61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #51488
    Sajnos a hibák megbosszulták magukat. Pedig a bírók sztem ezen a meccsen is jól tették a feladatukat. Róluk sem volt jó véleményem, de most nem rajtuk múlott...
  • Mse
    #51487
    az nem gyenge, de Kovacsicz eredménysora sem :)
  • Isthy
    #51486
    Zizinek milyen ismerős lehetett ez a kupa Hát még Pirosnak, aki sztem lehet már meg is unta Azért nem semmi, igazi klasszikus mesterhármas a KEK-ben
  • Isthy
    #51485
    Ne foglalkozz velük - olvastam a dolgot - annyit sem érnek, hogy karaktert pazarolj rájuk...
  • Isthy
    #51484
    Meg kell mondjam, hogy sztem is nagyon jól fújták a meccset, számomra is nagyon kellemes meglepetést okozva. Jár nekik is az elismerés
  • Isthy
    #51483
    Most akkor jöjjön egy klasszikus: az egyik szemem sír, a másik meg nevet.

    Gratulálok a Fradinak a kettős győzelemmel!!! elért címvédéshez!

    Izgalmas végjátékban ismét felülkerekedtek a Viborgon. Nagyon féltettem őket a végjátéktól, de most a végén a fáradtság nem győzte le őket. Illetve a cserék jókor és többször is érdemben hozzátettek a végjátékban és ezzel hozzájárultak ehhez a csodás eredményhez. Elek cseréi bejöttek Szádvári és Deáki esetében, neki is jár a gratuláció, ahogy a csapata minden tagjának.

    Látod Zó, én szuper kabala vagyok Remélem kapunk majd tőled egy kimerítő beszámolót a meccsről, a túráról és az ünneplésről.

    Sajnos az ETO megint elbukott egy hajszállal a célvonal előtt...

    Azt gondolom egyrészt az itthoni meccs végjátékán ment el, másrészt pedig a mai meccsen a rengeteg kihasználatlan emberelőnyön. De még így is megvolt az esély, sajnos megint volt 1-2 buta hiba a végén, ami a BL serlegbe került. Nagyon sajnálom elsősorban Orsi és Kati miatt... Remélem Orsinak még megadatik a nemzetközi kupagyőzelem. Sajnos Katinak már nem lesz rá lehetősége... Nagyon igazságtalanul bánt vele az élet a sportpályafutásában a nagy győzelmek tekintetében. Nem sikerült nyernie egyetlen nemzetközi kupát sem és válogatott szinten is csak egy EB cím jutott neki, szinte számolatlanul elveszített klub és válogatott döntő mellett...
  • Mse
    #51482
    na, nem úgy lett ahogy vártam :(
    se a Bud nem javult, se az ETO, sőt inkább visszaesett a győriek játéka, és még így is csak hajszálon múlt. :S
    Sajnálom Katit, de Görbét is, a posztjukon top3-ban vannak, de hiába, ha a csapatuk nincs ott, egyénileg nem nyerhetnek BL-t, kellene hozzá a többi játékos, és az edző is, ezek ma hiányoztak :(
    Hornyákot ma nagy dicséret illeti, sérülten is hősiesen küzdött.

    mit lehet mondani, jövőre? :(
  • Mse
    #51481
    bocs, de igen.
    lerúgtak meg ütöttek pár biztonsági őrt, ez tisztán látszott a közvetítésben, és a fáklya sem zárt csarnokba való, foci stadionban is csak felügyelettel, szerintem.

    de ennek nincs köze a győzelemhez, ez már elég régóta fennálló probléma, sajnos.
  • kaloz174
    #51480
    Pedig Gin megtette a magáét, még utoljára.
  • primavis
    #51479
    Bosszantó, de várható volt! Ennyi hibát, amennyit az ETO a két meccsen elkövetett, pl.amilyent most is Lekic a legfontosabb pillanatban, nem lehet büntetlenül megtenni! Sajnos, ez van.
  • ressy14
    #51478
    Kár volt az utolsó 2 percért...
  • [HUN]FaTaL
    #51477
    Lekic... Borzalmasan játszott az egész meccsen, hogy lehet eladni ilyenkor egy labdát... Hihetetlen...
  • Grenzjager
    #51476
    na most mondok egy imát a győri csajokért is
  • Necros21
    #51475

  • Necros21
    #51474
    Bizony, pedig azt hiszem, mindenki joggal tartott tőlük. De soha rosszabb bíráskodást! :)

    A szurkolókat meg szerintem nem kellene így fikázni...
  • Necros21
    #51473
    Fantasztikusak ezek a lányok! Gratulálok az egész csapatnak!

