61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #49681
    Nekem konkrétan semmi újat nem mondott.
  • Zóanagyvarázsló
    #49680
    Köszönöm, közben némi nyomozással magam is erre jutottam, remélhetőleg lesz megfelelő megoldás.

    Mindenesetre ha már közvetítéses téma, akkor talán érdemes megemlíteni, hogy az MKSZ közzétett a honlapján egy közleményt, bár azt túlzás lenne állítani, hogy sok újat mond.
  • Isthy
    #49679
    Ha már az előbb szóba került a hétvége, akkor egy kis program ajánló:

    DVSC - Békéscsaba
    Női NB I 5. forduló - Debrecen
    2011.09.30. péntek 19:15 Sportklub

    FTC Rail Cargo Hungaria - Union Korneuburg (osztrák)
    Női KEK, 2. forduló 1. meccs - Budapest
    2011.10.01. szombat 18:00 (Gondolom a Fradi oldalán lehet majd nézni a neten)

    Randers HK (dán) - Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája, C csoport - Randers
    2011.10.02. vasárnap 15:00 Digi Sport Plusz

    KS Vive Targi Kielce (lengyel) - MKB Veszprém KC
    Férfi Bajnokok Ligája, B csoport - Kielce
    2011.10.02. vasárnap 15:00 Digi Sport

    Pick Szeged - THW Kiel (német)
    Férfi Bajnokok Ligája, D csoport - Szeged
    2011.10.02. vasárnap 19:00 Digi Sport

    Mindenkinek jó szurkolást!
  • Isthy
    #49678
    Az ehftv.com-on csak két női BL meccs lesz élőben. Ma este 7-től a Valcea németországi fellépése és holnap este fél 7-től a Metz-Hypo. Az ETO meccsét ott majd csak utólag felvételről tudod megnézni. Amúgy sem tudtad volna nézni, mert a meccset játszó csapatok országában ilyenkor nem nézhető élőben a mérkőzés az ehftv.com-on. Persze kivéve ha van IP manipuláló programod De sztem a fromsport.com-on lesz majd fenn hozzá livestream.
  • Isthy
    #49677
    Én is azt mondom, hogy a közvetlen riválisok elleni idegenbeli meccsek még nehéz és értékmérő próbák lesznek. Ott sok minden megmutatkozik majd. Azért is vagyok azon a véleményen, hogy az első 6 kinézhet nekik, de a 4-be jutás nem biztos, hogy sikerül.
  • Isthy
    #49676
    Köszi a részletes elemzést, beszámolót és a kiegészítéseket!

    Azt gondolom a váciak eddig tényleg jól teljesítettek, jelenleg van esélyük a mezőny első felében végezni.
  • Zóanagyvarázsló
    #49675
    Az ehftv.com-on adják élőben az ETO meccsét is? Úgy rémlik, hogy élőben mindent adni szoktak, vagy egy időben csak egy meccset, a többit felvételről? Dühös leszek, ha a Veszprém miatt lemaradok a női BL magyar nyitányáról.
  • Zóanagyvarázsló
    #49674
    Még két megjegyzés.

    Először is azt írtam, hogy egyik félidő eredménye sem reálisa az erőviszonyokat tekintve. Ezt így is gondolom, de azért a félreértések elkerülése végett fontos megjegyezni, hogy nem félúton van az igazság. Egész mérkőzést tekintve pedig a 11 gól benne lehetne akkor is, 50 perces csapat lennénk, de 35 percesként (ha ennek meg is voltak az okai) nyilván máshogy néztek ki a dolgok. Személy szerint amúgy 6-7 gólos győzelmet a találkozó előtt.

