61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #50485
  • Breki33
    #50484
    Valószínűleg azok is értékelni fogják a következő kapura lövős poént, akik egyébként nem rajonganak a kézilabdáért.

    Håvard Tvedten jelenleg a spanyol Valladolid klub játékosa. A norvég nemzeti válogatottba 2000-ben került, aminek tagjaként száznegyvenhárom meccsen négyszázharmincnégy gólhelyzetet váltott pontra.

    A harmincnégy éves sportoló egy büntetődobása nemrég került a videomegosztókra. A védő számára eléggé megalázó, ahogyan elegáns mozdulattal egy klasszikus szívatást felhasználva pottyantja a hálóba a lasztit, de nézői szempontból mindenképpen élvezetes.
  • Breki33
    #50482
    Köszönöm azt hiszem kinézünk :-)
  • Isthy
    #50481
    A prof. egy jelenség
  • Isthy
    #50480
    Csatlakozom!
    Mikor Csabán voltam az Újváros meccsen, akkor láttam őt és feltűnt, hogy mennyire lefogyott. Kérdeztem is az ottaniakat, hogy mi lehet vele és mondták, hogy beteg.
  • kaloz174
    #50479
    Mocsai nyilatkozat
    "Napról napra nő bennem a feszültség"

    EB előtt, majdnem hazai pályán.
  • kaloz174
    #50478
    Elment a magyar kézilabda egy legjellegzetesebb alakja

    Nyugodjék békében! Emlékét megőrizzük.
  • Isthy
    #50477
    Breki!

    Holnap este 6-tól Szekszárd-Újváros meccs nálatok a sportcsarnokban! Természetesen várjuk a szokásosat
  • kaloz174
    #50476
    Az egyik kedvenc ffi kézisemről szól az írás:

    Törő

    Sajnos, megint sérülésből épül fel.
  • kaloz174
    #50475
    Nem csak Te. Elképedve figyeltük mi is ezt! Pedig ennyire már nem szabadna senkinek ebből a csapatból rutintalannak lenni.
    A bírók is érdekesek voltak, amikor annyiszor visszafújták az indítási lehetőségeket. (Utálom, amikor vaskalaposságból azt a csapatot bűntetik, amelyik ellen egyébként is szabálytalanság történt...)
  • Isthy
    #50474
    Reméljük meg is találja minél hamarabb, mondjuk mindjárt szerdán

    Én - a sok bokához és térdhez dobott passz mellett - azon akadtam ki leginkább, hogy lerohanásnál a labdát felhozó többször is belerohant a védőjébe 7-8 m-en ahelyett, hogy passzolt volna a mellette szabadon lévő társnak. Ezt a 2. félidőben 10 perc alatt 4x eljátszották. 4 gól helyett 4 belemenés...
  • kaloz174
    #50473
    Minden viszonyítás kérdése.:)
    Bogi nagyon jól kezdett a szezon elején, felszabadulva a siófoki környezet okozta nyomás alól. Aztán valamiért visszaesett. (Lehet ennek egyik oka, hogy a csapat nem épít igazán a gyors indulásokra, jobb oldalon. Márpedig ez egyik erőssége neki, igaz, abban az időben, amikor ment neki, még átlövés gólokra is futotta.)
    Most úgy látom, kimozdult a gödörből. Jó lenne, ha ez a trend folytatódna, mivel ő is egy kétségtelenül tehetséges fiatal szélső.
    Talán egy kicsit megelőlegezett a kiemelés, de nagyon szeretném, ha sikerülne megtalálnia azt a játékot, amivel szezon elején egészen jó teljesítményt nyújtott. Ezzel is javulnának esélyeink.
  • Isthy
    #50472
    Elolvastam, köszi!
    Azért én Bogi kiemelését túlzónak tartom. 50 percig nem volt jobb szélünk, ahogy írtam is. Az utolsó 10 percben voltak helyzetei, de azokból is hagyott ki többet is. Szepesi meg elég eredményes volt a védekezése mellett.
    A Loki valóban dicséretet érdemel a fiataljai teljesítményéért. Remélem szombaton már nem lesznek ilyen eredményesek
    A váciaknak most idegenben vannak a meccseik és azt gondolom, hogy a játékukat kezdik megismerni az ellenfelek. Az ősszel szerintem is erőn felül teljesítettek.
  • kaloz174
    #50471
    Végül a szokott helyre is felkerült a beszámoló, kiegészítve a tiédet.

    Szerintem, az említett 2 játékoson kívül még dicsérhető Gabó és Hosszú Bogi is.
    Kiss Olci - nevezetesen az egyik siófoki, aki a 3 bajnokságban induló csapatban található - tényleg jó volt, ami azért is elismerésre méltó, mert többnyire csak csere, ha Ábrahám ott tud lenni. A Siófoknak nagyon sokat jelentett az is, hogy Bogdanovics vállalni tudta a játékot. Nélküle ez a csapat közel sem ugyanaz.


