61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #48760
    Akit érdekel:

    Jegyárak a kajak-kenu VB-re

    Ez volt ezzel kapcsolatban az utolsó beírásom ide, nem lesz több OFF emiatt.
  • kaloz174
    #48759
    Augusztusi programajánló:
    Szabella-kupa Siófokon

    Azért elég ambiciózus ez a rendezési szándék. Bár volt már ott nk.kupa, de az a csarnok nem igazán alkalmas BL-csapatok fogadására, véleményem szerint.
    Az új pedig addig nem valószínű, hogy elkészül. Nem tudok róla, hogy elkezdődött volna az építése. (Hétvégén megkérdezem.)
    Programnak azonban nem lesz utolsó. :)
  • kaloz174
    #48758
    Köszi! A Fradi nyilván már a KEK-re koncentrált. A Vác esetében érdekes dolog ez. Kérdés, mennyire akarnak és tudnak szépen búcsúzni többen. Mert ott is hirtelen nagy lesz a szakadék...
  • kaloz174
    #48757
    Magánügye. Nem egészen értem, miért kell ezt a világ elé tárni.
  • primavis
    #48756
    Szoros küzdelem volt, de szinte végig fradi fölénnyel. Biztató, hogy egyrészt senki sem sérült meg, másrészt, hogy pont Tomori és Zácsik voltak a húzóemberek, Zizi mellett!
  • Blankman
    #48755
    Csak hogy kicsi mást is hozzak ide, nézzétek meg máshol hogy folyik a sport :D
    http://www.videotube.hu/120206_torott-lab-a-rogbiben.html
  • kaloz174
    #48754
    Erről a meccsről most én maradtam le, de rendesen.
    Vajon milyen volt?
    Fradi-meccsként előttem már csak a KEK-döntő lebeg.
  • Mse
    #48753
    Böbe??? :S
  • Isthy
    #48752
    FTC-Vác 31-28 (16-16)

    Remélem senki nem sérült meg a meccsen. Meg azt is remélem, hogy Zó kinn volt és majd ír a meccsről.
  • Gabess8
    #48751
    Szerintem konkrétan semekkora esélye nincs erre, a cégeik pedig, bár nem ismerem mekkorák, de gondolom nem akkorák, hogy egy klubbot eltartsanak...
  • Gabess8
    #48750
    Isthyvel egyet értek a #48746-ban, másrészt amennyiben van is nyereség, szerintem ennek a cikknek nem az a célja, hogy pozitív mérleget mutasson be.
  • primavis
    #48749
    No igen, ha a nagymamámnak áramszedője lett volna, akkor ....
    Ahogy a Győr nem valószinű hogy a közeli-távolabb jövőben überelni tudná a Larvikkal való első meccsén mutatott produkciót, úgy feltételezem, hogy hasonló bravurra lenne szükséges a spanyoloknak is! A hazai pálya erős megdőlése még nem jelenti azt egyben, hogy jobban játszanának, legfeljebb több lehetőséget kapnak, illetve többet vesznek el a birók a fraditól! Nyerhetnek persze, akár 6 góllal is, de nem a tudásuk, hanem a birók működése vagy a fradi gyenge játéka miatt!
  • primavis
    #48748
    Számomra furcsa lenne,ha pont egy balkezes jobbátlövőnek ne lenne helye a keretben és ne kapna több lehetőséget! Hiszen ez országosan hiánycikk!
  • Isthy
    #48747
    Na igen, a felgyógyulókkal együtt már jobban áll majd a csapat. De nem kellene elengedni. Bár ha ő többet akar játszani és ez nem fér össze a szakmai koncepcióval...
  • Isthy
    #48746
    Gondolom a közvetítési pénz az MKSZ-nél van, mivel ők kötötték a szerződéseket a tv társaságokkal. A kluboknak ebből valszeg már nem jutott, mert a gittegyletnek kellett...
    Az EHF annyira nem nyomja az egyéb kupákat, hogy a férfiaknál jövőre már össze lesz vonva a KEK és az EHF kupa a foci mintájára. Gyanítom 1-2 éven belül a nőknél is így lesz...
  • Zóanagyvarázsló
    #48745
    Kérdéses Trufán jövője
  • Breki33
    #48744
    Kulcsár Anita Emlékére

    http://www.facebook.com/kulcsaranita
  • Zóanagyvarázsló
    #48743
    Tudtommal ez konkrétan el is hangzott a kézicsapat háza tájáról is.
  • Zóanagyvarázsló
    #48742
    Ez a nyers mérlege az indulásnak, de vannak -nem is annyira - közvetett bevételek is. Egy nemzetközi indulással oda lehet csalogatni pár szponzort, vagy többet kérni a meglévőktől, az önkormányzattól, esetleg ahol több csapat is van, ott azzal bizonygatni, hogy a nemzetközi induló csapatnak érdemes pénzt adni. Helytelen csak azt nézni, hogy az EHF-bandától alig folyik be valami, mert ez az egész sportág arról szól, hogy mecénások kellenek, ahhoz pedig eredmények, tisztán üzleti alapon, mint profittermelő vállalkozás a magyar női kézilabda még sokáig nem fog működni. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen sorozatból mennyit lehet tanulni. Azt viszont nem értem, hogy a közvetítések miért nem hangoztak el a bevételi oldalon. Vagy ezek szerint a Sportklub és az m1 is ingyen kapta meg tőlünk a jogokat? A jegyeladásosokból pedig szerintem minden sáp és az ÁFA ellenére is meg kellene maradnia egy legalább 10-12 millió forintnak, szóval a 15-20 millió az nem maga a veszteség, hanem a kiadás. (Bár ez nyilván egyértelmű mindenki számára.)

