61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • paly90
    #51168
    köszi szépen:)
  • kaloz174
    #51167
    szia!
    2012.04.06.14:45 M1
    Magyarország-Macedónia
    Férfi olimpiai selejtező

  • Isthy
    #51166
    A hétvégi tv-s menü:

    Magyarország - Macedónia
    Férfi olimpiai selejtező mérkőzés - Göteborg
    2012.04.06. péntek 14:45 M1

    Brazília - Magyarország
    Férfi olimpiai selejtező mérkőzés - Göteborg
    2012.04.07. szombat 13:45 M1

    Győri Audi ETO KC - C.S. Oltchim Rm. Valcea (román)
    Női Bajnokok Ligája elődöntő, visszavágó - Veszprém
    2012.04.07. szombat 16:00 DigiSport

    Svédország - Magyarország
    Férfi olimpiai selejtező mérkőzés - Göteborg
    2012.04.08. vasárnap 17:00 M1
  • paly90
    #51165
    Üdv!
    ma a férfi válogatott meccset adják valamelyik csatornán?
  • Gabess8
    #51164
    De fel kéne venni most egy acél betétes bakancsot...
  • Mse
    #51163
    :( remélem bejutnak és a döntőt láthatjuk! :)
  • SomogyiG
    #51162
    Igen, a Metz elleni kinti meccs után. Szerencsére addigra már ott volt a felvétel a Fradi szerverén, mire a csapat hazaérkezett. :)
    A franciák a visszavágóra már hozták magukkal - kis butusok... :)
  • Isthy
    #51161
    Ha jól tudom videofelvételnek kötelezően készülnie kell a mérkőzésről, mert a hazai csapat kötelezve van erre, egy esetleges óvás későbbi elbírálása miatt.
    Az viszont nagyon jó, hogy a csapat is visz magával, mert sosem lehet tudni... Mintha már tavaly is lett volna problémátok meccs videó felvétele ügyében az egyik francia csapattal. Ha jól emlékszem nem akarták odaadni nektek a felvételüket...
  • SomogyiG
    #51160
    Sajnos nem tudom megcáfolni. :(

    Azt viszont már leírtam pár helyen, hogy minél többen vigyenek a szurkolók is videokamerákat - természetesen a csapat részéről is lesz. Bizonyára nyomós oka van, hogy semmilyen formában nem kerül(het) a nyilvánosság elé a meccs.
  • [HUN]FaTaL
    #51159
    Ez igen, XXI. század, ez valami komédia.
  • Isthy
    #51158
    Ez igen...
  • Mse
    #51157
    látom a handball.hu-n is van cikk:

    nem lesz közvetítés a KEK elődöntőről

    :((
  • Mse
    #51156
    a Hatosfal blog szerint: "A KEK-elődöntőt nem adják sehol Oroszországban, így mi se látjuk majd. :("
    úgyhogy akkor a szóbeszéddel ellentétben úgy tűnik mégsem lesz a digin közvetítés :(
    Gábor, cáfold meg ha nem így lesz! ;) nehogy lemaradjunk róla!
  • kaloz174
    #51155
    Na igen. Nem ártott volna egy kis "külső" segítség sem. De most ez van, jó lenne, ha a csapat sorsa a pályán mutatott teljesítmény alapján dőlne el...
  • Zóanagyvarázsló
    #51154
    A szezonban talán 4-5, de lehet, hogy egy kicsit több meccsét láttam az Újvárosnak. Így, bár nem állítanám, hogy naprakész vagyok belőlük, de értem, hogy miről van szó; én is láttam ezt a csapatot határozottan tetszetősen játszani. Akkor szokott összejönni csapatszinten is a jó játék, amikor a néhány húzóemberen kívül a fiatalok is jobban oda tudják tenni magukat, de ez az idény kezdete óta elég változó gyakorisággal jött össze, ha az utóbbi időben szerencsére egyre gyakrabban is. Nagyon remélem, hogy lesz rendszeres közvetítés a Cundernek hála az alapszakaszból is, bár a csabai meccsek nyilván felejtősek, sajnos.

