61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #50081
    no Krim-Larvik 19-22, de Podravka-Viborg 28-27! S így a Larvik az első s a Krim a második! Tehát meg van a 4 csoportgyőztes és a 4 második!
  • Isthy
    #50080
    Metz-Randers 25-20 (12-12)

    A franciák a szünet után állva hagyták a fáradó dánokat és megérdemelten nyerték a meccset. Freulund nagyon hiányzott a dánoktól. Így valszeg a Randers kerül majd a KEK-be a Fradihoz a Byasennel együtt. Mivel ahogy várható volt a Buducnost "lelazsálta" (20-34) a tegnapi meccset az FCM otthonában.
  • Isthy
    #50079
    Tegnap délután még semmi nem volt felírva a Cunderre.... Meg nyert a Vác is, miután a szünetben még a fehéroroszok vezettek.

    Érd-Békéscsaba 27-22 (14-12)
    Minszk-Vác 32-35 (15-13)

    Azt gondolom a váciak a holnapi meccset még biztosabban fogják nyerni és továbbjutnak.
  • kaloz174
    #50078
    Lehet, hogy csak én nem figyeltem eléggé??
    Ha jól érzékelem, így utólag, volt közvetítés a meccsről...
    Amúgy nyert az Érd 5-tel.
  • Mse
    #50077
    nem voltam kint sajnos :(

    kedden megyünk és csütörtökig maradunk! (aha este lesz a meccs!)
  • kaloz174
    #50076
    November 11-én délután egy tragikus balesetben életét vesztette Bernd és Reiner Methe, a német bírópáros.

    Németh Attila írása a handball.hu-n

    Nyugodjanak békében!
  • Gabess8
    #50075
    Persze, hogy van, én kizárólag a magyar játékosokra gondoltam...
  • Isthy
    #50074
    Én végignéztem és igen érdekes meccs volt. Az elején vezetett a Siófok, majd fordított a Veszprém 10 perc után. Egészen a félidő végéig ők vezettek 2-4 góllal. A szünet után is végig tartották az előnyüket, ami volt 5 gól is. Azonban az utsó 10 percre elfáradtak és egyre többet hibáztak. Ezt ügyesen kihasználta a Siófok és miután fokozatosan felzárkóztak, megnyerték a meccset a záró 2 percben. Most fordítva játszódott le a váci meccsük, gratulálok nekik a győzelemhez!
  • Isthy
    #50073
    Néztem is, hogy az mit akarna jelenteni...

    Ha kinn voltál a mai meccsen írjál róla, hogy ott a helyszínen milyennek láttad. Mikor indultok Berlinbe? Mert ha jól látom szerda este lesz a meccs.
  • kaloz174
    #50072
    21 percet láttam a Veszprém-Siófok összecsapásból. Azt hiszem, ennek ellenére, a javát láttam. A Siófok, nagyon harcolva, nyert - 1 góllal. Pedig sokáig vezetett 4-5 góllal a Veszprém.
  • Andreeew
    #50071
    Nagy piros pont a sokat szidott Digisportnak.
  • Mse
    #50070
    a szmájli találó lett, csak én nem ezt szúrtam be, hanem csak szimplán ezt:
  • Mse
    #50069
    csak idézni tudlak ;)

    "Nem vagyunk egyformák és ez így van jól! "
  • Isthy
    #50068
    Inkább a hétvégi tv-s kézis program:

    Veszprém-Siófok
    Női NB I 8. forduló - Veszprém
    2011.11.11. 19:00 Sportklub

    Audi ETO-Hypo
    Női BL csoportkör 6. forduló - Győr
    2011.11.13. 17:05 DigiSport

    FTC-Westfriesland
    Női KEK 3. forduló - Budapest
    2011.11.13. 17:45 Sport1

    Férfi meccs:

    Tatabánya-Gyöngyös
    Férfi NB I 9. forduló - Tatabánya
    2011.11.13. 16:00 Sportklub
  • Isthy
    #50067
    Engem azok sem érdekelnek igazán Barcelonástól mindenestől...
  • Isthy
    #50066
    A senkiházi falábúaknak meg 3 stadiont is építenek az adófizetők pénzéből 10 milliárdokért... Persze tudjuk, hogy nagyvezírünk milyen...
  • Mse
    #50065
    azért van aki nem falábú, csak azt csak TV-n keresztül nézhetjük leginkább ;))
  • Gabess8
    #50064
    Csatlakozom!!!

    Azért azon nem csodálkozom, hogy a falábúak nem fogták meg, hölgyek szépek is, és játszani is tudnak...
  • Isthy
    #50063
    Viktor a DigiSporton

  • kaloz174
    #50062
  • kaloz174
    #50061
    A mai Fradi-Loki összecsapáson újra ott volt V-Man!

