61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #51208
    Az Index szerint ez lenne az olimpiai kalapok kiemelési rendszere:
    1. kalap: Franciaország (világbajnok), Spanyolország
    2. kalap: a svéd-magyar győztese, Izland-Horvátország győztese
    3. kalap: Szerbia vagy Lengyelország, svéd-magyar vesztese
    4. kalap: Izland-Horvátország vesztese, Nagy-Britannia (rendező)
    5. kalap: Dánia (Európa-bajnok), Argentína (Dél-Amerika bajnoka)
    6. kalap: Dél-Korea (Ázsia bajnoka), Tunézia (Afrika bajnok)
    Hát ebből bármi kijöhet, röhejes és pokoli csoportbeosztás is.
  • kaloz174
    #51207

    A kézisek szép húsvétról gondoskodtak, gratulálok mindenkinek! A Győr meccsének nem láttam ugyan az első félidejét, de örömömre szolgál, hogy begyűrték a románokat, ez volt a papírforma. Én is mindig nagy örömmel hallgatom Kicsit, kevésbé Borsost, aki miatt inkább teljesen levettem a hangot. Nem vitás, hogy ért hozzá, de a stílusa számomra nem szimpatikus. (Diplomatikus voltam.:))De ez legyen a legnagyobb hiba!:)

    Mindenkinek boldog húsvéti ünnepeket!




  • Isthy
    #51206
    Siti Beát viszont hallani akartam - mert őt érdemes - és így kénytelen voltam elviselni ezt a férget...
  • [HUN]FaTaL
    #51205
    Svédország - Macedónia 27-23 :)

    Holnap sörmeccs a svédekkel :D
  • Isthy
    #51204
    Teljes siker a mai nap!
  • Isthy
    #51203
    Köszi!

    Én csak egyszer, majd a legvégén!
  • primavis
    #51202
    na látod, ezért veszem én le a hangot! mit újat tud mondani nekem ez a majom, amit nem látok magam is?
  • Isthy
    #51201
    Gratulálok az ETO-nak a BL döntőhöz!

    Az első félidő megint biztató volt, bár a védekezésben voltak problémák. A szünet után ismét volt figyelmetlenség és kapkodás, de most nem sült el olyan rosszul. Azután a záró negyedórában sikerült végig tartani a 7 gólt közte és még növelni is kicsit. Így a továbbjutás simán meglett.
    Lökét és Lundét emelném ki valamint Görbét. De mindenki hozzátette a magáét és csapatként dolgozva sikerült továbbjutniuk.

    Szép volt lányok!

    Azért, hogy negatívumot is írjak: EV gyalázatos tevékenységét ma is végig kellett szenvednünk...
  • [HUN]FaTaL
    #51200
    Gratula a Győrnek is! Remélem az idén végre behúzzák a BL-t. :)
  • primavis
    #51199
    Ez óriási nap volt! Siker minden téren! olimpia, BL,KEK döntő, ifik....
  • Necros21
    #51198
    Ja, Such és Deáki is lőtt 1-1 gólt.

    A fiúknak gratula, a Győrnek mindent bele!
  • [HUN]FaTaL
    #51197
    Köszi meglett közben, csak nem találtam. :)

    Itt is van egy, ha valaki keresne még. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #51196
    Itt van hozzá stream.
  • Zóanagyvarázsló
    #51195
    Mellesleg a játékvezetők összességében korrektek voltak (nyilván voltak hibák, de az NB I után más szintet képviseltek minőségre is), bár az elején Zizi két kiállítását nem értettem. Talán újranézve sikerül felfognom a buta fejemmel.
  • [HUN]FaTaL
    #51194
    Tud valaki streamet a győri meccshez? Nem jó az adás, nem tudom mit csinál a kábelszolgáltató megint...
  • Zóanagyvarázsló
    #51193
    Gyakorlatilag a végét a cserékkel leadtuk, amíg erősebb összeállításban voltunk a pályán, addig szinte az volt a kérdés, hogy lesz-e közte tíz - csak ahhoz jobb védekezés is kellett volna. Persze az oroszok is feladták lélekben a második félidőre a továbbjutást, de a győzelmi esélyt megérezve azért hajtottak a végéig, ahogy lehetőséget kaptak tőlünk. Jellemző, hogy tartalékosan felállva, Zivkovicra is próbáltunk kínait játszani, majd ebből mi kaptunk gólt.

    Kriszta sajnos megint rossz hatásfokkal működött, a góljára jutott három kihagyott helyzet. Szegény Pasi pedig akkor volt pályán, amikor nem volt védekezés, ráadásul indítások sokaságával kellett szembenéznie, így csak egyszer találkozott a labdával, amikor fejbecsűrték vele - így gól helyett 2 percet ért az oroszoknak a büntető. A végén Zizit is pihentettük (bár nem tűnt, úgy, hogy elfáradtunk volna a cserélgetés előtt, speciel neki akkor már nem jöttek be egy ideje a lövései, melyekkel előtte lezárta a továbbjutás kérdését), többnyire Tomori irányított, de egy kicsit még Szani is.

