61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #51368
    Ha esetleg valaki nem tudná, a hétvégi tv-s menü:

    Győri Audi ETO KC - Buducnost (montenegrói)
    Női Bajnokok Ligája DÖNTŐ, 1. meccs - Veszprém
    2012.05.05. szombat 17:15 DigiSport

    MKB Veszprém KC - Pick Szeged
    Férfi bajnoki döntő, 1. meccs - Veszprém
    2012.05.06. vasárnap 12:00 RTL Klub

    FTC Rail Cargo Hungaria - Viborg HK (dán)
    Női KEK DÖNTŐ, 1. meccs - Dabas
    2012.05.06. vasárnap 18:30 DigiSport

    Nem rossz felhozatal
  • Isthy
    #51367
    A bajnoki bronzcsata nyitómeccsén:

    Siófok-Érd 23-30 (10-12)

    Azért ez sztem meglepetés így első olvasatra. Kíváncsi vagyok egy beszámolóra a meccsről
  • Isthy
    #51366
    A Digi közleménye

    Akkor megvan a másik oldal véleménye is, persze más színezetben. Ki-ki eldöntheti, hogy szerinte melyik áll közelebb a valósághoz. Sztem egyik sem láttatja a teljes képet, de én ez utóbbit közelebbinek érzem.
  • Isthy
    #51365
    Az MTVA közleménye

    Van benne pár "gyöngyszem", idézném őket:

    "Az MTVA a megszokott piaci árnál magasabb ajánlatot tett, ám a közvetítési jogokkal rendelkező számára az MTVA által ajánlott összeg háromszorosa lett volna elfogadható."

    Vajon honnan vették ezt a "megszokott piaci ár" dolgot? Ki állapította ezt meg és főleg honnan, mi alapján???? Esetleg közölnék velünk ezt is? Mert ilyen szerintem eddig nem volt, amit alapul vehettek volna....

    "Ezt az ajánlatot az adófizető állampolgárok pénzéből fenntartott közszolgálati média (MTVA) irreálisan magasnak tartja, és nem tudja elfogadni."

    Na ez a csúcs, az adófizető állampolgárok idecitálása... Lehetne mondani pár dolgot, hogy mire és hogyan költi az MTVA az ő pénzüket...

    Remélem megszólal a másik oldal is, kicsit árnyalni a képet. Persze a fórumokon megy ám a köpködés, annak ellenére, hogy fogalmuk sincs semmi tényszerű adatról a dolgot illetően.
  • Isthy
    #51364
    Egye fene! Bár jobban örültem volna ha nem ebben tévedek
  • kaloz174
    #51363
    Ez bizony tévedés.:) Pontot nyertünk tegnap a Csaba ellen.:)
    Igen, a Halas gyakorlatilag egalizálta a hazai pályán elvesztett 2 pontot.
    Nem lehet mondani, hogy unalmas lenne az alsóházi rájátszás. Már nyugodtan lehet mondani, hogy ebben a bajnokságban nincs az a jelentős különbség a csapatok között, mint ami szinte eddig mindig jellemző volt. (Nyugodtan idevehetjük a középházat is, gondolva az alapszakasz beli eredményekre.)
  • Isthy
    #51362
    Sajnos tegnap megint pontot vesztettünk otthon a Békéscsaba ellen (35-35)... Ahogy látom a védekezésünk megint hozta a szintet... Remélem kapunk majd beszámolót róla Még szerencse, hogy a Halas nyert Szekszárdon, így jobbak maradtak az esélyeink.
  • Isthy
    #51361
    Beköszönt a "Kánaán" Veszprémben?
  • Gabess8
    #51360
    Legalább fogynak a szennylapok...
  • Mse
    #51359
    pfff :S
  • Isthy
    #51358
    Az NL teleregény újabb fejezete

    A média csak úgy lubickol...
  • Isthy
    #51357
    Köszi!

    Vasárnap majd koccintunk rá
  • Isthy
    #51356
    Köszönöm!

    Nem későn, 8 napon belül még belefér Igen, elég volt, még ha szűkösen is
  • SZT
    #51355
    Isthy!

    Így utólag, tán nem későn,de, Jó egésséget, és BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok!

    Ui: remélem a pálinka is elég volt!!!


    Üdv Mindenkinek!
  • Zóanagyvarázsló
    #51354
    Isten éltessen minden érintettet!
  • Isthy
    #51353
    Köszönöm!

    Anyudnak Boldog Születésnapot!
  • Isthy
    #51352
    A média szappanopera folytatódik...
  • Breki33
    #51351
    Utólagosan énis csatlakozom.



    Anyu szülinapja pedig ma van így a te egészségedre is fogunk inni !

