61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #49601


    Bocsi a fordított sorrendért :)
  • Breki33
    #49600
    Az nincs most csak videóztam
  • SomogyiG
    #49599
    Nagyon szivesen!

    Ha esetleg lenne pár fotó, szerintem szivesen fogadnák.
  • Breki33
    #49598
    Köszönjük Gábornak akkor rakok még fel



  • kaloz174
    #49597
    Mint olvasom, járt.
  • kaloz174
    #49596
    Remélem, jár majd erre valaki, aki ezt megteszi, nekem nincs oda bejárásom.
  • Breki33
    #49595
    Köszönjük, ha lehet írjátok már be a handball-hu ra a tudósításhoz, hogy a Szekszárdi szurkolók itt megnézhetnek két illetve majd több videót

  • kaloz174
    #49594
    Köszi a beszámolót! Gratulálok a győzelemhez!
  • Breki33
    #49593
  • Breki33
    #49592
    ja igen a videó mindjárt felér csak vmiért most megállt 95%-nál

  • Breki33
    #49591
    Készítettem több videót, majd lehet fel is rakom őket csak most majd lehet megyünk inni és ünnepelni a borudvarra, de ezt fel kellett tennem.

    A mecs végefelé egyik szekszárdi játékos eléggé komolynak tűnő sérülést szenvedett, nekiesett a kapufának percekig nem is tudott felkelni aztán a gyúró segítségével felállt, de aztán visszaesett az orvos csak akkor kapcsolt és futott oda, többen mentőt kiabáltak aztán hosszúnak tűnő percek után feltámogatták és a közönség állva tapsolt míg a kispadhoz ért és aztán percekig zúgott neki és a közönségnek is a vastaps.

    Innen is kívánok neki mielőbbi gyógyulást remélem hamar helyrejön.
  • Breki33
    #49590
    Jelentek kiütöttük a Békéscsabát. :-)

    Nemsemmi meccs nemsemmi hangulat volt ilyet én Szekszárdon még nem láttam.
    Valahogy megéreztem senki sem ért rá itt szüreti fesztivál van és senki se tudott eljönni negyed órával a meccs kezdete után jöttem haza, de mondom csak azért is elmegyek egyedül vhogy volt olyan érzésem, hogy el kell mennem.

    Épp odaértem kezdésre és onnantól kezdődött a varázslat a viharsarkiak az elején vezettek 3-1-re de onnantól fordítottunk és végig biztosan vezettünk a b-közép többször rászámolt az ellenfélre, pedig a bírók enyhén szólva nem voltak velünk. Ígyis biztosan vezettünk már a félidőben és aztán rátettünk még egy lapáttal.

    Az új igazolások nagyon jónak tűntek, a fele csapatot nem is ismerem igazán még. És hát volt egy fantasztikus kapusteljesítmény így még nem láttam Szekszárdi kapust védeni szerintem a százaléka Pálinger nagy meccseit idézte őis lett a meccs embere hihetetlen sok ziccert fogott.


