61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #50848
    Kedves Gábor! Ha erre jársz, kérlek, tájékoztass bennünket, lehet-e mostanában Fradi meccset nézni neten? Különös tekintettel a Siófok elleni összecsapásra.

    Köszi előre is!
  • kaloz174
    #50847

    Kérdés: a veszprémiek mennyire örültek a hírnek vajon?
  • Isthy
    #50846
    Férfi BL nyolcaddöntő:

    Ademar Leon-MKB Veszprém

    Mit is írtam a Pick meccsről szóló bejegyzésem (#50842) végén?
  • Breki33
    #50845
    A BL-nyolcaddöntők párosításai:

    Füchse Berlin – HSV Hamburg
    Montpellier – Barcelona
    Wisla Plock - THW Kiel
    Kadetten Schaffhausen - Atletico Madrid
    Ademar León - MKB Veszprém
    Vive Kielce - Cimos Koper
    Metlaurg Skopje - Croatia Zagreb
    Savehof - Koppenhága

    Játéknapok: március 14-18, március 21-25
  • Táncos ETO
    #50844
    Én balga.. Köszi!
  • Isthy
    #50843
    A románok nem fognak kikapni otthon, így ők lesznek a 4. elődöntősek. Ha más nem a döntetlen meglesz nekik hazai csarnokban.

    A Kiel meccse nem semmi volt, néztem az ehftv.com-on. Az utolsó 5 mp-ben egyenlítettek a dánok. De bármelyik csapat nyerhetett volna, végig szoros meccs volt, 1-2 gól volt az előny ide vagy oda végig az egész meccsen.

    Az Érd elég komoly lépést tett ezzel a győzelemmel a felsőház felé. 3 fordulóval a vége előtt 3 illetve 4 pont az előnyük a Vác valamint a Veszprém előtt. Elég az utolsó fordulóban megverni hazai pályán a DVSC-t és megvan nekik a 4. hely. A Veszprém ellen egymás elleniben jobbak, tehát hiába szereznének 6 pontot a bakonyiak és érnék be pontszámban őket, az is kevés lenne. De remélem nem szereznek 6-ot, mert Újvárosban kapnak egy apró fricskát legalább 1 pont erejéig A váciak pedig 4 pontnál nem szerezhetnek többet, mivel az ETO ellen esélytelenek.
  • Isthy
    #50842
    Ademar Leon-Pick Szeged 31-25

    Voltak pillanatok amikor felcsillant a remény a pontszerzésre, de megérdemelten nyertek a spanyolok. Sztem látjuk még a spanyolokat idén a BL-ben...
  • primavis
    #50841
    Metz-Valcea 26-26. A második hely a valceai mérközésen fog eldőlni a Krimmel.
    A dánok is döntetleneztek a Kiellel, 24-14-s ezzel aKiel az első, a dánok a másodikok.
    Az érdiek simán nyertek csabán.
  • Gabess8
    #50840
    Így igaz egyetlen pozitív dolog a két pont, de ugyebár ez a lényeg. Az igaz, hogy ritkán látom játszani a Ciudad-ot, ennél szarabbul nem tudom tudnak e...,szerencsére a Veszprém még ezzel a gyenge játékkal is hajszál nyerni tudott.
  • Zóanagyvarázsló
    #50839
    Az ETO-nak szerintem egy reménybeli - de papírforma szerinti - döntőben a Larvik kedvezőbb ellenfél lenne az Itxakónál, az utóbbiak játéka kevésbé fekszik nekik, és amúgy sem gyengébbek semmivel sem a norvégoknál. Más kérdés, hogy jelenleg inkább a Buducnost tűnik annak a csapatnak, amellyel számolni kell.
  • Isthy
    #50838
    A Larviknak nagy szerencséje volt az utolsó percben a sporikkal. Larsent simán ki kellett volna zavarni és 7-est adni a spanyoloknak 59:15-nél. Minden bizonnyal nem döntetlen lett volna a végeredmény.

    Így azonban nagy eséllyel a Larvik is elődöntős és ha holnap a Valcea nyer meg is lesz a 4 továbbjutó.
  • primavis
    #50837
    Végeredmény: 19-19! Flúgos futam....
  • primavis
    #50836
    Itxako-larvik 12-6 I.félidő.
  • Isthy
    #50835
    Gratulálok a Veszprémnek a győzelemhez és a csoport 2. helyhez!

    Azért azt gondolom köszönettel tartozunk a spanyoloknak is ezért eredményért... Ezzel a 2. hellyel akár még megnyílhat az út a legjobb 8 közé is, mert a várható csoport 3. helyezettek egyike sem legyőzhetetlen kategória. Persze ahhoz ennél több kell majd.
  • primavis
    #50834
    Na ez nem volt mindennapi. 28-27 a Veszprémnek, miközben a lengyel-oroszon elhúzták ápolásokkal a meccset, hogy ismerjék ennek a végeredményét! nos ismerhetik!
    meglepően formán kivül már jó ideje a Sulici-Terzici-Alilovici trió, de Vujin is csak ma játszott elfogadhatóan. Jó, hogy Vilovszki nem fertőződött meg tőlük és a második félidőben ő mentette meg a meccset.
  • commissioner
    #50833
    Köszi! Igen, az NSO-ra gondoltam.
  • Zóanagyvarázsló
    #50832
    Feltételezem, a sportnapilapra vagy annak online változatára gondolsz. Ők így szokták kiemelni az általuk jónak vélt teljesítményt nyújtó játékost.
  • commissioner
    #50831
    Biztos láma kérdés, de mit jelent az, hogy a jegyzőkönyvben bizonyos játékososok neveit csupa nagybetűvel írják?
  • Isthy
    #50830
    Egyelőre nálam is ők tűnnek befutónak.
  • [HUN]FaTaL
    #50829
    Szerintem a Larvik fog továbbjutni.
  • Isthy
    #50828
    Azért az Itxako-Larvik párharc még érdekes lesz. A másik ágon sztem a románok lesznek a másodikok.
  • Isthy
    #50827
    Érdekes, bár számunkra már szerencsére nincs jelentősége. Pénteken remélem folytatjuk a mai napot és nyerünk majd Halason
  • Isthy
    #50826
    FCM-ETO 24-29 (14-17)

    Grat a győrieknek az elődöntőbe jutáshoz!