    A szurkolókat szerintem meg lehet érteni, és nem balhéztak, csak ünnepeltek, legalább ez pozitív. De tényleg nem kellett volna bemenni a pályára.

    Mindegy, egy a lényeg: KUPAGYŐZTES! \o/

    Most pedig hajrá ETO!
  • kaloz174
    #51472
    Igen, így van. Kellemes csalódást okoztak.
  • Mse
    #51471
    jól fújtak, tőlük meglepően! :)
  • Mse
    #51470
    Gratulálok a Fradi csapatának, hihetetlen nagyot játszottak!
    (szurkolói viselkedés viszont sokat levon az élményből, minek kell ezt mindig... :S na mindegy a csapat nem tehet a szurkolóiról, és nem válogathatja meg azokat.)

    akkor jöhet a következő, hajrá! -bár én ugye csak álcából szurkolok az ETOnak, egyesek szerint :D :D
  • primavis
    #51469
    S ne felejtsük el, hogy a Bonaventura nővérek "gentlemenek" voltak! Tartottam tőlük, de szerencsére korrektek voltak.
  • Breki33
    #51468
    Szép volt csajok Hajrá Fradi

    Izgalmasabb nehezen lehetett volna
  • kaloz174
    #51467
    Hatalmas gratuláció a Fradinak! Óriásit játszottak!
  • primavis
    #51466
    De a Fradi nemcsak a kupát nyerte meg, de a pályán is nyert! Gratula lányok, fantasztikus volt!
  • [HUN]FaTaL
    #51465
    Szép volt csajok!!! Sajnos csak az utolsó 3 percet láttam, de meg fogom nézni utólag a meccset! :)
  • kaloz174
    #51464
    A Fradinak valamivel kisebb, a magyar bajnoknak valamivel több esélyt adok. (40-60; 50-50 %)
  • kaloz174
    #51463
    Akkor elkezdődött a kupamenetelés.
    Hajrá magyarok!:)
  • Isthy
    #51462
    A 28. perc elején a lendületből labdát felhozó és felugorva kapura törő játékost 7-8 m-en egy oldalról alkarral nyakra mért ütéssel fogadta. Akkorát esett szegény, hogy alig bírt felkelni. Biztos voltam benne, hogy egyből kizárják, így is történt, teljesen jogosan.
  • Isthy
    #51461
    Köszi a beszámolót!

    Gratulálok a Siófoknak a bronzéremhez!
  • kaloz174
    #51460
    Gondolom, Siófokon még mindig tart az ünneplés a csapatnál, mert már a csarnokban nagyon nagy lendülettel kezdek bele. Volt pezsgőlocsolás, meg minden.
    Szezon elején 4-be vártam a siófoki csapatot. Ez bejött.

    A meccsről:
    Ezt az összecsapást az Érd már hazai pályán vesztette el, szerintem, mert a Siófok, azt követően, hogy szinte megalázóan kikapott az első meccsen, dicséretesen felállt és győzött idegenben, egy tul.képpen már nyeregben lévő ellenfél ellen.
    A szervezők nem bíztak semmit a véletlenre, a nézőtéren csattogók várták a drukkereket, becsületükre legyen mondva, a sok idegen arc, aki eddig nem sokat tudott a kézilabdáról, most lelkesen szurkolt. Az érdieket nem akármilyen hangulat fogadta.
    Ez a meccs, szemben az előző siófokival, sokkal szorosabban indult, de elég sokáig kevés gól és döntetlen körüli állás volt jellemző. (Talán a 15. percben is 6-6 volt, ha jól emlékszem.) Mindkét csapat nagyon feszült volt, ennek megfelelően elég sok technikai hiba és érdi oldalról több kihagyott hetes jellemezte a találkozót.
    A kapusok között, egyébként egész meccsen, jelentős volt a különbség, Herr Orsi sokkal koncentráltabb volt.
    Ami a taktikát illeti, meglepett, hogy Edina egy kevésbé hatékonynak tűnő és bizonyuló felállást erőltetett, még akkor is, amikor már hosszú perceken keresztül nyilvánvalóvá vált, hogy azzal nem jut előnyhöz a vendégcsapat. Ennek lényeg, hogy Kovács Anna szélen játszott, Pádár Margó volt a j2. Az egyetlen igazán jó teljesítmény nyújtó érdi Bognár Bogi volt. A többieknek nem ment igazán. A siófokiakon viszont most tényleg látszott az elszántság, akarat. Mentek előre következetesen, aminek meg is lett az eredménye, mert szinte mindig ők vezettek, igaz, nem sokkal. A második félidőben Edina végre egy olyan csapatot szerepeltetett, ami első ránézésre hatékonyabbnak tűnt, vagyis Kovács Anna visszakerült lövőbe, szélre pedig bement Tamás Kriszta. Ennek ellenére nem sikerült egyenlíteni, pedig közel voltak sokszor hozzá. Még azt a lélektani előnyt sem tudták kihasználni, hogy Szepesi megsérült és a helyére ideiglenesen Németh Csilla állt be. Szepesi később visszatért, nem úgy, mint Vukcevic, illetve Wolf, mindkettőjüknek a bokájával támadt gondja. Jobbulást nekik.

