61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #48638
    "Új néven folytatjuk - Siófok KC-Galerius Fürdő!
    Újabb mérföldkőhöz érkezett a siófoki kézilabda, ugyanis klubunkhoz névadószponzor érkezett, így egyesületünk hivatalosan a továbbiakban Siófok KC-Galerius Fürdő néven versenyez!"

    tipikus példa arra, hogy a "névadó szponzor" címke érdekes dolog...
    (mert a sok pénzt nem ő adja ebben az esetben sem, mint újsághírekben is megjelent)
  • kaloz174
    #48637
    :)
  • Isthy
    #48636
    Akkor együtt vagyunk elfogultak
  • kaloz174
    #48635
    b=g :)
  • Isthy
    #48634
    Pedig vártam a beszámolót róla. Végre győztes meccsről írhattál volna

    Mi van a KEK döntővel?
  • kaloz174
    #48633
    Pedig mintha a női szakáb révén kapaszkodtak volna fel arra a bizonyos fára...
    (Bár lehet, hogy én vagyok elfogult.:))
  • Isthy
    #48632
    Az nyilvánvaló, hogy kellenek a klubok az utánpótláshoz, de együtt és összehangoltan dolgozva a szakszövetséggel. Ehhez koncepció és összefogás kellene, amitől most nagyon messze vagyunk. A klubok egyedül kevesek a tartós eredményekhez.
  • kaloz174
    #48631
    Gratulálok!:) Megérdemelte a Szexárd.
    (Nem elég, hogy lemaradtál, de nem is olvastad, hogy már beírtam.:))
  • Isthy
    #48630
    Azt nem is írtam, hogy folyamatosan le fogunk maradni a világversenyekről, inkább azt, hogy sztem tovább csúszunk lefelé, ha nem lesznek komoly változások. Az elmúlt 5 évben az 5-9. hely volt a miénk lefelé menő tendenciával. Azt gondolom, hogy ha nem lesznek meg a drasztikus változások, akkor megyünk lefelé tovább és könnyen a 9-12. hely környékén találhatjuk magunkat folyamatosan. Én figyelembe veszem a VB-ket is, amelynél te nagylelkűen megfeledkeztél a koreaiakról, a nagyon feljövő brazilokról (most VB, majd Rióban olimpia!!!) és az angolai csapatról (VB 7. és 11. hely), akik szintén komoly fejtörést okozhatnak nekünk. Tehát lesz ellenfél bőven akikkel meg kell küzdenünk és sztem sajnos az a 9-12. hely lesz az általános az elkövetkezendő években Rióig, ha nem lesznek meg a szükséges változások.
    Abban viszont egyetértek veled, hogy a női szakág egyre mostohább gyerek. Nekem is ez az érzésem és ez is az egyik oka a nem túl bizakodó véleményemnek. Csak végig kell nézni hogy mennyi férfi és női bajnokit adtak a szerződés keretében a Sportklub-RTL pároson. Nagyon nem a nők javára billen a mérleg... Már egyetlen női bajnoki elődöntőre sem jutott a keretből... Ez milyen dolog már...? Az MKSZ miért nem lépett és oldotta meg, hogy egyeztetve legyen még 1-2 meccsre keretbővítés? Egy másik dolog, hogy egyfolytában csak férfi világversenyt akart rendezni a szövetség... és még sorolhatnánk a többi furcsaságot.
  • Breki33
    #48629
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ én pedig erről lemaradtam

    http://handball.hu/2011/05/04/siofoki_vereseg_szekszardon/

    SZÉP VOLT CSAJOK !!!!!!!!
  • kaloz174
    #48628
    Egy lehetőség, szerintem elég kedvező áron (a jegyár is annak tűnik):

    Busz a kinti válogatott meccsre
  • Zóanagyvarázsló
    #48627
    Szerintem az nem optimizmus, ha az a véleményem, hogy egy posvány, ami itthon megy, és nemzetközi szinten is csak lassú fejlődést látok, ergo nehezen tudnak elmenni mellettünk, ha időnként vissza is esik valami. Már csak azért sem az, mert ez a Sinkáéktól való megszabadulást nehezíti. Az igaz, hogy elismerem a pozitívabbnak ható mozgolódást, melynek lehet eredménye, csak nem a közeljövőben.