    Másodszor direkt vártam Tápai játékát, jó is volt, de azért annyira nem győzött meg. Mondjuk egyik félidő sem volt mérvadó, hiszen egy jó Fradi-fal ellen a nem 100%-ot nyújtó váci támadósornak kevés keresnivalója volt, ez pedig nem kizárólag az irányítón múlott, a második félidő pedig ugye... Mivel most láttam idén először, és talán túlzott elvárásaim is voltak vele szemben a sok dicséret hallatán, nem írnám le, nem is szolgált rá erre a játékával, de az biztos, hogy ennél többet várnék el a válogatottban. Másrészt az sem tudom, hogy mennyire szerencsés, ha Görbe mellett még egy olyan irányító lenen a keretben, akit szint e kötelező cserélni. Persze Zizi sem éppen egy Hammerseng vagy egy Lekic a falban, de ő egy erős védősorban oda tudja tenni magát azért egy több mint vállalható szinten, nálunk az általában gyengébb védekezés, illetve gyengébb védekezés a balszélső posztján nem kedvez neki. Természetesen örülnék, ha minél több váci meccset látnék a közeljövőben, és lenne alkalmam ódákat zengeni Tápairól.
  • Zóanagyvarázsló
    #49673
    Megtisztelsz, de természetesen csak a helyzet kedvéért írtam oda azt a megjegyzést, nem volt a topiknak esélye megúszni a gondolataimat :)

    A Vác szereplése papíron mindenképpen meglepetés, de az edző személye és a legtöbb játékos viszonylagos összeszokottsága állományhoz mérten jobb kezdést ígért, mint az új igazolásokkal teli feltörekvő csapatoké. Olyan sorsolást kaptak, melyet jó kezdéssel valós esélyük volt sikertörténetre váltani, és éltek ezzel, de sok idegenbeli meccs vár majd ellenük az addigra jobban összeálló közvetlen riválisokkal, szóval az majd kemény menet lesz. Én sajnos idén most láttam először a váci lányokat, így bevallom, az is csak juniorok találkozóján tűnt fel, hogy Gróz Kittit gyanúsan nem látni. Összességben jelenleg a 3-6. helyre várnám őket az alapszakaszban, de ezzel túl merészet nem mondtam, mindenesetre bízom a felsőházban. Az EHF-kupában pedig csak végezzenek még előrébb! :)
  • kaloz174
    #49672
    Vártam én is a beszámolódat, véleményedet, mivel egyáltalán nem volt módom követni a meccset, pedig érdekelt volna. Valamint elég ellentmondásosnak látszottak utólag a félidők, érdekelt, mi is volt az oka, Te hogy láttad.

    A Vác, bár szimpatikus csapat, számomra meglepően jól teljesít. Nem vártam tőlük ezt, miután láttam őket felk. meccsen, na meg ismertek voltak a változások is, amik ott történtek.
  • Zóanagyvarázsló
    #49671
    Egyetértek, furán is venné ki magát, ha messziről jött emberként beszólogatással kezdené az itteni pályafutását, meg aztán lehet, hogy nem is olyan ember. Olvastam hasonló helyzetben ennél már sokkal unalmasabb és lényeget inkább megkerülő válaszokat is, sőt szerintem inkább az a jellemző. A dolog másik oldala pedig, hogy például Eszternek gyakran nem sültek el jól a nyilatkozatai. De Németh Andrásnak is voltak fura "őszinte" megnyilvánulásai, Mocsai kapcsán pedig tudjuk, hogy mi volt a legutóbbi "beszólása"...
  • Zóanagyvarázsló
    #49670
    Ha már várod, nem is marad el :)

