Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#50546
De legalább a stúdióban egy nívós szakember értékelte a meccset <#rolleyes>
#50545
Nocsak, köszönöm az információt, ez bizony nagyon jól hangzik! Nem is tudtam, hogy lehet VLC-vel nézni, de holnap ezt mindenképpen kipróbálom.
kaloz174
#50544
Gellén egyszerûen szánalmas.
Sajnálom a Lokit.
(Szép párost alkotnak a szakvezetõvel...)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#50543
Iváncsik Tomi keresztszalag-szakadás, sztem csak õsszel tud majd újra játszani. Igazából én Zubait se kockáztatnám, inkább gyógyuljon meg rendesen, nehogy rásérüljön. Lesz még egy fontosabb olimpiai selejtezõ.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#50542
Most mondja Mocsai, hogy nyertünk egy pontot. Remélem, igaza van.
Sajnos, a 2 sérülést súlyosnak mondta. <#confused>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50541
A pólósok viszont jól kezdtek:
12-8-ra nyertünk az olaszok ellen. <#eljen>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50540
Sajnos, egyetértek mindezzel.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#50539
Az elsõ félidõben jók voltunk elöl, de gyenge volt a védekezésünk és a kapusteljesítményünk is. A szünet után hátul mindkettõ javult, sajnos a támadójátékunk meg visszaesett.
Igazából nekem egy dolog tûnt fel nagyon: nem volt jobb szélünk. Majd 50 percig mintha eggyel kevesebben lettünk volna. Iváncsik Tamást észre sem lehetett venni a pályán. Akkor került csak elõtérbe, amikor a 49. percben megsérült. Elöl veszélytelen volt, hátul meg kaptunk róla vagy 5 gólt. Harsányi bejött helyette és egybõl veszélyesebbek lettünk onnan is és gólt is szereztünk jobb szélrõl is. Ekkora elõnyt nem szabadott volna adni az oroszoknak. Õk bezzeg veszélyesek voltak mindkét szélrõl.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50538
A végén megkaptuk az esélyt a gyõzelemre, nem tudtunk élni vele.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50537
Beszélt borzalmas dolgokat, én is lehalkítottam. <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50536
Ez bizony így volt az elsõ félidõben. Szerencsére elöl ment a játék.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#50535
Magyarország - Oroszország 31:31 (19:19)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50534
Azt hiszem, bár örülök, hogy végül is nem kaptunk ki, mert az is benne volt, mert nagyon hullámzó teljesítményt nyújtott a csapat, elveszítettük az egy pontos, sajnos.
Akkora lehetõség volt a kezünkben a végén, hogy nyerni illett volna.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50533
Ennél a szpíker idegesítõbb, de azt legalább el lehet némítani.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50532
Nagyon gyengén védekezünk.😞 Kapusteljesítmény is közelít a 0-hoz...

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#50531
Nem is ért kettõt, csak egyet <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#50530
Na de kérem! Ez nem strandkézi! <#nevetes1>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#50529
Lekics tegnapi gólja amit megemlítettem.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50528
Küldtem privit! <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#50527
Mint ahogy nem volt gondja egymással, a nagy küzdelem ellenére sem, a 2 csapatnak, na és a B-közepeknek sem!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#50526
Grat. a fiataloknak! <#taps>

Olvastam én is ezt itt is és egy másik portálon. Azon is ugyanez a komoly földrajzi hiányosság került elõ a cikkben: " A szlovéniai Belgrádban..." Persze késõbb már kijavították.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50525
Túl nagyok az elvárásaid <#wink>
Egyébként lehet nézni 16:9-ben teljes képernyõn, nálam is úgy szokott menni a 37"-os tv-n. Persze, hogy jó a visszajátszás, csak nem olyan eszetlenül, ahogy a Sportklub csinálja.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50524
Amint a meccs utáni videóból kiderült KEB a héten keményebb edzésmunkát tartott a csapatnak és ez így lesz a mostani héten is. Készülnek a BL-re. Ennek fényében kicsit érthetõbb a sok hiba az ETO játékában.
Ilyen "okostojások" mindig vannak, akik fenntartják ezt a jogot maguknak. Lelkük rajta, de ezzel minõsítik is magukat.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50523
Sajnos a következõn nem leszek ott, mert ugye csütörtök... Lehet egyszer majd azt is megéljük, hogy hétfõn délben "sikerül" meccset játszania a csapatnak...<#shakehead>
Vivi a szünetben felment a Loki szurkolókhoz és jól elbeszélgetett velük. Nekik nem volt bajuk vele.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#50522
"Európa-bajnok a magyar válogatott"
Jól hangzik, ugye?😊
Pedig nem vicc! Íme!

