61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #48598
    Bár nem csak ezzel köszöntöttem Édesanyámat, de vele is olvastattam és azt üzeni köszöni szépen nagy szép!

    Még egy gondolatot leírnék, lehet nem egyet érteni vele, de nekem ez a véleményem:
    Az rendben van, hogy Május első vasárnapja Anyák napja, hiszen kell egy nap ami az Övék, de szerintem valahol kicsit minden nap róluk is szóljon, mert ha CSAK egy nap szól róluk, akkor szerintem megette a fene!!
  • Breki33
    #48597
    Minden anyukának SOK szeretettel !
    Pohl Misi és csapata őszinte és szívből fakadó történetet énekel el, amelyből minden anyuka magára ismerhet.

    Köszöntsd Te is ezzel a dallal az édesanyád!

    Gyermekkorom hajnalán:
    sokszor virrasztott anyám,
    ezért hálás vagyok én.

    Szegény sok mindent megélt,
    gyakran szívével mesélt,
    ma is ő ad még reményt.

    Mikor jött az éjszaka,
    megérintett szép szava.

    Vigyázta az életem
    szeretett, mint senki sem,
    Vele gyakran álmodom.

    Mindig büszke volt reám,
    ilyen volt az én anyám,
    elfeledni nem fogom.

    Mikor jött az éjszaka,
    megérintett szép szava.

    Refrén:
    Kérve kérem, mikor fáj az életem,
    igaz szívvel segítsen nekem!
    Kérve kérem, biztasson ha kell,
    hívjon a szava!

  • kaloz174
    #48596
    Megjöttem Veszprémből. Dicséretes döntetlen lett a vége a meccsnek. A győzelemhez mi álltunk ugyan közelebb, viszont az is igaz, hogy a végén a Veszprém nagyon jött fel, így akár vereség is benne volt ebben a meccsben, hiába vezettünk szinte 55 percen át.
    Az ellenfelünk egy verhető Veszprém volt, akik rendesen megkapták a hazai pályát, sokszor mintha nekik nem is lettek volna vonalak a pályán védekezéskor.
    Ez van, viszont ezen a meccsen is volt egy fiatal, aki sok örömet okozott a játékával, Takács Lili, BB helyén. A másik dolog, ami feltétlenül jó jel, hogy a csapat egyre több variációt tud arra eredményesen alkalmazni, hogy Dettit emberfogással próbálják meg kikapcsolni, na és ugye, Boki hiánya miatt, gyakorlatilag nincs komoly átlövés ebben a helyzetben. Mivel ez ebben a szezonban már nem változik, sajnos, így jó jel, hogy kezdjük megtanulni, kitalálni, mit is kell ilyenkor tenni.
    Azért persze sajnálom, hogy nem sikerült nyerni...
  • Breki33
    #48595
    Itt nézem

    http://b2c.ibusz.hu/ibuszweb/jegy/index.jsp?lista=1&rfo_re_id=61
  • Breki33
    #48594
    Az állóhely az milyen ebben a csarnokban?

    Gyanúsan olcsóbb a többinél
  • Breki33
    #48593
    Ez így van-de mégsem olyan egyszerű a dolog, na inkább leírom privátba nem akarok annyira offolni.
  • Zóanagyvarázsló
    #48592
    Illetve Isten őrizz, hogy leborítsam! Inkább legurítom :)
  • Zóanagyvarázsló
    #48591
    Ha véletlenül mégsem, egy sört biztos leborítok mindenki egészségére

  • Gabess8
    #48590
    Interjú Vladan Matic

    Jó riport szerintem és kimondja a lényeget is.
  • Isthy
    #48589
    Az igen, nk-i kupaszereplés... Elszaladt ám az a bizonyos...
  • Isthy
    #48588
    Sztem Szekszárdon is van IBUSZ iroda a Széchenyi u. 40. sz. alatt, ahol tudna venni jegyet. Igaz csak H-P 8.30-16.30 között van nyitva, de nehogy már ne tudja megoldani
  • Isthy
    #48587
    Vazz mit össze nem variáltam, hogy ki lehetsz, mert valahonnan ismerősnek tűntél a nicked alapján. Most már kezdek megvilágosodni
    Remélem összefutunk majd és sikerül megalapozni a hangulatot.
  • Isthy
    #48586


