61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #60744
    Annak ellenére, hogy tisztában voltunk vele ezen a meccsen az Újváros bárhogyan is játszik nem nyerhet. De szerintem nem a Fradi volt ennyire jó hanem az Újváros ennyire gyatra, figyelem jó néhány éve a csajokat de ilyen első félidőt...
    Amennyiben a Fradi így játszik jövő szerdán is akkor a Győrnek nem lesz nehéz dolga.
  • smith09 #60743
    Válogatottba a B keretbe került, most szerződés bontás.
  • kaloz174
    #60742
    Kovács Annával szeződést bontott a DKKA.
  • kaloz174
    #60741
    A Fradi pedig többször "megfázott" már Újvárosban, így készült ellenünk rendesen. Jól is játszottak, gratulálok nekik. A Kohász játékoskerete pedig nagyon vékonyka. Tegnap ennyir tellett. Kár az Érden elszórt pontokért.
    Mellesleg az Érdet jobban megverte a a Fradi. Persze, jobb lett volna, ha inkább a Rosztov ellen játszanak csúcsformában...
  • kaloz174
    #60740
    Szerintem ebben nincs semmi meglepő. Már játszott a francia válogatottja a hazai csapatnak, az sokat segíthetett. A siófoki keret jobb, szerintem, otthon is voltak.
  • smith09 #60739
    Az hogy a fradi megverte ma a Dunaújvárost az még oké. De a Siófok a Vácot? Hogyan?
  • Isthy
    #60738
    Nocsak, történik valami Érden?
  • kaloz174
    #60737
    Vajon a pénz, vagy a kalandvágy viszi? Talán mindkettő. A Hosszabítás írása Mindenesetre az új motíváció meglesz. Amikor nálunk jártak, számomra szimpatikus kézis közösségnek tűntek.
  • smith09 #60736
    Várható volt hogy Martin Rostovhoz igazol. Pénz is gondolom fontos neki, illetve az új hely és az új sikerélmény.
    Sok sikert neki.
  • smith09 #60735
    Év végére kijött a külnbség.
  • primavis
    #60734
    FTC-ÉRD 32-15! Nem hiszem, hogy valaki várta ezt az eredményt! Biró 60% felett védett, de Hadfi is csak 3 gólt kapott. Pena nem játszott.
  • smith09 #60733
    Igen, ebben szerencsénk van legalább.
    Szombaton dolgozok majd, de a vasárnapi meccseket látom.
  • Isthy
    #60732
    Nemrég hivatalossá vált, hogy a győriek az első meccset játszák 15:15-től. Ami a másnapra való tekintettel igencsak a jobbik verzió a szűkösebb keret több pihenőideje szempontjából.
  • smith09 #60731
    Nora Mörk szerint is jók kell védekezni ellenünk, ez fontos. Előre pedig csak nem lehet gond ezzel a hiányos, de így is erős kerettel.
  • Isthy
    #60730
    Ha már kell velük játszani, akkor már inkább pihenten ezzel a hiányos kerettel. Nagyon kemény menet lesz.
    Kurtovicnak nem nagyon tetszett, legalábbis a négybetűs angol szó erről árulkodott.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2018.04.17. 20:04:40
  • smith09 #60729
    Győr Bukarest a női bl elődöntőben.

    Szerintem nem húztak nagyon rosszat nekünk.
  • Gabess8
    #60728
    Végén az Elek azt nyilatkozta, ha jól hallottam, ami a bajnokságban elég az a BL-ben kevés. Itt a tempóra gondolt. Mondjuk a jelenleg koncepció szerintem a fradinál nem alkalmas a BL ff4 -re.
  • Isthy
    #60727
    Ahogy olvasom a Fradinak esélye sem volt. Az elején a szélsők sorra rontották el a helyzeteiket, csak átlövésekből tudtak egy ideig eredményesek lenni. Az oroszok elhúztak és simán hozták a mérkőzést. Végig sok hibával játszott a Fradi elöl is és az oroszok ezeket sorozatos könnyű lerohanás gólokkal büntették. Hátul is sok hibát vétettek védekezésben, így nem is lehetett más a vége.
    A győriek ha nehezen is, de hozták a győzelmet. A védekezésük ma nem nagyon működött, de elöl ellensúlyozták a hátsó problémákat. A FF-ban nagy szükség lesz a visszatérő Oftedalra és Grootra, láthatóan nagyon hiányzik a dinamizmusuk.
    Mi közel voltunk a bravúrhoz Érden, végül 1 gólos vereség lett belőle. Sokat hibáztunk mi is elöl, amiből kaptuk a könnyű gólokat. Kétszer is visszajöttünk 5 gólos hátrányból, mindkét félidőben egyszer-egyszer. A kinyitott védekezés jól működött és a szünet után már mi is dobálhattunk könnyű lerohanás gólokat. A végén megvolt a lehetőségünk legalább az egyik pont megszerzésére, de nem tudtuk góllal befejezni a támadásunkat. Kár érte, mert a tegnapi Érdet akár meg is verhettük volna kicsit kevesebb hibával. Jönnek az újabb nehéz meccsek sorban, az első mindjárt pénteken Debrecenben. Jó lenne a sok hibát csökkenteni, mert akkor lesz valós esély pontokat szerezni.
    A férfi MK-ban papírforma elődöntők voltak voltak, ma este 17:45-től jön a lényegi rész a döntőben.
  • Isthy
    #60726
    A tegnapi veszprémi "ankétról": A jéghegy csúcsa alatt
  • Isthy
    #60725
    Ugyanakkor a testfelépítésük is jóval erősebb, masszívabb mint a hölgyeké.
  • primavis
    #60724
    De feltűnő a számbeli különbség a férfiak és a nők közt, pedig ugyanazon a borítású talajon játszanak, ráadásul jóval nagyobb súllyal és erővel!
  • Isthy
    #60723
    Gyanús a dolog, hogy szerepe van benne ennek a borításnak. Plusz benne van a durván felgyorsult játék is, ami fokozott terhelést jelent.
  • Isthy
    #60722
    Bartha a győri edzőkérdés hátteréről
  • smith09 #60721
    Amikor a Győr az új padlóján játszott akkor már kezdtek jönni a sérülések. 4 - 5 éve már ez téma volt. Szerintem ez nem alaptalan.
  • Isthy
    #60720
    Válogatott keret

