61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #49240
    "Hiába kezdte a finnek ellen négygólos győzelemmel a csütörtöki játéknapot a magyar válogatott a svédországi nyílt ifi Európa-bajnokságon, a folytatásban kikapott Szlovákiától. Mivel északi szomszédaink is megverték a finneket, a mieink 19-20. helyért folytathatják a tornát."

    19-20.!!! Európában. Azért ez több, mint elkeserítő.

    Mint olvasom, az az edző, aki állítólag egyik jelölt volt Újvárosban, végül inkább a sokkal kényelmesebb győri másodedzői szerepet választotta. (Bár ez csak 1 szempont, így nem törnék pálcát felette, de nekem egy belinkelt videó alapján nem szimpatikus, ahogy beszél, nem szeretem az edzők részéről megnyilvánuló trágár stílust.) Bakos Nyuszit pedig elküldték. Érdekes koncepció. Szerintem Konkolynak kb. annyit ér ez a felállás, mint Mátéfinak Marczinka segítsége. Na de ez csak egy messziről alkotott, nem mérvadó vélemény, természetesen.
  • Isthy
    #49239
    Olyan "jól" állunk, hogy már Izraeltől is kikapunk...
  • kaloz174
    #49238
    "Válasz" = a kérdés
  • kaloz174
    #49237
    Svédországi nyílt ifjúsági Eb,ffi:

    Montenegró-Magyarország 17-14 (6-9)
    Izrael-Magyarország 16-13 (9-7)

    (Biztos, hogy minden rendben van az utánpótlás nevelés terén?? Válasz, természetesen költői.)
  • Gabess8
    #49236
    Mse, kicsit megkésve, de csatlakozom a jókívánságokhoz!
  • Isthy
    #49235
    Sajnos most így alakult. Pedig egyúttal koccinthattunk volna valami hűs nedűvel a névnapodra, mivel holnap már nagyon meleg lesz De ami késik...
  • Mse
    #49234
    kér :(
    a többieket nem ismerem, veled gondoltam hogy találkozhatnánk :))
    persze Timit is megnézném, na majd meglátom hogy alakul a nap :)
  • Isthy
    #49233
    A fan clubból vannak kinn páran, de én nem vagyok ott a héten.
  • Mse
    #49232
    köszi-köszi! :)

    off: Isthy kint vagytok a rómain? lehet csütörtökön kimegyek Timit megnézni.
  • kaloz174
    #49231
    Nagyon boldog és vidám névnapot neked, Mse!:)

  • Isthy
    #49230
    Boldog Névnapot Mse!
  • Isthy
    #49229
    Erősítések Érden

    Ha összeáll a keret, komoly harcot vívhatnak a 4-6. helyért. Úgy fest erős és kiegyensúlyozott lesz a középmezőny. Sajnos mi nem nagyon fogunk beleférni...
  • Isthy
    #49228
    Az esély maradt ugyanolyan kevés, mint előtte. Annyi történt, hogy a sorsolás eredménye nem csökkentette ezt a keveset.
  • Isthy
    #49227
    Mivel 4 napig nem voltam itthon így nem láttam a helyosztókat. De gratulálok a lányoknak a 4. helyhez!
    A későbbi győztestől kaptak ki az elődöntőben. Kár, hogy az utolsó félidőre már úgy tűnik elfáradtak és így a vége kicsit csúnyább lett. Valszeg felőrlődtek fizikailag az erősebb felépítésű ellenfelekkel vívott folyamatos harcban.
  • Isthy
    #49226
    Amikor először beszéltünk róla, akkor még egy közösségi oldal nyílt meg. Azóta már másik oldalak nyílnak meg. Blokkold az előugró ablakokat és minden egyéb "cafrangot", akkor nem fognak zavarni.
  • kaloz174
    #49225
    handball.hu írása
  • primavis
    #49224
    a NS csak 18-16-ot ír! melyik az igaz?
  • kaloz174
    #49223
    Sajnos, a "kiscsajok" nagyon kikaptak. Ami fájt, hogy félidőben döntetlen volt (12-12), a vége pedig 28-16 a norvégoknak. Ami azt jelenti, hogy a második félidőben 4! gólt sikerült szerezni.
    Természetesen azért a 4. helyhez gratuláció.
  • kaloz174
    #49222
    Délutáni programajánló.
    Mindent bele, "kiscsajok".

