61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Mse
    #49921
    ott van Borsos is :D
  • kaloz174
    #49920
    Bizony ez jogos kérdés. Nekem is vannak fenntartásaim. Szivesen láttam volna a női kézilabdához jobban kötődő, azt jobban szimbolizáló, ismertebb kézis személyiséget ott.
    Nem is nagyon tudtam, ki az a Kelecsényi Ernő, megmondom őszintén.
    Hirtelen azt találtam róla:
    "Az új elnök, Kelecsényi Ernő 51 esztendős, harminckét évig a bankszektorban dolgozott, jelenleg egy nemzetközi minősítéssel rendelkező pozsonyi magániskola résztulajdonosa..."
    Akkor most van egy elnök, aki Veszprémből érkezett, na és ha jól olvasom, van egy tag, aki a másik domináns klubtól...
    Reméljük a legjobbakat!
  • Isthy
    #49919
    Kiderült, hogy a női kézilabda liga képviselője az elnökségben Kelecsényi Ernő. Most mondjam azt hogy nem lepődtem meg nagyon.... Biztos, hogy ő az aki megfelelően fogja képviselni az egész liga érdekeit?
  • kaloz174
    #49918
    Ma meglátogattam a siófokiak edzését. Gratuláltam a válogatott kerettagoknak a győzelemhez. Megkérdeztem viccesen Herr Orsit, hogy mit ivott a szünetben. Egészen figyelemre méltó komoly választ kaptam, egy profi játékoshoz méltót. Azt mondta, annyi történt, hogy átgondolta a dolgokat...Eredményes volt.
  • kaloz174
    #49917
    Mielőbbi gyógyulást!
  • Isthy
    #49916
    Orsi sérülése

    Sajnos hosszabb pihenő vár rá... Mihamarabbi teljes gyógyulást Orsi!
  • Isthy
    #49915
    Ennyi idő alatt nem is nagyon várhattunk sokat. Ahogy előttem írták, talán a fejekben már elért némi változást.
  • Isthy
    #49914
    Köszi a beszámolót!
  • Isthy
    #49913
    Gratulálok én is, sok boldogságot az ifjú párnak! Jó egészséget a babának és Helgának!
  • Isthy
    #49912
    Privi ment.
  • kaloz174
    #49911
    Pérez Carlos: Szobrot nekem? Ugyan már…
    Perez :)
  • kaloz174
    #49910
    Annyi látszott, hogy a csapat jobban csapat volt, legalább a pályán, mint az utolsó, németek elleni, meccsen. Talán leesett végre valami - a fejekben. Remélem!
  • Duby
    #49909
    Köszönöm szépen!
    Ezek szerint érdemi változások, még nem fedezhetők fel, a norvég munkája még nem látszik.
  • kaloz174
    #49908
    Reméltem, hogy mások megteszik, de ha nem, hát én írok neked pár szót a fehéroroszok elleni meccsről.
    Úgy emlékszem, a kezdőcsapat így állt fel: Herr Orsi, Vérten, Tomori, Görbicz, Szamoránszky, Hornyák, Kovacsicz. Az első gólt egyből nem is láthattuk, mert a közvetítés lemarad róla, de az ellenfél szerezte. Erre Görbe válaszolt, büntetőből. Aztán megint a fehéroroszok következtek, amit újra csak Görbe egyenlített ki, szintén hetesből. Ha jól emlékszem, ekkor átvettük a vezetést, Kovacsicz révén, de aztán valahogy nem igazán találtuk Abramovics gyenge pontjait, védekezésünk sem volt az igazi, így megfordult a trend, az ellenfél több góllal elhúzott. Ekkor a szakvezetés cserét határozott el támadásban, bejött Buli, ami segített is, felzárkóztunk, de a vezetést nem tudtuk megszerezni. Igazából sem a támadásaink, sem a védekezésünk nem volt az igazi, ezt tetézte Vérten Orsi sérülés miatti kiválása. Helyére Vincze Meli állt be, aki ugyan jól védekezett, de támadásban nem tudott elég gólveszélyes lenni. Így zajlott az első félidő, ami a hazai csapat vezetésével zárult. Hozzáteszem, hogy ebben az időszakban Herr Orsi nagyon keveset találkozott a labdával, én arra számítottam, hogy a második félidőre bejön Kiss Éva.

