61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #50041
    erről egy mondat jut eszembe, nem ide tartozik, de nem bírom kihagyni:
    azzal már tele van a padlás...
  • Gabess8
    #50040
    "akit meg simán eldobtunk mert volt pár rossz meccse, na nem világklasszis volt, de stabil tag lehetett volna"

    Hát marhára nem azt érdemelte amit kapott, lett volna pár ötletem kinek és hova kellett volna menni akár a Dferrnél akár a válogatottban akkoriban...
  • Mse
    #50039
    persze ott van benne az ígéret, pont ez az , még benne van, nem jött ki :D
  • Zóanagyvarázsló
    #50038
    Gabcát hanyagolni tényleg kár volt, de ő támadásban sosem lett sztár, Planétában viszont még ott van az ígéret. Viszont a fő különbség, hogy az utóbbi játékos balkezes, és jobbátlövőben nemcsak nem vagyunk jól eleresztve, de sok tehetségünk sincs a jövőre nézve, nem csoda, ha sokan megváltást várnak tőle. Egy balkezes átlövő vagy szélső ellenben némi túlzással tizenkettő egy tucat. Hogy most jó ötlet volt-e behívnia játékost, az egy jó kérdés, de 20 fős keretből úgysem jutna minden játékosnak releváns idő, a kapitány tudja, hogy mit akar kezdeni vele.
  • Mse
    #50037
    egyetértek Anna kreatívabb játékos, szerettem nagyon a játékát, mostanában én sajnos nem láttam.
    Viszont azért favorizálnám mégiscsak Tápait vele szemben (vagy inkább mindkettőnek ott lenne a helye) mert Szabi átlövésekből is eredményes, ebben gyengébbnek érzem Annát, meg úgy az egész válogatottat átlövőben érzem igen gyengének...
    Szekeres, Hornyákkal ugye góllövés terén alapban hátrányban vagyunk, nagyon nincs aki messziről lövöldözzön.
  • Mse
    #50036
    hát azért Planétával még az NB I-ben sem nagyon kísérletezik az edzője, miért pont az elvileg a legjobb játékosokból összeálló válogatottban kell vele kísérletezni?
    engem nem győzött meg eddig amit tőle láttam, kb. Ogut is kikiáltották Pálinger utódjának aztán azóta mióta már nem Győrben van már mégse akkora tehetség... nekem ugyanez az érzésem van Planétával kapcsolatosan, ha nem Győrben lenne, nem is biztos, hogy hallottunk volna róla...
    illetve kicsi Gabcához hasonló felépítésű, csak balkezesben... akit meg simán eldobtunk mert volt pár rossz meccse, na nem világklasszis volt, de stabil tag lehetett volna. Na most Planéta még Gabcához képest is mínuszban van... szerintem...