    Érdekes lesz együtt nézni a várhatóan ugyanebben az időben zajló teniszdöntővel.

  • kaloz174
    #49221
    Bár talán már ismertek a részletek, de ebben az írásban megismétlik őket.
  • kaloz174
    #49220
    Egy kis öröm:
    Strandkézi - Ifi EB

    (Múlt hétvégén láttam egy ilyen versenyt, érdekes volt. Jó kis nyári program. Egyik fiatal játékosunk, Gera Szimi, szerepelt is. Viccesen mondtam neki: majd megmondalak a Mesternek...Már, sajnos, nincs miért félnie ettől a helyzettől. Ezt is sikerült elintézni. Meglepően gyorsan kerültek elő olyan infók, amik a továbbiakra vonatkoznak. Annak ellenére, hogy még egyik esetben sem végleges a szerződés, sőt!)
  • kaloz174
    #49219
    Elolvasva a szabályokat, én erre kevés esélyt látok, sajnos.
  • primavis
    #49218
    Megvolt a sorsolás a VB-re s esély van arra, hogy a 8 közé ne kerüljön olyan csoport, aki miatt ne kerülhetnénk ki az olimpiára! A spanyolok, horvátok és a németek ellen kell drukkoljunk majd, hogy a 16 közül ne kerüljenek a 8-ba (még jobb ha 16-ba sem)!
    A-csoport: Norvégia, Montenegró, Angola, Németország, Kína, Izland
    B-csoport: Oroszország, Kazahsztán, Hollandia, Dél-Korea, Spanyolország, Ausztrália
    C-csoport: Románia, Franciaország, Brazília, Tunézia, Kuba, Japán
    D-csoport: Svédország, Dánia, Horvátország, Argentína, Elefántcsontpart, Uruguay
    A csoportokból az első négy helyezett jut tovább a nyolcaddöntőbe, majd a válogatottak egyenes kieséses rendszerben küzdenek meg a vb-címért.
  • Mse
    #49217
    nekem mindenféle reklám oldal jön elő, nem közösségi oldal. (de nem minden belépésnél)
    a betöltésnél meg Anita, és a feliratok gyorsan betöltődnek, a "flag counter" meg a többire kell várni, szerintem azzal van baja akkor a rendszeremnek.
  • Breki33
    #49216
    Ha erre gondolsz #48519 azt többen írták.

    Lassúságot én nem tapasztaltam.
  • kaloz174
    #49215
    Sejtettem én pár elejtett mondatából és abból, amikor beszélgettünk, vele és másokkal, hogy itt nem elsősorban anyagiakról van szó.

    A hírlap cikke most sokkal inkább megközelíti a lényeget, kivételesen:

    Íme
  • Mse
    #49214
    sajnálom :( ez a hajó elúszni látszik :(

    csak nekem töltődik be iszonyat lassan az oldal? belépésnél meg mindig valami reklám oldal nyílik meg?! nálatok is?
  • Isthy
    #49213
    Úgy fest távozik a Mester...