Egy gratulációt mindenképpen megérdemelnek mind a játékosok, mind a szakvezetõk.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#50521
Érdekes egyébként, hogyha VLC-vel nézed, akkor ha állítod a "levágást" 4:3-ról 16:9-re, akkor nem a 4:3-as kép torzul szét, hanem kibõvûl rendes 16:9-re, és látszanak azok a részek amik a webes közvetítésben nem. Szóval alapból 16:9-ben veszik a meccset, csak valamiért 4:3-ban adják a cunder.hu-n.
#50520
Érdekes dolog ez, az elsõ félidõ közepe táján ugye volt egy 2-8-as széria (a hazai csapat szemszögébõl nézve), majd a második játékrész elején egy 7-2, amit egy 0-8 követett, majd azt rögtön egy 4-0; viszont ezeket a hullámzásokat leszámítva szinte egál volt meccs. Persze csak ha szeretjük a számok nyelvét, akkor van ennek bármi jelentõsége 😊 Mindenesetre jól mutatták ezek a szakaszok, hogy a Fehérvár mikor esett vissza egy-egy erõsebb etapuk után, illetve mi mikor tudtuk komolyabban venni a mérkõzést, idõszakosan még egy kicsit hátul is.

A közvetítés minõségének a megítéléseben részemrõl szigorúbb vagyok. Eleve nem mindegy, hogy milyen készüléket nézed, én egy 42"-os full HD TV-re szoktam rákötni a laptopot, és azon erõsen látszik a képminõségben a különbség. A Cunderen tovább ront, hogy azt 4:3-ban adják, így kevésbé használja ki a képernyõt, ráadásul még csúcsformájában is akadozósabb a kép (nem kábel, a netkapcsolat miatt, hanem mert ilyen a Cunder). Ezzel együtt meglepõen jó minõség, a Fradi-féle közvetítéseket és az EHF TV-t veri (bár az utóbbi folyékonyabb), de kép szempontjából szerintem simán alulmarad, egy kisebb felbontású és képernyõjû lapostévén, pláne CRT-n nyilván sokkal kisebb a különbség. Az mondjuk valóban jogos, hogy a sportadók hajlamosak rosszkor ismételni, de azért a visszajátszás alapvetõen jó találmány, szóval van elõnye is. Mellesleg olykor el szokott menni meccs közben a Cunder, ha mostanában ez néhány másodperc alatt kezelhetõ is.

Na mindegy, véletlenül sem az említett ingyenes szolgáltatásokat kívánom leszólni, de ha az egyikbõl némiképp kevesebbet látok a minõség miatt, és még a szemem is hajlamos megfájdulni tõle, akkor az nálam alacsonyabb polcra kerül. Mindezt csak azért említettem, hogy nem finnyásságról szól ez nálam (bár a minõséget nem vetem meg), hanem több éves tapasztalata szegény, érzékeny, kézirajongással "megvert" szemeimnek.
kaloz174
#50519
Tegnap volt olyan ismerõs, aki kritikával illette a mi meccsünk színvonalát.
Ahhoz képest, hogy az ETO-Siófok tul.képpen a jelenlegi bajnokság élcsapatainak összecsapását jelentette...Na, nem is mondanék semmit inkább.<#kacsint>

Azt viszont megint értelmetlennek gondolom, hogy sokan egy ilyen meccsbõl következtetnek arra, hogy az ETO - majd - hogyan fog teljesíteni a BL-összecsapásokon.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50518
Köszi a beszámolót!
Hadd legyek kicsit elfogult, kapus ügyben. Mind az Érd kapusai (Rácz Mariann), mind a Fehérvár (Sugár Tímea) kapusai bizonyítják, hogy a velük végzett speciális munka meghozza az eredményt.
Nem is értem egészen, amikor több helyen úgy gondolják, hogy erre nincs szükség.
Pedig van rá példa, még olyan helyen is, mint pl. az ETO.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50517
Örömmel vettem észre, hogy megint el tudtál jönni a meccsre. (Viszont merre jár kedves fórumtársunk vajon? Ha jól láttam, megint nem tudott ott lenni, itt is már régen olvastam.)

Engem is az töltött el legnagyobb örömmel, hogy szinte az egész csapat jól teljesített. Mert egy dolog a papírforma, és egy másik, hogy azt igazolni is kell, mint tudjuk.
Külön drukkoltam Dettinek, mert mostanában, talán még a betegség miatt, nem volt az igazi. Örömmel vettem tudomásul, hogy a szoros emberfogás ellenére eredményes volt, indításai, passzai élményszámba mentek.