    Együtt készül az "A" és "B" keret, amelyekben nagyjából mindenki benne van.
  • primavis
    #60719
    Hát amennyire én majd 60 év távlatából vissza emlékszem ( a nagypályáról való váltástól) a parketten, hajópadlón s más padlóboritókon korántsem volt ennyi térd sérülés! Ezeknek az új borítóknak a gyártói jól megkenhették az IHF/EHF vezetőket.
  • kaloz174
    #60718
    Szikora a borítás típust okolja...Szerinte az lehet a sok szakadás kiváltója...
  • Gabess8
    #60717
    Bennem több hiba lehetőség is felmerül. Egyrészt a padló, másrészt, kérdés hogy a felgyorsult játék mennyire hibás. A másik nagy kérdés pedig, hogy ezek a játékosok évekkel korábban megkapták e iskolában a tesi órák keretében a megfelelő hátteret...., látva egy két kollégát és ismerőst....hát....
  • smith09 #60716
    Tessék neki is fél szünet.

    Biztos hogy nem a padló a hibás? Lásd Győr, és most ez is.
  • primavis
    #60715
    Pláne, hogy Szikorának térdszalag szakadása van!
  • Isthy
    #60714
    Szerencsére elrontottuk a csarnokavató meccset a hazaiaknak
    Az utolsó 8 perc kivételével végig uraltuk a meccset, a végén sikerült kicsit közelebb jönniük a hazaiaknak. Sajnos nem tudtam a helyszínen szurkolni, mert az össze-vissza variált időpontok után pont azt sikerült kitalálniuk, amelyik egyedül nem volt jó többünknek sem. De a csajok nélkülünk is összehozták a bravúr győzelmet.

    Az ETO az újabb sérülés ellenére is megoldotta a Bud elleni meccset, szinte a zsebükben a FF jegy. A Fradi meccset nem láttam, sajnos az esélyeik még inkább csökkentek a hazai 2 gólos vereség után.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2018.04.08. 11:07:25
  • smith09 #60713
    A francia a és az ukrán játékos nagyon jól játszott a Rosztovnál. Az etó sima volt idegenben is.

    Most néztem hogy a Siófok otthon kikapott a Dunaújvárostól. gratula!

    Mondjuk a mai napig nem értem hogy a "csibész " vállalkozónak miért is kell ennyi pénzt bele tennie rgy kézilabda csapatba. na mindegy vannak elképzeléseim erről a siófoki dologról.
    Olvastam a neten hogy a volt fradi elnököt a - berkit - is meghívta az elnök a tegnapi meccsre. madarat tolláról.. :D

  • primavis
    #60712
    Teljes a papírforma! A Fradinak lett volna esélye a győzelemre, ha nem ront annyi ziccert (főleg a két jobbszélső). Az ETO könnyedén hozta a 6 gólos sikert idegenben, nem látszott a 4 sérült hiánya.
  • smith09 #60711
    Remélem a fradiban van annyi erő h ma legyőzik itthon a Rosztovot, kint meg talán elég lesz az előny.

    Győr hozza a hazait szerintem, kérdés hogy mennyivel.
  • Isthy
    #60710
    A románok eldöntötték az első meccsen a FF-ba jutást. A dánok sokáig jól álltak, azután 20-17-nél nagyon megálltak és kaptak zsinórban 6 gólt. Utána már csak visszazárkózni tudtak és végül 1 góllal kaptak ki otthon. Ezzel a Vardarnak is komoly esélye lett a FF-ba jutásra.
  • Isthy
    #60709
    Ezt a listát az EHF tavaly július elején (2017.07.05.) tette közzé és az azt megelőző 3 év (2014-17) eredményei alapján számolták.
  • Isthy
    #60708
    Ma este már lejátszanak két női BL negyeddöntő meccset. A Sport2-n élőben a CSM-Metz lesz, utána rögtön felvételről az FCM-Vardar.
  • primavis
    #60707
    Igen, de a fene sem érti, hogy mivel előztek meg a spanyolok, amikor csak egy csapatuk volt az elitben (Barcelona) s egy a második vonalban (Leon)?
  • smith09 #60706
    A veszprémi edző szerint 4 - 5 év mire összeáll az ő csapata.
    Kíváncsi vagyok hogy addig hány kalap pénzt és milyen áron költenek el a csapat formálására.
  • kaloz174
    #60705
    Sokba került...