    Úgy vélem, hogy egy 100%-os Újváros ellen a tegnapi produkciónk nem lett volna elég - viszont alighanem tudtunk volna rárakni, ha kell. (Ugye eleve az volt a terv, hogy próbálunk pihentetni, attól függően, hogy a mérkőzés állása mennyire teszi lehetővé, mert a két pontot otthon kell tartani.) Jó lett volna jobb meccset látni, de a jelen körülmények között nem érzem, hogy lenne okom elégedetlenkedni. Viszont a csabai vereség bosszantó így utólag is, elvégre a 9-10. hely sorsát mondhatni éppen az otthagyott 2 pont döntötte el.
  • kaloz174
    #51153
    Azért, hogy értsd, mire is gondoltam; az Újváros esetében elindult egy pozitív változás, ami valamiért túlzottan elhúzódik.
    (még nekem is ez járt a fejemben, gondold el akkor a csapattagokat, még akkor is, ha profi játékosokról van szó)
    Az utóbbi, már győztes, meccsein ez a csapat sokkal összeszedettebb teljesítményre volt képes. A Fradin pedig pontosan az látszott, hogy nekik ez egy laza játszadozás. Jól érzékelhető volt ez pl. Pasi teljesítményén, aki az utóbbi időben nem tud megküzdeni fejben azzal, hogy ott van Léna, aki kimondottan jól véd, így tétmeccseken többnyire nem hozza azt, amit egyébként tudna, tehetsége okán.
  • Zóanagyvarázsló
    #51152
    Igen sok lehetőséget kapott Deáki és Zivkovic is, Tomori ugye csak az első félidő elején volt a pályán, Zizinek pedig éppen azért jutott sok lehetőség, mert a betegség miatt akadt amúgy pótolnivalója, és ezzel bizony élt is. Léna viszont a dabasi kézsérülése miatt pihent, Pasi amúgy a nem túlzásba vitt védekezés ellenére is egész jól védett, a három hárított hetesen túl is. Ha komolyan nehezen is értékelhető a meccs, mi szemszögünkből erőnléti edzésből érkezve labdásnak jó volt ez (nem leszólva ezzel az Újvárost), a második sorunkból szinte mindenki szépen belőtte magát (Nelly, Deka, Jelena). Mondjuk Szádvárinak (most ő kezdett) a négy gólja körülbelül 50%-os helyzetkihasználás mellett jött össze (és mind ziccernek volt tekinthető), és ezúttal Lukács Vica is elég indiszponáltnak tűnt.

    De ez csak a teljes kedvéért írtam le, mert való igaz, hogy a kulcsjátékosok közül az általad említetteken kívül csak Tomori nem játszott összességében legalább egy fél meccset. Ugyanakkor az is fura lett volna, ha a Kocsis Ágnessel, Szendrei Barbarával és Lukács Viktóriával kezdünk - rajtuk kívül viszont mindenki fontos szereplő a KEK-ben is, talán csak Dekának nem volt még a nemzetközi sorozatban kulcsmeccse.
  • kaloz174
    #51151
    Nem volt ez nekünk sem több, mint edzőmeccs. Sajnos, több zavaró külső körülmény mellett. (Ami azért a mieink játékára, érzésem szerint, sajnos erősen kihatott.)
    Valaki azt írta a handball.hu beszámolójában, hogy a Fradi - nagyrészt - pihentette kulcsjátékosait. Valóban nem láttam a pályán Kovacsicz Mónit, valamint Abramovicsot, de a többiek ott voltak.
    Nálunk viszont Ferling Detti keze megsérült, vagy inkább talán rásérült, ő ezért most kevesebbet vállalt. Néha, különösen a vége felé, egészen szokatlan kényszer-összeállításban játszottunk. Így aztán egyáltalán nem világos számomra, hogy Vadász Ildi, legalább akkor, amikor lehetne kísérletezni, miért nem kap több lehetőséget. (Ma a pályán volt pár másodpercet.)
    Emlékszem, 2 évvel ezelőtt nagyon szépen szerepelt már a felnőtt csapatban is.
    Egyébként gratulálok a Fradinak a győzelemhez, de ez mindkét csapat számára olyan kötelező házi feladat volt, reális tét nélkül. Ennek ellenére nem kellett volna ilyen hanyagul védekezni.
  • [HUN]FaTaL
    #51150
    Köszi. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #51149
    Magyar idő szerint szombat délben lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #51148
    Értem, köszi. :)

    Hány órakor lesz? Remélem nem egyidőben a győri meccsel. Vagy vasárnap lesz?
  • Mse
    #51147
    digisport plusz közvetíti elvileg, csak még nincs benne a műsorban!
  • Isthy
    #51146
    FTC-Dunaújváros 43-32 (21-15)