    Szóval a meccsről. Az első félidő tapogatózással kezdődött, ennek során pedig a vendégcsapat jutott először némi lépéselőnyhöz (2-4, majd 3-5), de amint a Fradi megtalálta magát, máris játszva sikerült megfordítani az állást, zsinórban hat gólt szórva (9-5). Mondjuk az túlzás, hogy saját magunkat találtuk meg, hiszen ezúttal inkább a védekezésben vittük a prímet, és az idény első valóban jó kapusteljesítménye is megmutatkozott Léna révén, aki a védelem mögött gyakran eleve nyert helyzetből kapkodta el a kötelezőket, de ha a retesz nem zárt előtte, akkor nem riadt vissza egy-két bravúr bemutatásától sem. Felállt fal ellen azért voltak hibák, a szélsők és Szamoránsky pedig bőkezűen bánt a ziccerekkel, bár már nem annyira, mint a mérkőzés elején, ráadásul a beállót egyre többször találtuk meg, Jelena pedig már a mérkőzés eleje óta biztos kézzel értékesítette a heteseket. Így Tomori hathatós segédletével könnyű volt ellépni (ő kiválóan védekezett is, rendre visszafutott, a góljait amúgy többnyire rendezetlen védelem ellen érte el lendületből), Sikerült is még egy 6-0-ás szériát produkálnia játékrészben (11-8-ról 17-8), majd az első emberhátrányunkat is megnyertük, így a 25. perc körül be is állt a 10-11 gólos előny. Nem néztem meg utólag pontosan, de durván a félidő középső 17-18 perces szakaszát nyertük 13 góllal!

    A második félidő csere nélkül indult, és egy rövid ideig úgy látszódott, hogy ott folytatódik, ahol abbahagytuk, kétszer is elértük a legnagyobb 13 gólos különbséget (24-11 és 25-12, ezután összesen négy gólt szereztünk), majd Zácsik beállásával borult minden, a támadójátékunk szétesett, a cseréink lassabban zajlottak, gyakrabban ragadtak benn a kevésbé jól védekező embereink, máshogy is álltunk már hozzá a mérkőzéshez, továbbá nem utolsósorban: sokkal többet játszottunk emberhátrányban. A kiállítások többsége jogos volt (és meg kell hagyni, ha visszaesik a védekezésünk, akkor benne van a játékunkban a 2 perc, ezt eddig is láthattuk, néhány kiállítást pedig igencsak buta megoldás előzött meg), de nem mind, valóban sikerült túlságosan szétfújni a mérkőzést, és ez nem ritkán határozatlansággal is társult. Deáki pirosa szabály szerint simán adható volt, de a gyakorlatban inkább nem szokták adni, szóval alighanem a hírének is köszönheti. Kár érte, mert a felkészülés során voltak előrelépést mutató, ígéretesebb meccsei, de látszik, hogy amint magasabb szinten kell védekezni, előjönnek a szokásos hibák. De térjünk vissza a második félidő eseményeire! Bár talán nem is érdemes, mert sok mindent nem lehet róla elmondani, főleg nem jót. Azért a Vác mindenképpen dicsérendő, hiszen kőkeményen küzdöttek, jól reagáltak a hibáinkra, nekünk azonban ráment ez a felvonás a felsoroltakra, egyébként is ipari mennyiségű helyzetet hagytunk ki, már-már idézte a tavalyi alapszakasz váci találkozóját a kapu körbelövöldözése, pedig akkor egy sokkal jobb kapus állt velünk szemben. Mindenesetre előbb sikerült ledolgozni 7 gól körülire az előnyünket, majd a hajrában még tovább faragni, hála a gólképtelenségünknek, így kialakult a jól ismert végeredmény (29-25), a látottakat tekintve feszültebb hangulatban, mint legutóbb, de a két pont miatt egyáltalán nem aggódva.

