61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #51728
    Az EB nem Hollandiában lesz...

    A hollandok visszamondták a rendezést...
  • Breki33
    #51727
    Azért érdekes ez a változás, ha jól emlékszem anno többen fogadtunk itt, hogy spanyol válogatott lesz ezért ez az egész taktika.
  • Zóanagyvarázsló
    #51726
    Vagy inkább Laluska. Mocsai kihagyását csodálnám, ha az utóbbi időben annyira nem is villogott, ő tud támadni és védekezni is, és volt már világversenyen vezér. Krivokapics Ancsinnal küzd, de a szegedi átlövő sajnos elég pontatlan volt a szlovénok ellen, nem hiszem, hogy az a meccs közelebb hozta őt az olimpiához.
  • Grenzjager
    #51725
    :))))))))))Nagy visszatér a válogatottba!
    Nagy László ma már együtt edz a magyar férfi kézilabda válogatottal



    Mocsai vagy Krivokapics maradhat ki az olimpiai keretből így?
  • Breki33
    #51724
    Énis pont ezt a cikket olvastam a napokban, de majd megpróbálok utánnaérdeklődni az illetékeseknél, eddig úgy hallottam még azt se tudni biztosan hogy hol indulunk.......
  • Zóanagyvarázsló
    #51723
    Mint felhívták rá a figyelmemet, egy ponton elrontottam, Montenegró és Oroszország felcserélendő.
  • Zóanagyvarázsló
    #51722
    Mocsai nincs döntési helyzetben. Ha már haza hoznak az utolsó éveire egy világsztárt súlyos milliókért, akkor nem fogják elnézni, hogy a kapitány ez morális alapon megfúrja. Az ő véleménye ebből nézőpontból gyakorlatilag irreleváns. Egyébként a ma szállongáló hírek szerint délután már a válogatottal edz Veszprémben.

    Különben az alábbi cikk még egészen érdekes volt (ezúton is köszönöm a linket, különben biztosan kimaradt volna), vagy csak én kerültem akaratlanul is annyira a témát, hogy katalán szurkolók véleménye üdítő érdekességként hatott ebben a sok csontig lerágott huzavonával teli témában.
  • Zóanagyvarázsló
    #51721
    Miért, voltak nézők? Nem akarok senkit megbántani, szeretem Dabast, csak rossz látni, hogy a "mi válogatottunkra" ennyien kíváncsiak, miközben a focira tódulnak a szurkolók. Ez persze külön szomorú Kati miatt is, de több szurkolóval és nagyobb ünnepléssel, ha nem is ideális, de vállalható búcsúmeccs lett volna. (A szövetségi kapitány azért elég mókás volt a Pálingeres mezben, de nem biztos, hogy méltó volt az felhúzni.)
  • Zóanagyvarázsló
    #51720
    Ha nem néztem be valamit akkor kalapoknak ezeknek kell lenniük:

    1. kalap

    Norvégia
    Svédország
    Románia
    Franciaország

    2. kalap

    Oroszország
    Horvátország
    Ukrajna
    Hollandia

    3. kalap

    Németország
    Dánia
    Montenegró
    Magyarország

    4. kalap

    Spanyolország
    Szerbia
    Macedónia
    Csehország

    Bízom benne, hogy a norvég-orosz-spanyol trojka helyett a román-ukrán-csehet kapjuk :)
  • kaloz174
    #51719
    Az EB még mindig nehezebbnek tűnik, mint másik világversenyek.
    A sorsolást tekintve "temészetesen" semmi jóra nem számítok...
  • kaloz174
    #51718
    A köszönet és az elismerés maximálisan jár!! (Bár nem mindenki részéről, ahogy olvasom. Túl lehet lépni, de bizonyos dolgokat megbocsátani nem lehet. A másik oldal részéről sem! Az élet ment, megy tovább...) Ahogy elnéztem a nézőszámot, ismét és méginkább úgy gondolom, Pálinger Kati klasszisa (is) gondosabb szervezést, méltóbb ünneplést érdemelt volna.

    ps: Ginről jut eszembe: mi lehet Csucsuval, vajon?

  • kaloz174
    #51717
    Azt olvastam valahol, hogy egyelőre reménykednek a hagyományos kezelésben. Megértem. Sajnos, laikusként az a véleményem, hogy a legjobb gyógyszer a pihenés. Ha műtét, ha nem.
  • Isthy
    #51716
    Véget értek az EB selejtezők és kialakult az év végi EB mezőnye:

    Hollandia (rendező)
    Norvégia (címvédő)
    Németország
    Magyarország
    Románia
    Szerbia
    Montenegró
    Oroszország
    Franciaország
    Macedónia
    Svédország
    Csehország
    Horvátország
    Dánia
    Ukrajna
    Spanyolország

    Szerdán rendezik a csoportok sorsolását. Érdeklődve várom az EHF kalap besorolását. Mostanában rendszeresen sikerült meglepetéseket szerezniük a szurkolóknak. Nem kizárt, hogy most is így lesz...
  • Isthy
    #51715
    Még a házigazdánkról is keveset hallunk nemhogy...
  • kaloz174
    #51714
    Írhatnak erről a témáról bármit az újságírók. Az igazság nem fog kiderülni. Pontosabban kiderülhetne, de az senkinek sem érdeke, nekem úgy tűnik, pár háttérinfó alapján.
    Ezért aztán ez már csak gittrágás. Majd Mocsai eldönti, mi legyen. A felelősség az övé, nekünk max. véleményünk lehet.
    Mint ahogy sok esetben. Szurkolói sors...
  • kaloz174
    #51713
    Szekszárdi hírek...
    Mi történik vajon?

