61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #48800
    Mintha ismerősök látszanának ezeken a videókon :-)



  • Isthy
    #48799
    Ez annyira nyilvánvaló, hogy kellett a pénz valakikre és ezért kell menniük. Valószínűleg a "legolcsóbb" brazilt tartották meg.
    NA pedig egyértelmű, hogy a Hypoban ennek a fantáziájának a megvalósításán fog dolgozni. Lehet bizony köztük Pinheroval is. Mert sok brazil fog ott játszani, hiszen a brazilok azt szeretnék ha a hazai VB-re megfelelő helyen edződjenek a játékosaik.
  • kaloz174
    #48798
    Szabadlistára került 2 brazil

    Mindenki láthatta a válogatottban Pinhero-t. Én láttam több bajnokin. Nem mondom, hogy mindig jól játszott, de az biztos, hogy a legjobb volt az új igazolások közül. Nekem valahol Pigát idézte.
    Fura, hogy őt nem tartják meg. NA egyszer mondta nekem, hogy ő nagy fantáziát lát a brazil játékosokban. Lehet, hogy leüti a magas labdát, na és jól teszi.
    Vajon kire kellett egyébként a pénz? :) Majd kiderül talán.
    Fura volt egyébként, hogy semmiféle búcsúztatásra nem került sor az utosló hazai meccsen. Pedig már sok távozó neve ismert volt, többen elég régen Siófok játékosok voltak, Scholtz Andi csapatkapitány is volt.
    Bármennyire is igyekszem, nem tudom titkolni ellenérzéseimet.
    De biztos én vagyok rosszul kitalálva.
  • Breki33
    #48797


    SZÉP VOLT CSAJOK !
    HAJRÁ FRADI
  • kaloz174
    #48796
    Számunkra, legalábbis most úgy néz ki, a kupaindulás jogának megszerzése csak érdekesség lett volna, sajnos. Bár nem esett volna rosszul. Más kérdés, mit kezdtünk volna vele.
  • kaloz174
    #48795
    Sajnos, enyhén szólva sem alakultak optimálisan a csapat körüli és belüli feltételek, így tényleg ez a realitás.
  • Isthy
    #48794
    Sztem bravúr lett volna ha nyerünk vagy pontot szerzünk. Így azonban marad a 7. hely, ami azért nem olyan rossz, én ezt jósoltam az év elején.

    Sztem jól tudod, a 6. hellyel a Békéscsaba EHF induló lesz.
  • Isthy
    #48793
    Hehe! Ez nagyon jó!
  • SomogyiG
    #48792
    Olyan jó ezt végiggondolni: EleKEK!
  • kaloz174
    #48791
    Jogos.:)
  • kaloz174
    #48790
    Bár nagyot küzdhettek, az eredmény alakulása alapján, de végül is Csabán, a papírformának megfelelően, az Újváros kikapott 3 góllal.

    Budapest Bank - Békéscsabai Előre NKSE Dunaújvárosi REK
    30-27 (20-17)

    Figyelemre méltó, hogy a második félidőt sikerült döntetlenre kihozni. Kicsit sajnálom a lehetőséget.
    Ezzel a Csaba előtt, a Fradi jóvoltából, megnyílt a nk.kupaindulás joga, ha jól tudom.

  • Isthy
    #48789
    Sztem a 3. mondatodból kimaradt egy "nem" az "és" után. De mi értőn olvasunk és tudjuk mit szerettél volna írni
  • kaloz174
    #48788
    Akkor végre eljutottam eddig is.
    Nagy-nagy gratuláció a Fradinak! Szép volt nagyon.
    Nem volt vitás, ki a jobb csapat, na és ez volt a Fradi legnehezebb meccse, tényleg.
    Még a meccs-végi lazulás is belefért.

