61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #51968
    Jól sikerült interjú. (Meg is dícsérem a szerzőt majd:))
    Valóban nagy egyéniség az oroszt mester. Bár nyilván egy bizonyos, speciális szempontból nézi az orosz élsportot. Ezzel együtt sok észrevétele teljesen jogos. Pl. az, amikor arról beszél, hogy kritizálni sokkal könnyebb, mint tenni valamit.
  • Isthy
    #51967
    Trefi interjú

    Nagy arc az öreg
  • Isthy
    #51966
    Remélem én is, hogy az lesz és a Békéscsaba szakítani fog az utóbbi idők gyalázatos nk-i kupahagyományával. Azért ez a norvég csapat (Stabaek) nem rossz... Mondjuk az EHF kupa 3. fordulójában a Vácnak a Metz valamint a Siófoknak az Asztrahany már kicsit nehezebb feladat lehet.
  • kaloz174
    #51965
    kupasorsolások

    Elsőre mind kötelező hf.:)
  • kaloz174
    #51964
    off: nyertél!:) 3 perc!:))

    Egyébként meg egyetértünk, de az eddigi jelek azért biztatóak. Remélem, nem kell csalódnom - bár az összehasonlítási alap ezt szinte lehetetlenné teszi!:) Talán helyesebb, ha azt írom: remélem, nem kell csalódnom az egyébként nagyon fontos részletekben sem, mert azok nagyon fontosak a bizalom helyreállításában.
  • Isthy
    #51963
    Elkezdődött a felkészülés Újvárosban is

    Remélem az utolsó bekezdésben foglaltakhoz még hozzá jön majd a jobb és tervszerűbb kapcsolattartás illetve csapat kommunikáció.
  • Isthy
    #51962
    A felkészülési meccsek egy dolog, de sok jelentőségük nincs. Persze adhat a csapatnak némi erőt és önbizalmat, ami nem árt majd Londonban. Azért az elnök úr elég komoly bizalommal van a fiúk iránt a legjobb 6 emlegetésével. Ez csak akkor lehet meg, ha bírjuk majd a sorozat terhelést, ami eddig nem volt az erősségünk.
  • Isthy
    #51961
    Mondhatjuk így is...

    De amint látod a fórum gazdánk már belelendült
  • Breki33
    #51960
    Mocsai Lajos elvileg a mostani teljesítmények alapján dönti el legkésőbb péntekig, hogy Laluska a tartalékból előre lép-e a tizennégyes olimpiai alapcsapatba, de a látottak alapján aligha lesz változás.

    „Drámai végjátékban sikerült a magunk javára fordítani a mérkőzést" - nyilatkozta Mocsai Lajos szövetségi kapitány. „A franciákat 5-6 ezer szurkoló segítette, mégis nagyon jól helytálltunk idegenben, egy igen erős csapat ellen. Az is jó volt, hogy látszódott: fizikailag bírjuk a világ- és olimpiai bajnok ellen, de semmiképpen nem szabad túlértékelni ezt a győzelmet! Az olimpia más lesz, ott igazi tétre mennek a mérkőzések majd a legutóbbi Eb első négy helyezettje, valamint Ázsia legjobbja ellen. Sok tanulságul is szolgált a meccs, hiszen nem ez volt az első eset, hogy a kezdő tíz-tizenöt percben lanyhábban, nem kellő keménységgel játszunk. A siker persze fontos, szükség van rá, mert ettől is jobban összekovácsolódik a csapatunk. Szeretnénk az olimpiáig hátra lévő egy hetet hasznosan tölteni, lesz még erősítő edzés is, és kedden találkozunk a britekkel egy edzőmeccs erejéig. Hogy lesz-e változás a keretben, majd eldöntöm, de tény, most jól játszottunk."
  • Breki33
    #51959
    Mocsai: Csak a végére derül ki, hogy a csapat milyen állapotban van

    http://inforadio.hu/hir/sport/hir-508803
  • Breki33
    #51958
    FRANCIAORSZÁG-MAGYARORSZÁG 22-23 (14-11)
    Dunkerque, játékvezetők: Al Suwaidi, Bamutraf (katariak).
    FRANCIAORSZÁG: Omeyer (33/11, 33 %), Karaboué (1/0, 0 %) (kapusok), Abalo 1, Accambray, Barachet 2, Dinart, Fernandez 1, B. Gille 1, G. Gille, Guigou 2 (1), Honrubia 1, Joli 3 (1), Karabatic 4, Mahe, Narcisse 5, Nyokas, Sorhaindo 2. Szövetségi kapitány: Claude Onesta.
    MAGYARORSZÁG: Fazekas (36/14, 39 %), Mikler (1/1, 100 %) (kapusok), Császár 7 (4), Gulyás 2, Harsányi 2, Ilyés, Iváncsik G. 1, Laluska, Lékai 1, Mocsai T. 1, Nagy L. 3, Pérez 2, Schuch, Vadkerti 2, Zubai 2. Szövetségi kapitány: Mocsai Lajos.
    Kiállítások: 0, ill. 4 perc.
    Hétméteresek: 3/2, ill. 4/4.
  • Breki33
    #51957
    Megvertük az olimpiai bajnoki címvédőt is idegenben!

