 7. MK győzelméhez! Most már arccal a BL felé és túl kell lépni a spanyolokon.

    Örömmel látom, hogy most aktiv volt a társaság a hétvégén, lesz mit olvasnom
  • kaloz174
    #48221
    Nem valami fényes ez a hétvége, BL-csapataink számára:
    A Szeged is búcsúzott

    Meccseket ugyan nem láttam. Talán jobb is. Bár a Veszprém első félidejét sajnálom.
  • Zóanagyvarázsló
    #48220
    Nyilván, éppen az a lényeg, hogy két olyan rövidzárlat nem fér bele, mint amilyet a két meccsen produkált a Veszprém. Nálam a nagyon jó játékba belefér egy 5 perces jól kezelt hullámvölgy, hiszen az - ahogy mondod - természetes. Persze a második meccset is csak azért nyerhette tegnap négy góllal a hazai csapat, mert a továbbjutás már eldőlt, különben alighanem jobban ügyel a Barca, ahogy az is biztos, hogy egy szorosabb első meccs után az első félidő is másként alakul. Minden mérkőzés más, és rengeteg összetevőtől függ, hogy miként alakulhat.

    Azt hiszem, sikerült kellő mennyiségű általánosságot összehordanom :)
  • Gabess8
    #48219
    "Inkább az a gond, hogy gyakorlatilag kettő, az elejétől a végéig nagyon jó játékot produkáló mérkőzést kellene tudni hozni."

    Szerintem ilyet egyetlen csapat sem tud, mindig vannak holt pontok, kérdés ki hogy jön ki belőle, vagy esetleg egyszerre jön e.
  • Gabess8
    #48218
    Pedig komolyan gondoltam. Gyengének pedig nem nevezném a Veszprémet, sőt egy erős csapatnak, a BL-ben a 4.hely körül.

    Azért írtam mert 2004 Áprilisa jutott eszembe, Dunaferr-Slagelse elődöntő az első 10 percben a Dánok azt sem tudták hol a labda olyan álom kezdés volt, mindenki fantasztikus hangulatban, ekkor Isthy hátrafordult, olyasmit mondott várjunk itt még baj lesz, fel is jöttek a Dánok!

    Valami ilyesmi történt tegnap is, szerintem a Spanyolok tisztában voltak vele, hogy ilyen eszement módon nem lehet 60 percet kézilabdázni, olyan meccset én még nem láttam ahol ne lett volna hullámvölgy, ami persze jöhet jobbkor is, de tegnap a Barcának ennyi pont elég volt.
  • Mse
    #48217
    naaa, Gabesz, ne bántsál már meg ilyennel, hogy "helyre állt a rend" ;))
    nem vagyunk mi annyira gyenge csapat, hogy ne lephessünk meg egy Barcát, és az legyen a helyünk, hogy asszisztálunk egy meccshez.

    mind a két meccs azon ment el, hogy bent maradtunk az öltözőben -pedig a híresen jól motiváló Lajos ült bent velük, mi a fenéért nem tudunk harapni a 2. félidő elején, mintha 0:0 lenne?
    de tartom, leginkább az első meccsen ment el minden, idegenben mindig összezuhanunk, aztán itthon belehalunk a csodatevésben.

    Szerintem még csak nem is két nagyon jó meccs kellene, csak kellene kint egy olyan meccs ahol nincs 15 perc gólnélküli üres járat, és akkor nem kellene felőrölni magunkat az itthoni rettenetes tempóval.

    az 1. félidő az egyik legjobb meccs élményem volt -na jó a 2003-as továbbjutás és a Montpellier elleni utolsó 10 perc után és a Ciudad elleni hasonló henger után. :)

    jövőre talán szerencsénk is a kieséses szakaszban! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #48216
    Legalábbis amennyire én tudom, kint is egy rosszabb periódus miatt alakult ki a nagy különbség, ha tízből tízszer lejátszanák a párharcot, talán kétszer is továbbjuthatna a Veszprém,

    Mondjuk ha továbbra is a spanyol Fortuna sorsolja ki a BL-párosításokat, akkor még összejöhet, hogy tényleg lejátsszák tízszer a párharcot, csak tíz év alatt...