    Azt gondolom, a 3 meccs alapján a jobb csapat nyerte a bronzérmet. Bár mindkét oldalon elég kevés játékos lépett pályára, de ezen a meccsen azt éreztem, a Siófok jelenleg jobb játékosállománnyal rendelkezik, mert bizony Tóth Timi már nem a régi, Szekeres Klára pedig ebben a párharcban nem tudta őt eredményesen segíteni, Mörci pedig viszont jól lövöldözött ma. (A kapusokról már szóltam.) A Siófok ráadásul, szerintem, jobban is gazdálkodott a padon ülőkkel.
    Bár a színvonal nem verdeste az eget, nagy küzdelemben dőlt el az érem sorsa, így a nézők jól szórakoztak.
  • kaloz174
    #51459
    Ebbe a meccsbe én is bele-belenéztem, az utolsó 15 percet láttam végig. Tényleg nagy derbi volt.
    (Furcsállottam, hogy Nagy Lacit nem látom sehol. Aztán a végén mondták, hogy pirossal végleg kiszórták. Nem tudom, mit csinált.)
  • Isthy
    #51458
    Barcelona-Atletico Madrid 29-30 (13-18)

    Nem piskóta meccs volt...

    A szünet után a Barca 10 perc alatt csinált egy 6-0-ás szériát és átvették a vezetést 19-18-ra. Majd fordulat és egy 4-0-al már 20-23-ra újra az Atleticonál volt az előny. Ez kitartott 24-27-ig, de a Barca 27-27-nél utolérte őket. A vendégeknek fontos volt, hogy legalább 2 góllal nyerjenek, mert otthon ők is kettővel kaptak ki ősszel. Meg is szerezték újra a 2 gólos előnyt. 28-30-nál támadott a Barca, 50 mp volt hátra és lehozták a kapust, hogy emberelőnyben támadhassanak. A vége előtt 11 mp-el pont a megkülönböztetett mezes játékos lőtt gólt és a vendégek azonnal időt kértek. Volt 9 mp hátra és most ők hozták le a kapust. Azonban a lövésük 3 mp-el a vége előtt a kapufát találta el, így 1 góllal nyertek a madridiak.
    Mindkét csapatnak most ugyanannyi pontja van a bajnokságban, egymás ellenivel a Barca most jobb 1 góllal és ez számít majd a végén azonos pontszámnál. Azért kellett volna a 2 gól a madridiaknak, mert akkor egymás elleniben egálba kerülnek és ez esetben az összesített gólkülönbség számítana, ami nekik több mint 20 góllal jobb.
    Még két forduló van hátra és mindkét csapat még játszik a Leónnal egy várhatóan nagyon kemény meccset. A Barca van kicsit hátrányban mert ők idegenben játszanak Leónban, míg az Atletico otthon fogadja az Ademart. Komoly izgalmakkal teli végjáték várható a bajnoki címért.
  • Isthy
    #51457
    Ahogy látom a Siófok behúzta otthon a meccset és ezzel megvan nekik a bronzérem. Remélem kapunk majd beszámolót a meccsről
    Veszprémben és Békéscsabán igazolódott a papírforma, viszont Vácott meglepően simán nyert az Alcoa...

    A félidőben:

    Barcelona-Atletico Madrid 13-18

    Nem semmi meccs, amit egyelőre a vendégcsapat ural az eddig veretlen hazaiak ellen. 4-2-re vezettek már a madridiak az elején és utána növelték az előnyt 4-5 gólra. A Barca egyszer visszajött 3 gólra, de tovább nem tudtak zárkózni. A végjátékban újra 5 gólos lett a vendégek előnye. Lacinkat a 28. percben azonnali pirossal kizárták a játékból egy tényleg elég csúnya szabálytalanság miatt.

