61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #52649
    Csak Sanela kapott lehetőséget. Különösen az első félidőben, amikor még a védekezés is jobb volt, többször bravúrral hárított. Nem éreztem úgy, hogy különösebben okolható lenne a méretes zakóért.
    (Bár ebben azért voltak tőlem eltérő vélemények is, ezt kell mondanom.)
    Az azonban nem szerencsés, hogy a kapusedző sosem látja élesben a kapusok teljesítményét.
  • kaloz174
    #52648
    Ez nem Szikora érdeme, hanem a mieink halovány lövőteljesítménye. Szikora jó kapus, de nem volt jobb, mint máskor.
    Egyszerűen teljesen formán kívül támadtuk a kapuját többnyire. Dettit leszámítva.
    (Sajnos, nem vagyok optimista. Különösen, ha a társakat látom...De igazából már az lenne az igazi, ami a Fradi ellen volt. Detti inkább tényleg irányított. Nem neki kellene már megszakadni.)
  • Isthy
    #52647
    Igen, elnézve az eredményességet, a fiatalok nem sokat tettek hozzá most. Ahogy olvasom Szikora rengeteget védett, gondolom elbizonytalanította őket. De látom Dusi se sok vizet zavart... A 19 gól nagyon halovány, csak Detti hozta magát szokás szerint. Kíváncsi vagyok meddig fogja még csinálni... A kapusaink milyenek voltak?
  • kaloz174
    #52646
    Nagyon csalódott voltam a meccset követően én is.
    Ma már kicsit higgadtabban látom a dolgokat. A fiatal csapat, leginkább a fiatalabb korosztály, nem képes még mindig kiegyensúlyozott teljesítményre, olyanok, mint pl. Takács Fruzsi, Gera Szimi, nem bírják el igazán a nyomást, minden meccsen, sajnos.
    A Fehérvár váltott, amikor átvettük a vezetést, erre pedig nem tudtunk megfelelően reagálni. Csak néztük, hogy Siti Eszti vezérletével hogyan rombolják szét védekezésünket. A szélek pedig, különösen Bódi Berni, nem voltak játékban, ami megengedhetetlennek bizonyult.
    Ráadásul Triscsuk hiánya egyáltalán nem érződött a Fehérvár játékán. Sikerült ehhez a helyzethez alkalmazkodni. Mint emlékezetes, ők is csúnyán kikaptak a Siófoktól, hazai pályán.
    Talán nehezebb volt így védekezni ellenük, mintha ott lett volna Triscsuk.
  • Isthy
    #52645
    Tegnap a BL-ben:

    Larvik - Dinamo Volgograd 40-25 (20-11)
    Hypo - Buxtehuder 27-24 (14-11)

    A norvégok úgy látom már az első félidőben elrendezték a meccset. A Hypo meg nagy lépést tett a BL 8-ba jutás felé.
  • Isthy
    #52644
    Most még a csapat építése folyik elöl és hátul is, szép és látványos játékot ne várjunk. Legfeljebb rövid időszakokra, amilyenek már voltak is. Hátul jobban áll a csapat, bár Tervel nélkül a védelem sem működik még rendesen. Elöl több a pótolni való, de tavaszig van még idejük.
  • Isthy
    #52643
    Fehérvár KC - Dunaújvárosi KKA 29-19 (15-11)

    Az elejét még láttam a cunderen és amikor el kellett mennem itthonról még 8-7-re mi vezettünk... Mi a francot csinált a csapat utána?? 10 gól közte a Fehérvártól úgy, hogy Triscsuk nem játszott...
  • Gabess8
    #52642
    Jaj te
  • Gabess8
    #52641
    Mért nem ment politikusnak...
  • Gabess8
    #52640
    Drága "arany" lábú focistáink, látjátok???
  • primavis
    #52639
    Persze, sima volt mind a 4 megnyert meccs, de szépen és jól egy meccsen sem játszott végig a csapat. De ha az ilyen eredménycentrikus játékkal nyernek végre BL-t, akkor meg van bocsátva! -:)))
  • Isthy
    #52638
    Szani nélkül is megoldják. Jó lenne ha Nerea már tudna többet játszani.
  • Isthy
    #52637
    Azért ebben nem is rosszak... De a kézi számít és abban a Fradi bőven előttük jár.
  • Isthy
    #52636
    Győri Audi ETO - Krim Ljubljana 29-22 (16-9)

    Grat a győrieknek a 8 közé jutáshoz!