  • Isthy
    #50060
    Még egy fontos dolog a mai Fradi-Loki meccsről:
    Ha jól láttam Viktor ott volt és fotózott. Remélem most már újra sokszor láthatjuk majd őt a kézipályákon. A munkájához jó egészséget kívánok!
  • Isthy
    #50059
    Hypo-ETO 29-27 (18-16)

    Mintha a dániai meccset láttam volna viszont. Gyenge védekezés hátul, sok elszórt labda és kihagyott helyzet elöl. Tompának és nem elég koncentráltnak tűntek a győriek. Sokkal lassabban és kevés ötlettel játszottak, alig mutatva figurákat elöl. Hátul is rengeteget hibáztak, mintha egyáltalán nem érezték volna egymást.
    Ettől függetlenül sztem vasárnap simán fognak nyerni és csoport elsők lesznek.
  • kaloz174
    #50058
    Ma 2 olyan meccset láthattunk, amelyiken az esélyesek mérsékelten szerepeltek.
    A Fradi ennek ellenére hozta a papírformát, de a Győrnek ez nem sikerült.
    Azt hiszem, gratulálni illik Németh Andrásnak, aki újra bizonyította, hogy az egyik legjobb magyar edző, valamint csapatának.
    Az Eto abban bízhat, joggal, hogy 2x ilyen rosszul nem tudnak játszani. Úgy tűnt, nagyon biztosak voltak a győzelemben és valahogy nem tudtak felpörögni akkor sem, amikor ez már elúszni látszott.
  • Isthy
    #50057
    Fradi-Loki 32-27 (18-16)

    A Loki szépen helytállt, a Fradi meg nem igazából széthajtva magát behúzta a meccset. Léránt Vivi nagyon élt a meccsen, ő vitte a hátán leginkább a csapatát. Meg talán Triffa a kapuban emelhető még ki.
    A Fradinál Zizi belövöldözte a büntetőket, a többiek meg "lehozták kényelmesen" a meccset. Voltak akik többet tettek hozzá és voltak akik kevesebbet.
  • kaloz174
    #50056
    Ha valakinek nincs sportklubja: Itt érdemes próbálkozni.
  • Mse
    #50055
    fiatalok (még ki nem próbáltak) behívása,ezt gondoltam mint koncepciót, ennél azért egyelőre nem lehet bővebbre következtetni :D (pont ezért idéztem a másik hsz-ből mert ott te is arról írtál! - ha jól értelmeztem :))

    igen, a március 15-ben vannak a meccseik, bár idén még nem jutottam ki meccsükre :) de jó hogy mondod a közvetítést majd jól megnézem azt, vagy ha kijutok élőben a meccset! köszi ;)
  • Mse
    #50054
    :D :D
  • Isthy
    #50053
    Dehogy! Talán épp ezért várok és figyelek
    Bár nem biztos, hogy jól értem mire utaltál. Mert az idézetet nem abból a hozzászólásból vetted, amire válaszoltál. De a kettő együtt adott egy értelmet.
    Jut eszembe: a veszprémi női csapat abba a csarnokba költözött, amelyikben a fiúk régebben játszották a BL meccseiket? Azért gondolom ezt, mert pénteken este lesz tv közvetítés a Sportklubon a Veszprém-Siófok meccsről és onnan ugye már közvetítettek régebben sokat.
  • Isthy
    #50052
    Ááááá, ez nem jó Gabinak már volt mindenféle a haja. Eredetileg barna, de volt már vörös, szőke és fekete is. Most éppen ez utóbbi van porondon
  • Mse
    #50051
    ja, és egyiknek barna, a másiknak szőke a haja :D
  • Mse
    #50050
    "Arrafelé más megoldásokban is gondolkodnak a koncepciójuk mentén, mint nálunk."

    ahogy te is ;)))
  • Isthy
    #50049
    Vagy mégsem derült ki?