  • Isthy
    #51456
    Veled sem tudok vitatkozni...
  • Mse
    #51455
    én sem :)
    remélem lesz egy olyan videó is, ami a válogatottbeli szereplését, az újvárosi meccseit, és úgy együtt az egész pályafutását bemutatja, bár fáj a zágrábi döntőre gondolni, de amit ott is produkált és az azt megelőző meccseken az felejthetetlen, vagy a romániai eb-n, szóval megérdemelne egy ilyen videót, és igen megérdemelne egy szövetség által megszervezett búcsút, de nem csak egy virágcsokrosat, hanem valami komolyabbat!

    de muszáj egy Bl serlegnek örülős "snitt" is bele, szóval azt még vasárnap hozzá kell tenni! :))
    hajrá Kati!!
  • Isthy
    #51454
    A hétvégi tv-s menü:

    Pick Szeged - MKB Veszprém KC
    Férfi bajnoki döntő, 2. meccs - Szeged
    2012.05.13. vasárnap 12:00 RTL Klub

    Viborg HK (dán) - FTC Rail Cargo Hungaria
    Női KEK DÖNTŐ, 2. meccs - Viborg
    2012.05.13. vasárnap 16:40 DigiSport

    Buducnost (montenegrói) - Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája DÖNTŐ, 2. meccs - Podgorica
    2012.05.13. vasárnap 19:00 DigiSport

    Ha esetleg valaki kíváncsi a férfi kézilabda "El Classico"-ra, akkor:

    Barcelona - Atletico Madrid
    Asobal 28. forduló - Barcelona
    2012.05.12. szombat 20:15 Sport2

    Erős kézis vasárnap lesz, van miért szurkolnunk.
  • Isthy
    #51453
    Ilyen képem nekem is van a telefonomon, nem lehetett kihagyni

    Remélem Békéscsabán még utoljára így együtt ismét megmutatják. Talán még eljutnom is sikerül majd oda...
  • kaloz174
    #51452
    Nehéz erről a meccsről érzelmek nélkül beszélni. Az biztos, hogy ez a csapat megmutatta, sokat fejlődött a szezonban, jó játékkal, méltó módon búcsúztak.
    A kép arról az együttesről, amelyik végül befejezi a 2011/12-es bajnoki szezont:

  • Isthy
    #51451
    Dunaújváros-Kiskunhalas 42-32 (17-12)

    Gratulálok a csapatnak ehhez a szép győzelemhez!

    Csak az első 10 percben tudta tartani magát a Halas 5-5-ig. Azután a félidő közepére 4 gólos előnyt sikerült szerzeni (9-5). Jött is az időkérés a vendégeknél, de nem lett eredménye, mert tovább nőtt az előnyünk. Fokozatosan elhúztunk 14-8-ra, majd 16-9-re. Vivi jól védett a kapuban, Ildi sorra lőtte a lerohanás gólokat, az ekkor még működő védelem segítségével. A félidő végén sikerült 5 gólra visszajönnie a vendégeknek.
    A szünet után még folyamatosan próbálta a Halas szűkíteni a hátrányát, de ez nem sikerült nekik, a különbség fokozatosan nőtt a két csapat között. A védekezésre kevés figyelmet fordítottak a csapatok, potyogtak a gólok mindkét oldalon. Előbb sikerült 8 gólra növelni az előnyt, majd az 52. percben a közönség rászámolt a vendégekre. A végjátékban maradt végig a 10 gól körüli előny.
    Az első 10 perc után elléptünk és a csapat végig kezében tartotta a meccset. Azt kell mondjam mindenki hozzátette a magáét, ez egy igazi csapatmunka volt. A végén szinte mindenki pályára léphetett és gólt szerezhetett. Sajnálom Vadász Ildit, hogy neki nem sikerült, megérdemelte volna.

    A csapat méltó módon, becsülettel küzdve és játszva köszönt el a közönségétől az utolsó hazai NB I-es meccsén. Remélem egy kis szünet után újra láthatjuk majd őket a legmagasabb osztályban.

    Szép volt lányok, nagyasszonyok!
  • Zóanagyvarázsló
    #51450
    Én is gratulálok Katinak a pályafutásához, hiányérzetem csak abban van, hogy jobban védekező válogatottat - és gyakran klubcsapatokat - érdemelt volna, akkor nem csak nálunk kezelnék a valós értékén (Leganger vagy Lunde szintjén). Ezen kívül kívánom Neki, hogy vasárnap újfent hőssé válhasson, és kapjon idén még egy lehetőséget, a győri közönség előtt tétmeccsen való búcsúzására! :)
  • Isthy
    #51449
    Ha valakit érdekel ma a Cunderen 18 órától:

    Dunaújvárosi NKS - Kiskunhalas NKSE