    Ennek alapján elmondható, hogy mi kaptuk a legtöbb gólt a bajnokságban... Van javítani való a védekezésen... Mondjuk az meg egy másik érdekesség, hogy az ETO és Fradi után mi vagyunk a 3. legtöbb gólt szerzett csapat. Ha vicces akarok lenni, azt mondanám, hogy minden szempontból gólképesek vagyunk.
  • [HUN]FaTaL
    #51145
    Srácok! Jól látom, hogy semelyik adó nem közvetíti a Fradi KEK meccsének a visszavágóját? Ez valami vicc?
  • Isthy
    #51144
    Gábor!
    Nem lesz közvetítés a mai meccsről a Fradi oldalon?
  • Mse
    #51143
    lehet a veszprémi jegyeket vitték tovább Bp-re :) és ott már csak 8ezer :)
  • Gabess8
    #51142
    Szerintem meg a Győriek hozzá nem értő ritkán látható töketlenkedése illetve nem kellett volna bent maradni az öltözőben... az, hogy megfújják a hazai pályát elvileg természetesen.
    Azt szerintem is hagyjuk amit amit Szabó és Egri művel mert az szarabb mint a második félidő elejei játék.
    Ahhoz, hogy ne az említett országból jöjjenek sporik, kellene egy kis sport diplomácia is ami nálunk...
  • Isthy
    #51141
    Az durva lenne, ha Veszprémben most is 10-ért adnák. Meg aki anno megvette 10 ezerért annak most kellemes gondolatai támadhatnak, látván a mostani 8 ezres árat...
  • Mse
    #51140
    Gundi nem rossz, de néha nekem ő is "túl sok". Marosit, Skalát szívesen hallgatom, főleg Marosit ő nem köntörfalaz sosem :)
  • Mse
    #51139
    veszprémi aréna pénztárában is lehet jegyet venni, oda is 300 jegyet írtak, igaz ott 10ezres jegyárral. kicsit reálisabban kellett volna jegyárakat megállapítani :)
  • Isthy
    #51138
    Ahogy olvasom az ETO oldalán még mindig van több mint 300 jegy szombatra, de már "csak" 8000 Ft az ára. Lehet a neten foglalni illetve Pesten is venni egy kijelölt Adidas boltban.
  • SomogyiG
    #51137
    Míg élek, nem felejtem el, amikor Róth sorban pacsizott a kispadon ülőkkel a Népligetben, kb. 5 perccel a meccs vége előtt...
    Érdekes, hogy ezt milyen könnyen átörökítették, pedig csak Görbicz és Vérten van meg abból a csapatból, ha jól emléxem.
  • Isthy
    #51136
    Most olvasom, hogy a fiúk hétvégi olimpiai selejtezős meccsein az m1 kommentátora Gundi lesz. A stúdióban pedig Marosi és Skala lesz a szakértő. Végre lesz normális környezet a közvetítéshez.
  • Mse
    #51135
    amikor EV és SZE a félidőben annak örült, hogy látszik a 2. félidőre visszatérő ETOs lányokon hogy úgy érzik megnyerték a meccset és mosolyognak, örülnek, na akkor éreztem hogy baj lesz... nem is tudom hány komoly csatát buktak már el ezen, hogy elhitték megvan :S

    szerintem pozitív hogy nem lett nagyobb vereség, az itthoni meccsre meg rendet kell rakni a fejekben, mert az egyértelműen látszik, hogy melyik a jobb csapat, csak ugye úgy is kellene játszani.

    a Fradinak gratulálok, azt a meccset sajnos nem láttam :(
  • primavis
    #51134
    bocs, Edina véleményét nem szeretném kommentálni, de azt tudom, hogy ha az ő csapatának fújtak volna így akkor őrjöngött volna a pálya szélén. A Győr támadójátékát alaposan megfogták, az fix , már az első félidőben is, a másodikban meg pláne. Persze, nem rajtuk múlt, de a gödörbe ők vitték bele a Győrt a második félidő elején.Jórészt olyan labdákból indultak sorba a román ellentámadások, amelyeket előzőleg illet volna faultként befújni!
    Ezt a bíráskodást tekintem ügyesen pártosnak!
  • Isthy
    #51133
    Francia bírópáros lesz, de nem a két fogalmatlan liba... A sporik megfújták a hazai pályát a románoknak, de leginkább nem azon múlott.
  • kaloz174
    #51132
    Lehet, hogy én vezettelek félre, de természetesen Veszprémben lesz az a visszavágó.
    Na de nem is ez a lényeg. Nem tudom, kik fognak vezetni, de meglepődnék, ha a Győr ellen fújnának. Sz.Edina szerint egyébként tapasztalt, jó bírók fújtak ma...
    Nem gondolom, hogy a mai meccs a bírókon múlott. Inkább talán az első félidő túlzottan megnyugtatta az ETO-t...
  • primavis
    #51131
    Nem lesz könnyű, de nem fognak 31 gól sem lőni Győrben a románok. S persze, nem ártana normális játékvezetőket kapni s nem egy kézilabdában nevenincs országból. Elegem van a lett, litván, izraeli s más ilyen birókból. Pedig lehetnének albánok, bolgárok, görögök, britek, belgák is, ugyebár az EHF szerint.
  • Isthy
    #51130
    Néztem is, hogy mi van, mert így elég fura lett a hozzászólásom.
  • Isthy
    #51129
    Az egész meccsen nem szakadt meg a Viborg, játszottak egyet, hogy otthon simán eldönthessék.
    Ha elkövetik, akkor azt otthon teszik megint és ez sokba került tavaly is nekik Ezért úgy gondolom még egyszer nem fogják ezt csinálni, tanulnak a tavalyi hibájukból. Bár ne lenne igazam...