    A második félidőre Böhn átszervezte a csapatot. Érdekes, talán kicsit meglepő, módon a kapuban maradt Herr Orsi. Görbe, a már Győrben bevált módon, kihúzódott szélre, míg irányítóban Szucsánszki Zita kapott bizalmat, beállóban Szabó Vali. J2-ben Rédei-Sóos játszott, míg Tomori ballövőben, Kovacsicz maradt.
    Ez a felállás, na meg gondolom a szünetben kapott eligazítás, meg is hozta az eredményt, egyre több gólt dobtunk, és a védekezés is kellően összeállt. Herr Orsi megtáltosodott. Talán 3 hetest is kikapott, na és már az átlövéseket, betöréseket is magabiztosan fogta, így az ellenfél támadói kellő mértékben elbizonytalanodtak.
    Támadásban Görbe, Szucsánszki és Tomori voltak igazán jók, szerintem, Szabó Vali játéka is hasznosabbnak bizonyult Szamoránszkynál. Ahogy telt az idő, egyre magabiztosabban tartottuk a közben megszerzett előnyt, ha nem is volt túl nagy a különbség. Így érkeztünk a meccs utolsó szakaszába, amikor az ellenfél ugyan, mindent egy lapra feltéve, megpróbált kiegyenlíteni, kaptunk is pár, az ő szemszögükből nézve, szép átlövés gólt (vagy 3 egészen ügyes balkezesük van), de már sikerült kellően felpörögni, és megtartani a vezetést, így megszülethetett a várt eredmény, vagyis idegenben is sikerült legyőzni az egyébként elég jó benyomást keltő fehérorosz csapatot.

    Kb. ennyi volt. Erre a teljesítményre mindenképpen képes a magyar válogatott, ha tényleg akarják is a győzelmet.

    Érdeklődve várom, hogy majd - kellő idő elteltével - milyen tényleges változások, előrelépés történik majd.
  • kaloz174
    #49907
    Bár a lapot, amelyik megírta, általában nem kedvelem, de ezért mégis hálás vagyok neki:

    Szülés után esküvő

    Természetesen innen is sok szeretettel gratulálok!
  • Mse
    #49906
    mi van Ágival? (már ha jól sejtem a programot :D)
  • Isthy
    #49905
    A teljes hétvégémet egy másik sportág hazai képviselőjével kapcsolatos program töltötte ki, így nem láttam egyetlen meccset sem. Mindhárom győztes csapatnak gratulálok, ha néha nehezen is, de behúzták a meccseket. Szép volt lányok és fiúk!
  • Isthy
    #49904
    Reméljük, hogy tényleg megfordul az eredményesség is vele
    Ahogy hallottam Erdősi Ildi megint megfelelt a személyi szponzorának Remélem ez egyre többször így lesz majd folyamatosan. Meg a többiek is belerázódnak majd a tavaszra.
  • Isthy
    #49903
    Amikor a félidei eredményt megkaptam, majdnem kezdtem reménykedni. Azután eszembe jutott, hogy Vácott a feketeruhások hogyan szoktak ténykedni és gyanítottam, hogy mégsem lesz igazán jó vége számunkra. Sajnos úgy tűnik mindkét sejtésem beigazolódott...
  • Isthy
    #49902
    "Miért is kellett ez a "tiszteletbeli" titulus???"

    Úgy látszik nem tudták elszakítani őket a szervezettől. Pedig sztem jobb lett volna...
  • Isthy
    #49901
    Beának kellett valami "testhezállót" mondania az újságíróknak, amiről lehet csámcsogni.
    A lényeg az utolsó mondatodban van
  • Duby
    #49900
    Írnátok akkor pár szót a két selejtezőről?
  • kaloz174
    #49899
    Megsérült a a térde, nem tudom, milyen szinten. Még az első félidőben történt. Már a továbbiakban nem játszott.
  • Mse
    #49898
    mi lett Vérten Orsival?
  • kaloz174
    #49897
    Bezzeg az ellenfél csapatában talán 3 balkezes is volt, egyikük többször 10 m-ről vette be a kapunkat...
  • kaloz174
    #49896
    Az, sajnos, egyértelmű, hogy Boki utódját még mindig nem sikerült megtalálni. Ezt leszámítva egészen jó benyomást keltett, szerintem, a csapat.
  • kaloz174
    #49895
    Kicsit izgulhattunk, de végül sikerrel gyűrtük le a fehérorosz válogatottat.
    Nagy szerepe volt ebben Herr Orsi feljavulásának, valamint a második félidőben végrehajtott csapatátszervezésnek.
    Vérten Orsinak mielőbbi javulást!