    Meg sztem a spanyolok sem jönnek 200-an, így a szinte teljesen nekik fenntartott F szektorba lesz esély később is jegyeket venni.
  • Isthy
    #48585
    Lesz bizony, nem is egy
  • kaloz174
    #48584
    Tegnap ott voltam a Siófok-Érd alsóházi rangadón.
    Ez most tényleg egy majdnem középházba került csapatok megfelelő színvonalú összecsapása volt, szemben a Siófok Szexárd elleni meccsével.
    Végül nyert a Siófok (28-27), bár szerencsével, de megérdemelten, mivel összeszedettebb játékot mutatott, mint az Érd, melyből sérülés (kisebb, 3 hetes kihagyást igénylő) miatt hiányzott Tóth Timi.
    Jellemző, hogy mennyire átállt a vendégcsapat arra, hogy van egy meghatározó átlövője. Ősszel sokkal jobban játszottak az alapszakaszbeli meccsen. Pedig most is szinte ugyanaz volt az összeállításuk, az aktuális helyzetből adódóan.
    Igaz, a második félidőben jól kapaszkodtak, többször volt döntetlen az állás. Ehhez a Siófok helyzetkihagyásai, kimaradt hetesei jelentősen járultak hozzá.

    (Nem tudom, meddig lehet még ebben a csarnokban játszani. A legmókásabb - nézőnek - jelenet az volt, amikor az egyik szurkoló az elő sorban egyszerűen nem adta oda Wolfnak a labdát, elkezdett vele szórakozni, jót vigyorogva. A helyiek is erősen várják a megnyíló lehetőséget, ha jól értem, az lenne a fedezet az új, 2000-es csarnokra. Ez nem hivatalos infó.
    Mindenesetre a drukkerek belendültek. Az érkező játékosok névsora alapján már a nk. kupaszereplést várják. )
  • Zóanagyvarázsló
    #48583
    Bár csak most látom, a vasárnapi meccsen lehet jegyet nyerni Dabasra, szóval az is egy opció lehet :)
  • Zóanagyvarázsló
    #48582
    Én biztos nem várnám ki, hogy ez a kérdés számomra aktuális legyen. Ahogy nézem, az IBUSZ-nak több pesti irodája is nyitva van még ma, egyébként egy örök átok ez a munkaidőben való jegyárusítás.
  • Breki33
    #48581
    ja csak kérdés mennyiért..........
  • Zóanagyvarázsló
    #48580
    Ismerjük egymást Isthyvel, bár mivel szerintem egy 2005-ös Fradi-Kohász meccs után találkoztunk utoljára, nem tudhatom biztosan, hogy tudja-e az itteni nickem alapján, ki vagyok. Talán életrajzzal kellett volna kezdenem itt a bemutatkozást, de bevallom, azt kissé túlzásnak éreztem :)

    Az amúgy biztos, hogy Dabasra igyekszem korán megérkezni, mert egy KEK-döntőnek meg kell adni a módját, már van képlékenyen megbeszélve egy kis közös sörözés. Persze nem árt, ha minél több kézilabdabarát szurkolótárssal fut össze az ember.
  • Zóanagyvarázsló
    #48579
    Szerintem nincs ok az aggodalomra, az üzérek gondolnak a késői érdeklődőkre is ;)
  • Breki33
    #48578
    akkor helyben már esélytelen lesz jegyet venni?
  • Gabess8
    #48577
    Ez jó ötlet, inni előtte egyet, főleg ha jó idő lesz. Nem tudom ti ismeritek e egymást, de én még nem ismerem Zoanagyvarázslót, arról nem is beszélve, hogy lesz köztünk vérbeli fradista is
  • Isthy
    #48576
    Lekics Győrben

    Akkor mostantól nevezhetjük akár hivatalosnak is.

    "Szép dolog a legjobbak között lenni, de itt az ideje egy BL győzelemnek, hiszen ha pályafutásunk végén visszatekintünk, akkor a győzelmekre lehetünk a legbüszkébbek. Azért jöttem, hogy trófeákat nyerjek!"

    Ámen!
  • Isthy
    #48575
    Úgy érzékelem a véleményünk egyezik az illetékesekről...