    FRANCIAORSZÁG-MAGYARORSZÁG 22-23 (14-11)
  • primavis
    #51956
    de elnémult a topik, gyűjtitek az erőket az olimpiára?
  • primavis
    #51955
    Szerintem Nagy Kornel kell a másik oldalra védelembe, mert az a gyengébb rész. Perez már nem teljes értékű, Ilyés egyedül nem tud védekezni s támadni is. Laluska nem hiányzik a jobb oldali védelemből. Akkor lenne helye ha nem lenne Nagy vagy Mocsai s helyettük Krivo.
  • Isthy
    #51954
    Nem változott a legutóbbi kerethirdetés óta és sztem július 27-ig sem fog.
  • 29spotty
    #51953
    Hajrás Srácok! Szerintem bizalomteljesen vághatunk neki idén Londonnak. Jó kis csapat ez! Egy kis kvíz , ha szereted a sportot!
  • kaloz174
    #51952
    Ilyés utazik Londonba, Mocsai 2016-ig marad
    ffi válogatott aktuális...
  • Isthy
    #51951
    Olvastam az egyik külföldi portálon, hogy Khmyrova úgy fest nem megy külföldre és minden bizonnyal folytatja a Dinamo Volgogradnál.
  • Isthy
    #51950
    WIld Card torna

    A francia fővárosban lesz a női BL szabadkártyás kvali torna. Sztem a Zvezda és a Lipcse között dől el a dolog.
  • Isthy
    #51949
    Azt gondolom az utóbbi idők legjobb sorsolását kapták a fiúk, Fortuna fogta a kezüket. A csoport és az ág is elfogadható. A csoportban a 3. hely megszerezhető és a C csoportban sincs olyan ellenfél amely nem verhető. Sztem a legjobb 8-ba jutás megoldható innen.
  • kaloz174
    #51948
    Spanyolokkal...
  • kaloz174
    #51947
    Mai műsorajánló:)

    Sport 1
    11:30 ó: Kézilabda, a 2013-as férfi vb sorsolása, Madrid

    Sport Klub
    18:15 ó: Kézilabda, Magyarország-Tunézia, férfi barátságos mérkőzés
  • kaloz174
    #51946
    Mindenesetre az új vezetés tényleg teljes elánnal dolgozik.
    Megjött a köv.hír is, a helyi hírlap alapján.
    Pl. hogy M. Eszti lesz az edző az első csapat mellett, ami a helyzetből adódott, így nincs benne semmi meglepő.
    Valamint lesznek felk. meccsek is, pl. Kohász-kupa, természetesen.
  • Zóanagyvarázsló
    #51945
    Mivel legfeljebb egy kieső lesz, talán ez a kései bevetőség az NB I-be sem feltétlen szerencsétlen dolog, többet érhet akkor ez az 1 év magasabb szinten. Ha emiatt kellhet is pár muszájigazolás külföldről, és egy darabig nyilván elkerülhetetlenek lesznek a rosszindulatú megjegyzések.

    Remélem, hogy végre valóban sikerül új és komoly alapokra helyezni a kézilabdát Újvárosban, és a szurkolók is visszatérnek.
  • Zóanagyvarázsló
    #51944
    Ezt megértem, én sem hoztam volna fel, vagy reagáltam volna rá, ha nem érezte úgy, hogy legalább azért érdemes továbbgondolni, hogy ne egyszerűsítsük le a képletet. Ugye nem csupán a konkrét játékosról van szó.
  • kaloz174
    #51943
    Nagy nyeresége lehet a fehérvári csapatnak, az biztos.
    (Akiket biztosan nem érint túl jól a névadó szponzor távozása, bár lehet, hogy ott is az a helyzet, ami Győrben az Audival. Mellette vannak mások, akik biztosítják a hátteret. Az, hogy gördülékenyen folyik a csapat felkészülése a köv.szezonra, erre utalhat. Remélem, így is van. Nagyon szimpatikus közösség, szerintem.)
  • kaloz174
    #51942
    Érződik Boki lendülete. Amit mond, na és ami a sorok között sejthető, az is figyelemre méltó.
    Nem lesz egyszerű hirtelen kialakítani egy megfelelő profi stuktúrát, valamint ütőképes csapatot, csapatokat!, miközben eleve késésben vagyunk, a megváltozott helyzet miatt.
    Ennek ellenére, remélem, átgondoltan teszi az új csapat vezetése azt, amit tenni kell.
  • Isthy
    #51941
    újvárosi hírek