    Sajnálom, hogy nem győztünk, mert egyértelműen jobbak voltunk kint is (azért ha ez az első meccs, biztosan másképp nézett volna ki), de talán jobb nem húzgálni fölöslegesen a medve bajszát. A továbbjutás megvan, a fiatalok is pályára léphettek, tehát nincs miért keseregni. Újfent csak gratulálni tudok a csapatomnak! A KEK-ben idén még kétszer szeretnék.
  • Isthy
    #51192
    Magyarország-Brazília 29-27 (16-15)

    A győzelemhez gratulálok a csapatnak, máshoz nem nagyon tudok. Gyenge közepes teljesítménnyel sikerült kiszenvedni a győzelmet. Kihagyott ziccerek és 7-esek sokasága, amivel meccsben tartottuk a brazilokat.
    Egy dolog mellett nem tudok elmenni szó nélkül: Krivokapics úgy játszhatott végig a 2. félidőben (ráadásul nyitott védekezés ellen), hogy csak rossz megoldásai (zsinórban eladott labdák, elrontott lövések) voltak. Mocsai megint alkotott, szerencséjére nem került sokba a csapatnak. Nem tudom Ancsint megint minek vitte ki, ha nem játszhat.

    Remélem a svédek ma nyernek és így meglesz az olimpiai részvétel a fiúknak.
  • Necros21
    #51191
    Itt újra meg lehet nézni:




    Köszönet peterszky-nek érte!
  • Necros21
    #51190
    Statisztika az oroszok honlapjáról:

    Dinamo: Borschenko 9, Kochetov 9 Avdekova 6, Yatsenko, A. 4, Levin, 3, Stepanova 3, Podpalova 2, Makeyev 1, Goncharov 1

    Ferencváros: Szucsánszki 9, Kovacsicz 6, Tomori 5, Zácsik 4, Szarka 4, Zsivkovics 2, Szamoránsky 2, Szádvári 1, Such, Deáki, Lukács

    Hétméteres: Dinamo: 5/4, Ferencváros: 4/3
  • Isthy
    #51189
    Gratulálok a Fradinak a KEK döntőhöz!

    Ahogy utánaolvastam a szünet után csak nőtt az előny és egy percig sem volt kétséges a továbbjutás. A fiatalok is szerepet kaptak a végjátékban és végül ennek köszönhették a győzelmet az oroszok.

    Szép volt lányok!
  • Necros21
    #51188
    Azt csinálták a lányok, amit kellett, elhúztak a második félidőben, összesítésben már 15 volt közte. Ott az oroszok is megtörtek már. Ezután egyre többet játszottak a cserék. A bírók segítségével végül fordítottak az oroszok, de egye fene, a döntő így is simán megvolt, esélye nem volt a Dinamónak miután felálltunk a gyenge kezdés után.

    Szép volt lányok!

    Hajrá fiúk! Hajrá ETO! :)
  • [HUN]FaTaL
    #51187
    38-35 oda, de mindegy, mindenki lehetőséget kapott! Gratula lányok!

    És akkor most verjük meg a Brazilokat :D
  • primavis
    #51186
    38-35 oda, de teljesen mindegy! meg van a döntő ismét! Gratula lányok!
  • Isthy
    #51185
    Volgograd-FTC 17-18 (félidő)

    Gyalázatosan gyengén kezdett a Fradi. Eladott labdák sorban és kihagyott ziccerek. Az oroszok ezekből sorra leindítottak és 5-1-re elhúztak. Szerencsére utána összekapta magát a csapat, amihez jól jött az orosz kiállítás is (8-7). Ezután együtt haladt a két csapat, többnyire hazai vezetéssel. A félidő második felére fordult a kocka és a Fradi vezetett folyamatosan. A vége előtt 3 gólosra hízott az előny (15-18), de sajnos a megint jött két elkapkodott befejezés és az oroszok visszajöttek 1 gólra.
    A védekezésben van javítani való, a félidő első felében a bal oldali védelem nagyon gyenge volt. Később szerencsére stabilizálódott. Ha elöl nem kapkodtak a csajok akkor nem volt probléma és a lerohanások is sikerültek.
    Remélem most már végig a félidő második felében látottak alapján folyik le a meccs és akkor megvan a továbbjutás.

    Sajnos nem tudom nézni a 2. félidőt, majd írjon valaki róla.
  • [HUN]FaTaL
    #51184
    2tvk.ru-ról kinyitva nem akad, érdekes. :) Remélem meccs közben jó lesz.