    A mai kupaelődöntőkről is szólnék. Mindkét mérkőzés szórakoztató volt, az első meccs izgalmas volt (két ellentétes félidővel), a második pedig gálázás, ha a Győr visszafogottabb teljesítményt is nyújtott. Jó volt látni a rokonszenves fehérváriakat látni, az első félidőben nagyot küzdött, és igencsak jó teljesítményt nyújtott az első sor, a másodikban pedig a fiatalok kaptak lehetőséget, és többnyire éltek vele. Külön kíváncsi voltam Zsigmond Vivienre, idén már egyszer láttam nagy kedvvel és eredményesen játszani, boldog vagyok, hogy most is hasonló produkcióval örvendeztetett meg. Holnap azért szurkolok, hogy ezúttal Konkoly Csabának sikerüljön összerakni a játékot, és biztató legyen a BL-elődöntőre nézve. A bronzmeccsel bajban leszek, mert mind a Vác, mind a Fehérvár szimpatikus csapat, mindkettőért szorítottam is ma, de azt hiszem ma az utóbbiak nyertek meg jobban.
  • Zóanagyvarázsló
    #48215
    Nyilván eleve nem voltak komoly esélyeik, de ezt túlzásnak tartom. Inkább az a gond, hogy gyakorlatilag kettő, az elejétől a végéig nagyon jó játékot produkáló mérkőzést kellene tudni hozni. Legalábbis amennyire én tudom, kint is egy rosszabb periódus miatt alakult ki a nagy különbség, ha tízből tízszer lejátszanák a párharcot, talán kétszer is továbbjuthatna a Veszprém, ha jó napot fognak ki, bárkit megszorongathatnak idegenben, idehaza pedig képesek bárkit megverni. Ez pedig ebben a brutális mezőnyben nem semmi.

    Sajnos hiába sikerült reménykeltő eredménnyel zárni az első félidőt, valószínűsíthető volt, hogy a nem tud még egy lapáttal rátenni a Veszprém, ahogy az is, hogy a Barcelona képes magát megrázni. Ennél is fájóbb volt, amikor a Fradi az előző idény BL-döntőseként a csoporton még végiggázolt, majd Valenciában beleszaladt a késbe. Így hiába sikerült fantasztikus játékkal ledolgoznia kilencgólos hátrányt, ez túl sokat vett ki a csapatból, és alig nyertük meg a mérkőzést. Különleges élmény volt eljutni a mennyországba, majd onnan visszazuhanni a pokolba. Utólag is szörnyű belegondolni, hiszen az a csapat túlszárnyalhatta volna akár a korábbi eredményeinket is.
  • Zóanagyvarázsló
    #48214
    Amikor elő szoktak kerülni a számok, mindig kiderül, hogy átlagban még mindig messze a focit követik a legtöbben a helyszínen, még mindig arra van a legtöbb településen igény, még mindig annak nemzeti bajnokságát követik a legtöbben a tévében. Továbbá nem lehet elmenni amellett sem, hogy a nemzetközi foci mennyire piacképes itthon és a nagyvilágban, a lakosság egy szignifikáns hányada továbbra is várja az élmezőnyhöz való közelebb kerülést, és alighanem a többség ennek a bekövetkezte esetén valóban beállna a sportág mögé - sokkal jobban, mint az a sikersportágaink esetében bármikor is megtörtént. (Egyáltalán gondoljunk bele, hogy hány embert érdekel a foci vb vagy éppen egy magyarok nélküli BL-döntő, valószínűleg többeket, mint az ETO döntője fog, egy Itxako-Larvik párosítás pedig jóformán egy marginális réteget hozna lázba ehhez képest, holott a második legnépszerűbb sportágunkról van szó, és olyan csapatokról, melyekkel jövőre is felvehetjük a versenyt.) Racionális alapokon állva ezzel vitatkozni nincs értelme, a tényeknek kár nekimenni egyéni focifóbiánk okán.

