61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • [HUN]FaTaL
    #52609
    KEK sem sokáig lesz szerintem, összevonják majd az EHF kupával, ahogy fociban is tették.
  • Isthy
    #52608
    Arról nem én tehetek, de csak úgy teljes a kollekció. Anno meg kellett volna nyerni A Viborg meg is tette, nekik a KEK hiányzik a négyből.
  • [HUN]FaTaL
    #52607
    Nehogymár olyan kupát hozz elő, ami már nincs. :D
  • Isthy
    #52606
    Az még kevés lesz, mert európai Szuper Kupát még nem nyert a Fradi Mi annak idején megnyertük és azt még komolyan is vették anno a csapatok és az EHF rendezte rendszeresen külön tornaként.
  • [HUN]FaTaL
    #52605
    Nem maradtok, a Fradi behúzza a BL-t. :D

    Ha nem az idén, akkor jövőre :D
  • Isthy
    #52604
    Nagyon remélem, hogy a csoport 4. helyén végeznek majd és nem a harmadikon. Mert ha a KEK-be kerülnek, képesek lesznek megnyeretni velük. Most nem lesz ott a Fradi, aki eltakarítsa őket. Maradjunk csak továbbra is mi az egyetlen csapat, aki már megnyert minden európai kupát
  • Isthy
    #52603
    Buxtehuder SV - Hypo 20-28 (8-11)
    Thüringer HC - Buducnost 24-20 (10-10)
    Viborg - Zvezda 27-28 (12-13)

    A Bud vereségével és a Zvezda győzelmével kialakult az a szoros állás, amit vártunk a D csoportban. A Hypo halad a csoport második helye felé.
  • Zóanagyvarázsló
    #52602
    Nem semmi ez a Viborg! Az elmúlt két szezonban is a fontos pillanatokban hibázva zúgott ki a BL-ből, majd mindkét szezonban elvesztette a KEK-beli egyetlen kiélezett párharcát - ellenünk. Ehhez jön a tavalyi dán bajnoki döntő és ez a meccs. Mintha a Fradi és a Viborg közelmúltban mutatott produkciója cáfolata akarna lenni annak a közszájon forgó vélekedésnek, hogy mi milyen gyengék vagyunk fejben, bezzeg az északiak...
  • Zóanagyvarázsló
    #52601
    Igyekeztem, de remélem, hogy az utolsó másfél percben nem mutattak, mert akkor konkrétan azt hittem, hogy összeesem, így kívülről sem lehettem szívderítő látvány. Szerencsére addigra már minden eldőlt :)
  • Isthy
    #52600
    Elnézem

    Ahhoz képest elég aktív voltál Többször is láttunk a közvetítésben.
  • Zóanagyvarázsló
    #52599
    Lehet, és akkor 9-11-nél történt az elszakadás. Nézd el nekem, tegnap gyomorrontással szurkoltam végig a meccset Dabason, még ma sem vagyok éppen csúcsformában :)
  • Isthy
    #52598
    Nem volt 11-11, jó az a 9-14 amit írtam, hidd el

    A borzasztóan játszó Riegelhuth helyére bejött Bille-Hansen és szórt gyorsan 4-et és ezzel léptek el a norvégok a lerohanásaikkal. Az orosz kapusok sok védése számomra is igencsak meglepő adat volt...

    Persze, hogy jobban örültél volna, hiszen azzal a csoportgyőzelem felé léphettek volna egy nagyot. De lássuk be, nem volt erre esély.
  • banok
    #52597
    Nagyon meglepett a Pick győzelme. Nem láttam a mérkőzést így nem tudom, hogy csak kiba... szarul játszott a Veszprém vagy a Szeged volt egyszerűen nagyon jó.
  • Zóanagyvarázsló
    #52596
    Volt szerintem még 11-11 is, a 12 vendéggól után történt az elszakadás. A második félidő elején valóban eldőlt 10 perc alatt minden (4 percet ebből emberhátrányban is töltöttek az oroszok), hogy nálunk jobban nem verték meg hazaikat az körülbelül annak volt köszönhető, hogy nem voltak végig elég fegyelmezettek. Ezzel együtt semmi olyat nem mutattak, ami miatt rettegni kéne tőlük, bár Larvikban azért nem az utolsó két meccsen látottakra lenen szükség, ha akárcsak egy álmosabb norvég bajnok ellen is nyerni akarunk. Persze nyilván finoman szólva sem a mi győzelmünk a papírforma.