    Mellesleg igen, valóban jó a központi akarat (amúgy állítólag az is van, majd elválik hogy mennyit ér), de az utánpótlás legalább annyira múlik a klubokon - vagy éppen Elek Gábor szerint sokkal jobban -, valahogy a Győr is megcsinálta, még bőven az Audi előtt. Ha mindenki csak feleannyit tett volna ez az asztalra...
  • kaloz174
    #48626
    Meglepő eredmény:
    Szexárd-Siófok 34-29.
    Vajon lesz-e "tudósítás" róla?
  • Gabess8
    #48625
    Hát... én szerintem is túl pozitívan látod a dolgokat, de neked legyen igazad. Valahogy az utánpótlásban én még nem hiszek (a fociban is ezt hallom legalább 10 éve és sehol nem vagyunk.
    Nem akarok politizálni, de ha tényleg kiemelt sportág a kézilabda akkor most be kellene avatkozni, és picsán rúgni úgy az egész MKSZ- vezetést, hogy az ajtó félfa is kiszakad a helyéből, és itt nekem ne írja senki, hogy nem lehet megoldani..., az a baj hogy ebből is túl sokan élnek marha jól.
  • Zóanagyvarázsló
    #48624
    A süllyedést véletlenül sem tagadom, de azt, hogy a közeljövőben (tehát a következő olimpiai ciklus idejére) ne maradnánk többé-kevésbé stabil résztvevői se a világversenyeknek, azt igen, ez nem az a sportág, ahol akár most is látszik két kalapnyi kemény ellenfél. Még mindig komoly közönsége van nálunk sportágnak, a bajnokságot pedig lehet kritizálni, de számottevően erősebb nincs, irigyelt helyeken is felütötték a fejüket a problémák. A románok viszont lecsúszhatnak évekre, ha ez a mostani generációjuk kikopik, nekik valóban kapaszkodniuk kell, Neagu ide vagy oda. Montenegró a következő években nagyon erős lehet, de hogy utána mi lesz, azt én nem látom, korosztályos válogatottjaik gyengék, bajnokságuk egycsapatos. Persze ha hiányposztokon mindig tudnak honosítani pár délszláv játékost... De mi lenne, ha a Podgorica bedőlne? A délszláv kézihagyományokat azért nyilván nem írom le, de nem úgy tűnik, hogy átugranak minket egy pillanat alatt, náluk sincs minden rendben. Az ukránok kissé lecsúsztak, az oroszokat még meglátjuk, az utóbbi években túl meghatározóak voltak, onnan szinte csak visszalépni lehet - ha nem is mögénk.

    Az látszik, hogy a férfi szakágban erős spanyolok, németek és franciák feljöhetnek, de ők már egy ideje itt voltak vagy a közvetlen élmezőnyben, vagy mögötte, nekik inkább erősebb bajnokság kéne, és főleg a spanyoloknak hazai közönség, mert vicc az, ami náluk van. A svédek jöttek nagyon fel (ők még lehetnek az új dánok vagy norvégok is), illetve a hollandok kezdenek egyre ígéretesebbek lenni.