    Az első negyedórában nem működött az 5+1-es védekezés Szepesivel elöl, a szlovénok szépen átjátszották őket és még vezettek is 7-6-ra. Azután bejött Tervel és szokás szerint meghalt az ellenfél támadójátéka, jöttek a védések és a gyors gólok is. Ebben a negyedórában az ETO el is döntötte a meccset egy 10-2-es rohanással.
    A szünet után még növelték az előnyt 9 gólra, azután a záró negyedórában jött egy kis holtpont és visszajött a Krim 5 gólra (25-20). A végjátékban ismét az ETO akarata érvényesült és visszaállt a 8 gólos előny (28-20) amiből a végén 7 maradt.

    Igazából az első negyedóra után nem volt esélye a Krimnek, az ETO simán behúzta a meccset.
  • Breki33
    #52635
    Hajrá Csajok !

  • Breki33
    #52634


  • Breki33
    #52633
  • Breki33
    #52632
    Szép figura
  • Isthy
    #52631
    Hogy mik nem történnek a pályán meccs közben Dániában?



    Hiába, más világ...
  • Isthy
    #52630
    Hétvégi néznivaló:

    Győri Audi ETO - Krim Ljubljana
    Női BL csoportmérkőzés - Győr
    2012.11.03. 15:45 DigiSport1

    Fehérvár KC - Dunaújvárosi KKA
    Női NB I 8. forduló - Székesfehérvár
    2012.11.03. 18:00 Cunder.hu

    Savehof - FTC
    Női BL csoportmérkőzés - Savehof
    2012.11.04. 15:00 DigiSport1

    Szlovákia - Magyarország
    Férfi EB selejtező - Presov
    2012.11.04. 17:00 Sport1
  • kaloz174
    #52629
    Valóban, de az igazság kedvéért azt hozzá kell tenni, hogy ez a meccs a Fradi-csarnokban zajlott.
    (A MK "kedvenc" témám. Már szót is emeltem, "megfelelő helyen" az érdekünkben.)
  • Isthy
    #52628
    A Magyar Kupa 3. fordulójában: Tatai AC - Dunaújvárosi KKA

    Ismét könnyebb feladat. Azután a 16 között meg szokás szerint jön majd az ETO...

    Van egy slágermeccs is: Fehérvár KC - Váci NKSE
  • Isthy
    #52627
    FTC - Kiskunhalas 37-26 (18-13)

    Ami nekünk sikerült a múlt héten, az most a Halasnak nem
  • kaloz174
    #52626
    Lassan azért leesett a tantusz Szegeden...:(
  • kaloz174
    #52625
    A szomorú, hogy azt látom, szegedi oldalról még mindig nem értik, mi is a gond.
    Pedig nekik is jobb lenne, ha a meccsről beszélnének a szurkolók...Az már szinte szóba sem kerül, csak a 2 oldal beszél el egymás mellett, szokás szerint.
  • Gabess8
    #52624
    Igen valószínű neked van igazad. Ha valaki akkor én tényleg nem szeretem Nagy Laci, de a Szeged részéről egy bocsánat kérés illene, mert az nálam túlmegy a határon. Én egy komolyabb pénz büntetést adnék érte.
    Drapit azt másként is meg lehetett volna oldani...
  • Zóanagyvarázsló
    #52623
    Igen, azt én is nagy problémának tartom, az alábbi hozzászólásomban a "csak" szerepelhetett volna idézőjelben is az egyértelműség kedvéért.

    Különben meg szerintem bántotta rendesen ez is az elnök úr szemét, elvégre veszprémi, illetve részese a játékos hazacsábításának. Hogy melyik zavarta mégis jobban a kettő közül? Na, ennyire talán nem is érdekel Vetési úr lelkivilága.
  • kaloz174
    #52622
    Á..Dehogy!
    Csak kezdtem belekeveredni a programokba és az időpontokba. Aztán megnéztem a különböző oldalakat, naptárakat, és gondoltam, a végeredményt megosztom, hátha valaki még hasonlóképpen van.
    (Egyébként senki kenyerét nincs szándékom elvenni!! )
  • Isthy
    #52621
    Nicsak, valaki továbbfejlesztette a hagyományt
  • Isthy
    #52620
    Az az "áthallás" a nagy probléma...

