61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #60624
    Ezekre valóban majd csak a jövő évi keretek teljes ismeretében lesz majd érdemes visszatérni. Meg az sem árt majd látni, ahogyan összecsiszolódnak a csapat játékosai. Mondjuk Bukarestben Neagu és Lekics "pazar duó" lesz, szép kis feladat áll Thomsen előtt.
  • Isthy
    #60623
    A siófoki vezetés szokás szerint megint "nagybevásárlást" tart. Eddig semmire sem mentek vele az elmúlt évek folyamán, igaz most már edzőt is sikerült normálisat szerezniük. Persze a "környezet" maradt és kérdés, hogy a norvég edző hogy fogja majd bírni a "gyűrődést".
  • smith09 #60622
    A románok szerintem megint erősek lesznek.
    A Győr megint nagyon erős lesz, az új igazolások is erre utalnak. Bár az edzőjük még kérdéses.
    Egyenlőre legyünk túl ezen a szezonon, aztán meglátjuk.
  • primavis
    #60621
    Érdekes lesz a jövő évi BL a nőknél. Bár a románok megszerezték a három szkopljeit, de a távozóik sem semmik: Gullden, Niombla, Ayglon, Lobacs. A Metz helyett jön a Brest (Gullden és Gros igazol oda). Az ETO is erősödik, meg gondolom a Rostov is fog, bár az edzőjük otthagyja őket..
  • smith09 #60620
    Ezek a kibaxxott sérülések mindig.
    Kiváncsi vagyok hogy a Győr ellen mennyi fiatal játszik majd holnap.
  • Isthy
    #60619
    Amorim kezére is 6 hetet mondtak és lesz belőle 8-10, mivel még csak most kezdte el a labdás edzéseket.
    Az esélyük meglett ezzel a csoport 2. hellyel, mert megoldható ágra kerültek.
  • smith09 #60618
    Nagy Lászlónak azt mondták 3 hét szünet vár rá a sérülése miatt.
    Azért komoly hogy egy ilyen sérülésből ennyi idő alatt is fellehet épülni, remélem bejutnak a 4 közé.
  • primavis
    #60617
    No lám lám, a második félidőt már mind a fradi, mind a Metz megnyerte! Beit.-FTC 27-23 (16-11) vagyis 11-12, Metz-Thür. 35-29 (17-19), vagyis 18-10! Mivel sem a CSM sem a Metz nem akart egymással játszani, ahogy a Rostov sem az FTC-vel, így csak az utóbbi vágya teljesült.
  • primavis
    #60616
    Ahogy a csigaevők megtudták a fradi félidő eredményét s az 5 gólos német vezetést, beletörődtek a sorsukba és elkezdtek játszani.-:)
  • primavis
    #60615
    Az viszont nem volt benne a csomagban, hogy Nagy eltöri a jobb kezét és hiányzik vagy egy hónapot!
  • primavis
    #60614
    Márpedig úgy néz ki, hogy nem igen akarnak a román csapattal játszani a francia gyarmatiak! 19-17-re vezetnek a németek a félidőben, s szinte végig ők vezettek. Zaadi alig játszott.
  • Isthy
    #60613
    Ha a Fradi az oroszokkal akar játszani akkor kikap a németeknél, ebben az esetben a franciák semmiről sem dönthetnek, bármit is akarnának.
  • Isthy
    #60612
    Megverte, persze nekik volt ez a meccs igazán fontos.
    (mondjuk semmit nem láttam ma egyetlen meccsből sem, mert a fővárosban voltam születésnapozni)
  • primavis
    #60611
    Holnap a Metz eldönti, hogy kivel akar játszani ha nyer, megkapja a románokat. DE mivel egyszerre megy a meccs a Fradiéval, neki is lesz beleszólása szükség esetén (ha a franciák kavarnának).
  • smith09 #60610
    Szerintem a Győr ma hozza a meccsét, ezt eltalálni nem nehéz. :-)

    Szeged megverheti szerintetek ma a Veszprémet ?
  • Isthy
    #60609
    A pályaválasztói jog felcserélésével.

    BL variálások

    A Löwen pedig komolytalanná teszi a párharcát.
  • Isthy
    #60608
    Válogatott keret a hollandok ellen

    Markáns változások nem nagyon vannak.
  • smith09 #60607
    https://www.youtube.com/watch?v=50d0xy7VvjE

    Dr. Bartha Csaba - Győr Audi
  • primavis
    #60606
    A Kiel meg a Szegedé.
  • Isthy
    #60605
    Ma délután eldőlt, hogy a dán Skjern HB lesz a veszprémiek nyolcaddöntős ellenfele.
  • primavis
    #60604
    Kérdés, hogy melyik akar/nem akar a Metz-zel/FTC-vel játszani! Ez tényleg ott dől el majd!
  • primavis
    #60603
    A fene tudja, a fradi esetében ez mintha nem lenne lényeges! Tudnak úgy jól játszani idegenben, hogy utána otthon katasztrófálisak (lásd a múlt szezonokban a Bud vagy a Vardar elleni itthoni meccseket, a kiváló idegenbeli után, de akár a tavalyi CSM ellenit is).
  • smith09 #60602
    A Győr gond nélkül nyert a félidőben is lehetett látni hogy simán hozni fogják a meccset.