    Kovacsicsnak meg kellene egy csapat, ahol rendszeresen játszhatna.
  • Zóanagyvarázsló
    #50035
    Gellén-interjú
    Hornyák-interjú
  • Isthy
    #50034
    Nagyon nagyvonalúak a Bud játékosok az utóbbi 1 évben a büntetőkkel. Rendszeresen kihagynak 2-3 db 7 m-est meccsenként. Eddig én 5-re emlékeztem csúcsként, de most úgy fest megdöntötték. Mint anno egy időben a Fradinál
    Az ítélet jogos volt, mert nem szabad oda lőni az arcához ilyen közel.
  • Zóanagyvarázsló
    #50033
    Ezek szerint egy hetest kihagytak általam nem látott periódusban is, sejthettem volna :) Viszont Bulatovic büntetőjéről én visszajátszás alapján azt mondanám, hogy akkor is eltalálja az arcát, ha ott sincs a kapus karja, nem a labda teljes felületével, de nem is csupán súrolva. Mintha a füle mellé akarta volna a lőni, ami az eleve ott tartott karokat tekintve érdekes koncepció, és amúgy sem illendő, pláne ekkora vezetésnél. Szerintem jogos volt az ítélet.
  • Isthy
    #50032
    A B válogatott dologgal én is egyetértek, nagyon hasznos dolog lenne. Utoljára 2005-ben volt ilyen, még a Pannon Kupán is külön szerepelt ez a csapat. Akkor még normális válogatott tornák voltak, mert 2005-ben pl. a 2 magyar csapaton kívül a románok és az oroszok voltak itt. Az év végi VB-n pedig ugye mindenki tudja, hogy festett a dobogó (orosz, román, magyar). Tehát remélem az új kapitány is eljut erre a következtetésre. Vagy legalább valaki megsúgja majd neki.
  • Zóanagyvarázsló
    #50031
    Ezt nem tudtam, szóval mindenféleképpen hasznos információ. Mostanában több helyi adót is próbáltam volna nézni, ahol kézilabdát adnak, erre egyiknél sem volt online adás, így erre már nem is számítottam. Mondjuk ettől függetlenül a gyakorlatban többség nyilván lemarad ezekről az ismétlésekről, személy szerint én is csak szökőévente nézek nem élő közvetítését (leszámítva a sajátjainkat, azokat általában visszanézem).
  • Isthy
    #50030
    Én szinte végig láttam a meccset, igaz csak fél szemmel.
    Na igen, néha vannak problémák az időben visszakapcsolással, meg a kommentátorral. De sokkal többször jó végig a közvetítés, mint problémás.
    Az elején 4-4-ig együtt voltak, majd 9-4-re ellépett a Buducnost. A 2. félidő "langyosságát" már a szünetben megjósoltam egy másik portálon Azért Marina a félidő második felében már egész jól teljesített a kapuban. A büntető statisztika helyesen 9/3, tehát 6-ot rontottak el. Cvijic harmadik 2 perce tényleg nevetséges volt. Kaca a kapus felhúzott jobb vállát találta el, onnan pattant a labda a jobb arcfelére. Látszott a lassításon a folyamat és a kapusnak is csak a jobb arcfele volt piros. Tehát nem igazán az arcát találta el. Mondjuk közel lőtte hozzá és így járt... A kongó lelátók nekem is feltűntek, az EHF oldala meg egy vicc ezen téren is. Amúgy a Bud oldalán 2200 nézőt írnak, ami helyes lehet figyelembe véve a Moracsa 5000-es max. kapacitását. Ilyen kevés nézőt régen láttam a csarnokban.
  • kaloz174
    #50029
    A Siófok meccseit általában felvételről leadja keddenként a helyi - Sió - TV, aminek van online változa is.
    Holnap pl. a MK meccset fogják vetíteni, 18,30-kor kezdődik, általában.
    (Szubjektív véleményém: Bogdanovics sokkal kreatívabb játékos. Hosszú távon én biztosan inkább vele dolgoznék, ha kapitány lennék.)
  • Isthy
    #50028
    Egyeseknek így is túl bátor
  • Zóanagyvarázsló
    #50027
    Inkább természetes, hiszen a Siófokot alig látni a tévében vagy a Cunderen (speciel az egyetlen csapat, amelyet idén maximum összefoglalóban láttam), a Vác viszont már párszor a képernyőre került. Nyilván aki láthatja őket a helyszínen, annak könnyebb dolga van :) Na meg Tápainak és a meglepetéscsapat Vácnak több személyes híve van.

    Egy B-válgoaott pedig tényleg nem ártana, mert így joggal marad hiányérzete az egyszeri szurkolónak a bizonyos posztokon jó teljesítményt nyújtó plusz játékost látva (pl. Orbán, Tápai, Bogdanovics, Klivinyi, Mayer kipróbálása valamilyen formában szintén nem elvetendő), és így nehezebben emésztik meg Szekerest vagy Planétát. Számomra a meglepetés inkább Zácsik a keretben. Talán még a legutóbbi sérülése előtt küldték szét a behívókat? Mindenesetre most vízummal nem kellett vesződni.
  • Zóanagyvarázsló
    #50026
    Azóta a játékos is megszólalt. Azt hiszem, azt senki sem gondolhatta, hogy pusztán pénzügyi okok állnak a háttérben, az inkább csak segíthetett a döntés meghozatalában, és lehetővé tehette a távozást. Azt is nehéz elképzelni, hogy a Debrecenben kialakult légkört illetően ne lenne felelőssége az egyik tulajdonosnak. Akármennyire is tiszteletreméltó a személyes áldozatvállalása, egyre több bennem a kérdést azt illetően, hogy az ő és a pénze árt-e vagy használ a magyar kézilabdának. Rossz látni egy fellegvár leomlását, mert ezzel bizony alighanem a legjobb négy halvány esélye elúszott, ami a bajnokságot illeti.
  • Zóanagyvarázsló
    #50025
    Buducnost-Thüringer 35-15 (20-10)

