61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #51528
    Igen. Elismerem, nektek most mások a szempontjaitok. De nekem ez akkor sem eshet most jól, remélem, belátod.
  • Necros21
    #51527
    Mindenki jó ideje azt kérdezi, lesz-e Szekerczésen és Vértenen kívül más igazolás. Most legalább elárulták, hogy lesz, ez már alapból nagyon pozitív. Az meg szerintem érthető, hogy még nem mondhatja el, főleg, ha még nincs aláírva a papír. A távozók bejelentése sem lenne okos dolog, ahogy ő is mondta, az utolsó meccs(ek) előtt.

    A HVG-nek egyébként ezt mondta Elek Gabi:
    "Nem zárom ki, hogy még egy légiós érkezik, ezen kívül, amit lehet, magyar játékosokkal szeretnénk elérni."
  • Mse
    #51526
    ilyen egyszerű? akkor nem értem a sírást...
  • Isthy
    #51525
    Ha a csapatot akarod látni játszani akkor el kell menned a meccsükre, máshogy nem fog menni. Ha Dettit, ahhoz még nem biztos... Bár sokkal jobb lenne, ha ahhoz is.
  • kaloz174
    #51524
    Nem sportszerű dolog ez Kökény Bea részéről így. Ha már döntés született, akkor mondja ki, ha pedig nem, miért beszél róla?
  • Mse
    #51523
    nekem nem tiszta ez az egész ügy, korábbi és mostani tartozásokkal, meg önkormányzattal meg mindennel együtt. nem is akarok se pro, se kontra nyilatkozni.
    viszont általánosságban:

    Biztos hogy az ÖNK is hibás, de az a szemlélet is hogy mindig az adóforintokból és állami pénzekből akarunk egy csapatot működtetni. Egyszerűen annyi teher van már a vállukon, hogy lehetetlen mindenkinek adni. Persze ott a másik fele, hogy a tao-s meg egyéb dolgokkal (fidesz közeli csapatok "megsegítésével" ) most megint jól aláteszünk a szponzorációnak hosszútávon, meg a csapatoknak is. Eddig a gyerkőcök még új mezt sem kaptak, most rögtön egy egész garnitúrát táskával, törülközővel minden egyébbel együtt, csak nehogy maradjon valami is a taoból mert akkor az ugye az államnak kellene továbbutalni.
    Aztán amikor nem lesz tao -mert valljuk be eléggé hiányzik a költségvetésből az a "pár" adóforint, helyette is van széll kálmán 2.0- még lejjebb lesznek mint előtte. egyszerűen nem vagyunk képesek üzleti alapon , józanul gondolkodni.

    annyi biztos, sajnálnám ha nem láthatnám Dettit és a csapatot jövőre játszani.
  • Mse
    #51522
    igazad van, de pont a visszavágó meccsen legalább 6-7 húzás volt szélre, meg is lepődtem. :)
  • Mse
    #51521
  • Isthy
    #51520
    Sztem mi gyanítjuk ennek okát és hátterét...
  • Mse
    #51519
    nem tudom milyen képről beszélsz, de a közvetítésben pl. teljesen tisztán látszott, hogy egy félmeztelen szurkolótok megrúgja az őt visszatartani igyekvő biztonságit, és még egyéb ütéseket is láthattunk.
    az aki ott volt, és maga is berohant a pályára biztos jobban látta, mint a totálban mutató kamera.
    nekem nem tetszik az ilyen és kész, sosem fogom saját szurkolóinkat sem felmenteni, egyszerűen nekem ez nem fér bele a sportról kialakított képembe. Nekik igen, ennyi.

  • Isthy
    #51518
    Köszi a videókat és a képet!
  • kaloz174
    #51517
    Újvárosi fejlemények
    Miért is kellett megvárni az utolsó, v utáni pillanatot??
  • Necros21
    #51516
    Szekerczés Luca és Vérten Orsolya mellett lesz még egy nagy igazolásunk!
    A költségvetés nő egy kicsit, a BL csoportban az 1-3 a célkitűzés.
  • kaloz174
    #51515
    De jó kép. (köszi ezt is, meg a többit is!)
    Engedjétek meg, hogy miután természetesen gratuláltam a Fradi egész csapatának, külön gratuláljak volt csapattársamnak, Pordánné Andinak - alias Somának!
  • Necros21
    #51514




  • Gabess8
    #51513
    Én pedig azt remélem hogy lesz végre egy olyan edző, kapitány akárki akinek van térlátása és tényleg ér a kézilabdához, és rájön, hogy egy kézilabda pályának van két kibaszott széle is nem csak közepe, ahol bent töketlenkedik mindenki.

    Természetesen gratulálok a Fradinak!
    A Győr valahogy nekem Reál Madrid, összevásárolt sztárok és sehol semmi, egy játékos érdemelné meg nálam a bl trófeát.
  • Isthy
    #51512
    Akkor rosszul írják. Majd meglátjuk mennyi marad... Mondjuk Dinu már elvileg nincs, de nála nem lehet tudni, bármikor újra visszajöhet A többiek jelenleg mind a csapat tagjai.

    Azért sztem jut még szurkolónak is belőlük a lelátóra, ahogy náluk szokás...