    Tegnap az edzőt váltó Halas szerepelt Fehérváron, azt láttam a Cunderen. Mit mondjak, elég érdekesen alakult az eredmény, mert a meccs első felében úgy tűnt, a Fehérvár gond nélkül behúzza a meccset az egyébként szívósan küdző halasiak ellen. Aztán valami történt, aminek hatására a vendégek majdnem megfordították a meccset. A végén azonban nem tudtak élni a lehetőségükkel, pedig emberelőnybe kerültek. A Fehérvár rövid idő alatt dobott 4 gólt, így végül biztosan nyert, pedig nem úgy nézett ki ez még 2 perccel a meccs vége előtt.
    A Loki, annak ellenére, hogy egyértelműen meggyengült, biztosan verte a Szekszárdot, hazai pályán. Elismerésre méltó teljesítmény a fiataloktól.

    Meglepett a Vác viszonylag nagy arányú veresége Érden. Eddigi szereplésük alapján ezt nem vártam, bár valahogy eddig is úgy gondoltam, hogy erőn felül teljesítenek. (Ami feltétlenül becsülendő, egyébként.)

  • Isthy
    #50470
    Tegnap délután belenéztem az Érd-Vác meccsbe próbaként és rendben működött
  • Isthy
    #50469
    Kimaradt belőle a játékos értékelés, most pótolom:
    Nálunk Erdősi és Jókai dicsérhető csak, a többiek sajnos nem igazán tudtak hozzátenni. A vendégeknél Herr Orsi vitte a prímet valamint Szepesi, Mörtel és a beállós Kiss Olívia (ha jól emlékszem a nevére) játszott jól. Ami viszont nekem nagyon szemet szúrt, az Bódi alibi játéka. Mintha nem is lett volna a pályán.
  • Isthy
    #50468
    Most láttam az előbb, hogy a Fradi kikapott Békéscsabán

    Aki látta igazán írhatna róla. Érdekelne, hogy ez miként történt.
  • Isthy
    #50467
    Dunaújváros-Siófok 27-32 (13-17)

    Az első félidőben teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk a Siófoknak. Annak ellenére, hogy borzalmas különbség volt a kapusteljesítmények között. Nálunk 2 védett labda volt, míg Herr Orsi 11-szer hárított. 18 perc után még 10-8-ra vezettünk is, de utána zsinórban kaptunk 5 gólt. Sajnos közben a 20. percben elvesztette a csapat a legjobbját (Erdősi) akit orrba vágtak egy támadásnál. Nem is játszott már a félidőben, pedig addig 6-ot szerzett a 10 gólunkból. A félidő vége előtt 13-15-nél kapott a Siófok 2 ajándék gólt a sporiktól, tőlünk meg nevetséges módon elvettek egyet.
    A szünet után sajnos bennragadtunk és a vendégek elléptek 14-20-ra. Ezután tartották az előnyüket 5-6 gólon, de a vége felé feljöttünk 3 gólra (27-30). A végjátékban sikerült ismét ziccereket rontanunk így lett a végére 5 gól közte.
    Az egész meccsen 7 védett lövésünk volt, míg a másik oldalon ugyanez az adat 23, így azt gondolom a kapusok közötti különbség komolyan meghatározta a vereségünket. Detti a 44. percben lőtte az első akciógólját (addig 2 büntetőt értékesített) neki sem ment a játék. Eladott labdái és rossz lövései voltak és utána még egy büntetőt is sikerült mellé dobnia. Sajnos a csapatnak mintha nem is lett volna jobb szélsője 50 percen keresztül. Az utolsó 10 percben azután sikerült onnan is helyzetbe kerülni, de sajnos a ziccerek felét ott is kihagytuk (2/4). A beállós játékunk is harmatgyenge volt az egész meccsen. Mindezek fényében még nem is tűnik olyan rossznak ez az 5 gólos vereség egy dobogóra aspiráló csapattól. Azt gondolom, hogy a védekezés ma még nem is volt annyira rossz, mint amilyen mostanában szokott lenni.
    Összességében úgy érzem, hogy amíg nem erősödik meg a csapat lövőkkel, komoly problémáink lesznek és nagy csatát kell majd vívnunk a kiesés elkerüléséért. Az elkövetkező időszakban nagyon fontos meccsek jönnek sorban (Szekszárd, Loki, Békéscsaba) amiken sikerélményeket kell szereznünk, mert különben nagyon nagy bajba kerülhetünk. Lesz miért szurkolnunk.
    Hajrá Újváros!
  • Isthy
    #50466
    Ez jó hír szerdára vonatkozóan.
  • SomogyiG
    #50465
    Ma megtörtént a kisérleti adás (jelenleg is megy) négy és fél órája hibátlanul. Azt hiszem, a továbbiakban nem lesz akadálya a SpotKlub stream-nek.
  • SomogyiG
    #50464
    Igen. Egyébként ez a portál korábban is regisztráció köteles volt, anélkül nem lehetett sem kérni, sem nézni a műsorokat.
  • Isthy
    #50463
    Köszi! Az nagyon jó lenne. Ahogy olvasom regisztrálni kell, hogy majd nézhessük.
  • Isthy
    #50462
    Azért pl. a Viborg elleni BL döntőben igencsak jól játszott, még ha a végén el is rontotta a büntetőt. Ott voltam az Arénában, a helyszínen láttam. Meg abban az idényben jól ment neki Győrben. Sztem ha visszatér az akkori formája, bizony a legjobb balkezes lövők között lesz itthon.
  • SomogyiG
    #50461
    Komoly lépéseket tettünk stream érdekében. Ha a technika ördöge nem szól közbe, akkor az onlinetvkeresre-n lesz közvetítés.