    Lassan elkezdem nézni a tabellát :-)))))))))
  • kaloz174
    #49589
    Kicsit meglepő eredmény született ma:
    Szekszárd-Csaba
    31-20 (15-9)
    Most sajnálom csak igazán, hogy elkönnyelműsködtük a szekszárdiak elleni meccset.
    (mert ma is úgy gondolom, hogy így volt)
  • kaloz174
    #49588
    Megnéztem a meccset. A játékunk hullámzó volt, de ez nem meglepő.
    Voltak kimondottan biztató időszakok. Egyéni teljesítményekben is ezt lehet elmondani.
    Mindkét kapusunk jó teljesítményt nyújtott, bravúrokra, hetes-védésre is futotta.
    G.Reninek voltak kimondottan szemfüles gólpasszai, ami nagyon tetszett.
    Szélsőink változatlanul megbízhatóan teljesítenek, érdekes, most Berta Niki jobb, mint Erdősi Ildi. Balkezeseinkre sem lehet panasz. Hosszú Bogi nálunk jobb, mint tavalyi csapatában. Megérte neki váltani.
    Gabó felvállalta a vezér szerepét, még átlövéseket is bemutatott. Takács Dusi egészen tűrhető volt beállósban. Fruzsi pedig talán végre visszanyer valamit sérülés előtti formájából.
    A gond az, hogy nem egyenletes még a teljesítmény, tehát azt sem tudjuk teljes egészében a javunkra fordítani, amit tudunk. Ez azonban következetes munkával javítható, úgy gondolom. Ettől függetlenül változatlanul ott a veszély, hogy nem sok sikerélményben lesz részünk ebben az őszi időszakban.
    Következik egy újabb idegenbeli meccs, Csabán...De majd csak köv. pénteken.
  • Isthy
    #49587
    A krónikus átlövő hiány állandó problémánk mostanában, ez már sajnos tény. Meg nem is azt írtam, hogy az volt az egyedüli ok, amit említettem. Viszont amiatt végig rohanni kellett az eredmény után.
  • kaloz174
    #49586
    Lesz több ismétlés - állítólag, ugyanott.:)

    Híreim szerint azért voltak ennek a dolognak más összetevői is. Mégpedig a krónikus átlövő hiány, bár Takács Fruzsi végre jól játszott.
  • kaloz174
    #49585
    Nem akarom bántani Ivettet (ma sem értem, miért váltott, igazán, na de ez az ő dolga), most (valószínűleg valamivel több pénzért) - ül a padon. Igaz, nem tudhatta, hogy mit hoz a jövő, amikor eligazolt.
  • Breki33
    #49584
    Az első győzelemért hajtunk


    A Veszprém Barabás KC játékosa, Nagy Ivett bemutatkozó blogjában beilleszkedéséről, a csapat felkészüléséről és az első két forduló tapasztalatairól is ír.

    http://vehir.hu/cikk/2011-09-14/az_elso_gyozelemert_hajtunk.html
  • Zóanagyvarázsló
    #49583
    Egyelőre ez arról szólt, hogy a múltkori fiaskó után legalább fontos pontokat szereztünk. Meggyőződésem, hogy a játékunk minősége nem sokat változott, ugyanazzal a hitehagyottsággal ezúttal sem kaptunk volna ki kevésbé Győrben, sőt ha fennmarad az első soruk, akkor a -15 garantálható lett volna. Az ETO-hoz képest minden más kategória itthon, de valószínűleg ez a KEK-re is igaz lesz. Érden amúgy kedvezett nekünk a játékvezetői felfogás, mert én biztos nem adom meg egy pár gólunkat, de úgy éreztem, hogy ezt a meccset ezúttal csak mi nyerhetjük meg. A mostani ellenfélnek talán még kell idő az összeállásra, de úgy érzem, hogy egyéni képességeket tekintve bennünk is sokkal-sokkal több van, ha ehhez hozzávesszük Szanit, valamint annak a reményét, hogy egyszer lesz védekezésünk is, van hova előrelépni. Azért támadásban is elgondolkodtató, hogy csak "felkészülési védelmek" (a csabai bőven ideértendő) ellen tudtunk igazán eredményesek lenni, ellenük viszont annál inkább, azóta szenvednek a lövőink, talán a szokásosnál nagyobb a kontraszt az előszezonhoz képest. Persze ilyen kevés meccs alapján kár megijedni, a Fehérvár ellen felszabadult játékot, 10 gólnál nagyobb különbséget várok.

