61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #49961
    Mai kézis program, a Cunder jóvoltából:

    Kezdés Mérkőzés
    18:20
    Alcoa FKC - Veszprém Barabás KC
    Magyar Kupa III.forduló

    Akit esetleg érdekel, az megnézheti még a SIÓ TV online adásában a Siófok-Halas meccs ismétlését. Ez, szokás szerint, 18,30-kor kezdődik.
  • Isthy
    #49960
    Merre hallani ilyeneket? Mert errefelé nem nagyon...
  • Isthy
    #49959
    A cím szokás szerint médiásra sikeredett... Amit KBE mondott az kicsit eltért ettől. Ő egyelőre pozitívan néz a jövőbe, ami errefelé nem nagyon divat.
  • Mse
    #49958
    egyébként ilyen téren jókat hallottam a csapatunkról, csak nem? van remény?!
  • Mse
    #49957
    jó visszatérni a kézisifórumokra egy picit, legalább tudja az ember, van ami sosem változik :D
  • kaloz174
    #49956
    Elég optimistának tűnő megközelítés. Bár annyira nem bánnánk, ha igaza lenne.
  • Mse
    #49955
    gond az nincs, csak mások a prioritások néha, ügyes játék ez , nem pénztelenség ;)))
  • Breki33
    #49954
    Ismét világverő kéziválogatott épül Magyarországon

    http://www.telesport.hu/Hirek/2011/10/30/16/Ismet_vilagvero_kezivalogatott_epul_Magyarorszagon_.aspx
  • Gabess8
    #49953
    Csak azt nem mond, hogy ott is gond van...
  • Mse
    #49952
    az első félidő nagyon tetszetős volt, pedig ott is voltak hibák a győrieknél is, de azért mutattak pár szép figurát. A másodikra már csak oda-oda kapcsoltam, de Kurucz, Pásztor szerepeltetése örömteli volt :D
    gratulálok nekik, csak így tovább, és most jó lenne kihagyni azt a részét a szezonnak amikor a győriek hajlamosak elszúrni, elkönnyelműsködni a meccseket, mert ez a játékosállomány sokra hivatott!!!
  • Mse
    #49951
    jaja, bár én inkább várost nézni megyek,mert még sosem voltam Berlinbe. Majdnem 3 napunk lesz ott, a meccs csak egy esti program lesz :D (persze utána a sörözés jobban esne, ha győznénk :D)

    egyébként fura ez, valahogy a csapat körüliek azt érzik, hogy nyerünk Berlinben, és a Szeged elleni vereségre csak legyintenek, egyszerűen így jött ki... hát meglátjuk :) (lehet csak üzenet volt a vezetőségnek, ha megjön az utalás lesz játék is :D :D)
  • Isthy
    #49950
    Igazából a franciák tényleg elég haloványat tudtak nyújtani. Elöl - főleg az első félidőben - borzasztóan ötlettelennek tűntek. Az ETO védekezése és Lunde megfogta őket. De ami igazán meglepett az a védekezésük gyengesége volt. Mindig is a jó védőmunkájukról voltak híresek, ebből ma nem sokat sikerült a pályára tenniük. Lehet túl jó volt az ellenfél.

    Idén szoknyában játszanak, már így volt ez Győrben is.
  • kaloz174
    #49949
    Elég unalmasra sikerült ez a meccs, bár gondolom, a győriek ezt nem bánják.
    A Metz csalódást okozott nekem, hazai pályán, bár sosincs ellenemre, ha nem francia diadalt látok...
    Viszont érdekes volt a viseletük.
  • Isthy
    #49948
    Nocsak, ott leszel Berlinben? Akkor majd várjuk a beszámolódat a helyszíni élményekről.
    Nem lesz egyszerű menet, komoly változásra lesz szükség a csapat játékában. Most megy a Berlin-Kiel meccs és a szünetben 17-17 az állás. Jó csapatnak tűnik ez a Berlin.
  • Isthy
    #49947
    Metz-Győri Audi ETO 24-33 (7-17)

    Az ETO az első félidőben lerendezte a meccset. A szünet után belefértek a pihentetések és a cserék pályára léptetése is. Ez már majdnem az a játék volt, amit sokan elvárnak tőlük.
  • Mse
    #49946
    várható volt, már a Medvedi ellen is gyengék voltunk, csak ott több szerencsénk volt.
    valami nincs rendjében, szinte mindenki árnyéka önmagának, Lajos vastagon benne van ebben az eredményben. Azért az szomorú, hogy a 40 éves Csárlira vár a csapat, hogy ő majd megoldja.
    Nem tudom, hogy a csapat buktatja Lajost, vagy Lajos gondolta úgy na, akkor mutassátok meg nélkülem mit tudtok skacok :DD

    persze azt tegyük hozzá, Terzic irányító játéka vicc, Csaszi meg egyedül nem bír el ezzel a feladattal, kellene mellé egy kreatívabb játékszervező is... nagyon hiányzik Nikola -vagy az ellenfélnél oktatófilmbe illő passzokat adó Dani :D Sesum, Nagy Kornél támadásban sokkal sokkal többet érnek mint Terzic... szóval pont a legfontosabb poszton gyengültünk a legjobban, ehhez jön még, hogy Peric személyében elment egy mindenáron győzni akaró, vezérmentalitású CSK is, akinek még ha voltak hibái is, de legalább próbálta egységbe rendezni a srácokat!