    Sajnos nem láttam az egész meccset, és az EHFTV-vel is voltak problémáim, szóval ez utóbbi az oka annak, hogy mindenáron fel akartam hozni e a találkozót. Nem is igazán értem őket, az első félidőben volt valamilyen "meghatározhatatlan" nyelvű kommentátor, a másodikban nem; szünet után eleve késve szoktak kezdeni, de ezúttal én is rátettem erre pár percet, ugyanis megint elment a hang, és így nem hallottam a szomszéd szobából a sípszót Néha az az érzésem, hogy a Cunder több dologban múlja felül őket, mint alul, ez pedig egy újabb szégyenfolt a kedvenc szövetségünkre (na jó, azért az MKSZ-t sem írnám le egy szimpátiaszavazáson) nézve. Azért örülök a meccsnézési lehetőségnek, de mégis.

    Szóval a meccsről. 9-6-nál kapcsolódtam be, és a hajráig maradt is a 3-4 gólos hazai előny, de már addig is lehetett érezni, hogy a hazaiaknak könnyebben meg a góllövés, fordulatot semmiképp nem ígért meccs. Egyébként a nagyjából 15. és 25. perc volt a vendégek legtermékenyebb időszaka, így bő 5 perccel a szünet előtt is "csak" négygólos volt a Buducnost előnye (14-10), de innen egy 6-0-s szériával sikerült kialakítani a kiütéssel felérő részeredményt. Mindez köszönhető volt a felkeményedő védelem előtt többször lövésig sem jutó vendégeknek, így az eredményes átlövéseket sikerült hazai oldalról indításokkal is megfejelni. És ugye ott volt még az 50% fölött védő Woltering.

    A második játékrész már langyosabb volt, így szinte végig maradt a 10 körüli különbség. A csereként beállt Vukcevic kapus nem hozott túl jó százalékot hátul, de erről saját teljesítménye mellett a gyengébb védekezés, illetve a felelőtlenebb podgoricai rohamok utáni német indítások, lerohanások is tehettek. A hajrá felé közeledve persze a hazai kulcsjátékosok is egyre többet pihenhettek, de ha a pályán voltak, akkor is kivették a részeiket a hibákból, nemcsak akcióban, de büntetőknél. Ugyanis sikerült 5 (!) hétméterest hibázni (az EHF honlapján olvasható 3/3-as statisztika helyett inkább a 8/3-as tűnik valósnak), ebből hármat Bulatovicnak, az utolsónál szépen fejbe is találta a kapust, ezért gól helyett piros lap járt. Cvijic korábbi harmadik kétperce kevésbé tűnt jogosnak, de azt nem is néztem vissza, mindenesetre rengeteg hetest és kiállítást hozott a mérkőzés, és különben sem volt a játékvezetők álma. Összességében egy félidő elég volt minden kérdés eldöntésére, sőt szinte az első játékrész végi széria önmagában is. Esetleg említést érdemelhetnek még a kongó oldallelátók, meg is lep, hogy az EHF honlapján 3400-as nézőseregletet emlegetnek, ennyire el tudnának veszni annyian a Moracában?
  • kaloz174
    #50024
    Egyébként érdekes, hogy Tápait sokan hiányolják, miközben a - Siófokban - szintén kiemelkedő Bogdanovics Annát nem...
  • kaloz174
    #50023
    Nyilván a keret az ő felelőssége. Azonban szerintem kísérletezhetne bátrabban is.
    (Mátéfi Esztinek is lettek volna tervei az un. B-válogatottal. Ezt, pl. nagyon el tudnám képzelni. Talán az új kapitánynak, az új vezetés engedélyezné.)
  • Isthy
    #50022
    Na, azt hiszem KEB majd kapja megint az "ívet" a sok "szakértőtől"...
    Tudomásul kell venni, hogy az új kapitány kísérletezik és keresi az embereket a stabil keretébe, akikből majd válogat jövőre. Illetve persze vannak stabil tagok akik köré építkezik folyamatosan társakat keresve nekik.
  • Breki33
    #50021
    Új erőpróbára készül a női válogatott



    Karl Erik Böhn 20 játékossal találkozik november 14-én Debrecenben, majd a női válogatott Szörénytornyára, rangos nemzetközi tornára utazik Románia, Szerbia és Macedónia részvételével.



    Az októberben sikerrel megvívott két Európa-bajnoki selejtező után november 14-től újra találkozik Karl Erik Böhn csapata. A női válogatott 20 játékosa Debrecenben gyakorolhat három napon keresztül, majd a romániai Szörénytornyára (Drobeta Turnu Severin) utazik, ahol a Kárpát Kupán vesz részt.


