61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #48438
    Az ETO honlapján van egy hozzászólás (kedd éjjel), ami szerint volt elnökségi ülés KCS ügyében:
    "Az "edző kérdés" lezárásául tájékoztatlak benneteket, hogy a tegnapi nap folyamán az elnökségi ülést már meg is tartották, ahol 4:3 arányban továbbra is Konkoly Csabát akarják látni a csapat edzőjeként. Erről ennyit, szerintem nem érdemes tovább "feszegetni" a témát."
    Azt írja az illető, hogy ez 100 %-os belső infó.
    Elég szoros volt a helyzet... Egy kérdés merült fel bennem: vajon ez most csak az idény végig szólt vagy már a következő idényre is?
  • [HUN]FaTaL
    #48437
    Na, legalább sima Digisport és adják a visszavágót is. :)
  • Isthy
    #48436
    Dabason a KEK döntő

    Paha elintézte, hogy helybe jöjjön neki a KEK döntő Csak eső ne essen...
  • Isthy
    #48435
    Sztem a "normál" Digin fogják adni, ugyanúgy ahogyan eddig a BL-t.
  • Isthy
    #48434
    Kis takarékos
  • [HUN]FaTaL
    #48433
    A simát valamivel több, itt is van (kábeltv, nem digi). A plus az nincs, a fos minőségű parabolából nem kérek.

    Ha a pluson adják, akkor marad a myp2p...
  • bakkerman
    #48432
    az ország 10%-a látja HD-ban,kábeltévén,30% látja fos minőségű parabolán,a többinek meg marad a myp2p...
  • [HUN]FaTaL
    #48431
    Köcsög digi, gondolom majd mind a kettőt a pluszon fogják adni, hogy az ország 90%-a véletlenül se nézhesse...
  • kaloz174
    #48430
    Fórumbeírás:
    "A DigiSport megvásárolta a KEK-döntő közvetítési jogait, a hazai találkozóra pedig terveink szerint május 8-án vasárnap délután három órától kerül sor. Hogy hol, azt továbbra sem tudjuk, ám még a héten mindenképpen le szeretnénk zárni a kérdést.""
  • Mse
    #48429
    Gabesznak is ment a válasz egyúttal, kettőt nem akartam fogalmazni :DDD
  • Gabess8
    #48428
    Hát ez qurva jó, nem tudom spontán jött e, de nagyon ott van!! Örömmel olvasom, hogy vannak itt kipihent fórumtársak, teljesen jó értelmezés menni tudnak...
  • Gabess8
    #48427
    Miért attól a laptól mit is várhatnánk...
  • kaloz174
    #48426
    Mármint nem kedvelem magát az idézett lapot.:)

    Ma du. meccsre megyek. Már úgyis elvonási tüneteim vannak.

    Siófok - Újváros ifi lesz. Biztosan nagy derbi.
  • kaloz174
    #48425
    Természetesen mielőbbi gyógyulást Zácsik Szandrának.
  • kaloz174
    #48424
    Egyrészt értékelem a szövetségi kapitány józanságát, másrészt nem túl jó hír ez, de remélem, még van idő a gyógyulásra. (Kupadöntő, válogatott program.)

    Nosztalgiázzunk egy kicsit, szerintem megérdemlik a képen szereplők.



    Ki ismerte fel őket? Vagy inkább: ki nem ismerte fel őket? :)

    Itt vannak a részletek
    Természetesen úgy általában nem kedvelem őket, de ilyenkor azért hálás vagyok nekik.
  • Isthy
    #48423
    Az előbb olvastam valahol, hogy Mátéfi hazaküldte Zácsikot a válogatott gyakorlásról és a hétvégi meccseken sem lesz ott a pályán. Rá is fér a gyógyulás és a pihenés. Majd a májusi összetartáson bepótolja a mostanit.

    Meg azt is olvastam, hogy az EHF-nek 100 helyet kell biztosítani a kEK döntőn. Minek ennyi hely azoknak a senkiháziaknak?
  • Isthy
    #48422
    Persze, hogy megkeresnek, ezt nem is vitattam egy percig sem. Sajnos itt tartunk...
  • Mse
    #48421
    mármint hogy elméletben ennyit keresők voltak nálunk, mert kézbe már nem ennyit kaptak :D

    jól van legyen 3 :) 4-et, de pláne 5-öt akkor sem hiszek el, csak ha látom a bankszámlakivonatát ;))))
  • Mse
    #48420
    de szeretném viccnek szánni :) de nem, NB I-es focistáink,najó legyen a menő helyett, a "nem annyira falábú" megnevezés :DDD bőven megkeresnek ennyit havi fizetésként :)
    egy U21-es válogatott itthon játszó magyar focisták egyik -másika is keres ekörül. (videoton, hm ;))
  • Isthy
    #48419
    Az EHF illetékesei közölték finoman, hogy nekik nem tetszik a Népligeti csarnok. Nagyon úgy fest, hogy Dabas került előtérbe. Csak nehogy essen az eső... Bár a májusi eső aranyat ér!
  • Breki33
    #48418
    Igazad van bocsi, tegnap kicsit sokan írtak, nem néztem meg alaposabban mi van a pohár mellett :-)

    Mondjuk oda is van írva alulra :)
  • Zóanagyvarázsló
    #48417
    Amúgy forgattam Népszabadságot is, de abban linkelt Görbicz-interjún kívül nem volt más. Viszont elég ellenszenvesen számoltak be már a hétfői számban is a meccsekről, míg az ETO-nak beszólogattak, addig a Fradi sikerét elég visszafogottan reagálták le. Persze nem várok én erőltetett lelkendezést (lásd amikor egy más sportágban Liechtenstein megverése után világbajnoki részvételről álmodozunk), különböző cikkírókról is volt szó, akkor is elég lehangoló (lett volna, ha el tudná rontani pár firkász a jókedvem) egymás után olvasni az irományaikat, mintha direkt a negatívumokba kapaszkodnának. Valószínűleg nem ez volt a cél, de a végeredmény ez lett.
  • Zóanagyvarázsló
    #48416
    Következzék egy kis "lapszemle", ha megkésve is!