    Mindenesetre én jobban örültem volna ma egy orosz győzelemnek. A kapusstatisztika pedig szerintem nem stimmelt, mert nem vagyok hajlandó elhinni, hogy volt Fominának 18 védése. (A rövid időre beállt cserekapus talán nem is találkozott labdával.)
  • Isthy
    #52595
    Mikler gyakorlatilag leamortizálta a veszprémi támadókat és így nyerhetett simán a Pick.
  • Isthy
    #52594
    24-35 lett a vége, sima norvég győzelem.

    Csak az lső negyedórában (8-8-ig) volt partiban a Dinamo (köszönhetően Riegelhuth sorozatban elrontott ziccereinek), utána 10 perc alatt 9-14 lett a norvégoknak. A szünet után az oroszok 11 percig nem dobtak gólt és 9 gólosra nőtt a Larvik előnye (14-23). Ezzel el is dőlt a meccs és gyakorlatilag a Fradi 8 közé jutása is
  • kaloz174
    #52593
    Ezzel én is így voltam, de ez az eredmény kimondottan jót tesz a bajnokságnak, valamint remélhetőleg még a Veszprémnek is.
  • kaloz174
    #52592
    + meccsek amik érdekesek lehetnek számunkra is.
  • [HUN]FaTaL
    #52591
    Pick Szeged - MKB Veszprém (31-24)

    Nem láttam csak az utolsó pár percet, de rendesen meglepődtem.
  • Zóanagyvarázsló
    #52590
    Félidőben:

    Dinamo Volgográd - Larvik 14-17

    Oroszországban sem verdesi a színvonal az eget, ez ellen a Larvik ellen még a tegnapi játékunkkal is lenne keresnivalónk. Sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok, méghozzá úgy, hogy a vendégek góljaik felét indításból szerezték, aztán megtorpant az oroszok gyorsan kaptak kettőt a felállt faluk ellen is, így sikerült a norvégoknak elszakadniuk. Meglepődnék, ha a vendégek nem húznák be végül, a házigazdára ráférne némi kapusteljesítmény is.

  • Isthy
    #52589
    Ugye nekünk ez nem újdonság, mert tavaly Újvárosban is lőtt már pár átlövésgólt A Békéscsaba ellen neki nagyon szokott menni, tavaly Csabán 12 gólt lőtt, amikor megszereztük az első győzelmünket.
  • kaloz174
    #52588
    Erdősi Ildi válogatott formában játszott, még átlövéseket is láthattunk tőle, különösen az első félidőben.
  • Isthy
    #52587
    A szünet után gondolom kijöttek a láz okozta fizikai problémák, ahogy várható volt. Ezt sikeresen ki is használta a hazai csapat.
    Halason megint nyertek a hazaiak és úgy fest idén stabil középcsapat lesznek Golovin vezetésével.
    A váciak rangadót nyertek Érden, nagyon fontos 2 pontot szerezve a felsőházba kerülés szempontjából.
  • Isthy
    #52586
    FTC - Savehof 31-28 (15-16)