    Kárpát Kupa


    November 18.
    Szerbia-Macedónia 15.45 (magyar idő szerint)
    Románia-Magyarország 18.00


    November 19.
    Magyarország-Szerbia 13.45
    Románia-Macedónia 16.00


    November 20.
    Macedónia-Magyarország 9.45
    Románia-Szerbia 12.00


    A válogatott kerete:


    Kapusok:
    HERR Orsolya (Siófok KC-Galerius Fürdő), KISS Éva (Veszprém Barabás KC);
    Jobbszélsők:
    BÓDI Bernadett (Siófok KC-Galerius Fürdő), KOVACSICZ Mónika (FTC-Rail Cargo Hungaria);
    Jobbátlövők:
    HORNYÁK Ágnes (Győri Audi ETO KC), KOVÁCS Anna (ÉTV-Érdi VSE), RÉDEI-SOÓS Viktória (Hypo NÖ, osztrák), PLANÉTA Szimonetta (Győri Audi ETO KC);
    Irányítók:
    GÖRBICZ Anita (Győri Audi ETO KC), SZUCSÁNSZKI Zita (FTC-Rail Cargo Hungaria), KOVACSICS Anikó (Győri Audi ETO KC);
    Beállók:
    CIFRA Anita (FTC-Rail Cargo Hungaria), SZABÓ Valéria (Zvezda Zvenigorod, orosz), SZAMORÁNSKY Piroska (FTC-Rail Cargo Hungaria);
    Balátlövők:
    BULATH Anita (Veszprém Barabás KC), SZEKERES Klára (ÉTV-Érdi VSE), TOMORI Zsuzsanna (FTC-Rail Cargo Hungaria), ZÁCSIK Szandra (FTC-Rail Cargo Hungaria);
    Balszélsők:
    JUHÁSZ Gabriella (Veszprém Barabás KC), VINCZE Melinda (ÉTV-Érdi VSE).
  • kaloz174
    #50020
    Ez a kockázata, hátulütője annak, amikor gyakorlatilag 1 lábon áll egy csapat. Ezért szimpatikusabb nekem a győri modell.
    Mint "célcsapatot", a veszprémieket emlegetik, valamint az Érdet is olvastam, Hornyák esetében.
    (Érdekes, hogyan lehet elhitetni egy - állítólag vesztességgel működő - névadó szponzorról, hogy hosszú távon megfelelő háttér. Bár lehet, hogy vannak egyéb kiegészítő körülmények is?:))
  • Isthy
    #50019
    Újabb érzékeny veszteség a Lokinál...

    Nagyon úgy fest vége a szép éveknek Debrecenben. Veszprémben meg folytatják a bevásárlást.
  • Isthy
    #50018
    Így van és tényleg előfordulhat, hogy 3 dán csapat kerül a Valcea mellé, ha bejön az amit írtam. Az EHF-nél minden lehet, mondjuk én sem találtam olyan előírást, hogy ez csoport másodikokra is vonatkozna.

    Közben a Loki is lerendezte a görögöket a második meccsen 41-26-ra.

  • Zóanagyvarázsló
    #50017
    Tényleg, sorsolás van, valamiért azt hittem, hogy az A és a B csoport első helyezettje automatikusan a C és a D csoport másodikját kapja. Biztos a válogatott tornákon megszokottak zavartak össze.

    Mondjuk ez esetben akár a másik csoportban három dán csapat is lehetne a Valcea mellett (bár még mindhárom kiehet a KEK-be is akár), márpedig a bajnokságban nincs éppen Viborg-dominancia, szóval roppant érdekes lehetne, egymást jól ismerő csapatok körbeverését ígérve. Publikus előírás ugye csak arra van, hogy azonos nemzetiségű csoportelsők a következő körben csak akkor kerülhetnek össze, ha az adott nemzet három csoportelsőt tud felmutatni. Másodikokról szó sincs, de nem lepne meg, ha kiderülne, hogy az EHF-nek van bővebb, ezt is rendező szabályozása, melyet az átláthatóságért folyó harcban persze nem osztanak meg a plebsszel.
  • Isthy
    #50016
    Sztem simán nyeri a csoportját az ETO, én velük csoportelsőként számoltam. Mégpedig ETO és Bud csoportelső, Larvik és Itxako csoport másodikként kerül az általam leírt négyesbe. Simán összejöhet ez a felállás. Legalább akkora esélye van, mint a tiédnek.
    A Viborg tényleg erősödne és ezért írtam, hogy besétálnának a románokkal az elődöntőbe a másik ágról.
  • Zóanagyvarázsló
    #50015
    Mert simán lehet egy ETO, Buducnost, Larvik, Itxako négyes is.

