Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez vajon mit jelenthet nekünk?
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Azt hiszem, mindkét mai rangadón igazságosabb lett volna a döntetlen, bár általában annak mindig megvan az oka, ha egy csapat elrontja vagy megnyeri a végjátékot. A Siófokból ezúttal Bogdanovic jó teljesítménye és góljai nagyon hiányoztak, akik a hazaiaktól nyújtottak az elvárttól kevesebbet, õk viszont eddig sem nyújtottak konstans formát (Tóth Tímea, Vincze Melinda, beállósok).
Ami Szádvárit illeti, inkább az szokott lenni a kritika, hogy miért õt erõlteti Elek Gábor, tavasszal a Viborg elleni csoda után szinte csak perceket kapott Szarka, gyakran annyit sem. Mostanában vegyesebb a helyzet, mindenesetre igazán jó formában nincs egyikük sem, egy-két jó félidõt tudnak felmutatni összesen. Szerintem Adri annyival biztosabb pont, hogy kettejük közül alapesetben mégiscsak õ védekezik jobban (kettesben is õ szokott többet), tehát ha támadásban egész évben nem megy egyiknek sem, akkor ez egy érv lehet mellette. Mindenesetre most szerzett három gólt, ez pedig idén sajnos minden további elemzés nélkül jónak számít nálunk ezen a poszton. Ezzel együtt Kriszta is pályára lépett ma a második félidõben, gólt is lõtt.
Persze ez mind szigorúan magánvélemény, na meg Elek Gábor nyilván látja az elvégzett edzésmunkát is.
A gyõzelmünkben körülbelül ott voltam biztos, hogy Tápai állt oda a heteshez: nem tudtam elképzelni, hogy belövi. Nem is igazán értem, hogy miért nem Uhraková vagy Gyetván próbálkozott.
Nagyon szoros eredmények születtek. A Siófoknak Érden is illett volna nyerni, de ahhoz több játékosnak kellett volna jó teljesítményt nyújtani. Az Érd jobban akart.
Ha még hozzávesszük a váci meccset, elég izgalmas volt a forduló! <#vigyor2>#vigyor2>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Békéscsaba-DVSC 28-27
Kiskunhalas-Veszprém 27-31
Alcoa-Szekszárd 24-24
Ez utóbbi sztem nem kis meglepetés. Remélem szerdára nem javulnak nagyon fel a fehérváriak <#wink>#wink>
DUNAFERR FOREVER!!!
Ha Dánia (vb-2.) nyeri az Eb-t:
1. csoport: Spanyolország (vb-3.), Lengyelország (vb-8.), Szerbia (Európa-2.), Algéria (Afrika-2.)
2. csoport: Svédország (vb-4.), Magyarország (vb-7.), Brazília (Amerika-2.), Macedónia (Európa-3.)
3. csoport: Horvátország (vb-5.), Izland (vb-6.), Japán (Ázsia-2.), Chile (Amerika-3.)
Ha Szerbia (kvóta nélküli) nyeri az Eb-t:
1. csoport: Dánia (vb-2.), Magyarország (vb-7.), Macedónia (Európa-2.), Algéria (Afrika-2.)
2. csoport: Spanyolország (vb-3.), Izland (vb-6.), Brazília (Amerika-2.), Szlovénia (Európa-3.)
3. csoport: Svédország (vb-4.), Horvátország (vb-5.), Japán (Ázsia-2.), Chile (Amerika-3.)
Tehát a szlovénok a szerbeknek a lengyelek meg a dánoknak fognak szurkolni holnap a döntõben.
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A Vác pedig az esélytelenek nyugalmával játszott. Mindenképpen elismerés illeti õket, Klivinyi egyre magabiztosabb, Lulu pedig ma is Lulu, vagyis most is érezhetõ, milyen jól fogja össze csapatát.<#taps>#taps>
Bízzunk benne, hogy igaza lesz Elek Gábornak, a nk.kupa más történet.
Tomorinak mielõbbi gyógyulást, elég rossz érzés volt látni a jelenetet.<#szomoru2>#szomoru2>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Ha a szerbek nyernek EB bajnokként automatikusan ott vannak Londonban s ekkor a szlovénok kerülnek a második kvalifikációs helyre!
Sajnos nem volt annyira jó meccs, mint ahogy Léderer próbálta beállítani, de legalább izgalomban nem volt hiány - igaz, erre már nem lehetünk büszkék. Azt pedig még jobban sajnálom, hogy ezúttal nem volt lehetõségem Vácra eljutni.
Tomori sérülése nagyon meglátszott a Fradi játékán. A váciak majdnem tudtak élni a lehetõséggel. A Fradiban Zácsik és Móni emelhetõ ki illetve a végjátékban Abramovics. Vajon Zsivkovics miért nincs pályán legalább támadásban? Ennyire nincs hasznára a csapatában az összjátékban?
A váciaknál Klivinyi, Uhrakova és Barján mutatott jó teljesítményt illetve Miklosova a kapuban.
Remélem Tomorinak tényleg csak pár nap lesz a kiesés, mert a KEK nélküle brutálisan nehéz lenne.
DUNAFERR FOREVER!!!
