61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #49280
    2011-07-27
    17:20
    Alcoa FKC - UKSE Szekszárd
    Szezonnyitó Felkészülési mérkőzés

    a cunder.hu közvetítése
  • kaloz174
    #49279
    -hogy:)
  • kaloz174
    #49278
    Akkor lesz azért még pár tárgyalás, ezen a téren. Sajnos, ezzel jár a nk.kupa indulásának lehetősége. Ami egy elképesztő dolog, különösen ha arra gondol az ember, hogy hogy igaza van fórumtársunknak (SomogyiG.), aki szerint a kupagyőzelem egyenlege -20 millió.
    Ha már az anyaiakról van szó, van, aki optimistán a klubok felé meginduló anyagi forrásokról beszél, a köv.hónapra időzítve. Kérdés, segít-e ez a lehetőség egyáltalán. ("látványsportok...") A ffi utánpótlás csapat szereplése is mutatja, hogy sürgősen lépni kellene. Vagy legalábbis én, mint laikus szurkoló, ezt gondolom.
  • Zóanagyvarázsló
    #49277
    Nyilván árnyalhatja a képet, ha sikerül a csapatok némelyikének mindét meccset otthon rendeznie, nyilván az ellenfelek sem örülnek a nagy távolságnak.
  • Zóanagyvarázsló
    #49276
    A Fehérvár úgy kapott utazás szempontjából nagyon kellemetlen csapatot (ami ebben a fázisban a legfontosabb kérdés), hogy még annyira nem is gyengék, és ugyanez elmondható a Vác sorsolásáról is. A kiemelések és a magyar csapatok ereje miatt olyan helyzet úgysem állhatott volna elő, hogy ne a mieink legyenek minden párharc esélyesei. Igazán jól csak a Fradi járt.
  • kaloz174
    #49275
    Kupasorsolás I. kör
    Azt írják a "szakértők", hogy nem lehet gond. :) Reméljük, igazuk lesz.
  • kaloz174
    #49274
    A tükör...
    Vajon elég görbe-e??
  • Isthy
    #49273
    Sikerült kikapni Irántól is 6 góllal. A csapat a 17-24. helyért játszhat...
  • Isthy
    #49272
    Valóban a reális cél a 9-10. hely megszerzése lehet. A 7-8. hely tényleg bravúrnak lenne tekinthető. Amíg a városban nem igazán érdekel senkit komolyabban a sport támogatása, addig jobb nem nagyon lesz...
  • kaloz174
    #49271
    Tudósítás
    Bár nem voltam ott, én sem. 2 nappal előtte esélytelen volt beütemezni.
  • kaloz174
    #49270
    Ebben én, sajnos, nem tudok segíteni. Talán a Szövetség oldalán találsz erre vonatkozóan valamilyen infót.
  • matyi0323
    #49269
    Köszönöm.
    Abba még kaphatnék egy kis infót, hogy van az Utánpótlás c. műsor, és elvileg a sport klubon szokott menni. Na de mikor,milyen gyakran, mert én átnéztem a minap az egész elektromos műsorújságot, de egyik sportadón se találtam ilyet.. vagy rosszat keresek rossz helyen?
  • kaloz174
    #49268
    Tegnap én itt láttam. A mait, sajnos, nem.
  • matyi0323
    #49267
    Melyik csatornán megy/ment ez?
    Gondolom lesz még több meccs is..
  • kaloz174
    #49266
    Na végre, javítottunk:
    Kanada–Magyarország 21-42 (9-19)
    (Férfi junior vb)
  • kaloz174
    #49265
    Nem túl sok érdekeset látnál,szvsz. Egyébként meg 2 nappal az esemény előtt azért nem is számíthatnak az "új" csapatvezetők túl nagy érdeklődésre.
  • Isthy
    #49264
    Nálunk is meglesz a csapat bemutatkozása

    Kár, hogy csütörtökön esélyem sincs elmenni...
  • Isthy
    #49263
    Sajnos ez is csak igazolja azt amiről a #49240-41-es hozzászólásokban is beszéltünk.
  • Isthy
    #49262
    Majd a jövő eldönti, hogy mennyire lesz tartósan hasznos és életképes. A közreműködők névsora megfelelő hátteret jelenthet.
  • kaloz174
    #49261
    A ffi juniorok megkezdték a sorozatukat. Az előzmények, ugye, elég meglepő eredményeket hoztak. Na de gondoltam én, majd élesben jobb lesz.
    Első meccsen a spanyolok oktattak bennünket, 14 góllal. Most pedig a portugálok!! 11-et vertek ránk. Siralmas élmény volt nézni. Ugyan csak a 2. félidőt láttam, akkor még "csak" -4 volt a különbség. Optimistán azt gondoltam, bedaráljuk a portugálokat majd a másodikban.
    Ehhez képest az eredmény: 21-32 lett.

    Női vonalon sincs minden rendben, utánpótlás terén. De ffi vonalon, úgy tűnik, még elkeserítőbb a helyzet. (szomorúan gondolok arra, hogy éppen most sikerült szétverni az újvárosi műhelyt...)
  • kaloz174
    #49260
    Dunaújvárosi Kézilabda Akadémia

    Vegyes érzéseim vannak. Meglátjuk, mi lesz belőle.
    Egyelőre 2 pozitívum látszik számomra ebből: vannak szimpatikus szereplők, na és legalább valami elmozdulás látszik az utánpótlás nevelés irányában.
  • primavis
    #49259
    mit tudhatod, hátha ebben a nagy melegben igencsak lengén öltözve edzenek a lányok? -:))
  • Isthy
    #49258
    Egy idézet a Győri Audi ETO oldaláról:
    " Az edzések ideje alatt azonban a Magvassy Mihály Sportcsarnok kapui zárva maradnak."