    azért remélem Berlinben nyerünk, ha már ott leszek, jó lenne :D
  • Isthy
    #49945
    Női BL eredmények:

    Byasen-Buducnost 24-34 (11-16)
    Ezzel a Buducnost már továbbjutott a következő körbe, ahogy várható is volt.
    Podravka-Larvik 21-24 (11-11)
    Az általam vártnál ez szorosabb eredmény, de a norvégok csak behúzták a meccset.
    Viborg-Krim 28-28 (16-9)
    Most vajon mi lesz a problémájuk a dánoknak? Ezzel egyébként a Krim esélyei megnövekedtek a továbbjutásra. Szinte elég nekik otthon verni a Podravkát. Mert azt kétlem, hogy a Viborg Larvikban is nyerni tud, ha Kaproncán sikerülne is nekik. Ez esetben viszont ismét összejöhet a Fradi-Viborg párharc a KEK-ben. Remélem majd hasonló végkimenetellel
    Buxtehuder-Itxako 31-32 (14-14)
    A spanyolok - talán kissé váratlanul - nagyon megszenvedtek Németországban. Ez is mutatja, hogy most a BL-ben mindenütt történhetnek váratlan dolgok.
    Volgograd-Valcea 34-30 (16-15)
    Ezt a meccset most láttam is. Az oroszok végig jobbak voltak, teljesen megérdemelten nyertek.
  • Isthy
    #49944
    Ahogy látom a Fradi tegnap este simán behúzta a meccset a Veszprém ellen. Remélem Zó majd ír pár szót a mérkőzésről
  • Isthy
    #49943
    Grat a Picknek!

    Azért ehhez kellett az MKB gyenge teljesítménye is. Persze esélyük is eleve csak így lehetett. Annyiban azért érdekes a dolog, hogy pont az eléggé "megtizedelt" Pick tudta ezt megtenni.
  • Isthy
    #49942
    Mindig mindenki folyamatosan ellene van... Micsoda világ!
  • Gabess8
    #49941
    Interjú Kovács Péterrel

    Szerintem jó riport, de mindenki gondoljon amit akar én is azt teszem, de két mondatot kiemelnék:

    "Ez nem választás volt, hanem színjáték" -
    "manapság nem az eredmények számítanak a magyar kézilabdában"
  • Breki33
    #49940
    Bombameglepetés a magyar bajnokságban! Korábbi veszprémiek, Tatai Péter, és Buday Dániel vezérletével a PIck-Szeged 24:23-ra legyőzte a címvédő MKB Veszprémet! A Tisza-partiak több, mint három évet vártak a hatalmas sikerre, és egyedüli százszázalékos csapatként állnak a Budapest Bank ligában.
  • Breki33
    #49939
    2011.10.28. NB I bajnoki mérkőzés. UKSE Szekszárd-Váci NKSE 27:27 (12:16).
    Szekszárd, Városi Sportcsarnok 600 néző
    Vezette: Nagy, Túróczy
    Hétméteresek: 6/5, illetve 5/5.
    Kiállítások: 8 perc, illetve 6 perc.

    UKSE Szekszárd: Mészáros – Burai 2, Gulya, Jenőfi 7(5), Vasas 1, Szekerczés 5, Weigel 2. Csere: Kurucz A. (kapus) – Fauszt 9, Borbás 1, Kopecz, Kaló. Edző: Kovács Jenő


    Váci NKSE: Juhász – Szegedi 1, Klivinyi 7, Tápai 12(5), Barján 2, Baross 3, Uhraková 2. Csere: Péntek-Dózsa (kapus) - Ivanics, Petrovics, Bíró, Mészáros, Fülöp, Ertl, Szondi, Gyetván. Edző: Ökrös Csaba
  • Breki33
    #49938
    nem láttam a meccset de innen is gratulálok a csajoknak

    2011.10.28. – Parádés hangulat, fantasztikus pontszerzés. UKSE Szekszárd-Váci NKSE 27:27 (12:16).

    Teltház fogadta a csapatokat a Városi Sportcsarnokban, és aki ezen az estén kilátogatott a mérkőzésre egyáltalán nem csalódott. Különösen a második félidő hozott rég nem látott hangulatot, és persze küzdelmet is. Ebben szerencsére a hazaik is kivették részüket, és mit sem törödve az első félidőben „összehozott” hátránnyal, óriási akaraterővel a mérkőzés hajrájában kiegyenlítették azt. A vendégek kezdő sípszót magabiztossága – játékosaik közül többen edzőmérkőzésnek titulálták az összecsapást – nem igazolódott be. Természetesen Fauszték egyáltalán nem bánták. Ha figyelembe vesszük azt is, hogy a napi gondok okán milyen feszült hangulatban készültek a találkozóra, minden dicséret megilleti őket. (ifi: 26:36, junior 30:28).
  • Isthy
    #49937
    Köszi!