  • kaloz174
    #51350
    Nem tudom, van-e ennek történetnek még újabb fordulatra lehetősége, de ez sem keveseket lep meg, gondolom:
    Nagy Laci Veszprémben, a hír alapján...
  • kaloz174
    #51349
    Bodzaszörpöt mégsem akartam ajánlani, így inkább egy kis szexárdi vörösre esett a választásom.
  • Isthy
    #51348
    Köszönöm!

    Az időjárásra való tekintettel a bő 1 óra múlva induló kerti partyn most minden bizonnyal nem ilyen "védőital" fog fogyni
  • Isthy
    #51347
    Ámen!
  • Isthy
    #51346
    Sztem az elődöntőnél megint nem jutnak messzebb. A Krim sem fog előrébb lépni, marad nekik a BL 8 mint végső állomás. Azért remélem abban a 8 csapatban lesz egy "újonc" is
  • Isthy
    #51345
    Megint lesznek "ezren" de eredmény nélkül...
  • kaloz174
    #51344
    Az aktuális kézis eseményekről ti most éppen többet tudtok, viszont van itt egy másik dolog a mai nevezetes napon:
    Isthy! Szülinapod alkalmából sok-sok boldogságot kívánok!

  • Necros21
    #51343


    Ilyen mosolygósnak szeretném látni az idei meccsek alatt-után is. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #51342
    Ráadásul ha Neagu is a sérülése előtti formájában tér vissza, akkor tényleg határ a csillagos ég. Persze ők tudják, hogy kell elrontani. A jövő évi BL roppant érdekes lesz (mondjuk a másik nagy bevásárlótól,a Krimtől nem várok csodát, legfeljebb megküzdhet a Larvikkal és a Viborggal az elődöntőért, de nem tennék rájuk sok pénzt), bár hazudnék, ha azt állítanám, hogy engem leginkább a Valcea hoz lázba :)
  • Zóanagyvarázsló
    #51341
    Köszönöm. Mondjuk gyanús, hogy fehérvári helyszínhez múltkor már mindhárom lehetőséget próbáltam, de nem vagyok benne biztos.
  • primavis
    #51340
    A Valcea megszerezte Barbosat-is! Kiváncsi vagyok milyen lesz a csapat a pályán, mert a keret félelmetes.
  • Isthy
    #51339
    Eldőlt, hogy a férfiaknál sem lesz címvédés a BL-ben. A dánok kiverték a férfi kéziseket is már a mai negyeddöntőben. Úgy fest ez nem a barcelonaiak hete, a foci után bukás a kéziben is címvédőként...

    Barcelona-FC Kobenhavn 36-33 (17-17)

    Jó kis meccs volt, érdemes volt megnézni. A dánok hazai pályán 29-23-ra nyerték az első meccset, így 6 gólos előnnyel érkeztek. Az elején 6-6-ig együtt mentek a csapatok, majd a Barca ellépett 9-6-ra a félidő közepére. A dánok azonban gyorsan "kapcsoltak" és egyenlítettek 9-9-re. A szünetig azután maradt a kiegyenlített játék és a félidőre eldőlt, hogy a hazaiaknak 7 góllal kell majd nyerni a sok dán gól miatt (17-17). A szünet után azonban még tovább romlott a katalánok helyzete, mert egészen a 47. percig a dánok vezettek 1-2 góllal. Az 50. percben vette át a vezetést a Barcelona 28-27-re. A dánok kicsit leültek és sikerült növelni az előnyt 4 gólra a hazaiaknak (53. perc: 31-27). Ekkor csillant fel először egy kis remény az esetleges továbbjutásukra. A dánok azonban ismét időben "ébredtek" és ennél tovább a Barca nem jutott. Végig maradt a 3-4 gól a két csapat között és végül 3 góllal nyert a vendéglátó. A dánok továbbjutottak a Final Fourba, a címvédő - soraiban a friss spanyol állampolgár kapitányával - pedig búcsúzott.
  • Isthy
    #51338
    A BL döntő hazai meccsét a német Fleisch, Rieber páros vezeti. A podgoricai visszavágóról azonban még semmi nincs az EHF oldalán. Pedig már az összes nk-i kupadöntő minden delegáltja és játékvezetője megtalálható rajta.
  • Isthy
    #51337
    Nálam sincs Sportklub és bizony az időpontokból tényleg az következik, hogy ők adják. Sajnos a netes közvetítések minősége elég gyenge, tv-re kötve a laptopot még kirívóbb a dolog.
    Esetleg az MKSZ nem tiltakozna, hogy a Sportklubnak nincs elég lefedettsége és így nem látja az ország a bajnoki döntőket?