    Grat. a győzelemhez.
  • kaloz174
    #49894
    Korrigálnom kell magamat, Gera Szimi játszott, csak most juniorban kapott több lehetőséget.
  • Gabess8
    #49893
    Szerinted?????? Hogy a farok csóvája a kutyát, nehogy végre valami jól működjön..., mondjuk a képviselőt sem lett volna lényeges szerintem...
  • kaloz174
    #49892
    NSO

    Úgy látom, a végére alakult ki a legnagyobb különbség, Voltak jó teljesítmények, sajnos, a kapusok megint nem fogtak ki jó napot. Nem tudom, miért nem játszott Gera Szimi, aki a Fehérvár ellen kimondottan jó teljesítményt nyújtott.
    Jó lenne, ha a csapat most nem az eredménnyel foglalkozna, hanem azzal, hogy minél többet profitáljon ezekből a meccsekből. Elég nehéz dolgunk van, zaklatott ez a bajnokság, sokat játszunk idegenben.
    Tavasszal mindez megfordul...
  • kaloz174
    #49891
    Gondolom, a Veszprém meccsére célzol. Bár felületesen követtem, az volt az érzésem, ha nincs Perez, nincs meg a meccs...
    Sokáig az ellenfél vezetett. A vége: 24-22.
  • kaloz174
    #49890
    Sajnos, bár nagyon szép volt a félidő, a végén érvényesült a papírforma:
    Vác-Újváros: 37-31 (18-19)
  • Breki33
    #49889
    Hát sokáig nem hittem, hogy ezt behúzzuk
  • kaloz174
    #49888
    MKSZ küldöttgyűlés

    Biztosan jól előkészítették, mert gyorsan lezajlott...
    Miért is kellett ez a "tiszteletbeli" titulus???

    A névsor nekem elég idegen. Remélem, legalább hasznuk lesz az új tagoknak. (Érdekes, 1 női munkatárs sincs közöttük, pl. )
  • Mse
    #49887
    bakker, egy meccset sem fogok tudni megnézni :( holnap szurkoljatok a Veszprémnek helyettem is ezerrel! :D
  • Mse
    #49886
    hát azért Siti nyilatkozatban (handball.hu) is vannak érdekesek, "hát mögötti, meg láb közötti passzokról", tényleg ez volt a legfontosabb teendő? :D (jó nyilván csak fel akarta dobni a csajokat, hogy élvezzék újra a játékot, de akkor kb. ennyire is kellene komolyan venni, és nem ezt kiemelni :P)
    igen, igazad van majd akkor lesz igazán mérhető a változás (fejlődés- reméljük az lesz :))
  • Isthy
    #49885
    A hétvégi tv-s menü:

    MKB Veszprém-Chekhovskie Medvedi
    Férfi BL csoportmeccs - Veszprém
    2011.10.22. szombat 15:55 DigiSport

    Fehéroroszország-Magyarország
    Női EB selejtező - Mogiljev
    2011.10.23. vasárnap 16:30 DigiSport

    Partizan Beograd-Pick Szeged
    Férfi BL csoportmeccs - Belgrád
    2011.10.23. vasárnap 18:45 DigiSport
  • Isthy
    #49884
    A média hülyeségeivel nem kell foglalkozni, aki megteszi meg is érdemli. Egyébként is 1,5 nap után vagy 4,5 nap után mégis mit várhatnánk? Ahogy már korábban is írtam, én majd a 2012-es EB után mondok véleményt KBE munkájáról.
  • Mse
    #49883
    na ez jó hír, bár lehet így sem látom :(, pedig kíváncsi lennék, hogy a 1,5 napos KEB-el való "együtt dolgozás" után csodát, meg hatalmas változást emlegető médiának mennyiben van igaza, vagy.... csak játszottunk egy harmatgyenge csapat ellen és nem jöttek elő a hibák :D
    persze optimista vagyok, eddig még egy egyeneset sem tudtak egyesek lőni, de mióta trükközni meg imprózni lehet már ez is megy :D
  • Isthy
    #49882
    Igen, ezek a helyek jók. De ha jól emlékszem Dubynak még a netezés sem lehetséges csak bizonyos helyeken és időpontokban. De lehet tévedek...