    Szóval elsősorban arra céloztam, hogy mintha kicsit mindenhol mostohán kezelnék a női szakágat, és lassan indul be az igazi versenyfutás. Én a Bundesliga megerősödését régóta várom, de elég lassacskán halad, ha kiegyensúlyozottságban alighanem veri is az NB I-et. Tehát szomorú, de még stagnálással is szinten lehet maradni évekig, csak az a jövőnek nem kedvez. Az biztos, hogy az 1995 és 2004 közötti szintet nehéz lesz hozni, az elkövetkező években inkább az 5-10. hely a realitás (ahol most is vagyunk), mint az 1-4., de kicsúszott eredmények jöhetnek, és még mindig van annyi játékosunk, hogy megfelelő változás esetén akár a mostani kerettel is előbbre lehessen lépni. Ez viszont abból a szempontból rossz hír, hogy Sinkáék kifüstölését megnehezíti, ráadásul hiába nem jutunk ki Brazíliába (amit nagyon nem szeretnék), ha közben a fiúk kiharcolják az olimpiai szereplést (amit viszont annál inkább).
  • Isthy
    #48623
    Kicsit off, de akit érdekel:

    A szegedi kajak-kenu VB-re a jegyértékesítés 2011. május 15-én kezdődik.

    A VB reklámfilmje
  • Isthy
    #48622
    Sajnos bizony az elmúlt 5 évben bizony látványosan süllyedünk lefelé és már nem vagyunk a világ élvonalában, hanem tényleg a 2. vonalba kerültünk. A 2005. decemberi VB óta mindössze egyszer sikerült a legjobb 5-be kerülni (az is nevezhető kisebb szerencsének). Most 2011-et írunk és sztem semmi sem garantálja, hogy nem leszünk még lejjebb... Márpedig én azt gondolom, hogy egyre több helyen fognak pénzt fektetni a sportágba, követve a férfi vonalat és ezzel sűrűbb lesz itt is a mezőny. Csak nézz körül milyen országok jönnek fel és ismerik fel a látványsportág erejét. Nem sokáig leszünk mi a felszínen ha nem lesznek sürgősen drasztikus változások több fronton is.
    Én egyelőre még nem nagyon látom ezeket a pozitív változásokat. Vannak valóban némi szárnypróbálgatások az utánpótlás terén néhány helyen, de ezeknek nem lesz eredményes jövője, ha nem kiterjedten és szervezetten folynak. Ennek azonban még egyelőre nyoma sincs, mert a szakszövetség... Így nem tudok igazán pozitívan tekinteni még ezekre sem a jelenlegi formájukban az eredményesebb jövő megalapozása szempontjából.
    Ugyanez a felelősségük megvan a másik dologban is amiről írtál. A mai fiatalságnak sajnos gyalázatos "környezete" van, ahonnan a posványból nehéz kiragadni őket. Ehhez megint dolgozni kéne a megfelelő helyeken és nem a "megalopoliszi apparátusban" tespedni vagy éppen ellavírozgatni... Azért igazából nem nagyon tudok hinni a "pálfordulásban" illetve szemléletváltásban - bármennyire is szeretnék - mert ebben az országban a társadalmi környezet is olyan amilyen... De ezt már ezerszer körbejártuk itt az utóbbi 2-3 évben...
  • Isthy
    #48621
    Így van, a legjobb lett volna el sem kezdeni... De ugye a szánalom oldal nem bírt magával...
  • Zóanagyvarázsló
    #48620
    Azért jelenleg itt még nem tartunk, többek között azért, mert máshol sem jut már annyi idő a válogatottak felkészülésére, mint régen, máshol is akadnak financiális problémák. De legfőképp azért tudunk a felszínen maradni még évekig változások nélkül is, mert még mindig nem sűrűsödött be igazán a nemzetközi mezőny (a férfiakéhoz mérten sehol sincs), ha annyira igenis, hogy egyre több válogatottal kelljen versenyt futnunk, annyira nem, hogy akár még az utolsó kalapból is ne lennének jó esélyeink kijutni az EB-re - mert ez esetben papíron csak Montenegró erősebb nálunk a második kalaposak közül, akik most rendelkeznek egy jó kerettel, de a bajnokságuk és az utánpótlásuk miatt jobb perspektíváik nekik sincsenek nálunk. Egyszerűen nincs több valódi élcsapat. Az már egy más kérdés, hogy pech esetén így is le lehet csúszni világversenyekről, de ez megtörtént a közelmúltban a dánokkal, a románokkal és a németekkel is, hogy az athéni olimpia nagy hiányzóit ne is említsem (megjegyzem, annak fényében az az ötödik helyünk már csak azért sem igazán ragyogó, hogy két "bivaly" csapat részt sem vehetett, és akkor még félelmetesen jó keretünk volt).