    Örülök, hogy már 2 kupagyőzelemhez is asszisztálhattunk, legalább a Fradi esetében.
    Azt hiszem, ez a kupagyőzelem nagyon jót tett minden magyar kézilabda drukker lelkének.
  • Isthy
    #48787
    Jól tetted!
    Minden bizonnyal én is fogok rá koccintani majd a jövő héten a kiskőrösi Fradista haverjaimmal.
    Annyira szánalmas, hogy sokan képtelenek örülni más magyarok sikerének. Inkább lefikázzák és ontják magukból a gyűlöletet. Sajnos valahol ez nagyon is jellemző a mai hazai állapotokra. Ezért tartunk itt ahol...
  • kaloz174
    #48786
    Egy újabb dolog?? Azért ezt nem értem.
    Szerintem ez max. 1 dolog. Ráadásul nincs köze a kézilabdához. Az, hogy erről kinek mi a véleménye, annak sem.
    A Csapatnak ehhez mi köze? Szerintem erről annak jut csak eszébe, hogy bennünket ezért megítéljen, egyáltalán összefüggést keressen, aki egyébként sem szimpatizál velünk.
  • SomogyiG
    #48785
    Igen. :)
    Eredetileg arra tartogattam, hogy a Lokival szemben sikerül bejutnunk a döntőbe, s akkor pukkantottam volna el, de az nem jött össze. :( Így "kényszerből" a KEK döntőre tartogattam, de most "csapra vertem" a jó kis muskotályos flaskát, nehogy rám száradjon. :)
  • Isthy
    #48784
    Gábor!
    Elfogyott már a kölyökpezsgő?
    Látod a fórumunk mindig kupagyőzelmet hoz a csapatodnak!
  • [HUN]FaTaL
    #48783
    Nem lett

    Gratulálok a lányoknak
  • Isthy
    #48782
    Igen, a sporik korrekt teljesítményt nyújtottak, nem volt gond velük. Ha minden igaz az egyik fórumtársunktól majd helyszíni élményekről is kapunk beszámolót
  • primavis
    #48781
    Háát igen! Irtam a minap, hogy vagy nagyon megdőlt hazai pálya(szerencsére nem volt, a szlovénok korrektül biráskodtak), vagy nagyon rossz fradi (ez se jött be, szerencsére) kellene ahhoz, hogy a spanyolok nyerjék a kupát! 3 európai szintű játékos még nem csapat!
    Gratula és most jöhet a két(egy) meccs a bronzéremért!
  • Isthy
    #48780
    Gratulálok a Fradinak a KEK győzelemhez!!!

    Igazából nem nagyon volt kétséges, hogy ki lesz a kupagyőztes. A meccs elején viszonylag jól kezdett a Fradi, azután a félidő közepén kicsit lábra kaptak a spanyolok. Ekkor több ziccert is elrontottak a lányok és naggyá tették Pradelt. Azután Trufán beállása megint lendített egyet a csapaton és a félidő végjátékában sikerült a fordítás.
    A szünet után okosan játszva még tovább növelték az előnyt a látványosan feljavuló Tomori vezetésével. Az 50. percre már összesítésben 10 volt közte és a spanyolok fel is adták. A Fradinál az utolsó 10 percben már a cserék is pályára kerültek és szinte már csak a végső sípszót várták a játékosok. Ennek köszönhetően sikerült végül az egyenlítést megoldani a spanyoloknak.
    A meccsen Zizi, Móni, Pasi és Tomori dicsérhető leginkább, de mindenki hozzátette a magáét amikor kellett. Szép volt csajok!

    A jóslatom bevált, Piros megvédte címét!
  • [HUN]FaTaL
    #48779
    Baj lehet itt :(
  • [HUN]FaTaL
    #48778
    Na akkor.

    HAJRÁ FRADI!!! :)
  • Isthy
    #48777
    Ahogy olvasom a spanyolok csarnoka üvegtetejű és így pokoli meleg lesz benne. Ez kicsit még rátehet a mérkőzés végi fáradtságra. Remélem nem lesz jelentősége és meglesz aminek lennie kell
  • Mse
    #48776
    nem láttam a bemásolt linkeket, engem az ismerőseim találtak meg ezzel a hírrel, hogy ez a mai Dunaújváros?! :(( egy újabb dolog, amiért lehet nem szeretni minket. és sajnos ez így működik...
  • kaloz174
    #48775
    Voltam a Siófok-Újbuda alsóházi találkozón. Mit mondjak, elég alacsony színvonalú összecsapás volt.
    Az eleje még elég szorosan alakult, sokáig elég kevés gól esett. Aztán bedarálta a Siófok az Újbudát.
    A vendégeknél jól védett Sipeki, a Csaba jól jár vele, ennek alapján.
  • primavis
    #48774
    Igen, erre én is gondoltam már, de reméljük, hogy a fradi úgy fog játszani, hogy a hazai pálya megadása se legyen elég nekik!
  • Isthy
    #48773
    Egyetértek!
  • Isthy
    #48772
    Itxako-Larvik 25-24 (10-11)

    Tulajdonképpen csak az utolsó 3-4 percben volt esélye a spanyoloknak, addig végig a Larvik vezetett. A sporik nem igazán fújtak hazai pályát a spanyoloknak. Félek, hogy ez holnap sokba fog kerülni nekünk...
  • primavis
    #48771
    Örvendek, hogy a Larvik nyerte a BL-t. Gratulálok az Itxakonak a teljesitményért, de férfiasan bevallom, hogy utálom azt a kézilabdát amit játszanak. Nem szeretném, ha a következő években ez válna uralkodó stilussá.
  • Gabess8
    #48770
    Nagy OFF, háta érdekel valakit, mert jó riport.