    Én 1%-nál több esélyt nem adnék arra, hogy az ETO nem tud két pontot szerezni két meccsen a Hypo ellen. Részemről Itxako, Randers/Metz (én a dánokra szavazok), Viborg, Buducnost négyest várok az egyik csoportba, ennek pedig örülhetnek a spanyolok. Más oldalról nézve viszont a Larvik sem tűnik elkaphatatlannak (nem is vártam tőlük eddig se címvédést, még az Győr pakliból való kivételével sem, bár nem is leírandóak), a dánok pedig tavaszra erősödhetnek (Gulldén visszatérésével, Varzaru formába lendülésével).
  • kaloz174
    #50014
    Szerintem most ez nem "elkiabálás" már. Ez a zászló ebben a szezonban egyértelműen a Győrnek áll, ahogy én figyelem az eseményeket.
  • Isthy
    #50013
    Nem volt már időm este a Hypo meccs után értékelni a tegnapi BL napot, így mára maradt a dolog.

    FCM-Byasen 18-21 (5-13)

    Ez az egyik meglepetés a tegnapi napon. Így még elvileg nyitva maradt a 2. továbbjutó hely sorsa a Buducnost mögött. A norvégoknak nyerni kell majd a németeknél és a dánoknak otthon kikapni a Budtól, így akkor továbbmegy a Byasen. Minden más esetben a dánok a továbbjutók. Sztem a dánok megszerzik a 2. helyet és a norvégok mennek a KEK-be.

    Larvik-Viborg 19-20 (10-12)
    Krim-Podravka 22-22 (13-11)

    Újabb két meglepő eredmény... Lehet elmarad az újabb Fradi-Vibrog KEK összecsapás? A Larvik támadójátéka borzalmas volt, Gro és Löke nagyon hiányzik a csapatból. Arról nem beszélve, hogy átlövőjük sem nagyon volt a tegnapi napon.
    A Krim az utolsó pillanatban hozta döntetlenre a meccset, így még maradt esélye a továbbjutásra. Pedig a tegnapi meccsek előtt elég jó helyzetben volt. Elég kusza lett a csoport a három 6 pontos csapattal, még mindhárman továbbléphetnek. Sztem a Viborg nyerni fog Kaproncán, ha máshogy nem megy akkor majd a már ismert "hátszéllel". Ljubljanában meg lesz egy ki-ki meccs, bár a Krimnek csak a győzelem jelent biztos továbbjutást. Döntetlennel is a Larvik menne tovább. Ha a Krim nyer akkor csoportelső, mert a Viborggal szemben jobb az egymás elleni eredményük. Ljubljanában 17:30-kor, Kaproncán 18:00-kor kezdődik a meccs, így igazából még taktikázni se nagyon lehet a másik meccs eredményének tükrében. Sztem a Vibrog és a Larvik jut tovább, sajnos...

    Hypo-Metz 28-25 (15-13)

    A Hypo megszerezte első győzelmét egy küzdelmes meccsen. A hazaiak vezettek végig, de a franciák mindig felzárkóztak és megnehezítették az osztrákok dolgát. A 2 utolsó gólt Temes és Soós szerezte, bebiztosítva ezzel a győzelmet.
    A Metz-Randers meccs dönt majd a továbbjutásról és a KEK szereplő kilétéről.

    Itxako-Dinamo 28-26 (15-14)

    Ezzel az Itxako biztos továbbjutó és az oroszok mennek a KEK-be. Küzdöttek a volgográdiak és szorossá tették a meccset, de túl sok ziccert hibáztak így a spanyolok behúzták a végén a meccset.

    Azért a D csoport másodikja (valszeg a spanyolok) jól bele is nyúlhat. Mert simán lehet egy ETO, Buducnost, Larvik, Itxako négyes is. Nem hinném, hogy nagyon díjaznák a spanyolok... A másik ágon meg a Valcea és a Viborg besétálna az elődöntőbe. Na ennek nagyon nem örülnék...
  • Zóanagyvarázsló
    #50012
    Csodálom, hogy a BL B-csoportja nem került még szóba, a Viborg larviki győzelme azért nem semmi. Ráadásul így, ha nyernek Kaproncán, nemcsak biztosan továbbjutnak, de szinte borítékolható a csoportelsőségük. Ez érdekes középdöntő-csoportokat eredményezhet, melynek leginkább (egyedül?) a D csoport majdani második helyezettje örülhet.