    Köstner is megszólalt

    Mint az esetek nagyobbik részében sztem most sem fogjuk megtudni a teljes igazságot, ahogy általában lenni szokott. Viszont lubickolhat a média, van miről csámcsogni pro és kontra...
  • Isthy
    #50048
    Nagyjából kiderült, hogy mik voltak a problémák és miért akart távozni. A Loki mostani célkitűzése kb. reális is lehet az 5-8. hely kapcsán.
    Ha már Loki, akkor a holnapi tv-s menü, hogy mindenkinek legyen ideje felkészülni

    FTC-DVSC
    Női NB I 8. forduló - Budapest
    2011.11.09. 18:30 Sportklub

    Hypo-Győri Audi ETO
    Női BL 3. forduló - Südstadt
    2011.11.09. 20:10 DigiSport
  • Isthy
    #50047
    Nocsak, te ismered a koncepcióját?
    Persze, azért is van a fórum, hogy a vélemények napvilágra kerülhessenek. Én már korábban leírtam az álláspontom, így most sem változtatok rajta. Egyelőre figyelek és próbálom követem a történéseket. Nem vagyunk egyformák és ez így van jól
  • Isthy
    #50046
    Gabiban is ott volt az ígéret, Róth nem véletlenül vitte Győrbe Mohácsról. Támadásban voltak helyette sztárok, sokra is mentünk velük 2006 óta. De a történet úgy alakult, hogy nem ő volt a "sztár" sosem és nem is törekedett rá.
  • Isthy
    #50045
    A norvég felnőtt válogatott keretébe is úgy kapott meghívót Kurtovics és Tea Mörk, hogy nem is nagyon játszottak a klubcsapatukban sem (Larvik). Csak a junior válogatott csapattagjai voltak, ugyanúgy mint Planéta. Tehát nem egyedi esetről van szó. Arrafelé más megoldásokban is gondolkodnak a koncepciójuk mentén, mint nálunk.
    Azért eléggé más a felépítésük, mivel Gabi 6 cm-el alacsonyabb volt és sokkal erősebb testalkatú anno. Meg lehet nézni a győri képeit. Semmilyen mozgáskoordinációs problémái nem voltak, amit Szimonettánál még javítani kell. Nem pár rossz meccse miatt lett eldobva, hanem egy személy miatt került ki évekre a válogatottból 26 évesen. De ez már egy régi történet, nem érdemes előrángatni.
  • Zóanagyvarázsló
    #50044
    Inkább általánosságban értettem, nem ellened, hanem a saját hozzáállásomat az ellenponttal megvilágítandó, hogy ha valakinek nem a szája íze szerint való a keret, akkor sokan már a szövetségi kapitány alkalmasságát vonja kétségbe. Én sem ezt a keretet állítottam volna össze, csak falnak éppen nem futok tőle, hanem inkább kíváncsi vagyok. Ettől még nekem is szokásom leírni a véleményemet.

    Viszont ha az adott posztban gondolkozunk, akkor más tényleg nem akad a talonban, csak Sopronyi, aki felé a védekezése miatt úgysem lenne meg a bizalom, és láthattuk az EB-n is, hogy olyan játékosok kellenek egy keretbe, akikkel a kapitány kezdeni is akar valamit. Persze úgyis nézhetjük, hogy jobbátlövőben megfordult jobbkezesekkel is tele van a keret, csak velük válogatott szinten eddig valahogy mégsem sikerült megoldani. Első körben Kovacsics sem tűnik jó választásnak, de ha 90%-ban zavarónak használjuk, akkor azért kár Tápait vagy Bogdanovicsot behívni. A meccsek után okosabbak leszünk, ahogy Bøhn úr is :)
  • Mse
    #50043
    én csak azért- ezek szerint- károgok mert 20. embernek lett volna olyan aki jobban megérdemelné, és simán beleillene a koncepcióba is :)
    egyébként meg azért van a fórum hogy a kézilabdáról beszélgessünk, úgyhogy nincs abban semmi szokatlan ha valaki leírja a véleményét a keretről :)
  • Zóanagyvarázsló
    #50042
    És szerintem ez jó, mert amíg nem párolgott ki belőle végleg, addig legalább reménykedhetünk :) Nyilván én sem hívtam volna be most, de lényegében 20. embernek mindegy, harmadik jobb- vagy balszélsőnek, negyedik irányítónak vagy beállónak se lett volna több értelme. Legfeljebb még egy kapusnak. Na meg egy balkezest talán az egymás közötti edzéseken is lehet hasznosítani, bár ennél azért saját bevallása szerint több lehetőséget kíván neki adnia kapitány.

    Na mindegy, csak én úgy vagyok vele, hogy ha nem is azonosulok egy kapitányi döntéssel, amíg lehet próbálom racionalizálni, megérteni a mögötte húzódó motivációt, mellette szóló érveket. És elfogadom, hogy ő ehhez jobban ért. Persze amíg van miről beszélni, hiszen nyilván léteznek laikus számára is szembeötlő hibák, azokat talán kell is kritizálni, szoktam is (ez persze nem jelenti azt, hogy feltétlen igazam van)), de amíg egy döntés csak fura, és amúgy beleilleszthető egy koncepcióba, nincs nyilvánvaló negatív következménye, addig nem szeretek károgni, panaszkodni.