    Mindenképpen fontos, már-már meglepő tanulság, hogy adott esetben tudunk védekezni is, de az az egyéb tényezők mellett is benne volt, hogy nem tudunk végig jól támadni és jól védekezni. A támadójáték szerintem nem volt kiemelkedő az első félidőben sem, legalábbis ahhoz a mércéhez képest semmiképp, amelyet én belőttem, többek között a felkészülési meccsek alapján. Tény, a jól szervezett váci védelem ellen az ETO-n kívül bárkinek nehéz dolga lett volna, és végül is lőttünk 21 gólt a játékrészben, szóval elégedetlenkedni azért túlzás. Egyébként a játékosokat tekintve bajban vagyok, mert az első félidőben szinte mindenki dicsérhető volt, ha hibázott is, de a másodikat is figyelembe véve, már nehéz a mezőnyjátékosokat dicsérni, Léna mellett talán Tomori emelhető ki igazán, de ő is csak azért, mert nyerte az első játékrészt. Zizi még mindig messze a csúcsformától, de lőtt három szép akciógólt, értékesítette az egy szem hetesét, emellett maga harcolt ki kettőt, és Tápait is kiállították róla (ennyi a biztos, aztán lehet, hogy pár megoldását nem számoltam), gólpassza is voltak, szóval ha nem is tűnt fel, azért bőven hozott egy megbízható teljesítményt. Annak mindenképpen örülnék, ha jobba tudnánk motiválni magunkat nagyon nyertes és nagyon vesztes helyzetekben is, mert amíg jó volt a védekezésünk, addig az ezen is múlt: támadni még csak-csak lehet valamennyire egyéni zsenialitásból, lendületből, de jól védekezni csak sok-sok akarattal és komoly csapatjátékkal lehet - és a két ellentétes félidő részben ennek volt köszönhető. Egyébként sok csere nem volt, Szanin kívül csak Szarka, Deáki (szigorúan csak védekezni, bár ezúttal a támadásban tudott volna kevésbé ártani - ha rosszmájúskodhatok egy kicsit), és Kovacsicz egyik kiállítása idején Such lépett pályára (egy kicsit tovább is maradt, de hamar leültették a játékvezetők), szóval még annyira sem vádolható a második sor, mint múltkor (akkor is a legnagyobb és legdöntőbb változtatás az volt, hogy Dajka vette át a karmesteri pálcát, a csapatkapitányunk pedig átlövőt játszott).

    A Vác nagyon rokonszenves csapat, szimpatikus szurkolótáborral, nagyon szorítok nekik, hogy jöjjön össze nekik a felsőház (ez azért még mindig bravúrt jelenten, de jól össze vannak rakva, és egyelőre jól állnak) és egy szép nemzetközi szereplés!
  • Isthy
    #49669
    Gratula neki! Már nagyon ideje volt. Sőt, már sokkal régebben kellett volna...
  • Isthy
    #49668
    Az utolsó mondatod a lényeg.

    Egyébként mégis mit várhattunk volna tőle 2 hónap után? Sztem nem akar mindenkinek megfelelni, mert van pár "odaszúrása", csak nem kimondva.
  • kaloz174
    #49667
  • kaloz174
    #49666
    Boki újabb díja.

    Gratulálok!
  • kaloz174
    #49665
    Nekem erről az egészről az a véleményem, hogy 1 dologban jó: diplomáciai érzékből.
    A többit majd meglátjuk. Nagyon kevés konkrétum, nagyon sok általánosság van a válaszokban. Több, mint amennyi nekem feltétlenül szimpatikus. Megpróbál mindenkinek megfelelni. Ez pedig nem szerencsés, és nem is működik a gyakorlatban.
    Mindegy, a tettei fogják minősíteni.
  • Isthy
    #49664
    Bohn válaszolt a kérdésekre

    Vannak benne nagyon jó és előremutató dolgok és diplomatikus válaszok is. Meg vannak humoros és talpraesett válaszok. A mentális dolgok kapcsán az egyik megjegyzése nagyon tetszett: "Jó ha a fejeket nem csak a frizura viselésére használjuk" Egyébként egyetértek vele abban, hogy a két említett elveszített világverseny döntő nem elsősorban mentális probléma volt.
  • Isthy
    #49663
    Nicsak, mi lett itt... Lehet értékelni a hozzászólásokat. Vajon mi lehet a céljuk ezzel?
  • Isthy
    #49662
    Ahogy az eredményt látom, nekem úgy fest hasonlóan alakult a meccs mint az Alcoa ellen. A 2 pont sorsa már a szünetre eldőlt, a 2. félidőben csak közelebb tudott jönni a vendégcsapat.
    Kíváncsian várom Zó értékelését a meccsről.
  • Gabess8
    #49661
    Na ez jó kérdés, szerintem a Puskás stadionnal semmi nem lesz, ott megy a maszatolás, nincs mögötte komoly kormányzati érdek szerintem.
    Loki stadionra nagyobb esélyt látok, Kósa könnyen kilobbizza...
  • Gabess8
    #49660
    Utolsó zárójelnél ott a pont!
  • kaloz174
    #49659
    Fradi-Vác