    HAJRÁ FRADI!
  • Zóanagyvarázsló
    #51183
    Nem.
  • [HUN]FaTaL
    #51182
    Köszi :)

    Reméljük megint nyer a fradi, de most 10-zel :D

    Szerk.: Csak nálam akad?:(
  • kaloz174
    #51181
    Köszi!
  • Necros21
    #51180
    Linkek a Dinamo - Fradi meccsre:
    http://handball.hu/2012/04/07/dinamo_-_fradi_megis_lesz_kozvetites/
    http://www.sport-34.com/video/17479/
    http://2tvk.ru/index.php/kvartal-sportivny.html

    Mind ugyanaz a közvetítés, de legalább van választék. :) Mocsok ruszkik úgy tűnik, csak a hivatalos magyar közvetítést akarták megakadályozni...
  • [HUN]FaTaL
    #51179
    Bocsánat, akkor figyelmetlen voltam, de úgy látom nem egyedül. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #51178
    Mentségére szóljon, nem egyedül ő a vak, én is hiányoltam a hozzászólásodból, pedig bizony elolvastam :)

    Amúgy külön örültem Pérez jó játékának, nem csupán azért, mert tisztelem a pályafutásáért vagy mert szeretem a bombáit, de megérdemelte, hogy a veszprémi baki után egy - remélhetőleg, azért ne kiabáljuk el - olimpiára lövéssel segítette a válogatottat. Nem mintha ez afféle egyemberes meccs lett volna, mert távolról sem.
  • Isthy
    #51177
    Ejnye, nem olvastál elég figyelmesen Én megemlékeztem a tevékenységükről a meccsről írt hozzászólásomban.
  • [HUN]FaTaL
    #51176
    Érdekes, hogy senki nem említette a játékvezetést, ami szerintem kritikán aluli volt. :)
  • Isthy
    #51175
    Na azon én is jót mosolyogtam...
  • Isthy
    #51174
    Igen, ez nekem is feltűnt, hogy Timu beállásával lett középen jó a védekezésünk. Gyakrabban kellene ott játszatni, ha már elöl nem kap szerepet, Laluskánál ezerszer jobb. Jöhetne ő cserére Csaszi helyett sokkal többet.
  • Mse
    #51173
    szép volt fiúk, gratulálok!

    Lajos milyen diadalittasan rázta a T betűt, hogy végre most nem rakta le rosszkor és nem vették el Harsányi gólját :) az élet apró örömei :D :P
  • Mse
    #51172
    Geri nem érzi mostanában hogy mikor kell besegíteni és mikor nem, a 2 kihagyott ziccere is arra utalt, hogy nem nagyon koncentrált, mert a macedón kapus eléggé zs kategóriás volt, ami nem középre ment és nem eltalálta az gyakorlatilag gól lett :) Csárli remekül felismerte, hogy lőni, lőni, lőni kell :) Gulyi meg végre régi önmagát idézte, így kell ezt!
    Timu és Zubai védőmunkája előtt le a kalappal! Laluska meg szedjen gyorsítót, mert rossz nézni ahogy ötször megkerülik mire mozdul valamerre :))
  • Isthy
    #51171
    Magyarország-Macedónia 28-26 (15-13)

    Szép volt fiúk! Megvan az első nagy lépés

    Nagyon küzdős meccs volt végig, de végül sikerült behúzni a meccset. Az első félidő eleji kiegyenlített játék után (4-4) a macedónok kaptak jobban lábra (7-10). Szerencsére ezután nagyon összekapta magát a csapat és egy 4 gólos sorozattal fordítottak (11-10). A szünetre sikerült még egy gólt közé tenni (15-13).
    A szünet után a félidő közepéig maradt a 2 gólos előny, majd sikerült 4 gólra elhúzni(21-17). Sajnos 23-19 után Gergőről sorozatban kaptuk a gólokat és a macedónok visszajöttek a meccsbe (25-24). Ekkor 2 gyors góllal ismét elmentünk 3 góllal (27-24) 4 perccel a vége előtt. De érthetetlenül elkezdtek kapkodni elöl a fiúk és két elkapkodott lövés után ismét 1 gólra zárkózott az ellenfél (27-26). Szerencsére a végén a két csere (Harsányi és Mikler) bebiztosította a győzelmet.
    A védekezésünk nagyjából megfelelő volt, az első félidőben a beálló körül volt sok probléma, a szünet után pedig a szélen Gergőnél. A kapuban Nándi jó volt sokáig, de a 45. percre elfáradt, Miklert hamarabb kellett volna hozni. Szerencsére később pályára került és komoly szerepet játszott a győzelemben.
    Elöl jól teljesített a csapat, a szélsőket kellett volna még kicsit többet helyzetbe hozni. Néha kicsit kapkodtak a fiúk, értelmetlenül gyorsan ellövöldözték a labdát és ebből tudtak a macedónok 2x is visszajönni a meccsbe. A két spanyol spori nem volt igazán a barátunk, de szerencsére ezt most elbírtuk.

    Holnap fel kell tenni a brazilok ellen az i-re a pontot és akkor lehet örülni.
  • webibebi
    #51170
    sziasztok!
    Szeretnélek Titeket megkérni hogy a következő kérdőívemet legyetek szívesek kitölteni, a szakdolgozatomhoz kellene. ezen a linken érítek el: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDk5d3lCQm4wcGx4WnlueUtCak9MeEE6MQ

    A kitöltés névtelen és pár percet vesz igénybe és nekem nagy segítség lenne :)
    Köszönöm a segítségeteket!!
  • kovi04
    #51169
    A Sport Klub élőben közvetíti a másik három selejtezős meccset.