    Szóval süllyedés látszik, de szerencsére pozitív dolgok is. Egyre több klub próbál nagyobb hangsúlyt fektetni az utánpótlásra is (az iskolákkal való kooperáció erősödése mindenképpen jó, kell a nagyobb bázis, kell a tömegsportosabb alap), ami azért nem most kezdett el dadogni, hanem már az aranykorban, és szakmai okok mellett azért is, mert egyre nehezebb a mai felgyorsult világunkban fiatalokat más hobbitevékenység helyett igazolt sportolónak elcsábítani. Hogy most a központi kézilabda-akadémiás tervekből mi sül ki, azt majd meglátjuk, direkt beszéltem inkább a klubokról.

    Ezzel a legkevésbé sem Sinkáékat védem, de azért az látszik, hogy egyesek igyekeznek kimerni a csónakból vizet - az MKSZ nélkül is. A brazíliai vb és London - valamint a mi idei KEK-, és az ETO közeljövőbeli BL-győzelme - azért is lenne fontos, hogy mind a szponzorok, mind a fiatalok, mind a szülők figyelmét minél inkább a sportágra irányítsa. Jó kérdés, hogy az utánpótlásedzőket és a bajnoki rendszert tekintve milyen változásosok szükségesek, illetve az utóbbi esetében mennyit érnek az eddigi (ugye második csapatok indulnak a felnőttmezőnyben már évek óta) és a jövő évtől (elvileg jövőre lesz már junior szinten is bajnokság) tervezett módosítások. Meglátjuk, arról inkább nem okoskodom, melyről kevesebbet tudok, különben sem vagyok zsakmabeli.

    A Fradinál viszont az egyik legégetőbb problémát abban látom, hogy hiába vannak viszonylag jó korosztályos csapataink, viszonylag jó játékosokkal, mégis rendre elkallódnak. Nagyon sokan legfeljebb a másodosztályban kötnek ki, olyan csapatokból is, melyek többé-kevésbé méltó ellenfelei voltak hajdanán a kis ETO-nak, melyre némi túlzással az NB I épül. Elek Gábor visszatérő kijelentése, hogy mi hazai játékosokra és főleg saját nevelésű játékosokra támaszkodunk nem teljesen fedi a valóságot, nyilvánvaló, hogy nem csupán a Loki, de a zsoldoscsapatnak zsúfolt ETO is előttünk jár. Nem mondom, hogy nem voltak és nincsenek jelenleg is tehetségeink, de mintha az élvonalba felhozásukban nem igazán jeleskednénk. Ez a szezon is arról szólt, hogy nem csupán a kiegészítő emberekre nem tudtunk építeni, de a fiatalokkal sem volt szerencsénk.
  • Duby
    #48619
    Visszatérve a konkrét esetre, természetesen nem hagyható ki a kézilabdával kapcsolatban "tevékenykedő" - szokásos mai magyar aljamédia szintet képviselő - mindazok felelőssége, akik a kézilabdából marha jól élve csak fejték-fejték a sportágat, miközben folyamatosan ártottak, és ártanak ezután is. De valahol ez is MKSZ felelősség, hogy ezek ennyire ártalmasan rá tudnak telepedni erre az egészre.
  • Duby
    #48618
    Mindenképpen (a jegyzőkönyv kedvéért ) hozzáfűzném, hogy teljesen lesújt és elszomorít az az erős színvonal visszaesés, játéktudásbeli folyamatos hanyatlás, amit a női kézilabdánk produkál évek óta.
    Ezzel a jelenséggel meg már elértünk egy pontot, ahol az elzüllöttség már emberiességi és erkölcsi problémákat és szituációkat szül.
    Nem titok, hogy többekkel teljes egyetértésben, mindenért én is a Magyar Kézilabda Szövetséget okolom, Sinka és bandája kitartó élősködésükkel totálisan tönkretették a magyar kézilabdát. Amire eddig csak az éleslátók figyelmeztettek, az a tendencia immár nagyon erősen érezhető, és már félre sem magyarázható, tünetekben ránk zúdult. Ki kell jelenteni, hogy a kézilabdánk haldoklik, és radikális lépések megtétele szükséges már nemcsak ahhoz, hogy valaha egyáltalán visszakerüljünk a világ ama élvonalába, ahol fénykorunkban voltunk, hanem hogy egyáltalán egy stabil világversenyeken elindulni és résztvenni képes színvonalat hozni tudjunk. Az MKSZ teljes megtisztításra van szükség, és egy átfogó válságkezelő program kidolgozására, stratégia kidolgozására, mert ennek így már vége. Egyértelműen vége.
  • kaloz174
    #48617
    Igen, ezt én is így gondolom. Nagy hiba volt. Neki rutinosabbnak, bölcsebbnek kellett volna lennie.
    Valahol Laurencz mondta, hogy le kellett volna tagadnia...Ahogy ismerem magunkat, ettől még nagyobb lenne keverés.