    Úgy tűnik nekem, hogy a Fradi túl korán elkönyvelte a biztos győzelmet.
  • Zóanagyvarázsló
    #49658
    Fehér Viktor esetében csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! A csarnok lefújásáról pedig szomorúan olvastam, de valóban
    racionális döntésnek tűnik. Személy szerint magam is szívesebben mentem volna Győrbe, mint a SYMA-ba, ha úgy alakul, pedig messzebb van.

    A kapitányunk újabb bejegyzéssel jelentkezett. Nem tudok elmenni amellett némi rosszmájúság nélkül, hogy a magyar-norvégból nem véletlenül futotta csak 2 és fél perc lassított jelentre az ígéretesebb megmozdulásokból ráadásul ebből is fél perc a Himnusz hallgatása/éneklése, és szerepet kapott az a jelenet is, amikor Tomori Löke orrával próbálja kinyomni a beállós szemeit :)
  • Isthy
    #49657
    Ugye ennek a döntésnek volt egy másik kihatása is. A tervezett 2014-es EB csoportmeccsek Budapestre kerültek a SYMA csarnokba. Gondolom, ennek is mennyire örülnek a győri szurkolók...
  • kaloz174
    #49656
    A "csalódás" érzés itt számomra inkább általános, abból adódik, hogy arra gondolok: a lehetőség nem működik az ország egyik legkedvezőbb helyzetű települése esetén, akkor vajon hogy' működik az ország egyéb területein?
    Igen, én is érdeklődve várom, más esetekben mi fog történni...
    (Személyesen azt is, hogy a siófoki új csarnokkal mi lesz, ezek után!?)

    Másrészt természetesen igazat adok nektek abban, hogy most a takarékosságnak van (lenne?...) itt az ideje.
  • Isthy
    #49655
    Igen, sztem is reális döntés született. Persze a győri szurkolók most borzasztóan csalódottak lehetnek... Viszont legalább időben leállították a dolgot, nem dobtak ki sok pénzt feleslegesen az ablakon.
    Mondjuk arra is kíváncsi leszek mi lesz a Loki stadionnal és a Puskás stadion projekttel.
  • Gabess8
    #49654
    Teljesen reális döntés, amennyiben tényleg ez az oka. Sajnos ki kell mondani ez az év nem úgy sikerült ahogyan sokan remélték, és figyelve a jövő évre tervezett változásokat..., hagyjuk inkább megyek meccset nézni!!
  • kaloz174
    #49653
    Visszavonja a győri multifunkciós csarnok tervezésére kiírt pályázatát a helyi önkormányzat - jelentette be kedden Borkai Zsolt polgármester.
    Győr polgármestere nem fél lefújni a sportberuházást

    Ez bizony csalódás.
  • Breki33
    #49652
    Én is csatlakoznék, ugyan csak egyszer találkoztam vele személyesen, de nagyra becsülöm.

    A képei minőségét pedig csak irigyelni tudom.

    Minden jót V-Man
  • Gabess8
    #49651
    Újat írni nem tudok, így csatlakozom hozzád, és Kaloz174 írásához! Sok sikert és kitartást kívánok!
  • kaloz174
    #49650
    Nagyon örülök ennek az írásnak. Viktor nagyon megérdemelte. Hihetetlenül sokra tartom, mint embert, mint a kézilabda barátját. Nagyon sokat köszönhetünk neki. Ha van valaki, aki józanságával, pártatlan meglátásaival példát mutat, akkor az egyértelműen ő.