    Egyre több a viharfelhő... A férfi csapat úgy tűnik végleg befejezte, sajnos Dettiéknél is egyre több a rossz irányba mutató jel.
  • Zóanagyvarázsló
    #49212
    Elsősorban érdekességként jegyeztem meg, mert bennem mély nyomot hagyott. Másrészt pedig ha ott nem szedjük össze magunkat (illetve az ellenfelünk is jókor kezdett el gyakrabban hibázni), akkor később nagy baj lehetett volna. Ezek után a második félidőben már jobban bíztam a csapatban, hogy újra fel tudunk állni, bár 18-22 körül úgy tűnt, hogy heteseken kívül alig tudunk betalálni.
  • Isthy
    #49211
    Igen, de annak még nem volt akkora jelentősége, mint a 2. félidő közepén. Azt gondolom a váltás a 4+2-es védekezésre nagy húzás volt RK részéről, mert ez megfogta a hollandok támadásait.
  • Isthy
    #49210
    Igen, ott volt egy kis zavar az eredményben, de talán rendbe tették, mert le is vették az eredményjelzőt.
  • Zóanagyvarázsló
    #49209
    Egyébként az első félidőben is feljöttünk már egyszer -4-ről (9-13), szóval kétszer is bajba látszottunk kerülni, ráadásul az első játékrész derekán annyira fejetlenek voltunk, hogy az nagyon ijesztő volt.
  • Zóanagyvarázsló
    #49208
    Életem egyik legszívbajosabb meccse volt, pedig kijutott már egy pár. És úgy néz ki, ezen a tornán is lesz még ilyen :) Szerintem egyébként 28-28-nak kéne lennie, a 23-24 után megadták a gólunkat is, majd a hetesből szerzettet is. Szóval remélhetőleg nem óvnak, úgysem ezen az egy gólon múlt, és nehezen férne bele a műsorba.

    Szép volt csajok!
  • Isthy
    #49207
    Magyarország-Hollandia 29-28 (15-16)

    Szép volt csajok!!!

    Huhhh, de nehéz volt... Szerencsére a végjátékban végig mi vezettünk és a hollandoknak kellett futni az eredmény után, mert nekünk a döntetlen is elég lett volna. Megint visszajött a csapat -4 gólról (42. perc 18-22) és onnan lett 23-23. Nagy szívük van a lányoknak, meximálisan megérdemelték.
    Megvan az elődöntő, gratulálok a csapatnak!
  • Isthy
    #49206
    Vajon a veszprémi fórumozónknak mi a véleménye erről?
  • Isthy
    #49205
    Egyelőre először ma tegyük meg az első lépést a hollandok ellen.

    A másik ágon úgy fest az oroszok elég masszívan verik a mezőnyt és a dánok lesznek a másik elődöntősek.
  • Zóanagyvarázsló
    #49204
    Valóban, őszintén szólva a remek a első félidő után sem vártam ennyire jó és számunkra kedves második félidőt. A színvonal pedig igen magas volt egy U17-es összecsapáshoz képest, egész egyszerűen jó volt nézni az egész meccset. Egyébként vicces, de már menetközben is gondoltam arra, hogy ha itt most nyerünk, akkor a döntőben (jaj, de messze van még, és mennyi eddigiekhez hasonló teljesítmény kell hozzá!) még egyszer biztos nem sikerül, de azért nem ilyen befejezést terveztem :)
  • Isthy
    #49203
    Ez a csapat maximálisan rászolgált egy szép eredményre az eddig látottak alapján.

    A második bekezdésben általad leírtakkal kapcsolatban fogalmaztam én úgy az előbb egy bizonyos ostorral kapcsolatban
  • Isthy
    #49202
    Ezt mondtam én is anno 2005-ben, amikor a BL-ben itthon Újvárosban időntúliból gólt kaptunk a Viborgtól és így csak 1 góllal nyertünk. Azután Viborgban is ugyanez az eredmény született a hazaiaknak és büntetőkkel mi jutottunk tovább. Azért várjuk ki a végét, hátha most is a végén csattan az ostor ( mondjuk a magyar karikás)
  • Isthy
    #49201
    Sztem az egész meccs derék volt, gratulálok a lányoknak!

    Na jó, az időn túli szabaddobásnál a sorfal munkája nem volt az, de a többi igen. Úgy fest ebben a korosztályban maximálisan partiban vagyunk a "csodanorvégokkal" ami igencsak jó dolog.