    Interjú Csank Jánossal
  • kaloz174
    #48769
    Remélem, egyik sérülés sem túl súlyos. Mindkettőjüknek mielőbbi gyógyulást!

    A ETO elég hullámzó játékot mutatott. A végén azért behúzták.
    Érdekes, hogy a Lokiban 2 olyan játékos is kiemelkedően játszott, akik pár évvel ezelőtt elhagyták a győrieket, mert nem kaptak elég lehetőséget. Juhász Gabira és Bognár Bogira gondolok.
    Ilyenkor eszembe jut az, hogy biztos eléggé türelmesek az ETO-nál a saját neveléseiket illetően? Persze tudom a választ: eredménykényszer....

    Grat. az újabb bajnoki címhez.
  • Isthy
    #48768
    DVSC-Győri Audi ETO 25-28 (13-18)

    Mindjárt a meccs elején fél perc után Görbe megsérült és nélküle játszotta végig a meccset a Győr. Ennek ellenére végig vezettek az első játékrészben. Az elején 2 majd 3 góllal, amit a 21. percre 1 gólra csökkentett a Loki. De a félidő hajrája megint a győrieknek sikerült és 5 gólra növelték az előnyt.
    Szünet után szép lassan ledolgozta a hátrányát a DVSC Bogdanovics kiválása ellenére és az 50. percben 23-23-nál egyenlíteni tudtak. Volt lehetőségük 3x is átvenni a vezetést, azonban az éppen visszaálló Kati mindháromszor védett (egy ziccer, egy büntető és egy átlövés). Elöl pedig Vérten Orsi a hátára vette a csapatát és a vezetésével újra komolyabb előnybe került az ETO, amit a végére csak csökkenteni tudott a Loki. A debreceniek jól helytálltak és nagy küzdelemre késztették a bajnokot.

    Gratulálok az ETO-nak a győzelemhez és a bajnoki címhez!
  • Isthy
    #48767
    Nem erről beszéltem, ezek szerint nem értetted meg a célzást. Arra próbáltam utalni, hogy muszáj volt ezt a bulvárt beírni ide? Sztem bőven elég az, hogy az a bizonyos személy szinte mindenhová beírogatta és láthatóan tetszett neki.
    Én sem nézem jó szemmel, de ha Böbének ez kell, ám tegye. De mivel utálom ezt az egész rohadt bulvármédiát mindenestül, ezért nem is reklámozom a dolgait. Inkább foglalkozzunk itt értelmesebb kézis dolgokkal. Mondjuk pl. jövő pénteken nem jössz Újvárosba egy megfelelő pólóban?
  • Mse
    #48766
    én? én szerepelek a blikkben? bocs, de annyira nincs rózsaszín szemüvegem, hogy ezt jó szemmel tudnám nézni :) más az értékítéletünk Böbével, ennyi :D
  • Mse
    #48765
    hát ez az, nem tudom de én olyan helyre adnám a pénzem ahol a szakmai munkával hívják fel magukra a figyelmet adott szereplők, nem így.
    persze biztos nem ez volt a cél, de akkor vajon mi? merthogy nem minimálbérből él/élt, enélkül is megtehette volna csendben... még jó hogy nem a ValóVilágba jelentkezett, vagy Alekosz nőjének... :D :D
    kézilabdázónak az egyik legjobb volt, az kétségtelen.
  • Gabess8
    #48764
    Nem tudom ebből mi az igaz, tekintettel a lapra, de ha igaz akkor manapság menő celebnek lenni, azt pedig egyértelmű, hogy őt beválogatják...
  • Isthy
    #48763
    Vazz... Ne legyél már olyan, mint egy bizonyos valaki...
  • Isthy
    #48762
    Sztem meg nem vészes a dolog. Anno 2-3 éve Ljubljanában is a szeptember eleji felkészülési tornákat rendszeresen hasonló csarnokban rendezték a Krim, a Hypo, a Buducnost és a Podravka vendégszereplésével. Az egyik oldalon csak bordásfalas fal volt a kispadok és versenybíróság asztala mögött közvetlenül, a másik oldalon meg egy max. 4-500 fős lelátó, 5-6 ülősorral.
  • Isthy
    #48761
    Ami kevésbé biztató, az az ismét borzalmas 7-es statisztika... Viszont az emberhátrányt tudta gyakorolni a csapat.