    "Sokáig minden remekül ment, az utóbbi időben viszont nem úgy működött az ETO, mint szokott.
    Nagyon sok minden történt velünk az elmúlt egy év során, például kitudódott, hogy ki jön és ki távozik a szezon végén.
    Ez megzavarta önöket?
    Nem szeretném erre fogni a kiesést, de egy csapat életére az ilyesmi nincs jótékony hatással. Máshogy kellene ezt kezelni, de nem tudom, mi lenne a megoldás. A nemzetközi piac decemberben elkezd zsongani, ha nem közlik a játékosokkal, mire számíthatnak nyártól, az ugyanúgy káros, mint ha beszélnek róla. Persze ettől még tovább kellett volna jutni az elődöntőből."

    (Pálinger-interjú, Nemzeti Sport, részlet)

    Érdekes, amit Köke nyilatkozik a Magyar Nemzetnek, kimondja, hogy meg kell nyernünk a KEK-et (ezzel amúgy abszolút egyetértek, tartok a spanyoloktól, de ezt már fel kell vállalni), és ha mondjuk a Viborg lenne az ellenfél, akkor a jobban indokolt lenne, hogy bevessük fegyverként a saját csarnokunkat, de az Alicantét máshol is meg kell tudnunk verni Magyarországon. A sorokat olvasván csodaszámba menne, ha otthon játszanánk az első meccset Már csak azért is, mert azóta az EHF is leszólta úgymond a csarnokunkat, szóval alighanem csak az kérdés, hogy hol máshol, alighanem holnap meg is tudjuk.
  • kaloz174
    #48415
    Ne ne!:) Én is emlékeztem, nem azért.:) meg sem nézted a képet?:)))
  • Breki33
    #48414
    Köszönöm mindenkinek és azt is, hogy ti teszitek ilyen jóvá ezt a fórumot

    Nekem csak olvasgatni kell :)

    Isthy emlékezett még a Bodzára is :-)
  • Isthy
    #48413
    Sztem komolyan gondolta és helyesen is írta. Mert az tény, hogy menők a focistáink: menni tudnak (menők), futni és főleg futballozni már nem annyira
  • Zóanagyvarázsló
    #48412
    Csatlakozom. A jókívánsághoz és a hajrá Fradihoz is :)
  • Gabess8
    #48411
    "egy menő NB I-es focista "

    Hehe ezt ugye viccnek szántad?????
  • Gabess8
    #48410
    Azért szerintem vigyáz vele mert, ha gyenge áram (laptop) is nagyot tud csípni, másiknál meg a 240 simán, és viheted szervizbe, a fejedről nem is beszélve.
    Én egyébként el tudom képzelni.
  • Gabess8
    #48409
    Na ezt most lenne kedvem megkóstolni, természetesen csatlakozom a jókívánságokhoz!!!!!!
  • Isthy
    #48408
    Csatlakozom én is, Boldog Bodzás Születésnapot Breki!
  • Breki33
    #48407
    Köszönöm szépen :-)
  • [HUN]FaTaL
    #48406
    HBD Breki :)
  • kaloz174
    #48405
    Ok, tudom: Hajrá magyar kézisek, na most kivételesen: hajrá Fradi (is).

    Ezzel együtt ma: Sok boldogságot kívánok a "...legjobb kézilabdás fórum" házigazdájának, szülinapja alkalmából!






    (Ha valaki nem szeretné a bodzát!:))
  • Andreeew
    #48404
    Fene tudja.. A hírek szerint Neagunak 200.000 euró/évet kínált a Viborg, Görbe meg kb a feléért játszana?
  • Isthy
    #48403
    MKB hírek, igazolások

    Hehe, mégiscsak igazam volt anno, hogy Timu jön Veszprémbe
  • Isthy
    #48402
    Hidd el megvan az 3, de lehet még több is

    Nálunk (Dferr) anno 2004-2005-ben is voltak már szinte ilyen szinten keresők.
  • Mse
    #48401
    "Hallani olyat, hogy külföldi csapat olyan szerződést tett az asztalára amin az összeg nem volt kitöltve.. "

    ez Éles Józsinál, majd Pereznél jött elő mint urban legend, úgy látszik, már Görbés változat is terjed :D
  • Mse
    #48400
    én 2-2,5-ről hallottam Gin és Görbére vonatkozóan is. (ha lesz alkalmam megkérdezem ismét :))
  • Andreeew
    #48399
    Fogalmazzunk úgy, hogy a világ egyik legjobb játékosa keres ennyit a világ egyik legtehetősebb klubjánál. Anno igen nagy volt az érdeklődés iránta. 2-3 éve azért nagyon elszabadult összegekkel dobálóztak az élklubok. Hallani olyat, hogy külföldi csapat olyan szerződést tett az asztalára amin az összeg nem volt kitöltve.. A klubhűség nagyon szép dolog, de azért gondolom zsebbe is kellett nyúlni rendesen. Meg ugye ő kb olyan az ETO-nak mint Messi a Barcának. Természetes ha ő keresi a legtöbbet. Más kérdés, hogy teljesítményben az utóbbi 1-2 évben sokszor elmarad a korábbiaktól, amikor rendre ő volt a csapat legjobbja.