    Igen, határozottan el kellett volna utasítania a megkeresést, valamint mélyen hallgatni kellett volna róla. Egyébként sem egyszerű ez a történet, most aztán még külön gellert is szántak neki.
    Remélem, az oldal, ahol eddig 10000,- Ft gyűlt össze legújabban, végre eltűnik.
    (750000,- kellene nekik, havonta, állításuk szerint, ugye...) Mert ahogy látom, ők kevernek leginkább. (Igaz, azt is látni kell, hogy ezzel sokszorta nagyobb hozzászólás számot érnek el, mint egy normál szakcikknél. De ha ez így is van, kellene lennie valahol egy szakmai öntudatnak is.)
  • Zóanagyvarázsló
    #48616
    De legjobb lett volna el sem kezdeni, mert bár egyetértek vele, hogy elég szerencsétlen dolog lenne most beköpnie őket, de ezután a kavarás utána professzor úr nem tud jól kijönni a történetből. Persze mindenkivel megeshet, hogy kicsúszik valami a száján, ki tudja miként húzta csőbe az "újságíró" (a legjobb lenne az efféléknek egyáltalán nem nyilatkozni), de igenis hibázott, és ezzel a válogatottnak is ártott.
  • kaloz174
    #48615
    Mocsai válasza

    Egyetértek vele. Jó lenne befejezni végre ezt az egészet. Valakinek nagyon rövidlátó, sportszerűtlen gondolkodása van.
  • kaloz174
    #48614
    Érdekes klub ez a Fehérvár. Egy csomó ellentmondás figyelhető meg feléjük, az biztos.
  • kaloz174
    #48613
    Ez a dolog nagyon visszatetsző nekem.
    Ennek a levélnek - most - úgy gondolom, nincs itt az ideje. (Mint ahogy az egész dolog nyilvánosságra hozásának sem volt.)
    Igaz, nyilván nem lát az mezei szurkoló a színfalak mögé, de nincsenek jó érzéseim.
  • Isthy
    #48612
    Lám-lám, mégsem az történt amit vártam, elkerülték egymást a német csapatok:

    RN Löwen-FC Barcelona
    Ciudad Real-HSV Hamburg

    Lehet az EHF a "sporikkal" fogja megoldatni a dolgot? Tudom, hogy gonosz vagyok...
  • Isthy
    #48611
    Nyilt levél