    Nagyon szorítok neki, nagyon várom vissza a szokott, mindannyiunknak oly' kedves környezetbe!
    Köszönet és elismerés a családjának is, amiért biztosítják, hogy valóban közöttünk éljen!
  • Isthy
    #49649
    Újabb interjú az új elnökkel

    Megint vannak benne "érdekes" dolgok. Az elképzelések jónak tűnnek, várjuk a végrehajtást. Először is nagyon kíváncsi leszek arra az október 22-i közgyűlésre.
  • Isthy
    #49648
    V-man

    Szurkolok, hogy mihamarabb visszatérj a sikeres műtét után!
  • Gabess8
    #49647
    Jó riportnak találom, és nem így de kimondja, szart sem ér az egész szövetség!! Persze ahogy írtátok is majd az idő eldönti a dolgokat, mindenesetre az tetszik, hogy kimondta nem feltétlen kell ott lenni mindenütt...
  • Isthy
    #49646
    Csak péntek délelőtt derült ki véglegesen, hogy el tudok menni. Szerencsére sikerült elintézni Jól választottam
    Ahogy írtam is, nem jött még teljesen rendbe a sérülése, ez meg is látszott a játéka intenzitásán. A meccs utáni beszélgetésünkben megegyeztünk, hogy a 3 hét "pihenő" pont jól jön neki a teljes regenerálódáshoz. Jól gondolod, akikkel voltam, azok ott voltak Siófokon és ők is azt mondták, hogy ez olyan játék volt. Sőt, kapusteljesítményben és lerohanásokban jobb is. Persze az ellenfél is gyengébb volt.
    A titkot én abban éreztem, hogy egyrészt egész héten a védekezést kellett keményen gyakorolniuk illetve a csapattagok leültek egymással és közösen átbeszélték, hogy kinek mit is és hogyan kell tenni a siker érdekében.
    Ildivel kapcsolatban egy adalék: neki a meccs előtt nem sokkal lett egy személyi szponzora, aki történetesen az ismerősöm és most is ott volt velünk a meccsen. Úgy tűnik Ildi komolyan bizonyítani akart neki, hogy érdemes őt támogatnia Tegnap az első félidőben még elrontott 2 ziccert a 6 gólja mellett, de utána nagyon belejött és nem tudott hibázni.
    Még egy dolog, amiről szólnék. Fruzsi és a nemrég felépült Lili nem kaptak szerepet a meccsen, mert ők a junioroknál kihajtották magukat a győzelemért. Szerencsére a meccs alakulása úgy hozta, hogy nem volt szükség rájuk.
    Ha minden jól megy 15-én Fehérváron is ott leszek
  • kaloz174
    #49645
    Köszi a beszámolót!
    Nem is említetted, hogy ott leszel. Vagy meccset tudni kell választani?
    Detti 6 gólja önmagához képest elég kevésnek tűnik. Ez természetesen nem elégedetlenség, hanem inkább aggódás. Mennyire lehetett érezni a játékán a sérülést?
    A Csapat mindenképpen bizonyítani akart. Érthetően. (A Csabának ez volt az egyik balszerencséje.) Úgy gondolom, az ezen a meccsen mutatott játék a siófokit idézhette, ami után egyértelműen optimisták voltunk, de valamiért mégsem jött ki a gárdából eddig, amit vártunk. (Szekszárd elleni meccs.) A titok, egyébként, szerintem az, hogy a fiatalok mindegyikének meg kell tanulni küzdeni. Mert most rajtuk a sor, sajnos, már nincs Boki, BB, aki segíteni tudna, megoldaná a kritikus helyzeteket. Nagyon-nagyon remélem, hogy végre leesett a tantusz.
    Erdősi Ildi valamiért mostanában nem hozta, amit tud. Most, szerencsére, kijött neki a lépés.
    (Na és Gulyás Pista is talán már jobban érzi, hogy néha kicsit szigorúbbnak kell lenni. )
    Mégegyszer grat. a Csapatnak!
  • Isthy
    #49644
    Én is így vagyok ezzel. Most egyelőre szavak vannak, de igazából majd a tettek beszélnek.
  • Isthy
    #49643
    Nekünk ez az arányú győzelem is nagyon jól esett és a csapatnak is Sajnálom Bohus Beát, elnézve a meccset és a játékosait, azt gondolom valami tényleg nagyon nincs rendben. Most már nem tűnik nekem annyira meglepőnek az a szekszárdi zakó. De nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez elsősorban Bea "bűne" lenne. Mégis, úgy gondolom, hogy ő lesz az "áldozat".

