61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #51408
    Örömmel olvastam, hogy bejött az amit mondtam a mai meccsünkre. Ahogyan az alapszakaszban, most is nyertünk Szekszárdon és vezetjük a tabellát
  • Isthy
    #51407
    A két hölgy nem állt feladata magaslatán... Többször is sikerült érdekes döntéseket hozniuk... Sajnos a visszavágón a két Bonaventura révén hasonló "borzalmakra" számíthatunk...
  • Isthy
    #51406
    Gratulálok a Fradinak a győzelemhez!

    Jó volt a helyszínen végigszurkolni a meccset abban a kiváló hangulatban amit a szurkolók teremtettek. Gratulálok a közönségnek is!

    Sajnos borzasztó gyengére sikerült a kezdés és 10 perc után a 2-7 nagyon csúnyán mutatott az eredményjelzőn. A védekezés ekkor nagyon gyenge volt és a dánok szinte tetszés szerint lőtték a góljaikat. Szerencsére sikerült összekapniuk magukat a lányoknak és a félidő második felében fokozatosan felzárkóztak, sőt 10-10-nél már utol is érték a dánokat. Ráadásul a végjátékban sikerült a fordítás is és a szünetben elégedettek lehettünk a 2 gólos előnnyel.
    A szünet után egy ideig maradt ez a 2 gól előny, majd a félidő második felében sikerült ezt növelni 4-re is (27-23). A hajrára (55. perc) megmaradt a 4 gól (30-26) és felcsillant a lehetőség egy szép győzelemre a kicsit elbizonytalanodó dánok felett. Sajnos ekkorra már látszottak a fáradtság jelei a játékosokon. Kétszer is támadhattunk az 5 gólos előnyért, de mindkétszer eladtuk a labdát, amiből a dánok visszajöttek 2 gólra az 58. percben. Majd utána 30-29-nél már csak 1 volt az előny, de sikerült újra kettőre növelni a különbséget, azonban az utolsó másodpercekben a kettős kiállítást kihasználta a Viborg. Lehetett volna több gólos is a győzelem, de a rossz kezdés után a visszakapaszkodás sok erőt felemésztett és sajnos a fáradtság rossz megoldásokat szült az utolsó 5 percben, így a 4 gólos előnyt nem sikerült megtartani.
    Végül megint 1 gól lett a két csapat között, csakúgy mint a tavalyi két meccsen. Remélem folytatódik ez a visszavágón is és ugyanolyan eredménnyel végződik, mint tavaly
  • Necros21
    #51405
    Martin Albertsen, a Viborg edzője: – "Ez a mérkőzés tökéletes volt a sportág népszerűsítésére, amelyet a világ hat legjobb csapata közül kettő játszott."
  • Necros21
    #51404
    Elfáradtunk a végére, talán Deákit be lehetett volna hozni egy kicsit (bár az lehet, rizikósabb lett volna, Jelena sem tett hozzá sokat korábban a pályán), de az biztos, hogy a Viborg sokat köszönhet a bíróknak.

    Zizi és Tomori nagyot játszottak, Cifra nagyszerűen védekezett, amíg bírta, Léna is jól védett, Jelena bedobta az összes hetest, Piros is jó volt, Szani játéka nagyon hullámzott, de az 5 gól nem rossz. A széleken javulni kell Dániában, igaz Móniról több hetest is befújhattak volna.
    De több gyönyörű dolgot is láthattunk, a lányok felálltak a pocsék kezdés után és végigküzdötték becsülettel a meccset. Szép volt, gratulálok!

    A Viborg nem tudom, ennél mennyivel képes többre, de mi sokkal jobban is tudunk játszani, és elég nagy előnyt adtunk nekik az első félidőben. A visszavágón ki kell javítani a hibákat és akkor ott is nyerni fogunk. Ja, és minimum 31 gólt kell lőni, a biztonság kedvéért. :)

    Hajrá Fradi!
  • primavis
    #51403
    megint egy mocsok bíráskodás a Fradi meccsen is! ne fújjanak hazai pályát, de azt fújják ami történik!
    Az más tészta,hogy a fradi elfáradt a végére.A fordulópont +4-nél az volt mikor nem adták meg Kovacsicz gólját belépés miatt....onnan állt fel a Viborg.
  • [HUN]FaTaL
    #51402
    Vicc a játékvezetés.
  • banok
    #51401
    Hajrá Fradi!
  • [HUN]FaTaL
    #51400
    Hajrá Fradi!!!
  • Necros21
    #51399
    Még néhány:
    http://onlinetv.gportal.hu/
    https://www.facebook.com/hajraveszprem/app_208195102528120
    http://www.sportlemon.tv/v-4/0/56/v-405741.html
    http://www.lshunter.tv/handball-live-streaming-video.html
  • banok
    #51398
    NŐI KÉZILABDA KEK
    DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