    Most mit is mondhatnék erre... Vajon kiknek az érdeke ez a folyamatos cirkuszolás? Vagy már előre készítik a takarót az esetleges kiesés magyarázatához?
  • Isthy
    #48610
    Bocsánat, majdnem elfelejtettem:
    Gratulálok a DVSC-nek a bajnoki döntőbe jutáshoz!
    Azért az a csapat, amelyik 2x is tud nyerni a Népligetben, mindenképpen megérdemli a döntőbe jutást. Ahogy elnézem a bajnoki döntő kiírását, úgy látom ismét ebédidőben kell szurkolni... Mert ugye a Retek klubnak más időpont nem jó a sok fontosabb műsora miatt...
  • Isthy
    #48609
    A hétvégén kialakult a férfi BL FinalFour mezőnye:

    Ciudad Real
    Hamburg
    RN Löwen
    Barcelona

    Azért vannak benne érdekességek. Az, hogy 2-2 német és spanyol csapat van a mezőnyben nem vészes. Bár a Montpellier vajon mit csinált otthon...? Az már egy kicsit érdekesebb, hogy a címvédő (THW Kiel) nem került be, bár azért a Barcelonától ki lehet kapni. De a legnagyobb érdekesség számomra, hogy csak egyetlen csoportelső (Ciudad Real) jutott el Kölnbe, a másik 3 csapat mindegyike csoport harmadikként!!!! végzett anno. Na ennyit arról, hogy mennyit jelentenek a csoportban kivívott helyezések... Ha a Veszprém anno 3. a csoportban, akkor most ő lehetne a Hamburg helyében...
    Kíváncsi leszek a délutáni sorsolásra. Nem lennék meglepve, ha úgy alakulna a dolog, hogy mindenképpen legyen német csapat a döntőben.
  • Isthy
    #48608
    Nem láttam a meccset, így nem tudok véleményt alkotni róla és az ott szereplőkről. Mindenesetre azért egy biztató dolgot tudok mondani neked: Hogy is van az a bizonyos mondás, amit nem is olyan régen idéztem itt?
  • Isthy
    #48607
    Vajon mi történt Békéscsabán a Fehérvárral a szünet után? Nagyon durva a győzelem aránya... Vajon a hallható nem éppen jó hírek ott is kezdik éreztetni a hatásukat a játékban?
  • Zóanagyvarázsló
    #48606
    Dühös vagyok. Nem, nem a lányokra haragszom, nem a játékvezetői hibákat veszem számba, nem az ellenfelet kárhoztatom a durva védekezés miatt, sőt nem is a szerencsét a kiírást okolom. Pedig az elsőnek említett kivételével bármelyikkel lehetne többé-kevésbé takarózni, tény, volt egy-két szituáció, amiből nagyobb meggyőződéssel jobban kijöhettünk volna, de a küzdelemmel nem volt baj. Még csak azt sem mondanám, hogy nem szórakoztam jól, ha a végén szomorú is voltam, a hangulat a meccsen jó volt, megesik, hogy néha meghal egy picit a szurkoló: a lényeg, hogy ezzel a csapattal érdemes alámerülni is.