    A kapott gólok számából gyanítottam, hogy végre volt kapusteljesítmény. Sajnos a mezőnyben ismét csak Detti és Erdősi tudta hozni magát...
  • Zóanagyvarázsló
    #49936
    Én néztem a Cunderen a meccset. Röviden az mondható el, hogy az elején elhúzott az Érd (0-3, 2-6), majd sokáig 3-4 gólos volt az előnyük, de az első félidő hajrájára sikerült ezt lefaragni, jó darabig a 2 gólos különbség tűnt állandónak, majd sikerült 1 gólra beállni (a szünet eredményét egy kínaival sikerült összehozni). A második játékrész végig szoros volt, talán a 9. percben sikerült az Újvárosnak egyenlítenie, majd többszöri döntetlen állás után Erdősi révén fordítania (26-25), míg a végén hosszú döntetlenközeli állás után (de immár sosem hátrányban) sikerült veszíteni, az utolsó percben hosszúra nyúlt támadás során a labdát eladva. Rengeteg hibát követtek el a csapatok a meccsen, gyakran csak azért nem tudtak a másik ügyetlenkedéséből élni, mert rögtön sikerült nekik is rontani, a kapusokat pedig sikerült rossz lövésekkel, ajándéklabdákkal bemelegíteni.

    Hazai oldalról Ferling (12 gól, közte 4 hetes), Víg (sok ziccert fogott, egy "majdnem gólt" is védett az utolsó előtti percben...) és Erdősi, a vendégektől pedig Wolf (talán 8, esetleg 9 gól, közte 5 hetes, de jól játszott, sok labdát szerzett, a döntő találat is az övé volt), Janurik és talán Bognár emelhető ki. Vincze jól kezdett, de aztán elkezdett sorozatosan hibázni. Kovács és Kisfaludy nagy csalódás volt ma (az utóbbira ez idén általában is igaz), Sopi sem tudott eleget hozzátenni a játékhoz, és meglepő (?) módon Szekeres sem tudta támadásban pótolni a az alulteljesítőket. Összességében az Érd gyenge volt, az Újváros pedig helytállt, de ezzel nem tudott élni, noha láthattunk pár szép megoldást a kínain kívül is.
  • Isthy
    #49935
    Sajnos csak 10 perce értem haza, így semmit sem láttam a meccsből. Ahogy látom sikerült megint 1 góllal veszíteni, csakúgy mint legutóbb a Szekszárd ellen...Várom a beszámolót, kíváncsi vagyok hogyan alakult a meccs.
    Voltak érdekes eredmények a mai meccseken. A Csaba simán legyőzte az Alcoát, a Szekszárd pedig pontot rabolt a Váctól. Gondolom Breki nem kis örömére
  • Isthy
    #49934
    Azért nem árt ha külön felhívjuk a figyelmét

    Breki!
    Ma este 6-kor Szekszárd-Vác bajnoki kézimeccs a sportcsarnokban!!!!


    Sajnos időközben kiderült, hogy kb. a meccs legvégére érek haza, így csak a hajrát tudom majd nézni...
  • kaloz174
    #49933
    Négy bajnoki

    A handball.hu összeállítása.
    (Remélem, házigazdánk is képben van és kapunk beszámolót!:))
  • Isthy
    #49932
    Hétvégi tv-s menü:

    Pick Szeged-MKB Veszprém
    2011.10.29. 12:50 RTL Klub

    Metz-Győri Audi ETO
    2011.10.30. 17:00 DigiSport
  • Isthy
    #49931
    Sajnos még a közvetítést sem biztos, hogy láthatom...
  • kaloz174
    #49930
    Hírek és mai közv. (Dunaújvárosi NKS - ÉTV Érdi VSE) a Cunder jóvoltából.
  • Isthy
    #49929
    Úgy tűnik nagyon egyoldalúra sikerült a meccs.
  • Isthy
    #49928
    Részemről rendben.
    Chrome és Firefox alatt megjelenik szépen a dizájn. Bár én nem használom, de megnéztem IE9 alatt is, no ott kicsit más az eredmény.
  • Isthy
    #49927
    Igen, mondjuk vannak hárman akik valamit tapasztaltak már a kéziről. Talán több sztem sem kellene az elnökségbe, viszont a liga képviselője legyen már olyan aki a kézilabda viszonyait rendesen ismeri. Az sem ártana ha nem az élklubtól van.
  • kaloz174
    #49926
    Végeredmény: 22 - 43
  • kaloz174
    #49925
    Ízlések és pofonok. Nekem nincs vele gondom, nem árt egy kis változatosság.
  • kaloz174
    #49924
    Fura volt olvasni az előzetesekben, hogy a Loki mennyire feladta a meccset az ETO ellen.
    A félidő (9-24) mindenesetre azt igazolja(?), hogy tényleg nem érdekli őket az eredmény... Sajnálom.
  • Breki33
    #49923
    Egy kicsit javítottam a design-on szóljatok, ha nem tetszik, vagy ha vmi gond van vele.
  • Breki33
    #49922
    Early success for new coach



    http://www.eurohandball.com/article/14295