    Vajon ez kinek az ötlete volt és miért?
  • matyi0323
    #49257
    Ja, voltak kint a sport tv-től ( talán ), és az utánpótlás c. műsorban benne lesz, felvették mindkét meccset, illetve nyilatkozatok. Gondolom ez a sport 1-en szokott menni, vagy nem tudom :D

    Meg még most jutott eszembe, hogy kaptam egy "címert" mindenki dedikálásával. :)
  • kaloz174
    #49256
    Igen, a játékosok is "emberből" vannak, még akkor is, ha éppen válogatottak. Na és éppen azért illik is nekik sportemberhez méltóan viselkedni. Jó és dicséretes dolog, ha ezt fiatalon is tudják már. Örülök neki, hogy ezt tapasztaltad.
  • matyi0323
    #49255
    Mint ahogy már mondtam nekem nem túlzottan volt ilyen "kaliberű" játékosokkal/emberekkel túl sokszor találkozni, így meglepett mennyire közvetlenek voltak a játékosok és az edzők egyaránt. Edzésen is ott voltam, aztán megemlítettem, hogy nekem is van némi kézilabdás múltam, persze kaptak az alkalmon és "teszteltek" :DDDD.. aztán úgy egy röhögéssel 20 percnyi futkosás után mondtam, hogy talán picit jobb formámban vannak, mint én, de legalábbis nem szeretném alázni őket:P :D.. értették a célzásom. :D
    Este is jókat lehetett velük beszélgetni bármilyen dolgokról, mondták, hogy most nagyban készülnek a hetek múlva kezdődő EB-re, aztán szeretettel várnak ( persze gondolom ez csak ilyen illemből való megszokott mondat volt :D ).

    / ha jut még eszembe érdemleges dolog, írom még :D /
  • kaloz174
    #49254
    Bármilyen + infót, értesülést, véleményt szívesen fogadunk. Ne fogd vissza magad!
  • matyi0323
    #49253
    :)
    Ez az egy kép volt a honlapon, saját készítésű van "bőven", majd teszek be ha gondoljátok. ( mondjuk inkább csak a bemelegítésről, mivel megtiszteltek azzal / vagyis én így fogom fel :) /, hogy a vezető edző odajött és rám bízta a kamerájukat, hogy vegyem fel a meccset, elemzés céljából, ez lehet hülyén hangzik, de örültem neki :D )
    Alapjába rengeteg élmény, mesélni valóm lenne erről a pár óráról/napról, de nem tudom mennyi lenne "szemetelés" ez a topikban, így nem írtam le :)
  • kaloz174
    #49252
    Van kép is hozzá:



    Ismerjük meg a "jövő harcosait".:)
  • Zóanagyvarázsló
    #49251
    Irigyellek, de nagyon. Nálunk a női kézit már a városból is "kitiltották" :(
  • kaloz174
    #49250
    Köszi szépen!:)
  • matyi0323
    #49249
    Hoztam hozzá egy kis "olvasni valót", most találtam. :)
    Link 1.
    Link 2.
  • matyi0323
    #49248
    Üdv.
    Most volt nálunk az U19-es női válogatott közel egy hétig edzeni. :)
    Jó volt látni őket, számomra nem minden nap van ilyen lehetőség. :)
    Tegnap meg ma a Románokkal játszottak egy meccset így befejezésként, mind a kettőt megnyerték. :)
  • kaloz174
    #49247
    Érdekes, hogy magyar balkezes tehetség milyen kevés van...
  • primavis
    #49246
    a FTC végre talált egy fiatal balkezes jobbátlövőt a szerb válogatott Zivkovic személyében, no meg leigazolt egy békéscsabai beállóst is.
  • kaloz174
    #49245
    A köv.szezon csapatai

    Azt hiszem, elég nehezen jött össze.

    Ehhez kapcsolódik Németh Attila nagyon igényes írása: Íme.
  • kaloz174
    #49244
    A csajok öröméről találtam már képet:
  • kaloz174
    #49243
    Ha már a teremkéziben, bánatunkra nem, legalább strandkéziben kijutott mindkét csapatunk a braziliai VB-re. Grat.!

  • kaloz174
    #49242
    Igen, ez a viselkedés számomra is érdekes - és visszatetsző.
    Majd meglátjuk, mi lesz ebből az egészből. Fura, hogy egy viszonylag sikeres, jó helyzetben lévő egyesületnél is ilyen kuszának tűnik a háttér.
    (Emlékeztet ez más helyekre és viszonyokra, az élet egyéb területeiről.)
  • Isthy
    #49241
    Egyre több jelzés mutatja, hogy mennyi feladata lenne a sportvezetésnek...

    Érdekes reagálások olvashatóak a "cseréről". Annak idején mindenki örömmel fogadta az érkezését. Most meg megy a "csomagban érkezett", "nem sokra mentünk vele" és "sokba került" meg hasonlók. Mondhatnám, hogy jellemző viselkedés...
    Én sem hiszem, hogy ezzel a csapat ki lesz segítve, de majd meglátjuk.