    Magam sem rajongok a fociért (EB, vb-t nézem, esetleg egy-két Fradi-meccsből elkapok valamit, és birkák számolgatása helyett a légiósok számbavétele során alszom el), gyakran fújok rá magam is, féltékeny vagyok, hogy a kézilabda nem tud eljutni arra a szintre, de próbálok ezen túllépni. Az nyilván nem érv, hogy vannak közönséget nélkülöző csapatok, hanem kiragadás. Mondjuk annál szégyenletesebb talán nincs is, mint a Mar Valencia esete, BL-győztes és -döntős csapatként is örülhettek, ha 300 nézőt össze tudtak kaparni. Mondjuk a én a Fradi-meccsek látogatottságát is "szégyellem", nem azért, mert általánosságban és kontextusban nézve kevesen szoktak kinézni, hanem mert a kedvenc sportágam és a csapatom többet érdemelne. Mondjuk az én közönség mennyiségét érintő vágyaimhoz vissza kellene térni a nagypályás változathoz :)
  • Zóanagyvarázsló
    #48213
    Mert mindhárom látványsportágban, vagyis klubnál ugyanaz a probléma: amikor az idei év költségvetését tervezték még tavaly, már számításba vették az új társasági adótörvény adta lehetőséget, amelynek értelmében a szponzorok a korábbinál nagyobb összeget fordíthatnának a sportra.

    Így legyen ötösöm a lottón, biztos voltam benne, hogy ez áll a háttérben! Ha az érzelmeimnek engedve nyilatkoznék a témában, akkor "kissé" naivan azt mondanám, hogy a felelőtlen sportvezetők családjától - és azon demagóg egyedekétől, akik felbiztatták őket, hogy nem lesz ebből a gond - vonnám meg a kenyeret, abból menteném meg a sportegyesületeket. Értem én, hogy nehéz a helyzet, erős a rivalizálás, mindig felveri valaki valós fedezet nélkül az árakat. Az is egy jó kérdés, hogy tényleg reális lehet-e még a jövőben, hogy egy Fehérvár méretű város egyszerre ennyi élcsapatot eltartson. Szeretném, hogy egy kedvező fordulat után erre igenlő választ lehessen adni.
  • kaloz174
    #48212
    Ennek az írásnak a - kicsit hosszabb - Fmh változata:
    Súlyos sporthelyzet - útban a szakadék felé
  • kaloz174
    #48211
    Szeretnék beszámolni róla, hogy ott voltam a handball.hu-s találkozón.
    Na és végre beszélgethettem régi kedves fórumtársunkkal, Stanley-vel, akit, reményeim szerint, előbb-utóbb újra köreinkben üdvözölhetünk.:))
  • kaloz174
    #48210
    Sajnos, én sem láttam a Veszprém meccsét, mert nem voltam TV-közelben, na és nincs is digink...
    Így jártam. Sajnálom, hogy megint nem sikerült továbblépni a spanyolokon.
  • kaloz174
    #48209
    Az a baj - szerintem - hogy ma már nem az igazi munkával felépített klubok lehetnek sikeresek, hanem azok, amelyek mögé odaáll egy-egy multimilliomos. (Ezt láthatom éppen testközelből.)
    Pedig mennyivel jobb lenne, ha a győri és veszprémi példát lehetne követni, megsegítve ezt egy ösztönző adórendszerrel. Csakhogy ők már nem ma kezdték. Kérdés, ma is sikerülne-e csapatot építeniük, ha ma kezdenék. Mert nekem úgy tűnik, a Vác ezzel a módszerrel nem tudott talpon maradni.
    Egyébként abban van igazságod, hogy megfelelő sportszervezők kellenének a klubokhoz. De van egy pénzhiányos klub. Sajnos, nem biztos, hogy meg tud fizetni egy ilyen - jó értelemben vett - menedzsert, még akkor sem, ha hosszú távon ez megérné.