    18.30 FTC-Viborg
    tv: Digisport hu, Digisport 3 ro
    streamek:
  • Mse
    #51397
    pedig a szegediek külföldi bírót akartak hozatni... akkor lehet 20 is lett volna közte :D

    és hála a szegedieknek most a Veszprémnek ki KELL kapnia Szegeden ahhoz, hogy hazai pályán, saját szurkolói előtt ünnepelhessen bajnoki címet...
    naccerű!
  • Isthy
    #51396
    MKB Veszprém - Pick Szeged 33-22 (18-12)

    Az első pár perc után a hazaiak elhúztak és a szünetre már komolyabb előnyre tettek szert. A szünet után tovább növelték az előnyt és nagyon simán behúzták a meccset. Többen is jól játszottak a mezőnyben a hazaiaknál és a kapuban Alilovics is parádézott. A Picknél talán csak Vadkerti és Prodanovics játszott megfelelően.
  • primavis
    #51395
    Tályokék megint bizonyították, hogy hogyan nem kell egy meccset vezetni! nem szabad csak azért segíteni egy csapatot mert hátrányban van. Szerencsére nem durvult el a meccs, de nem sok hiányzott hozzá, mivel mindent megengedtek a szegedi védőknek, míg túl szigorúak voltak a veszprémiekkel. Sajnos, ezért nincsenek játékvezetőink a világversenyeken.
  • Isthy
    #51394
    Ámen!
  • Isthy
    #51393
    Ha észrevetted én sem azon elmélkedtem, hogy 2 vagy 5 gól az előny. Továbbra is azt mondom, hogy a mai védekezésnél sokkal több kell majd kinn a BL győzelemhez. Képesnek tartom rá őket, remélem ők is elhiszik magukról és a pályára is teszik majd.
  • Isthy
    #51392
    Látom te eldöntötted, hogy a Bud nem javul így a mostani is elég lesz Ez az amiben nem értünk egyet, de nem is baj. Mint mondtam, legyen neked igazad.
  • Gabess8
    #51391
    Ott a pont a végén, jöjjön be az a női megérzés!!!!!!!!!!!!!
  • Mse
    #51390
    csak balhé ne legyen, és a játékvezetők se féljenek a szurkeszek dühétől, és fújjanak normálisan! :)
  • Mse
    #51389
    semmi érdekes nincs benne, egyszerűen jobbnak ítélem meg a Győrt, és nem aggódom hogy nincs 4-5-8 gólos előny -bár mint a ffi BL-ben láttuk, néha a 11 sem elég :)
    azt láttam Görbén tegnap, olyan nincs hogy ő ezt a Bl címet ne nyerje meg, és én hiszek benne és a csapatában is hogy most meglesz.

    javuljon mindenki és nyerjen BL a Győr!
    részemről lezárva, ezt érzem és kész! :)
  • Gabess8
    #51388
    Hú MSE ez érdekesre sikerült hozzászólás... Én is azt mondom legyen neked igazad, de én sem érzem ennyire biztosra a kupát. Mi van akkor ha javul a Bud, én már voltam olyan bl döntőn ahol idegenbe nyert a csapat itthon pedig esélyük sem volt...
    Szerintem ha tud igenis kell javulnia a Győrnek, lepjük meg őket kint.
  • Mse
    #51387
    hehe, az elején a Bud szurkolók sokkal hangosabbak voltak, eszembe jutott hogy biztos ez a Digi bosszúja a győri levélaláírók miatt, és csak a vendég szurkeszekhez raktak a zajmikforont :) (de a balhé után már sok szurkolás nem jött arról az oldalról sem :))