A meccs végén sor került a megérdemelt közös ünneplésre, valamint a 2 szurkolótábor is megmutatta, milyen jó viszonyban vannak egymással, ezt is jó volt látni, érezni.
(Sajnos, volt egy dolog, ami bennem nagy visszatetszést keltett.
Az ellenfél edzõje, ahelyett, hogy fiatal csapatával foglalkozott volna meccs után, odament ahhoz a játékoshoz, aki eljött tõlük, õk pedig, mint ismert, ebbe nem akarnak beleegyezni, és elkezdett vele veszekedni. A játékos nem tudott mást tenni, elmenekült elõle. Biztos, hogy erre szükség volt? Biztos, hogy ez a legjobb módszer a játékos meggyõzésére?)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#50516
ETO-Siófok 30-20 (16-11)

Gyengén és rengeteg hibával játszó ETO ellen sikerült 10 gólon maradnia a Siófoknak. Elég alacsony színvonalú, töménytelen hibával tarkított mérkõzés volt. Néhány szép megoldás elõkerült - pl. Lekics gólja - de aki nem látta az nem kell, hogy bánkódjon miatta <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50515
Alcoa-Fradi 29-36 (15-20)

Az elején 5-5-ig együtt mentek a csapatok. Azután 5 góllal ellépett a Fradi (7-12) és ez maradt is a szünetig. A 2. félidõ borzalmasan hullámzóra sikeredett. Az elején egy 6-1-es fehérvári roham, majd utána egy 9-0-ás Fradi széria. Ezt követõen egy 5-0-ás Alcoa sorozat. Így tulajdonképpen szinte megmaradt az 5 gólos Fradi elõny, amit a végéig meg is tartottak, kicsit még rátéve a legvégén.
Ma sem volt nagyon acélos a Fradi védelme és a kapusteljesítménye sem. Elöl azonban ezt tudták kompenzálni, elsõsorban Móni kiváló játékával. A másik szél viszont gyenge volt, Szádvári 2 gólt tudott szerezni és eléggé eltûnt a meccsen. Nem tudom mi van Szarkával, miért nem cserélte be õt Elek.
A Fehérvárnál Triscsuk, Tillinger és Horváth emelhetõ ki és Szikorának is voltak jó idõszakai.

A cunderes közvetítés szerintem most is jó minõségû volt, ahogy általában lenni szokott. Én tv-re kötve nézem a laptopomról és teljesen élvezhetõminõségû amit adnak. Persze a Sportklub minõsége egy kicsit talán jobb, a közvetítéssel viszont van problémám. Rendszeresen lemaradunk gólokról, mert erõltetetten ismételnek vagy teljesen érdektelen dolgokat mutatnak miközben megy a játék a pályán. Már megtanulhatták volna az évek alatt, hogy miként kellene ezt csinálni.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50514
Az utóbbi idõben tényleg nagyon belelendült Ildi. Az elmúlt 1 hónapban elõször 8 gól a Fradinak, majd ismét 8 gól a Siófoknak, ezután 9 gól Szekszárdon és végül 7 gól a Lokinak. Tegnap mindezt 35 perc alatt érte el, mert csak ennyit játszott. Egy sérülés miatt le kellett jönnie a 46. percben és pihent 10 percet az elsõ félidõ végén is. Remélem a sérülése nem komoly és csütörtökön ismét tudja majd folytatni ezt formát.
Akciógólokat tekintve õ csapat legeredményesebb játékosa 76 góllal (több mint 5 gólos átlag), összességében pedig a második Detti mögött.

DUNAFERR FOREVER!!!

#50513
Gratulálok az újvárosi lányoknak! Erdõsi Ildi tavaly is ígéretes volt, amikor láttam, de idén már-már rendre szédületes - ráadásul mostanában alacsonyabb szinthez vagyok szoktatva ezen a poszton. A beszámolót pedig köszönöm, eléggé el nem ítélhetõ módon tegnap a SportKlubot választottam a Cunder helyett, már csak képminõség miatt is (persze az igazi az érdi csarnok lett volna). Errõl is sokat lehetne mesélni, de a legelképesztõbb számomra folyamatosan, minden egyes elcsípett mérkõzésükkel az, hogy a Veszprém egy ilyen jó erõkbõl álló keretben egyetlen klasszikus irányítót nem tud felmutatni, ellenben csak nyáron és õsszel igazoltak hármat, aki úgymond másodlagosan képes azt is játszani.