    Emellett természetesen gratulálok a magyar kupacsapatoknak! Ha a Loki-szurkolók vélhetően nem is úsznak örömmámorban, mindenki más nagyon is elégedett lehet. Nálunk Szani pihentetése miatt pedig egyenesen dupla lehet az öröm.
  • kaloz174
    #50011
    Hypo (osztrák)–Metz (francia) 28–25 (15–13)
  • Isthy
    #50010
    Alcoa FKC-Üsküdar 35-23 (16-13)

    A szünet után kidomborodott a nagyobb tudás és sztem el is dőlt a továbbjutás. Matúz viszont elképesztően tájékozatlan volt, mert a meccs előtt és után is azt mondta, hogy a Loki idegenben nyert ma 4 góllal... Viszont a szakkomentátor ellensúlyozta a balfékségeit. Gondolom Stanley díjazta Nóri megjelenését a képernyőn
  • Isthy
    #50009
    Patrasz-DVSC 27-31 (10-18)

    A Loki 10 góllal is vezetett (14-24), de azután nagyon leeresztettek. Így még van némi tétje a visszavágónak holnap.

    Westfriesland-FTC 19-34 (11-18)

    A Fradi idegenben lerendezte a továbbjutást, a visszavágó már csak formalitás. Ahogy olvastam az illetékeseknek megjött az eszük és Szani a lelátóról nézte a meccset.
  • Isthy
    #50008
    Mert már a meccs elején megfogták őket a védekezéssel és a kapusteljesítménnyel. Olyannal kerültek szembe amire nem tudtak érdemben mit lépni. Azért dán élcsapatot 15 gólos veréssel nem sűrűn küldenek haza sehonnan. Pedig próbáltak lelkesedni még a 2. félidő közepén is, de egyre jobban elfáradtak és beletörődtek a nagy verésbe.

    Közben a mai 2. meccsen:

    Békéscsaba-Vardar Szkopje 40-20 (19-12)

    Ma még egyet rátettek a csabai lányok. Grat nekik a biztos továbbjutáshoz!
  • kaloz174
    #50007
    Kezd visszatérni az ETO felkészülési meccseken mutatott formája. Most nagyon meggyőzőek voltak.
    A dánok teljesítménye, különösen a meccs elején, csalódás volt.
    (Talán fura, de a tegnap látott MK meccsel éreztem párhuzamot. Itt is volt egy ellenfél, amelyik már, a győriek határozott, eredményes első harmad-beli játéka nyomán elbizonytalanodott.)
  • Isthy
    #50006
    Gratulálok az ETO-nak!

    Úgy fest tényleg kezd összeállni a csapat. Egyre jobban jönnek a figurák elöl és hátul is egyre komolyabb a védekezés. A kapusteljesítmény pedig továbbra is kiváló. Ma a cserék is hozzá tudtak tenni érdemben és pihenhettek a standard játékosok.
    Örülök, hogy a "buszcirkuszoló" dánokat alaposan helyretették. Mehetnek haza a 15 góllal a zsákban.
  • kaloz174
    #50005
    Írtam a tegnapi meccsről kicsit bővebben is, ha valakit érdekel.
  • Isthy
    #50004
    Hopp, nem is figyeltem erre a kerek számra.

    Talán most telt be a pohár. Meg az is lehet, hogy mert nem volt annyira életbevágó, azért nem is foglalkoztak annyira a meccsel.
  • Isthy
    #50003
    A dánok már cirkuszolnak a sajtójukban egy buszos történés miatt. Még hogy "veszélyben" voltak... Hahaha!!! Érdekes módon mostanában mindig a dánoknak van problémájuk és rendeznek cirkuszt miatta (lásd Viborg). Amikor az elmúlt évtizedben számtalanszor pofátlan módon viselkedtek velünk, akkor bezzeg kussoltak.
  • kaloz174
    #50002
    50000.:)

    Ps: én inkább azt gondolom, hogy eleve esélytelennek ítélték, tudat alatt, a továbbjutást. (Ez nem bajnoki volt, a következmény "csak" a kiesés.) Ha ez lenne a meghatározó ok, akkor az már egyéb, a közelmúltban lejátszott meccseikre is hatással lehetett volna.