    2009-ben sem volt hatalmas a szurkolás, de ennél jobb volt. (mondjuk akkor sok veszprémi b közepes besegített)
    pedig a veszprémi szurkolókat mindig leszólják a dudák, meg hasonlók miatt, de klasszisokkal jobb hangulat szokott lenni a mi meccseinken.
  • Mse
    #51386
    megírtam a választ, de elszállt, és nincs kedvem újragépelni.:P
    így csak annyit, nem írtam,de nem is kell az ETOnak többet mutatnia, hiszen nyertek, ha hozzák ezt a szintet, Bud meg nem javul, megint nyernek! :)
    de aggódjunk, ha az jobban esik, legyen :D

    hajrá Veszprém, hajrá Fradi!
  • Isthy
    #51385
    Na majd a Moracsában lesz látványelem... Már hallottam, hogy különleges koreográfiával és egyéb dolgokkal készülnek.
  • kaloz174
    #51384
    Mint olvasom, ha lehet hinni a helyi szócsöveknek, fizetés-megvonás lesz a történet vége.
    Nem egyszerű hely ez a siófoki csapat, az biztos.
    (Nem véletlenül ilyen nagy a fluktuáció...)
  • Isthy
    #51383
    Sajnos nem tudok egyetérteni veled. Kicsit egyoldalúan feltételezel dolgokat. A Bud nem fog többet tudni az ETO viszont igen. Hmmm...

    A másik oldalon is csak Popovics volt klasszis - ráadásul ő egyedül kettővel szemben - és volt komoly visszahúzó erő (Bulatovics). Aki ráadásul náluk sokkal jobban meghatározó, mint nálunk Lekics. A Budnál is volt aki még jöhetett volna, többen is, akik ugyanúgy segíthettek volna mint Misi vagy netán Orbán. Nem vagyok róla meggyőződve, hogy Bulatovics a visszavágón is ilyen gyenge lesz és Woltering se lesz jobb, meg mások sem. Van még tartalék mindkét csapatban és senki sem tudhatja előre mi lesz jövő vasárnap. Minden meccs más és fordulhatnak az egyéni teljesítmények mindkét oldalon.
    Veled ellentétben én nagyon féltem a csapatot... Remélem nekem kell majd mea culpát mondani jövő vasárnap este. Már csak leginkább Kati és Orsi miatt is...
  • kaloz174
    #51382
    Inkább én is a Te véleményeddel értek egyet. Nagyon kevés játékos játszott mindkét oldalon egyenletesen olyan szinten, amit egy ilyen meccsen várna az ember.
    De nyilván a 2 gól és a győzelem megvan az ETO-nak. Ezzel gazdálkodhat.
    (A szurkolás számomra nem jött át, a közvetítésen keresztül. Ennek nem tudom az okát pontosan. Vártam volna valami látványelemet is a győri drukkerektől.)
  • Isthy
    #51381
    Győri Audi ETO - Buducnost Podgorica 29-27 (13-12)

    Sajnos komoly problémák voltak a védekezéssel, ez vezetett leginkább ehhez a szűk előnyhöz. Miközben Lunde-Haraldsen nagyot alkotott a kapuban, sikerült kapni 27 gólt...
    Nagyon jó meccs volt, méltó a BL döntőhöz. Láttunk két extraklasszis játékost (Görbe és Bojana) a pályán, akik nagyot alkottak, méltót egy ilyen meccshez. A szurkolók is kitettek magukért. A vendégszurkolók viselkedése viszont gyalázatos volt.
    Sajnos hullámzó volt az ETO játéka, volt egészen kiváló és elég gyenge periódus is a meccsen. Vegyes érzéseim vannak az 5 gól előny helyett "csak" 2 gól tekintetében. Lehet az 5 gól sem lett volna elég, de remélem a 2 is elég lehet. Ha belegondolunk, hogy a Bud 5 db 7 m-est kihagyott a meccsen és Bulatovics totál betlije mellett is ez lett az eredmény...
    Görbe és Lunde vitte a hátán a csapatot és elöl viszonylag jól ment a játék. Sajnos hátul kevésbé... Még szerencse, hogy Lunde rengeteget korrigálta a társak hibáit. Bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha nem így teljesít. Nagyon össze kell kapni a védekezést a visszavágóra, mert ez így kevés lesz.
    A másik oldalon sem tomboltak a kiváló teljesítmények. Popovics szinte egyedül cipelte a csapatát, talán még Dokics és Woltering tett hozzá valamennyit.

    Nagyon nehéz lesz a visszavágó, nem férnek bele a gyengébb teljesítmények, mindenkinek nagyon oda kell tennie magát. Akkor 13 év után újra lesz magyar BL győztes csapat. Ja és KEB sem ártana, ha képes lenne kicsit jobban gazdálkodni a játékosaival...