    Jelenleg Tomori aggaszt a legjobban, a felkészülési meccseken végig jó formát futott, de a hozzáállása nem feltétlen a javára alakult, és ez tétmeccsen már különösen nem fest jól. Ugye érte a múltja miatt különösen aggódik az ember.
  • Isthy
    #49582
    Sajnos nem tudom nézni, de a csapatoldalon és máshol is elolvastam a tudósítást. Alapvetően a rossz kezdésnek ittuk a levét az egész meccsen.
  • Isthy
    #49581
    A szünet után szinte végig a fiatalok játszottak, kiegészülve 1-2 idősebbel. Így a 2. félidei részeredmény (21-10) kicsit tényleg meglepő. Bár nem figyeltem, hogy a hazaiak milyen felállásokban játszottak a szünet után.
  • kaloz174
    #49580
    Végül a Fradi begyűrte az Érdet. Grat. nekik. Igazából erre számítottam.

    A fehérvári eredmény azért engem kicsit meglepett. Pedig inkább a fiatalok játszottak az ETO-ban, szemben pl. a mi meccsünkkel.
    Nagyon megy most a Győr. Érdeklődve várom, mi lesz a BL-ben. (Ugyanis eddig az volt a menetrend náluk, hogy ősszel még inkább alapoznak...Bár lehet, hogy most is, és örülnek, ha labdát láthatnak.:))
  • kaloz174
    #49579
    Holnap megnézhetjük felvételről:
    20:30 DVSC-Fórum - Dunaújvárosi NKSE
    Alföld TV
  • Isthy
    #49578
    Érd-FTC 32-36

    Gratulálok a Fradinak a győzelemhez!

    A szünet után a Fradi nagyjából tartotta az 1 gólos előnyét a félidő közepéig. Azután egy jó 6 perccel 4 gólosra növelték az előnyüket az 51. percre. Majd a meccs végéig meg is maradt ez a különbség. Úgy tűnt az érdiek elfáradtak a végére.
    A Fradinál Zizi feljavult, Piros és Zsivkovics továbbra is eredményes volt, Szarka beállása a bal szélre pedig jó húzásnak bizonyult. Ő pótolta Móni góljait a másik szélen.
    Az érdieknél Sopi feljavult a 2. félidőre, nagyrészt ő tartotta a csapatát versenyben. Ami nagyon kontrasztos volt a mérkőzésen a beállós játék hiánya az Érdnél.
  • Isthy
    #49577
    Ez Detti nélkül nem is rossz eredmény Debrecenben. Jó lenne valamiféle beszámolót olvasni valahol a meccsről.
  • kaloz174
    #49576
    A Loki ellen: 31-26. (Detti nem tudott játszani, sajnos. mielőbbi gyógyulást neki!)
    (Vegyes érzéseim vannak...)
  • Isthy
    #49575
    Az ETO 10 perc alatt 10-et tett közé (13-3). Erődemonstrációt tartottak, sok lerohanásgóllal. Löke 20 perc után lejött és Amorimot is Lekics váltotta. Ahogy most nézem a szünet után már a 2. sor játszik a fiatalokkal.

    Félidőben: Érd-FTC 18-19

    Az elején az Érd vezetett folyamatosan (4-1, 6-3, 8-5) a Fradi kicsit álmosabban kezdett illetve a jobb kapusteljesítmény miatt (Oguntoye 2 büntetőt is védett). Azután "felébredt" és felzárkózott a Fradi 8-7-re a félidő közepére, majd a 20. percben 13-13-nál utol is érték a hazaiakat. Majd átvették a vezetést és megtartották a félidő végéig. A Fradinál Móni, Piros és Zsivkovics emelhető ki, az Érdnél Tamás Kriszta él nagyon.
  • kaloz174
    #49574
    Azt hittem, mi nagyon kikaptunk a győriektől. Fehérváron a félidő 11-28!
    Ha bent marad a kezdő, akkor érdekes eredmény lehet.
    (Nálunk elég sokat voltak bent - sajnos.:))
  • Isthy
    #49573
    Mai műsor:

    A Cunderen 17:50-től: Alcoa FKC-Győri Audi ETO
    A Sportklubon 18:00-tól: Érd-FTC
  • Isthy
    #49572
    Elhiszem, hogy aggódsz és minden okod meg is van rá. Jelenleg nem úgy tűnik, hogy az általad is megjelölt problémákra lenne megoldás. Új játékosokra nincs pénz, tehát ezzel kell operálnunk. Ha pedig abba belegondolok, hogy Nóri bármikor elmehet szülni... Talán az átlövőnk játszatása lehet az amit meg lehetne oldani. Nem rózsás a jövőnk, de dolgozni kell tovább és remélni, hogy legalább a sérülések elkerülik majd a csapatot. Nagyon nehéz év elé nézünk ez nem kétséges.
  • Breki33
    #49571
    Igen így sokkal informatívabb
  • Breki33
    #49570
    Kézilabda magazin
    2011.09.12.

    Sportklub | Magyar komm. | 720x540 | avi



    http://www.multiupload.com/69OJZL28M8
  • kaloz174
    #49569
    Végiggondolva a dolgokat, belenézve a versenynaptárba, az az igazság, hogy - bár szomorú vagyok azért, mert BB, Boki és Kiss Szilárd nem tudott egy teljes évet legalább együtt dolgozni - jelenleg inkább az aggaszt, mi lesz ebben a bajnokságban.
    Nem csak azért, mert papírforma szerint bukjuk a következő meccsek zömét, hanem azért is, mert nagyon aggódom, hogy milyen módon sikerül tartani a társaságban, na és különösen a fiatalokban, a lelket. Arra ugyanis nagy szükség lenne, hogy ők felnőjjenek a feladathoz. Ne csak epizódistaként.
    Azt gondolom, mindenképpen szükség lenne még olyan játékosra, aki besegít Dettinek. Akik vannak mellette középen, nem igazán tudják állandósítani azt a formát, ami ehhez kellene. Volt mesterünk állítólag azt is mondta, hogy kellene egy valamire való beállós a csapatba. Ez is beigazolódni látszik, sajnos.
    Kérdés, hogy minderről hogyan vélekedik a jelenlegi csv., amelyik erősen felelős a kialakult helyzetért, benyomásaim szerint. (Akár a Mester távozását, akár a szerdára bevállalt meccset nézem.)
    Van a keretben egyébként egy fiatal átlövőnk. Hitet és bizalmat kellene neki adni, na és sok játéklehetőséget a következő, gyakorlásnak számító meccseken.
    Szóval most kicsit aggódós vagyok. Váratlanul ért ez a vereség. (Sem a felk.meccsek, sem a Siófok ellen mutatott játék nem utalt erre.) Nehéz szezonunk lesz, az már látszik. Nem tudok másba kapaszkodni, mint abba, hogy messzi még a vége.
  • Isthy
    #49568
    Ugyanez a video némi olvasnivalóval kiegészítve
  • Isthy
    #49567
    Van némi igazságod ebben is...
  • Breki33
    #49566
    Böhn ezeken változtatna a válogatottnál

    http://www.pixter.hu/video?id=29945
  • kaloz174
    #49565
    Azért én ebben a konkrét esetben nagyon hibás döntésnek tartom a szerdára bevállalt meccset is. Már előtte tartottam tőle, de utólag különösen így gondolom. Sajnos, a sokadik rossz csapatvezetői döntés felénk...
  • kaloz174
    #49564
    Igen, arra én is felfigyeltem. Evidens és mégsem, sajnos.
  • Isthy
    #49563
    Érdekes az utolsó 3-4 mondata a válogatott munkája kapcsán az edző utasításainak végrehajtásával kapcsolatban...
  • Isthy
    #49562
    Köszi!

    Közben ebéd után elolvastam már mindkettőt. Ahogy látom megint a "védekezésünk" volt a vereség egyik fontos előidézője. Meg persze a hátrány, amit a nyáron szedtünk össze a csapat körüli "kavalkáddal".

    Lesz még jobb is, Hajrá Újváros!