    Viszont nem értek egyet a kép készítőjével, mert Dinu inkább beállósnak való alkat...
  • primavis
    #51511
    én is Navarro-t tudtam, de a román újságok mind Navarra-t írnak!
    A Dream Team-ból viszont kb. csak Leynaud és Navarro marad!
  • Isthy
    #51510
    Kicsit pontosítanék: Navarro

    Ha már itt tartunk, ezt nem tudom kihagyni, íme a Valcea kapus dream teamje:



    Azt gondolom nem kell hozzá kommentár...
  • Necros21
    #51509
    Itt egy idézet egy olyan embertől, aki ott is volt és nem 1-2 kép alapján ítélkezik:
    "A fotos ugy kapta vissza a gepet ahogy adta. Magyarul vissza lett neki dobva miutan ö hozzavagta egy magyarhoz. Ütni meg nem lett megütve ez ezer szazalek.
    Ha kerhetem ne gyartson senki törteneteket 2 kep alapjan föleg akkor ne ha nem volt ott.
    A danok kicsit bunkoztak meccs utan de egeszebe nezve teljesen korrektek voltak. A vegen rendör es biztonsagi is normalisan köszöntek el. Ennyi."
  • primavis
    #51508
    Navarra is Valceara tart!
  • Isthy
    #51507
    Egy jó közösség, alkalmas vezetéssel nyerő páros. Ezt a Fradi egyértelműen bizonyítja most. Nálunk is volt idő amikor ugyanígy megvolt a kettő együtt. Akkor 2 év alatt (1998 és 1999) végigvertük Európát, BL, EHF és Szuper Kupa győzelemmel. Az utóbbi időkben már csak a közösség maradt...
  • primavis
    #51506
    A legbosszantóbb, hogy egy gólon ment el az egész. Eggyel kevesebb kapott vagy eggyel több lőtt gólon! S ráadásul két mérközés, vagyis 120 perc alatt!
    Ja nem lesz második sora, a Győr nem fog BL-t nyerni soha!
    A Podgorica Bojana, Savici és Bulatovici nélkül nem fog többet számitani pár évig, viszont a Valcea Barbosa, Pinneau és leynaud érkezésével komoly erővé válik, bár elmegy tőlük Vizitiu, Özel, Stanca és Dinu s még páran, Neagu meg nem lesz többé az ami volt. A Itxaco is gyengült, marad a Larvik és a Viborg s esetleg valamelyik orosz csapat. Viszont az ETO-nak is változnia kell.
  • Isthy
    #51505
    Egye fene, magyar csapat megteheti
  • Isthy
    #51504
    Siti Bea elemzése a tegnapi napról

    Érdemes megnézni, ismét nagyon jól látja a dolgokat.
  • kaloz174
    #51503
    1 éve személyesen volt alkalmam Dabason gratulálni a csajoknak, az idén nem így történt, de most is nagyon szorítottam nekik a távolból.
    Azt viszont egyértelműen lehet látni, hogy ez egy nagyon erős közösség, egy alkalmas vezetéssel. (Szemben pl. az újvárosi példával, sajnos. Pedig a közösség Újvárosban is erős. Ezért sikerült legalább eddig talpon maradni...)
  • kaloz174
    #51502
    Megmondom neked őszintén, bár nagyon sajnáltam, hogy végül nem jött össze neki a BL-győzelem, de jobban bántott az, amikor láttam, hogy mint egy kellék, csak ül a padon, mert már semmi köze nincs a pályán történtekhez.
    Ez a kudarc most biztosan nagyon fáj. A "leltárban" azonban csak egy történet lesz, a többi között.
    Ettől ő még egy nagyszerű kapus. Korszakának egyik legjobbja. Ezt nem veheti el tőle senki sem. (Örülök, hogy tegnap ezt még bizonyítani is tudta.)
  • Necros21
    #51501
    Remélem, azt nem bánnád annyira, ha pár év múlva csatlakoznánk. :)

    Részlet Zizi interjújából, amit a meccs után a Kossuth rádió készített vele:
    "és annak is örülök, hogy a Dekának az sikerült, mert pont így vittem a lerohanást, passzoltam, mondtam neki, hogy "Bumm!" és bumm, ellőtte, úgyhogy nagyon jó volt."
    :)
  • Mse
    #51500
  • Isthy
    #51499
    Köszönöm nektek Dunaújváros szurkolóként is, hogy még mindig mi vagyunk az egyetlen csapat a világon, amelyik minden jelentős európai kupát megnyert már (BL, KEK, EHF és Szuper Kupa). A Viborgnak továbbra is hiányzik ehhez a KEK, hála nektek!
  • Mse
    #51498
    a dánok nagyon jól fújtak!
  • Mse
    #51497
    hát ez az, ezért a kérdőjel, azt viszont remélem látják a győri vezetők is, hogy hiába világklasszis első sor, kell a második sor is, és egy edző aki meri használni őket!
  • Mse
    #51496
    én azt már meg sem bírtam nézni :(
  • Isthy
    #51495
    Én leginkább a visszaerősödő Larviktól tartok...
  • Necros21
    #51494
    Több csapat is jól erősített, de ha az ETO nem gyengül, akkor az új edzővel megint jó esélyük lesz.
  • Necros21
    #51493
    Viborg verés felvételről: http://www.ehftv.com/ec/cwc/women/2011-12/video/002399
  • Isthy
    #51492
    Ki tudja mi lesz jövőre...
  • Necros21
    #51491
    A bírók fair körülményeket teremtettek a két döntőben, sajnos az ETO nem élt a lehetőséggel. Nem követtem teljes odafigyeléssel a meccset, de többen is írták már, hogy valamennyire még a győrieknek fújtak.
  • Isthy
    #51490
    Ahogy állt ott a kijáróban az eredményhirdetés előtt kisírt szemmel...
  • Necros21
    #51489
    Ez a két trófea talán közelebb áll a szívéhez, magyar csapattal érte el, és főszereplőként.