  • primavis
    #51380
    nem igen értem a hőbörgést a különböző oldalakon! A Moracskaban vagy kijön a lépés az ETO-nak s akkor elég ez a két gól is, vagy nem s akkor nem lenne elég az öt sem!
    Amúgy nem ártana annyi hazai pályát kapniuk a montenegróiaknak, mint itthon kapott az ETO! Görbicz fellökése ziccerben s más hasonlók nem éppen erről tanúskodtak!
  • Mse
    #51379
    remek meccs volt! :) nem érzem hogy a Bud a visszavágón többet fog tudni -max. bírói segédlettel. Élmény volt nézni ahogy Katrine leradírozta Katarinat :D és Görbe - Popovic párharc sem volt semmi! :)
    Kint max. a szurkolóktól kell tartani, szerintem. (én legalábbis optimista vagyok, végig uralta a Győr a játékot, a meccs képe alapján 5-6 góllal jobbak voltak ma a győriek, úgy hogy csak Görbe és Haraldsen volt extra, viszont Lekic húzta vissza őket rendesen, Kovacsics jöhetett volna, de tudjuk KEB nem szeret cserélni :))

    remélem a drága jó vendég drukkerek -akik elmehetnek ... hogy a Himnuszt nem bírták meghallgatni- nagyon nem tették tönkre a csarnokunkat!
  • banok
    #51378
    És itt szeretném leírni, hogy a holnapi Fradi-Viborghoz is lesz román Digisport Sopcast stream - legrosszabb esetre.
  • banok
    #51377
    Kösz, megtörtént
  • [HUN]FaTaL
    #51376
    Köszi, nem tudtam, hogy kézi streameket is linkeltek a fórumon. Focihoz szoktam rendszeresen használni. :)

    Fordítsd meg a csapatokat, a Győr játszik itthon :)
  • banok
    #51375
    Én itt gyűjtöm a streameket a mai meccshez meg majd a holnapihoz is.
  • [HUN]FaTaL
    #51374
    Köszi, az alsóra van regem. :)
  • Isthy
    #51373
    Köszi!
  • Isthy
    #51372
    Ezen az oldalon várhatóan lesz több stream is a döntőkről. A mai BL döntőről is már most írnak két streamet.

    Illetve itt is adni fogják mindkét meccset. Ezen nézni csak akkor tudod ha van regisztrációd.
  • kaloz174
    #51371
    Kupadöntők előtt
  • kaloz174
    #51370
    Voltam bizony! Hogyne mentem volna, amikor a "bronzcsata" zajlott.
    Aztán, sajnos, nem jutottam ide.

    Már egész tavaszi szezonban volt egy olyan érzésem, hogy a siófoki szakvezetés nem tudta konzerválni azt a formát, amit a szezonkezdés után mutatott a csapatuk.
    Ez a meccs nekem különösen erről árulkodott. Taktikailag ráadásul biztosan az érdi edző nyerte a csatát. Bár adtam esélyt az érdi győzelemre, de ilyen verésre, siófoki részről, nem számítottam.
    Az első félidőben is a vendégek tűntek frissebbnek, koncentráltabbnak, végig vezettek 1-2 góllal. A második félidőben a Siófok az elején megpróbálta magát felküzdeni, pl. Mörci végre elkezdett úgy játszani, mint legjobb napjaiban, de ez nem tartott sokáig, mivel már a 16. percben kialakult a 7 gólos különbség. Többen, siófoki oldalon a kulcsjátékosok közül, árnyékuk voltak önmaguknak. (Volt, aki szerint már a köv.szezon járt az eszükben.) Közben pedig az érdiek közül nagyon jól küzdött szinte mindenki, kapusaik jól fogtak, gratuláltam is Rácz Mariannak.
    Ráadásul a gyenge teljesítmények ellenére Imre Vili kevés változtatást hajtott végre csapatán, így a megújulás sem történhetett meg. Maradt a vereség, ami azt mutatja, hogy bizony lehetnek gondok egy ilyen helyzetben lévő csapatnál is...(Nem irigyeltem őket meccs után, ismerve az elmúlt évek történetét.)
  • [HUN]FaTaL
    #51369
    Szerintetek lesz stream a nemzetközi döntőkhöz? Sajnos a kábel tv bekrepált az utcán és nem tudom kihívni a szerelőket, mert nincs rá időm most. :(