    Mi bosszant hát? Az egész idényen átnyúló vesszőparipám, melyet újra és újra le kell írnom, holott már nagyon unalmas. Elképesztően a rövid a kispadunk, melyet saját magunk alatt is vagdosunk. Egy sorral akarjuk végigjátszani az egész szezont, ami a játékosok kiégetése és sérülésveszély szempontjából sem előnyös, de Lehet hivatkozni a sérültjeinkre, lehet azt mondani, hogy majd velük erősödünk jövőre, szerencsétlenek voltunk, de ha a kiegészítő emberek visszatéréstől remélünk erősödést, akkor el vagyunk tévedve. Sérülések előfordulnak a versenysportban, elképzelni nem tudom, hogy mit teszünk, ha egy szó szerint pótolhatatlan játékosunk dől ki. Persze fontos, hogy a fiatalok újra bevethetők legyenek, értékes pihenőidőt hozhatnak a többieknek, és akadnak ígéretes játékosok is. De sem az idei keretet, sem a jövő évit - az alapján, amit eddig tudni lehet róla - nem látom BL-képesnek, legalábbis nem a játékpercek idén látott szétosztásával. Nem követelem Elek Gábor fejét, őszintén kívánom neki, hogy az édesapjánál is hosszabb ideig lehessen az edzőnk, és még többet sikert érjen el, viszont nyilvánvalóan vannak még komoly hiányosságok. Ha pedig nem jönnek a várt sikerek, akkor könnyebben megbomolhat a csapategység is, főleg ha nem mindenki érzi úgy, hogy megkapta az őt megillető bizalmat. Nem kívánom az ördögöt a falra festeni, mindez csak nyilvánvaló általánosság, de jövőre fontos feladatunk lesz, hogy minél jobban forgassuk a keretet, és ne egy soron múljon a világ dicsősége, mert bizony a BL-indulást jelentő helyet egy év múlva sem lesz könnyebb kivívni.

    Sokkal nyugodtabb lennék, ha mondjuk egy nagy, stabil lábakon álló nyugati focicsapat szurkolója lennék. Könnyeben vehetném, mert tudnám, hogy majd jövőre újra megpróbálhatjuk, a háttér miatt nem kell aggódni, a magyar kézivalóságban viszont mindig retteg az ember, hogy az esetlegesen kevesebb szponzori támogatás miatt csak még nehezebb lesz állni jövőre is a versenyt. Azért bízom benne, hogy nem lesz gond, az egyértelmű, hogy van fantázia a csapatban, és megérdemli a támogatást. Mindenesetre ha már BL nem lesz jövőre, jó lenne ismét messzire jutni a KEK-ben...

    Egyébként gratulálok a Lokinak, nem érdemtelenül játszanak döntőt, és azt előre lehetett tudni, hogy ez egy kemény párharc lesz, ahonnan csak az egyik csapat juthat tovább, valakinek veszítenie is kellett. Úgy tűnik jó keretük lesz jövőre is, bízom benne, hogy szerencsésebbek lesznek a BL-ben, és nem nyúlnak bele megint egy sérüléshullámba, jó lenne két magyar csapatot látni a legjobb nyolc között, és ezt a célt teljesíthetőnek is tartom, ha nem is lesz könnyű.
  • kaloz174
    #48605
    Mai eredmények:
    Békéscsaba-Fehérvár: 38-26. Azt hiszem, ez az arány elég meglepő, ha maga a hazai győzelem nem is.
    A Fradi végül is hetesekkel kikapott a Lokitól, hazai pályán. (31-33) Talán már nem tudtak teljes erőből a bajnokságra figyelni.
  • Isthy
    #48604
    Vajon Mse is fog írni valamit a meccsről?
  • Isthy
    #48603
    Köszi a beszámolót!
    Örülök, hogy fejlődik a csapat játéka Detti emberfogása esetére. Szintén örülök Lili jó játékának, mert ő a jövő. BB jövőre már nem hinném hogy lesz, ennek fényében ez nagyon jó hír.
    Természetesen jó lett volna nyerni, de az 1 pont sem rossz eredmény.
  • Isthy
    #48602
    Most válaszolok a privire, mindjárt olvashatod
  • Breki33
    #48601
    az Ibusz oldala szerint kevés még van

    olvastad a privit?

    ti hol leszet?
  • Isthy
    #48600
    Az egyik kapu mögötti ülőhelyes lelátót alakították át úgy állóvá, hogy leszedték a székeket. De ahogy hallottam, állóhelyre már nem nagyon van jegy, tehát sietned kellene. Viszont ott a "kemény mag" fog szurkolni és ahogy olvastam nem szeretnének csendesebb szemlélődőket maguk közé.
  • Isthy
    #48599
    Remélem azért sikerül majd együtt is "gurítanunk"