    A final four -t ti megnézitek a helyszínen ?
    Utoljára szerkesztette: smith09, 2018.03.04. 10:47:38
  • Isthy
    #60601
    Csak az veszett el, hogy a negyeddöntőben a visszavágó így idegenben lesz nem itthon. Azért az a Rosztov-Bukarest meccs még érdekes lehet.
  • Isthy
    #60600
    A veszprémiek a győzelmükkel megszerezték a csoport második helyét. Ezzel eldőlt, hogy a nyolcaddöntőben a CD csoport Skjern-Zaporoshye párharcának győztesével játszanak. A negyeddöntőben pedig (ha a Barca ma papírforma szerint hazai pályán veri a Picket) a Nantes-Meshkov Brest nyolcaddöntős párharc győztesével.
    A szegedieknek a nyolcaddöntőben a Kielce vagy a Kiel jön (ez ma dől el).
  • primavis
    #60599
    Idegenben lőtt több góllal a franciák maradtak a másodikok, jelentős szlovén segitséggel! (Gros kedvéért?). Majd minden Zaadi támadás belemenés volt, s ellenünk fújtak (hetes, 2 perc, szabaddobás). Érdekes, szinte kivétel nélkül a horvátok és szlovénok ellenünk bíráskodnak! DE végül is szerintem jobb számunkra a Rosztov mint a Bukarest.
  • Isthy
    #60598
    A győriek magabiztos győzelmet arattak Dániában is, dinamikus gyors játékkal, sok lerohanás góllal. A csoport első helye már szinte biztos a számukra.
    A Fradi az első félidőben megteremtette az esélyét a megfelelő arányú győzelemnek. A szünet után 20 percig továbbra is rendben volt minden, hiszen az 51. percben 23-18-ra vezettek. Ezután azonban jött egy gyalázatosan gyenge védekezés a záró 9 percben, ami alatt 9 gólt kaptak, ezzel ment el a csoport 2. helyének lehetősége.
  • primavis
    #60597
    S a kiesési szakasztól már Gonzales is szerepet kaphat, esetleg be is válhat!
  • Isthy
    #60596
    Akkorra már Althaus és Amorim is teljes értékű lesz - meccsekkel a hátuk mögött - sokkal jobbak lesznek a csapat variációs és pihentetési lehetőségei. Ami kell is, mert 2 nap alatt kell két meccset játszani. Ráadásul tegnap Hansen is igen jól játszott - főleg védekezésben pótolta jól Amorimot - és feltehetően ő is még fejlődni fog a csapatjátékban. Ha most már nem lesz újabb kieső, addigra eléggé rendben lehet a csapat játéka még Nora hiányában is. Nyilván vele könnyebb lenne, de így is látok esélyt a címvédésre.
  • smith09 #60595
    Igen,

    bennem csak az az egy kérdés van hogy a négyes döntőben mennyire tudják elviselni Nora Mork hiányát.
  • Isthy
    #60594
    Ezzel a - tkp. sima - győzelemmel a győriek nagy valószínűséggel megszerzik a csoport első helyét.
  • Isthy
    #60593
    A veszprémieknek ezzel a döntetlennel szinte megvan a második hely a csoportban. Itthon le kell győzni a Celjét, ennyi a feladat.
  • Isthy
    #60592
    Igen, a következő fordulóban dőlhet el leginkább. Legalább 3 góllal kell nyerni a Fradinak ellenük és akkor közel kerülnek a második helyhez.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2018.02.25. 17:55:47
  • primavis
    #60591
    A Krimnek sikerült pontot szerezni Dániában a Mid...ellen (24-24). Ennek sem örülhet senki.
  • primavis
    #60590
    A Metz elvette a Vardar "szüzességét", igaz jelentős birói segítséggel! Kíváncsi vagyok, hogy miért is? A második hely úgy is a Fradi ellen fog eldőlni.
  • primavis
    #60589
    Főleg a hetesek voltak légből kapottak, az utolsó percekben kettő is, de szerencsére kihagyták. Holnap Győrben eldől, hogy kit választhatnak ellenfélül maguknak. Bár szerintem majd mindegy. S gondolom a Fradi is így van vele.
  • Gabess8
    #60588
    Igen nem velünk voltak, legalábbis a meccs nagy részében (második félidő közepétől nem láttam) tudták mikor kell bele nyúlni. Nem ez volt a fradi legjobb meccse, de a Moracsában kihozta a meccsből amit lehetett.
    Szeged viszont a második félidőre feljavult, (második félidő első 23 percét nem láttam) szépen hozta a meccset.
  • Isthy
    #60587
    Ahogy olvasom a Fradi tett egy komoly lépést a csoport második helye felé (a mi meccsünkön voltam, így nem láttam). Elnézve a kiállítási és a büntető arányt, a sporik nem velük voltak, de ez a Moracsában megszokott.
  • Gabess8
    #60586
    Igen nagyon egyet lehet érteni a leírtakkal. És milyen igaz az a bekezdés, valószínűleg és is inkább letagadnám....
  • smith09 #60585
    Jogos, egyetértek velük.