    Egyébként itt az eredeti, teljesebb cikk, itt is céloznak rajta (igaz, csak a szerző), hogy jövőre újabb szponzorok szállhatnak be. Nyilván a BL még nagyobb vonzerő lehetett volna, több meccs, nagyobb rang, ráadásul a kintieket is adja a tévé... Nyomhatna jobban az EHF a BL-en kívüli többi szériát, mert sportszakmailag annál sokkal többet érnek, mint ahogy kezelik őket.
  • Isthy
    #48741
    Lehet ők már az EU-s elfogadás utáni pénzekkel számolnak jövőre. Mint láthattuk a múltkori több fehérvári klubos "segélykiáltásból" már idénre is ezt tették.
  • Isthy
    #48740
    Sajnos igen, várható volt...
  • kaloz174
    #48739
    Ráfizetéses KEK szereplés

    Ezért nem nagyon értettem a fehérváriak kimondottan érezhető törekvéseit a nk.kupaszereplés joga felé...
  • kaloz174
    #48738
    Szomorú, de várható volt:
    Elköszönt az első osztálytól a Dunaferr ffi csapata
  • Mse
    #48737
    mivel, szerintem köztudott, hogy a kedvenc játékosok Detti, az is hogy milyen helyzetben van az újvárosi női kézi. nyilván szeretném ha még sikereket érne el, persze a legjobb az lenne ha Újvárosban, csak arra sok esélyt nem látok már nála, sajnos.

    bár most hogy a tao-s dolog beválhat, talán végre ott is beindul az élet, ha más nem Böbe és Detti cége odaadja az adóját ;)

    ha vmi másra gondoltál, akkor mondjad :D
  • kaloz174
    #48736
    Azért sikerült elképeszteni...
  • Mse
    #48735
    hát nagy terveink vannak, csak azért nem írom, hogy jöjjön ide Detti, mert az az újvárosi csapat halálát jelentené :((
  • Isthy
    #48734
    Azt a mindenségit, de optimista lett valaki
  • Mse
    #48733
    kíváncsi vagyok Mayerre, alakul azért egy jó csapat Veszprémben.
    lehet jövőre már nem lesz ilyen egyszerű bérletet venni? :D
  • Mse
    #48732
    igen rá, na akkor most már tudok arcot kötni a nevéhez :)
  • Breki33
    #48731
    tökéletes

    de nem úgy gondoltam, hogy személy szerint engem említs meg, hanem az egész fórumot illetve a társaságot

    Gratulálok az íráshoz !
  • kaloz174
    #48730
    Akkor ahogy megbeszéltük. Remélem, így megfelel neked is.
    Cunder.HU

    Közben felkerültek a köv. meccsek is a műsorba. Arra is felhívom a figyelmet.
    (Sajnos, a mi meccsünk - Újváros-Alcoa - ismétléséről egyelőre nincs hírem.)
  • Gabess8
    #48729
    Miért nem tudnának a Spanyolok jobban játszani??? Egy meccsre ha jól kijön a lépés akkor felturbózhatják magukat, és ehhez kapnak egy kis hazai pályát, plusz cirkusz, a fradi kizökken és kész a baj.
    Persze kicsi a valószínűsége, de megtörténhet, annak idején a Cornexi megcsinálta a Győr ellen.
  • Isthy
    #48728
    Bradeanu és Mayer

    Ezek szerint Bradeanu valamelyik top csapathoz kerülhet, ha BL-t akar nyerni 2 éven belül.
  • Isthy
    #48727
    Annak teljesen egyszerű oka van, majd mindjárt megírom neked priviben.
  • Mse
    #48726
    az ismételt edzőváltásra gondoltam ;))
  • Isthy
    #48725
    A spanyolok már verik a hisztit és kezdik a nyomásgyakorlást a bírókra. Mint ahogy mindig is tenni szokták. De ez már megszokott tőlük, rendszeresen előkerül ez náluk. Emiatt is a szememben a legellenszenvesebb edzők náluk voltak mindig az elmúlt 10-12 évben.
  • Isthy
    #48724
    OFF:

    Sajnos ez nem szappanopera... Ennek bekövetkezte számomra már 2007 év vége óta nyilvánvaló volt. Amikor a pekingi győzelme után Szöulban előjött ez a hátprobléma, én azóta sejtettem, hogy ez lesz. Akkor csak annyit tettek - mondjuk kicsit leegyszerűsítve - hogy megváltoztatták a szervamozdulatát, hogy kíméljék. Mert ha még azt sem tették volna meg, akkor 1 éven belül vége lett volna a pályafutásának. Mostanra pedig már véglegesen kiderült, hogy még akkor kellett volna komolyabban lépni. De ugye egy pályafutásában éppen az addigi csúcsra érő játékosnál nem volt egyszerű megfelelő döntést hozni. Azóta meg nem véletlen, hogy jöttek elő fokozatosan a bajok az elmúlt 2-3 évben...

    OFF vége
  • Isthy
    #48723
    Ha arra gondolsz, akinek a kezében a söröspohár van, akkor személyében "Zóanagyvarázsló"-t tisztelheted
  • primavis
    #48722
    Szerintem akét csapat közül csak afradi tud jobban játszani a vasárnapinál! Ha a spanyolok is tudnának, akkor ennek lenne valamilyen nyoma. Jóval könnyebb ágon kerültek a döntőbe, egyik fradi ellenfélen sem jutottak volna túl! Én csak a a biróktól félek, ha a fradi most gyengébben játszó lányai rendbe jönnek és jól játszanak a többiekkel együtt!
  • Mse
    #48721
    nem kézilabda, de... Isthy már megint mi ez a szappanopera Szávay körül?