    Tisztára déja vu érzésem volt szerdáról... A végére azonban most sikerült nyerni a fradis lányoknak. Igazából a nagy problémák hátul voltak. Gyenge, határozatlan védekezés és visszarendeződés jellemezte ma a csapatot. Elöl is voltak problémák, de ott kevesebb. Több kihagyott helyzet és kapufák... A küzdés viszont dicsérhető és ennek köszönhető a győzelem. Ma nem a szép játék dominált, hanem a harcos. A 2 pont megvan ez a legfontosabb. Illetve az is fontos, hogy áll Szani válla...
  • Isthy
    #52585
    Jogos! Köszi!
  • kaloz174
    #52584
    Végül a Csaba a komplett csapatával érkezett. Aztán, hogy ki volt beteg közülük, arra csak tippelni lehetett.
    Az viszont tény, hogy az első félidőben jól tartották magukat, de a másodikra összezuhantak. Így a Siófok élt a lehetőséggel és lelépte őket.
  • primavis
    #52583
    háát a Dunaújváros nem csak egy pontot vett el a fraditól, de alaposan ki is fárasztotta őket! Ma megizzasztották a szurkolókat jó 55 percen keresztül, de a végén bejött a papirforma s a három gólos gyózelem! De ez a teljesitmény kevés lesz a visszavágóra!
  • banok
    #52582
    Vasárnap 12.30-kor meg Pick Szeged-MKB Veszprém férfi NB1 rangadó. Az RTL Klub adja.
  • Isthy
    #52581
    Randers - Valcea 20-24 (9-11)

    Sok hibával tarkított, fura meccs volt. Az elején a románok Paula kiváló formájának köszönhetően gyorsan előnybe kerültek (1-6), majd a félidő hajrájáig tartották az előnyüket (7-11). A szünet előtt és után azonban volt egy összesen 13 perces gólcsendjük, aminek következtében a dánok átvették a vezetést (13-11). Majd 14-12-es dán vezetés után a hazaiaknál jött egy hasonlóan majd 13 perces gólcsend és románok fordítottak 14-19-re. Ezzel el is dőlt a meccs, a végjátékban már nem nagyon változott a különbség.
  • Isthy
    #52580
    Játszik majd sok fiatal a csabaiaknál, ami elvileg könnyebb lehet a hazaiaknak.
  • Isthy
    #52579
    A hétvégi néznivaló:

    Érdi VSE - Váci NKSE
    Női NB I 7. forduló - Érd
    2012.10.27. 18:00 Cunder.hu

    FTC - Savehof
    Női BL csoportmérkőzés - Dabas
    2012.10.27. 19:00 DigiSport1

    Krim Ljubljana - Győri Audi ETO
    Női BL csoportmérkőzés - Ljubljana
    2012.10.28. 19:30 DigiSport1
  • kaloz174
    #52578
    Vagy mégis kénytelen?? Ennek így nem sok értelme van.
    Elutasították...
  • Isthy
    #52577
    A Békéscsaba úgy fest nem megy Siófokra, így megoldódott a Fradival kapcsolatos gondod
  • Isthy
    #52576
    Valszeg ők tudnak egy "rövidebb" utat az erdőn keresztül
  • kaloz174
    #52575
    A Siófok kupameccseiről:
    Megvannak az időpontok

    Érdekesség, hogy mégsem Kaposváron kerül sor a hazai meccsre.
    Állítólag 3300 km az út...(Gúgli szerint autóval csak cca. 2700:))
  • kaloz174
    #52574
    Ffi bajnokság - kecskeméti gondok....:(
  • kaloz174
    #52573
    Mai bajnoki:
    2012.10.26. 18:00 DVSC-Fórum-Fehérvár KC
    Sajnos, nincs élő közvetítés róla.

    Holnap viszont a Cunder műsorán szerepel az érdi meccs. A siófokit élőben szeretném látni.:) (A Csaba jön, szerintem kikapnak.) Csak az a gondom, hogy közben a Fradit is jó lenne látni.:) A bőség zavara.:)
  • kaloz174
    #52572
    Egy képriport a DKKA - FTC 2012.10.24 találkozóról.
    De jó is nézegetni újvárosi érzelműként.:))
    Köszönet érte. Azt hiszem, ez a legbővebb galéria.

  • Breki33
    #52571
  • Isthy
    #52570
    Neki is időt kell adni, mert a románoknál teljesen leamortizálták.