    Szinte végig irányította a meccset az ETO, a dánoknak csak rövidke fellángolásaik voltak. A szünet után 10 perc alatt le is rendezték végleg a 2 pont sorsát (15-23) és utána már jöhettek a cserék sorban a pályára. Görbét és Lekicset lehetne kiemelni, de mindenki hozzátette a magáét és simán behúzták a meccset.
  • primavis
    #50825
    a szekszárdi döntetlen sem rossz, nemde?
  • primavis
    #50824
    köszi! ergo meg van a két csoportgyőztes - jelek szerint - de a másodikok sem titkosak, bár a hétvégi meccsek még belekavarhatnak.
  • Isthy
    #50823
    Nyert a Buducnost 27-26-ra. Csak a vége lett szoros, simán vezetett végig a Buducnost kézben tartva a meccset.
  • Isthy
    #50822
    Dunaújváros-Vác 29-25 (13-13)

    Szép volt csajok!

    Végre bírtuk végig és meg is nyertük a meccset. A szünet után szép volt a fordítás 4 gólos hátrányból. Azután el is tudtunk kicsit szakadni és a végén sikerült megtartani az előnyt. Detti nagyot játszott, de mindenki hozzátette a magáét.

    Csak így tovább!
  • primavis
    #50821
    Ki tudja mi az eredmény a Krim-Bud közt?
  • Isthy
    #50820
    Majdnem elfelejtettem:

    Breki!

    Ma este 6-tól a sportcsarnokban Szekszárd-Kiskunhalas meccs!
  • Isthy
    #50819
    A csapat klasszis szélső játékosa, aki már nagyon régen ott játszik. Tehát nem a jobbszélső Jokát csak a podgoricai ismeretség okán figyelem.
  • Isthy
    #50818
    Legyen úgy, mint a tavaly és akkor rendben lesz a dolog
  • Isthy
    #50817
    A hétvégi tv-s program:

    FC Midtjylland (dán) - Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája, középdöntő - Ikast
    2012.02.24. péntek 18:30 DigiSport

    MKB Veszprém KC - BM Atletico Madrid (spanyol)
    Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport - Veszprém
    2012.02.25. szombat 17:00 DigiSport

    Siófok - Veszprém
    Női NBI 19. forduló - Siófok
    2012.02.25. szombat 18:00 Sportklub

    Békéscsaba - Érd
    Női NBI 19. forduló - Békéscsaba
    2012.02.26. vasárnap 15:00 Sportklub

    Reale Ademar Leon (spanyol) - Pick Szeged
    Férfi Bajnokok Ligája, D-csoport - Leon
    2012.02.26. vasárnap 18:00 DigiSport

    FTC - Csurgó
    Férfi NBI 19. forduló - Budapest
    2012.02.26. vasárnap 20:00 Sportklub

    A cunder.hu-n pedig:

    Dunaújváros - Vác
    Női NBI 19.forduló - Dunaújváros
    2012.02.24. péntek 18:00
  • Táncos ETO
    #50816
    Kati és ki a másik? :)
  • Zóanagyvarázsló
    #50815
    Örülnék, ha ezzel egyet tudnék érteni, de sajnos nem megy. A Rosztov elleni produkcióra beválogatni valakit azért necces lenne, akkor is, ha különben nevetséges szokott lenni a védekezés előtte, és nagyrészt ez húzza vissza. Az említettek közül csak Triffát nem láttam nála többször jól védeni idén, mert őt 2 vagy három meccsen láttam összesen. Ráadásul reálisan nézve élesben úgyis inkább a fiatalok kapnának lehetőséget a komolyabb jelöltek mögött, nem Pasi.

    Azért viszont erősen szorítok, hogy ezen csavarjon egyet a tavaszi teljesítményével, ami végül is félig-meddig tavaly is sikerült.
  • Zóanagyvarázsló
    #50814
    Ez a legjobb hír azóta, hogy tavaly hosszabbított nálunk, ráadásul most pontosan kétszer olyan jóra sikerült.
  • kaloz174
    #50813
    Végül is én úgy emklékszem, annakidején Mátéfi Eszti csapatát, vagy legalábbis a döntő többségét, sem vitatta senki.
    Valószínűleg nem is a személyi összetétel a nagyobb gond...
    Személy szerint örülök Klivinyi Kinga keretbe kerülésének. Számomra nagyon szimpatikus mentalitású játékos. Emlékeztet engem valakire.:) Bár sok hasonló fiatalunk lenne!
  • Isthy
    #50812
    Tomori 2 évet hosszabbított

    Gábor!
    Egy csöppnél több esze volt
  • primavis
    #50811
    Na ezt nehéz vitatni, mindenki benne van aki számit, habár mondjuk Pastrovics is lehetne harmadik vagy negyedik ebben a keretben kapusként.
  • kaloz174
    #50810
    Női válogatott:
    A legújabb keret
  • kaloz174
    #50809
    Na igen. Ez a változat nekem is eszembe jutott.:))