    Ha már az MKSZ szóba került, ez sem akármi:

    "Vetési Iván hangsúlyozta a júniusi EHF-tisztújítás jelölési folyamata során kialakult helyzetet:
    - Jelöltjeinkkel új típusú kapcsolatot alakítunk ki, hiszen ők a magyar kézilabda küldöttei, beszámolási, egyben kétoldalú információs kötelezettségekkel. Mindennek nem csak megválasztásukkor kell eleget tenniük, hanem később, sportdiplomáciai munkájuk során folyamatosan. Sajnálom, hogy ezekhez az elvekhez Sinka László nem igazodott, és egyéni akciójával szembement az elnökség döntésével. Talán ismert, hogy Sinka László önmagát jelölte az EHF Végrehajtó Bizottsági tagságára, amit az egyébként jelentős mértékben kicserélődő testület támogatott is. Így tiszteletbeli elnökünk az MKSZ hivatalos tagjelöltjének helyzetét jelentősen megnehezítette, hiszen egy ország csak egy fővel képviseltetheti magát a Végrehajtó Bizottságban. Nem ezt vártam az MKSZ tiszteletbeli elnökétől, hanem inkább azt, hogy személyes érdekeit a sportág megválasztott elnökségének megfontolt, világos és átlátható döntése mögé tudja helyezni."

    No comment...
  • banok
    #51336
    Akkor ezeket Windows Media Playerrel is le lehet játszani.
  • Necros21
    #51335
    Félig-meddig egyetértett az MKSZ:

    A női NB I bajnoki döntőinek időpontjai:
    1. mérkőzés: 2012. május 9., 18:00, Győr: Győri Audi ETO KC-FTC Rail Cargo Hungaria
    2. mérkőzés: 2012. május 16., 18:00, Budapest: FTC Rail Cargo Hungaria-Győri Audi ETO KC
    3. mérkőzés (ha szükséges): 2012. május 19., 18:00, Győr: Győri Audi ETO KC-FTC Rail Cargo Hungaria

    Tehát az első meccset egyik csapat sem veszi majd komolyan, a másodikon pedig az is döntő lehet, ki hogy végzett a kupadöntőjében.
    És ugyebár a SportKlub fogja így közvetíteni, nézhetem ezt is a neten...


    Az Újvárosnak kívánom, hogy rendeződjön náluk minden! 2007-ben milyen parázs meccseket játszottunk még...
    De azért a Szekszárd sem rossz csapat, begyűjtöttek már néhány skalpot ebben az évadban.
  • Isthy
    #51334
    Természetesen a média szappanopera folytatódik, minden napra újabb "szenzációval"...
  • Isthy
    #51333
    Sajnos tegnap ismét kikaptunk (29-32) otthon a Szekszárdtól, csakúgy, mint az alapszakaszban. Ezek után remélem idegenben is lemásoljuk majd az alapszakasz meccs végkimenetelét.
    Ahogy hallottam a csapat nem tudta függetleníteni magát a klub egyre rosszabb helyzetétől, hiányzott a koncentráció is. Remélem megoldódik a csapat helyzete és a "régi idők maradványa" végleg eltűnik mindenestől. Lehet majd újrakezdeni és lépegetni lassan felfelé, lehetőséget nyújtva helyben a majdan az akadémiáról kikerülőknek.
  • Isthy
    #51332
    Grat a Fradinak a kettős győzelemhez!

    Ez így van rendben, most már lehet a Viborgra készülni teljes intenzitással. Persze lehet az MKSZ majd másként gondolja és nem lesz képes a bajnoki döntőt a nk-i kupadöntők utánra tenni. Pedig lenne idő rá, mert a május 14-27. időszak szabadnak látszik. A válogatott 30-án játszik az azeriekkel, az összetartás pedig gyanítom 28-án kezdődik. De mint tudjuk ez az MKSZ is olyan amilyen...
  • Necros21
    #51331
    Siófok - FTC 30:33 Kettős győzelemmel bejutottunk a döntőbe!


    A Digis ügy tényleg érdekes... Azért kapnak egy piros pontot, mert megemlítették a Fradi döntőjét. De ettől függetlenül továbbra sem tetszik, hogy náluk van a jog, bízok benne, hogy más átveszi, vagy teljesen vagy megosztva.
  • Necros21
    #51330
    Itt egy pár link:
    mms://media.hunnet.hu/FKC
    mms://media.hunnet.hu/Alcoa
    mms://media.hunnet.hu/Fehervar
    mms://media.hunnet.hu/dunaujvaros
    mms://media.hunnet.hu:8888/vac

    Ilyesmik vannak a lejátszóm memóriájában.
  • Gabess8
    #51329
    Na ná, itt minden fordítva működik, gondolom az összes szennycsatorna ide értve az MTVA is, fillérekért szeretné közvetíteni, nem pedig piaci áron, közben pedig a focit kivéve, nagy ívben baszik az egészre.