    Lehet, hogy 1-1 focimeccsen vannak nézők. Felénk azonban fenn kell tartani már évtizedek óta egy focipályát (nem kézicsarnok léptékű, gondolom, a költsége), csapatot, miközben legtöbbször csak pár százan vannak a nézőtéren. (A focit egyébként, aktuálisan, nem ezért hoztam szóba.:))
  • Gabess8
    #48208
    Az történt amire számítani lehetett, fantasztikus első félidő után helyre állt a rend. Nekem a 6. perc környékén az jutott eszembe, ebből baj lesz. Sajnos el kell ismerni a Barcelona ellen jelenleg nincs esélye a Veszprémnek továbbjutni.
    Mielőtt valaki félre értené, minden dicséretet megérdemel a Veszprém, volt tartása és a mai meccset megérdemelten nyerte meg, gratula érte. Azért most már nem ártana olyan csapatot kapni aki ellen van esély továbbjutni, bízunk benn!
  • [HUN]FaTaL
    #48207
    Szétestünk :(
  • [HUN]FaTaL
    #48206
    Remélem folytathatja a játékot...
  • Breki33
    #48205
    fel kéne újra pörögni

    ezaaaaaaaaaazzzzzzzzz Vujin !
  • [HUN]FaTaL
    #48204
    Hajrá Veszprém! Remélem továbbjutunk. :)
  • passatgt
    #48203
    azért kicsit vicces, hogy barca kb hetesből tudott csak gólt dobni, a félidő végén ők csak sárgát kapnak, mi pedig hazai pályán 1 félidő alatt 1 db hetest kaptunk

    azt is a legvégén...
  • Breki33
    #48202
    hát ez eddig fantasztikus
    csak bírják a fiúk
  • Gabess8
    #48201
    Sok mindenben igazad van, de nem mindennel értek egyet. Igen tudjuk tegnap volt a "rangadó" természetesen benne volt a hírekben (rendőrségi).
    Az említett két klub jó cégeket fog ki, melyek közül az egyik sír mint a bajnok a támogatással ügyesen befogja az emberek száját, a másik pedig bank...
    A baj szerintem, hogy kevés az ilyen cég, az állam pedig nem könnyíti meg a cégek dolgát, hogy támogatni tudjanak egyesületeket. Persze sok helyen nem a megfelelő emberek ülnek az egyesületek élén!

    Azért mindent bele délután, hajrá Veszprém.
  • Mse
    #48200
    az a baj, hogy olyanok vezetik a sportklubokat, akik még abban a rendszerben nőttek fel, amikor az állam "kötelessége" volt egy-egy sportklub fenntartása, nem tanulták meg eladni a terméküket- a kézilabdázást-, fogalmuk sincs a marketing szemléletű klubvezetésről, és folyton az önkormányzatra (államra) várnak.
    Persze, a válság se segít, a cégekben sincs meg a hajlandóság, de azért lehetne ezt jobban csinálni -lsd ETO, MKB Veszprém.

    A focit meg tényleg nem érdemes idekeverni, tegnap volt az FTC -Újpest rangadó, tele volt a stadion, egy meccsen többen voltak mint két teltházas MKB meccsen -ami csak a szeged és a nagyobb BL meccseken van-, még mindig ez a legnépszerűbb sport, akkor is ha tótágast állunk... persze ide sem kellene állami támogatás, de ha már valahova adnak, szerintem érthető hogy oda, és ez független attól milyen a magyar bajnokság színvonala.

  • Mse
    #48199
    mindenki erőteljesen szorítson a veszprémi csapatnak, bár lehetetlen küldetésnek tűnik, de talán egyszer nekünk is összejöhet minden :), én ott leszek, ti meg legyetek a TV előtt- aki teheti.
    hajrá Veszprém!

    ja és hajrá Fehérvár, legyen egy EHF-kupadöntő féle csoda :DD