    Mostanra eldőlt - lévén, hogy a jegyem már megvan - hogy lesz szerencsém a helyszínen élvezni a KEK döntőt. Nem ártana valahogy összefutni a meccs előtt egy kis "felvezetőre"
  • Isthy
    #48574
    Igen, azt láttam, de az mégiscsak egy regionális adó és nagy többség számára csak neten nézhető. Ezért nem is írtam be.
  • Zóanagyvarázsló
    #48573
    Most vettem észre, hogy az Alföld TV adja, szóval akkor lehet, hogy csak ott lesz a közvetítés.
  • Zóanagyvarázsló
    #48572
    Mint eddig minden nem tévés hazai meccset, szerintem adja a megszokott helyen a klub ezt is, remélhetőleg mint néhány másik, ez is visszanézhető lesz, és legalább nem a Digi Sporton lesz. Ettől persze még az MKSZ és a Sportklub szégyellheti magát, a véleményemet róluk az elküldés előtt cenzúráztam, mert jobb a békesség. Viszont változni nem változott.

    A KEK-döntőt tekintve viszont BL-döntős botrány már csak nem lesz, úgy néz ki, ma még szerezhet jegyet, aki valóban akar. Az mondjuk vicces, hogy a kis híján a sarokban helyet kapó szektorokba is 7500 az ülőjegy, nem irigylem azokat, akik oda jut. (Mondjuk azt sem, aki ülni akar.)
  • Isthy
    #48571
    Most nagyon "soványra" sikeredik a hétvégi ajánló, magyar csapat meccse nincs is:

    2011.05.01.
    THW Kiel-Barcelona
    férfi BL negyeddöntő visszavágó
    DigiSport Plus 18:25

    Vajon a Fradi-Loki meccs miért nincs sehol? Ja, hogy már nincs rá keret, mert túl sokat közvetítettek? Inkább nem írok erre semmit, visszafogom magam...
  • Isthy
    #48570
    Szurkoljatok ki egy jó eredményt. Remélem a csapattól is kapok egy kis ajándékot. Az öltözetre figyelj!
  • Isthy
    #48569
    Sztem egyértelmű, hogy ÁKA szarkeverő oldala alkotott egyet megint... Lehet vissza akar kerülni, csak egy kicsit feljebb? Mennyire rühellem azt a bagázst...
  • kaloz174
    #48568
    Talán én is túl könnyen pálcát törtem:
    Íme egy másik megközelítés: NSO cikk
  • kaloz174
    #48567
    Max. keresek magamnak valami híd alatti szállást.
    (Igen, lesz olyan, aki legalább elvisz addig a vonatig, ami aztán hazavisz. Ahogy az előző alkalommal is.)
  • Mse
    #48566
    hátha most is szerencséd lesz, és sikerül ügyesen hazajutnod :)
  • Mse
    #48565
    ha nem ismerném annak az oldalnak a szerkesztőit, még talán még el is hinném, hogy az olvasottság miatt, de így nem, mélyebben futnak itt a szálak...
  • kaloz174
    #48564
    Akárki volt, megérdemelne egy sarokba állítást.
    Hangulatot kelteni ebben a helyzetben tényleg rosszindulatú dolog, egoista. Lehet, hogy csak tipikus bulvár fogás mindez, fő cél az olvasottság, de nagyon etikátlan, az biztos. (tudom, szerintem)
    (Arra nem is merek gondolni, hogy esetleg KP-t akarta valaki így helyzetbe hozni.)
  • kaloz174
    #48563
    Szeretnék jönni. Remélem, sikerül. Bár menni könnyebb, mint onnan jönni.
  • Mse
    #48562
    Eta, már megint miattad kerülök vitába :)) na majd szombaton, jól leverem rajtad :DDD jössz?
  • Zóanagyvarázsló
    #48561
    Éppen úgy értettem, hogy az elmúlt időszakban nem lehetett, hiszen ezért írtam :) Ez már nem a '90-es évek vagy a 2000-es évek eleje ebből a szempontból sem.
  • Gabess8
    #48560
    Teljesen egyetértek minden szóvaddal.
    Egyébként szerintem, hogy melyik játékos kit akar szövetségi kapitánynak, nem biztos, hogy érdekli a...
  • Gabess8
    #48559
    "Már csak remélni merem, hogy az érintett körben mindez nem kelt felesleges feszültséget, hogy mindenki ott van olyan nagyvonalú és elkötelezett, hogy a cél érdekében félreteszi a most megosztó szempontokat."

    Miért nem ez volt valaki, valakik célja, én egyébként kizártnak tartom, hogy tudja magát mindenki függetleníteni.