  • kaloz174
    #50460
    Siófokon bizonyos köröknek ennyi. Van, akinek az a heppje, a sportág szerencséjére, egyébként, hogy attól lesz nagy ember, hogy mindezt, vagy legalábbis jelentős részét, kézilabdára költi.
    Azért nekem eddig nem volt olyan nagy véleményem Herr Anitáról, de lehet, hogy én emlékszem rosszul. Kiderül. (Lehet, azért, mert balkezes téren elég magas a léc. )
    Egyébként én eleve az első 4-be vártam a Siófokot.
  • kaloz174
    #50459
    Beharangozó a siófoki csapat oldaláról.
    Azt gondolom, bár Imre Vili nagyon szépen beszélt volt csapatáról, ha lehetne a meccsen 4 pontot szerezni, biztosan megszavazna az Újvárosnak kettőt, azért, sérülések ide, betegség oda, jelenleg messzi a Siófok az esélyese a meccsnek.
    Különösen, hogy a Loki úgy döntött, köti magát ahhoz, hogy a 2 fiatal ne mehessen el, így az Újváros sem erősödhet Léránttal.
    (Érdekes módon ugyanakkor Triffát még elengedték Szekszárdra. Pedig ott van 2 nagyon ügyes kapus.)
  • Isthy
    #50458
    Programajánló

    Jó lenne összefutni ezen a programon. Hallod Stanley!
  • Isthy
    #50457
    Nem igazán látok sok esélyt rá...

    Mi van, Siófokon ennyi a lóvé? Ha Anita felgyógyul és formába lendül, komoly erősítés lesz a csapatnak. Azért így már nagyon komolyan elvárható a csapattól a 3-4. hely.
  • kaloz174
    #50456
    BL jegyinfók azoknak, akiket esetleg érint.
  • kaloz174
    #50455
    Vagy inkább: lesz-e?:)
  • kaloz174
    #50454
    Vajon van-e?:)
  • banok
    #50453
    Talán lesz stream majd akkor Sportklubhoz.
  • Isthy
    #50452
    Nálunk sem, így majd én is max. a streamben bízhatok. Ha meg az sem lesz akkor majd a beszámolókban.
  • Isthy
    #50451
    Köszi! Sajnos számítottam erre, hogy nem adhatják...
  • kaloz174
    #50450
    Sajnos, ez csak a Te szerencséd. Már egyre kevesebben tudják nézni. Nálunk sem fogható. De majd elmeséled. (Remélem. )
    Max. lesz egy stream, ahol lehet látni, talán.
  • SomogyiG
    #50449
    Azt hiszem, csak akkor adhatjuk a honlapon, ha nem adja egyik TV sem. Ezt pedig a SportKlub adja (szerencsémre) így szinte biztos, hogy a honlapon nem lesz közvetítés. Ha ettől eltérő infóhoz jutok, akkor azt beírom.
  • Isthy
    #50448
    Gábor!
    A Fradi weboldalán lehet majd nézni a Fradi-ETO meccset? Vagy ha tv adja akkor ott sem adhatják? Azért kérdezem mert lassan már sehol nem lehet a Sportklubot nézni...
  • Isthy
    #50447
    Nem értem igazán én sem, mert nem tudom mit vártak ennél többet a jelenlegi kerettől a realitásokat figyelembe véve. De a háttérben biztos van valami amit mi szokás szerint nem tudunk és az érvényesült most is.
  • Breki33
    #50446
    Eredményekben és Boldogságban Gazdag új Évet minden Fórumlakónak :-)
  • kaloz174
    #50445
    Heti műsor a Cunderen.