    Kedves házigazdánk! Hallottál valami bővebbet ezekről a dolgokról?
  • banok
    #51712
    csináltam egy szavazást a Facebook-on Nagy László kapcsán
  • Isthy
    #51711
    Biztos voltam benne, hogy a tegnap véget ért bajnokság után a média megint elkezdi és a csapból is újra ez folyik majd... Bár én azt gondoltam hétfőig várnak vele.
  • Gabess8
    #51710
    Nagy László
    Gondoltam hátha valakit érdekel... (még én sem olvastam)
  • Isthy
    #51709
    Magyarország-Fehéroroszország 28-21 (14-10)

    Mivel tétje nem volt a meccsnek, így a csapatok teher nélkül játszhattak és kísérletezhettek. Ebből a papírformának megfelelően mi jöttünk ki jobban.
    Tomi és Cifi jól játszott, Kiss É. jól védett, Görbe jól lőtte a büntetőket. Számomra egyre inkább úgy tűnik, hogy Cifra személyében meglesz Piros váltótársa a poszton a válogatottban.

    Kati elköszönt... Köszönünk mindent Gin!
  • Isthy
    #51708
    Hétvégi tv-s menü:

    Magyarország - Szlovénia
    Férfi válogatott felkészülési mérkőzés - Balatonfüred
    2012.06.02. szombat 16:30 SportKlub

    Magyarország-Fehéroroszország
    Női EB selejtező csoportmérkőzés - Dabas
    2012.06.03. vasárnap 12:15 RTL Klub
  • Isthy
    #51707
    Jó a klip zenéje Meg benne van az a bizonyos 7-es is Legangernek
  • kaloz174
    #51706
    "Sportnaptár":
    Szép emlékek a magyar női kézilabda, válogatott szinten is, dicsőséges korszakából - Boki kapcsán.
  • kaloz174
    #51705
    A magyar válogatott mérkőzései az olimpia férfi kézilabdatornáján:
    Dánia ellen kezdünk
  • Isthy
    #51704
    Alakul a történet, nincs is mit hozzátenni...
  • kaloz174
    #51703
    Győri történet:
    Kommentár nélkül...
  • kaloz174
    #51702
    Egyetértve Isthyvel annyit jegyeznék meg, hogy szerintem a tartalom a lényeg.
  • Isthy
    #51701
    Ez leginkább Breki hatásköre. Ha jól emlékszem anno 2003. decemberében a zágrábi VB után az olimpia jegyében hozta létre a topicot és gyanítom ezért is lett ez a címe. Azóta meg őriztük a hagyományt...
  • [HUN]FaTaL
    #51700
    Egyébként nem kéne átnevezni a topicot csak simán kézilabdára?:)
  • Necros21
    #51699
    Azt írják, a vállával van valami. Remélem, nem komoly...
  • Isthy
    #51698
    Zácsikkal mi van?
  • Isthy
    #51697
    Nem tudok mit hozzátenni, ez van. De annyira nem érdekel. Sok mindenkit nem kellett volna beengedni a kézilabdába...
  • Isthy
    #51696
    Sajnos a "mi MKSZ-ünk" már csak ilyen...
  • Zóanagyvarázsló
    #51695
    A média egy dolog, de ha Szabella nem kommentálja, az ETO pedig csendben van, az azért elárul valamit magyar bajnok kommunikációjáról. Kár, hogy ilyen Kelecsényi-féléket beengedtek a magyar kézilabdába.
  • kaloz174
    #51694
    Bár elég evidensnek tűnik a búcsúmeccs, azt gondolom, hogy Gin búcsúmeccse több törődést, előkészítést érdemelne.
    (Mint ahogy vele együtt azok a klasszisok is, akiket max. 1-1 virágcsokorral "búcsúztattak" alkalmanként.)
  • Zóanagyvarázsló
    #51693
    Azt a részét én sem értem, hogy a 28-as kereten kívülről hogyan is szervezhető be. Bár végül is azt küldünk pályára, akit akarunk, legfeljebb a fehéroroszok eldönthetik, hogy van-e értelem megóvni a meccset, vagy csak fölösleges kavarás volna. Ettől persze még megérdemelnénk akár a 0-10-et is, ha már megint ilyen szerencsétlenül szervezünk. Remélhetőleg a mi fenntartásaink tévesek.
  • Isthy
    #51692
    Ha jól tudom nem volt benne Kati az EB selejtezőkre nevezett keretben. Így számomra érdekes a szerepeltetése a meccsen. De biztos megtárgyalták ezt az illetékesek...
  • Isthy
    #51691
    Ezzel igazából a fradisták jártak jól, meg a főváros környékiek.

    Ha tényleg az az indok amit itt feszegetnek, az valóban gáz. De ugye ismerjük már a médiát...
  • Isthy
    #51690
    Kemény menet lesz még a 4-be kerülés is a csoportban...
  • Isthy
    #51689
    Ámen!