    Lesz munka bőven, remélem az eredménye sem marad el. A szponzorszerzés és a szurkolókkal történő kapcsolattartás nagyon remélem több szintet ugrik majd. Mondjuk az elődök szintjéről nem nehéz...
  • Isthy
    #51940
    Sitike

    Örülnék ha még láthatnám a pályán. Tegnap beszéltem vele, azt mondta, hogy egyelőre minden rendben és kedve is van hozzá.
  • Isthy
    #51939
    Nem baj, teljesen jó ez is!
  • kaloz174
    #51938
    Pedig én küldtem. A chatben.
    "2012.07.11.
    09:55
    ..."
  • Gabess8
    #51937
    Ennyire mélyén én nem mentem bele és nem is fogok. Igazából engem már régen nem érdekel, hol játszik sőt továbbmegyek, egem az sem érdekel játszik e a válogatottban, sőt inkább ne legyen benne.
    Egyébként azt gondolom még hosszú ideig nyújtsák az a bizonyos tésztát...
  • Breki33
    #51936
    privátot nem kaptam ez ügyben
  • Breki33
    #51935
    Igen már néztem egyenlőre ezt találtam, de mintha kisebb lenne

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1072088840&no=46163

    Majd rákeresek a benti gépen
  • kaloz174
    #51934
    Igen, jó lenne.
    Nem tudom, mi lehet házigazdánkkal. Már én is jeleztem neki priviben.
  • Isthy
    #51933
    Breki!

    Kellene csinálni valamit a fórum fejlécében Kulcsi "eltűnt" képével kapcsolatban...
  • Isthy
    #51932
    Már megint kell egy kicsit hőbörögnie a médiának... Számomra ennyi az egész, nem igazán érdekel.
  • Zóanagyvarázsló
    #51931
    Szerencsém volt, a lányok összes szoros meccsét nyomon tudtam követni, éppen a könnyedekről sikerült lecsúsznom. Az eredmény jó, alighanem van a miénknél kettőnél több junior válogatott is a világon - bár ez most cáfoltuk. A lényeg pedig, hogy vannak köztük szép felnőtt pályafutás előtt álló játékosok és végre tényleg jók voltunk a hajrában. Kár, hogy edzők terén mostohán bánt ezzel a generációval a szövetség, különben talán most - vagy elnézve a dátumot: még most is - még boldogabbak lehetnénk.
  • Zóanagyvarázsló
    #51930
    Azóta kiderült: még mindig nincs vége. A Veszprém védelmében hozzátenném, hogy a szerződésben rögzített kivásárlási ár nem komolyan vehető, inkább elvi dolog. Ráadásul a három milliós összeg tudtommal egy vele még fiatalon kötött 7 éves szerződésbe került bele, tehát egy 31 éves játékos esetében, akinek egy éven belül lejár a szerződése, még fociban is töredékét kérnék abban, ha amúgy nem akarnak akadályt gördíteni a távozása útjába.

    Összességében a Veszprém kommunikációját jobban el tudom fogadni - illetve ez volt a saját interpretációm is, mielőtt hallottam róla -, hogy a katalánok így próbálják felsrófolni az árát. Ezzel együtt a 75 ezer euró a röpködő összeghez mérten tényleg elég kevésnek tűnik, ráadásul korábban mintha Vujinért is egymilliót kért volna a Veszprém.

    Talán már így is többet foglalkoztunk itt a témával, mint üdvös lett volna, de én most már örülnék, ha Nagy László hazajönne. Nem azért mert rajongok érte, hanem mert mindkét klub szempontjából ez lenne a legtisztább végeredmény a történtek után. Nem mellesleg ha a nagytudású sajtó szerint vele éremesélyes a válogatott, akkor nyilván behúzza vele a BL-t a Veszprém. Már látom a bulvárcímeket.
  • Gabess8
    #51929
    Nagy szappnaopera magyar módra

    Ha tényleg csak ennyit ígértek érte az valóban nevetséges, mondjuk a Veszprém fizetését is sokallom, amennyiben igaz. Nagyon rendebe kellene már tenni a fizetéseket...