  • Isthy
    #49642
    Na igen. Bár nem 1 góllal hanem 11 góllal nyertek a csajok, de nem haragudtam meg rájuk
    Most akkor jöjjön egy kis helyszíni beszámoló - úgyis régen írtam már ilyet - mivel kb. 1 órája értem haza Csabáról. Az első gólt még a hazaiak szerezték, utána azonban már csak néhány momentumuk volt a meccsen. Gyorsan fordított a csapat 4-1-re és onnan már nem volt megállás. Jó védekezést és jó kapusteljesítményt (Vivi) láthattunk. Szemi is megjegyezte a meccs után, hogy végre a védekezés is olyan volt, hogy lehetett mögötte teljesíteni. Igazából nem hittünk a szemünknek, hogy mi történik a pályán. Jó védekezésből szerzett labdák után lerohanásgólok sora következett és hazaiak csak vergődtek a pályán. Azért az nagyon beszédes volt, amikor 13-3-nál a 21. percben a csabai B-közép számolt rá a csapatára. A szünetre maradt a 10 gólos előny (17-7).
    Kicsit aggódtunk, hogy mi lesz közvetlenül a szünet után, de nem változott a játék képe és még tovább nőtt az előnyünk. A 42. percben 22-8-nál alakult ki a legnagyobb különbség. Ez az 51. percig (27-14) maradt is, majd a végére kicsit közelebb jöttek a hazaiak, de végül 11 gólos győzelem lett a vége (9-nél közelebb nem tudtak jönni a csabaiak). A 2. félidő közepétől már jöttek a cserék, akik szintén megállták a helyüket. Bár kicsit szellősebb lett a védekezés, de elöl szerencsére ők is eredményesek voltak.
    A meccs hőse Erdősi volt, aki nagyon élt a sok lerohanás adta lehetőséggel, de felállt fal ellen is eredményes volt (volt egy "kínai" gólja is). Vivi is jól védett, igaz volt előtte védekezés is, amivel a csabaiak nem tudtak érdemben mit kezdeni. Sztem meg is lepte őket a játékunk és nem tudtak reagálni rá. Detti jól irányította a csapatát és még pihenni is tudott közben. Még nincs teljesen rendben a lába, de ahogy a meccs után is beszéltük, most lesz 3 hét amikor teljesen rendbe jöhet. A csapat minden tagja kivette a részét a győzelemből, de akiket még kiemelnék, az Nóri és Gera Szimonetta. Utóbbi csereként kiválóan teljesített, a most nem igazán remeklő Bogi helyén.
    A csapat nagy ünneplést rendezett a meccs vége után, mosolyogva jöttek oda hozzánk pacsizni. Fáradtak voltak, de nagyon boldogok. Kellett már ez a győzelem a lelküknek.
    Azt gondolom eredményes volt az egész heti védekezés gyakorlás és az, hogy a csajok leültek egymással megbeszélni a dolgokat.
    Szép volt lányok és nagyasszonyok!