Pár szót szólnék a Fradi-ETO-ról, pontosabban inkább csak az érzéseimrõl, levont tanulságokról a szuperrangadó (?) kapcsán, elvégre nyilván kapott már mindenhol elegendõ publicitást ez a találkozó. Szóval engem kissé letört a verség, na nem sokáig, de lefújás után csalódott voltam. Nem a számszerû eredmény miatt, hiszen ha saját magához képest hasonlót hoz ki magából a két csapat, akkor ez az eredmény bizony joggal nevezhetõ reálisnak. A felsorakoztatott hibák (elég csak az 5 kihagyott hetest említeni, a kihagyott ziccereket, az eladott labdákat, majd az ezekbõl kapott indítás gólok tömkelegét), a gyengébb egyéni teljesítmények, a harmatgyenge védekezés és a nulla kapusteljesítmény mellett pedig kimondottan hízelgõ ránk nézve, mondhatni a vendégeknek lenne miért szégyenkezni - de ez persze már butaság lenne. Ugyanakkor a félgõzzel hozott õsz (benne pár kínosan szoros és egy kínosan "tág" eredménnyel), majd a rákövetkezõ csabai pofon után ezúttal alighanem minimális elvárás volt a 100%, ami persze egyébként is az lehetne, pláne a Gyõr ellen. Ez sajnos nem látszott. A 2011/12 szezonban még nem láttuk pályán a Fradi-szívet csapatszinten ez pedig különösen bosszantó. Úgy vélem, egy 80%-os Ferencváros már kemény ellenfél lehetett volna a szerdai ETO-nak, a 100%-os pedig megveri. Bár akkor nyilván õk is többet mutatnak, nyilván hamarabb vagy jobban elfáradunk - védekezést is feltételezve -, de akkor emeltebb lehetne a fõnk, -20 mellett is.

A másik a védekezés. Egyszerûen nem lehet már elmenni emellett, nem mintha eddig sikerült volna. Alig változott a keret, hatosfalon kívül legfeljebb olykor emberfogásra váltunk ki, mégse megy. Nálunk olyan csapatok védekeznek jobban, akik nem rendelkeznek egyénileg drasztikusan jobb védõjátékosokkal, és sokkal nagyobb mozgás volt náluk. Persze nem feltétlen most kellett volna csodát tenni (a vendégek hibáinak hála így is megúsztuk 50 alatt, szóval van ok a mosolyra), de érdemes elmorfondírozni azon, hogy a BL-tempó tapasztalainak hiányára hivatkozva végigalibizzük a bajnokságot hátul (pedig többször bizonyítottuk, hogy lenne mit tanulni az NB I-bõl, sõt az NB I-es csapatoktól is), majd a rázósabb helyzetek után lehet magyarázkodni. Nyilván nagyobb a motiváció egy BL-meccsen védekezni, mint egy lefutottnak ígérkezõn, ahol úgyis nyerünk (pl. Békéscsaba), de ez egyrészt nem profi, és ugye említettem már valami szívet is (a védekezés ugye jelentõs részben akarat kérdése, még a Kézilabda Nagy Közhelyszótára szerint is), de már nem is rémlik, hogy milyet.

A kapusposzt pedig már tényleg lehangoló, bár hónapokig folyamatosan jöttek fel (az elsõ felkészülési meccsen döbbenetes volt a különbség az Oguntoye-Janurik páros javára), összességében legfeljebb a legjobb meccseiken érik el vagy közelítik meg az említett Oguntoye általam látott gyengébb produkcióit, bár idén alig akad olyan. (Lehet jönni a védekezés és indítások miatti kiszolgáltatott helyzetekkel, de ha azokat levesszük, ez sajnos akkor is áll.) Na mindegy, Pasi tavaly is tavasszal kezdett el védeni, ha legalább azt a szintet visszakapjuk a napsütéssel együtt ezúttal is, már sokat lépünk elõre. (Ha belegondolok, hogy tavaly éles KEK-párharcokat nyertünk kapus és balszélsõ posztokon!)