    De lehet az MKSZ-nek inkább a "Navracsics papucs" bántotta jobban a szemét...
  • Zóanagyvarázsló
    #52619
    Nyilván papírforma volt, hogy lesz transzparens, ebben önmagában nincs is semmi különös - attól függetlenül, hogy egyéni vérmérsékletnek megfelelően nyilván el lehet utasítani az efféle megnyilvánulásokat. A probléma a "lehetséges" áthallás a szőrnyű tragédiára. (Ha szándékos volt aljas, ha nem, akkor szerencsétlen húzás, akkor is, ha maga kifejezés azért igencsak bevett magyar nyelvben, és betiltani nyilván nem kéne. Nem tudom elképzelni, hogy ez Szegeden senkinek ne jutott volna eszébe. 100%-ig kizárt.) Részemről csak emiatt az utóbbi miatt látok benne problémát.

    Hogy jól teszi-e az MKSZ, hogy vizsgálódik ez ügyben, az megint más kérdés, általában bármit is tesznek, abból nem sül ki semmi jó. És még csak cinikus sem vagyok.
  • kaloz174
    #52618
    Valóban érthetetlen. Semmi értelme nem volt. Nem is értem, miért nem volt pár józan szurkoló Szegeden...
    Mit akartak ezzel elérni egyáltalán?
    A párhuzam pedig?:( Az különösen bántó. Na és nem Nagy Laci miatt.
  • passatgt
    #52617


    ez azért gusztustalan...
  • kaloz174
    #52616
    Na meg ami kimaradt:)

    2012.11.03. 15:00 DIGI Sport1
    Győri Audi ETO-Krim Ljubljana
    Női BL, B-csoport, 4. forduló

    2012.11.04. 15:00 DIGI Sport1
    Sävehof-FTC Rail Cargo Hungaria
    Női BL, C-csoport, 4. forduló

    2012.11.04. 17:00 Sport1
    Szlovákia-Magyarország
    Férfi Eb-selejtező
  • kaloz174
    #52615
    Hevenyészett heti kézis műsor:

    Női NB I
    FTC-K.HALAS
    Okt.30.18:00
    VESZPRÉM-GYŐR

    Okt.31.18:00
    Női NB I.
    B.CSABA-BSE
    Okt.31.18:00
    Ffi Eb
    HUN-LAT
    Okt.31.18:45

    Női NB I
    DVSC-SIÓFOK
    Nov.2. 18:00

    2012. nov. 3.:
    NBI női felnőtt - alapszakasz
    Váci NKSE - Budapest Bank-Békéscsabai ENK SE 18:00
    Budapest SE - ÉTV-Érdi VSE 18:00
    Alcoa FKC - Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 18:00


  • Isthy
    #52614
    Tudtam, hogy be fogod komolytalankodni ezt

    Amikor mi játszottunk akkoriban még komoly volt. A Hypot meg akkor mi eltakarítottuk a lehetőségtől is
  • Zóanagyvarázsló
    #52613
    Hé, mi nyertünk már Szuperkupát, méghozzá idén! Ráadásul ez nemhivatalos volt, nem volt rajta értékcsökkentő EHF logó Egyébként azt egyáltalán nem mondanám, hogy általánosságban a legtöbb kiírásban a legtöbb csapat komolyabban kezelte felkészülési tornánál ezeket a kupákat, a legjobb példa a lazázásra talán a Hypo és a Slagelse. Nem is véletlenül fújt ki a lelkesedés azóta.
  • Isthy
    #52612
    Krim Ljubljana - Győri Audi ETO 20-31 (9-12)

    Gratulálok a győrieknek ehhez a magabiztos győzelemhez!

    Jól kezdte az ETO a meccset, 4-1-re majd 6-3-ra vezetett 10 perc után. Sajnos ezután jött egy nagyon rossz 10 perc elöl - sok kimaradt helyzettel - de szerencsére a védekezés jó volt, így nem lett nagy baj belőle. A félidő végén sikerült újra 3 gólos előnyt szerezni. A szünet után már a helyzetek is bementek elöl és fokozatosan elhúztak a győriek. Hátul Lunde vezérletével továbbra is jól működött a védelem, így nem volt szemernyi esélye sem a hazaiaknak.

    Akkor most nézzük csak mi is a helyzet: az eddigi 3 forduló után - féltávnál - már csak 3 veretlen és 100 %-os csapat van és ebből kettő bizony magyar
  • [HUN]FaTaL
    #52611
    Én az oda-vissza vágós döntőt is baromságnak tartom. Gondolom anyagi okokból nem tartják független helyszínen az egymeccses döntőt.
  • Isthy
    #52610
    Meg ahogyan a férfiaknál már meg is tették. Már csak a nőknél van KEK és már utaltak rá az EHF-nél, hogy ez náluk is tervbe van véve.