Nehéz meccsek várhatnak ránk, és az idény hajrája csak még nehezebb lehet: összeálló védekezések, összeszokó keretek és jó kapusok ellen elõrelépés nélkül eljátszhatjuk az ezüstöt, és az akár oda is vezethet, hogy egy újabb évig mutogathatunk a BL-rutin hiányára. Na, kiírtam magamból a keserûségemet (legalábbis fogjuk rá), most már lehet újra optimistának lenni.
Isthy
#50512
Úgy látom a Békéscsaba nagyon megszenvedett otthon a Szekszárddal. Remélem marad ez a formájuk és akkor csütörtökön jók lehetünk ellenük. <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50511
Dunaújváros-DVSC 42-32 (21-15)

Gratulálok a csapatnak a gyõzelemhez! <#eljen><#taps>

Ez a meccs sem a védekezésrõl szólt. Talán nálunk volt egy negyedóra az elsõ félidõben (12-27. perc) amikor valami védekezésre hasonlító dolog sikeredett, azzal meg is nyertük a meccset. Ezen idõ alatt kaptunk 3 gólt és lõttünk 12-õt (7-9-rõl 19-12 lett).
A szünet után növelte a csapat az elõnyt, elõbb 8 majd 11 gólra. Utána maradt a félidõ második felében a 10-11 gólos vezetésünk egészen a végéig. Szinte mindenki pályára került a csapatból és talán gólt is szerzett. Mondhatjuk, hogy ez a gyõzelem igazi csapatmunka volt, mindenki hozzátette a magáét. De azért kiemelhetõ Detti, Nóri és Erdõsi Ildi játéka. Utóbbi teljesítménye elõtt most már nem mehetek el szó nélkül. Már egy jó ideje rendszeresen 8-9 gólokat lõ és nem csak lerohanásból, hanem felállt fal ellen is sokszor eredményes. A támadásban nem a sarokban álldogál, hanem mozog a pályán keresztben és mélységben is. Már többször szerzett átlövésgólt, ma is láthattunk belõle. Elég ruganyos és fordulékony, jól cselez. Ma nagyon tetszett a "kínaiból" szerzett gólja, amit a dereka magasságában kapott labdából húzott a kapuba. De a legjobban az egyik lerohanás gólja fogott meg. A pálya közepén kapta a labdát a felezõ vonalnál és 3 debreceni között átkígyózva, jobb kettesbe átsodródva lõtt gólt jobb kézzel visszahúzva a hosszúba (ugye õ balszélsõ). Ha felszed magára még némi izmot akkor nagyon nagy játékos válhat belõle.
A Lokiban Siska és Dakos vitte a prímet, Karajostól viszont sokkal többet vártam.
Összességében az elsõ negyedórát kivéve végig uraltuk a meccset és magabiztosan szereztük meg a két pontot. Ezzel végre meglett az elsõ hazai gyõzelmünk is.
Szép volt csajok! <#worship>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50510
Hétvége a tv-ben:

Érd-Veszprém
Nõi NB I 14. forduló - Érd
2012.01.14. 18:00 Sportklub

Lengyelország-Szerbia
Férfi EB csoportmérkõzés
2012.01.15. 18:00 Sport1

A Cunderen:

Dunaújváros-DVSC
Nõi NB I 14. forduló - Dunaújváros
2012.01.14. 17:50

Alcoa-FTC
Nõi NB I 14. forduló - Székesfehérvár
2012.01.15. 15:20

Gyõri ETO-Siófok
Nõi NB I 14. forduló - Gyõr
2012.01.15. 17:50

DUNAFERR FOREVER!!!

#50509
no mik nem derülnek ki, nekem is nagy kedvencem, igazi egyéniség a srác, kár hogy ennyit sérült 😞

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#50508
nem hiába mondják hogy az edzõképzésnek is meg kellene újulnia.

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#50507
A nem magyar meccsek közül néhányat meg a Sport1-2 fog közvetíteni.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50506
Köszi a képeket Breki! <#worship>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#50505
Ez a "bip"-es módszer már több éves, de nálunk valamiért nem akarták alkalmazni. Pedig a sporiknál - ha jól emlékszem - rendszeresen használták ezt a tesztet. A lábmunka fontosságáról pedig már legalább 5 éve pofázunk rendszeresen többen is a fórumokon. Azon múlik leginkább a játék dinamikája elöl és hátul is.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#50504
Indul a 2012-ES KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG:
Kézilabda Európa-bajnokság, Szerbia:

Magyarország - Oroszország, jan. 16., 20:15 (m1)
Spanyolország - Magyarország, jan. 18., 20:15 (m1)
Franciaország - Magyarország, jan. 20., 20:15 (m1)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#50503
Köszi a képeket! <#worship>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Breki33
#50502
Breki33
#50501
Breki33
#50500
Breki33
#50499
kaloz174
#50498
Azt elfelejtettem, hogy a meccset az Alföld TV-n lehet megnézni.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Breki33
#50497