Szorítok neki.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A vízilabdás fiúk meg 12-11-es vezetésnél 2 perccel a vége elõtt megnyerhették volna a meccset az emberelõnyt kihasználva. De mindenki csak tolta a felelõsséget és elszúrták a lehetõséget. Amúgy is az egész meccsen gyalázatos volt az emberelõnyös helyzet kihasználásunk.
DUNAFERR FOREVER!!!
Dán EB gyõzelem esetén:
Svédország (házigazda)
Magyarország
Macedónia
Brazilia
Szerb EB gyõzelem esetén:
Dánia (házigazda)
Magyarország
Macedónia
Algéria
Ha a dánok nyerik, akkor a szerbek (mint európai 2. helyezettek) a spanyolokhoz kerülnek a vb 8. lengyelek és Algéria mellé.
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Ami a vízilabdát illeti, a csapat félkész állapotban van, jó is hogy nem kerültünk össze most a láthatóan jó formában játszó szerbekkel. A csapat fele formán alul játszott szinte végig (Varga Dani, Hosnyánszki, Hárai, Szivós, Madaras, Biros) de a többiek is ingadozó formát mutattak. Baksának voltak jó meccsei is, de ez nem volt az. Ezen a meccsen az emberelõny kihasználás is katasztrófális volt. Nagy Viktor, Kis Gábor felépülésével és a többiek formába hozásával nem lesz baj az olimpián.
Nem hiszem, hogy ez volt a papírforma, még a hazai pálya ellenére sem.
(Közben ugye ment a vizilabda, ami, sajnos, számunkra csalódást hozott...<#shakehead>#shakehead>)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
2012.01.27. 17:30
Dánia-Spanyolország (dánok a döntõben!)
Férfi Eb-elõdöntõ
2012.01.27. 20:00, S2
Szerbia-Horvátország
Férfi Eb-elõdöntõ
2012.01.28. 12:45, RTL
Vác-FTC Rail Cargo Hungaria
Nõi NB I
2012.01.29. 14:15, S2
Férfi Eb, a 3. helyért
2012.01.29. 17:00, M2
Férfi Eb-döntõ
2012.01.29. 19:30, S2 (csúsztatva)
Férfi Eb-döntõ
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
(Annyira nem kedveltem sosem, de ez nyilván szubjektív.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Prémiumban részesül a férfi kézilabda-válogatott Eb-eredményéért
Ellentétben a médiában több helyen megjelent információval, a Magyar Kézilabda Szövetség korábbi elnökségi döntésének megfelelõen a magyar férfi kézilabda-válogatott, miután teljesítette az elõzetesen meghatározott eredményességi célkitûzést, összesen 5 millió forint prémiumban részesül az Európa-bajnokságon elért 8. helyezéséért.
Amennyiben az együttes az áprilisi olimpiai selejtezõn kiharcolja a londoni olimpián való részvétel jogát, további 20 millió forint juttatásban részesül.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Cunder-interjúk a MK-meccs után, Dunaújvárosból
(Valóban nagyon rosszkor jöhetett a kettõs emberhátrány. Akkor, amikor már elfogyott a csapat ereje, és G.Gabó csak sántítva tudott játszani, sajnos, sérülése után.)
Cunder program a hétvégén
(Melyiket válasszam?😊)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
handball.hu naptár
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Az Alcoa elleni meccsünket sem lehet hazai pályán pénteken játszani, hanem 1-én szerdán. Vajon most mi az ami fontosabb és ami miatt át kellett tenni már péntekrõl is? Még a végén tényleg eljutunk a hétfõ déli meccsekig...
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.
A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.
Egyébként õ amúgy is a "tervszerû meccselés" híve nem a rögtönzéseké. Pedig hát...
DUNAFERR FOREVER!!!
M2 17:55 Vízilabda Európa-bajnokság 2012
Magyarország - Görögország nõi vízilabda EB elõdöntõ
Élõ közvetítés Eindhovenbõl
kiírom most is, hátha megint szerencsét hoz <#wink>#wink>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Akkor ezek szerint a következõ meccsen a 20 és a 40 perc után most már 60-ig fogjuk bírni <#wink>#wink>
DUNAFERR FOREVER!!!
Elszalasztott lehetõség volt.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
na éppen ezért nem tud Lajos meccselni...
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Ami meg a közvetitést illeti, egyszerûen nem lehet hallgatni (mi lesz az M1-2-õn Londonban ennyi lükével, akik még a versenykiirást sem képesek megismerni?), + mi a francot akart az 5-hellyel? Ha nyerünk sincs meccs az 5-6 helyért (azt elvitték volna a macedónok), hanem a 7-8-ért a német és szlovén csapat közt a kvalifikációért!
Annyiban jó ez a helyzet, mert a németek és lengyelek elszálltak, mi meg megkapjuk a macedónokat vagy a szlovénokat (jöhet a bosszú!).
ilyen nincs, hogy tegnap Nándi semmit nem fog, ma meg 50%-on kezd.
Csaszinak gratula, õ minden meccsen megpróbálta csak most nem esett vissza a társak hiánya miatt! Így kell majd Vpben is! 😊
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Ha nem lenne ez a hullámzás többek esetében, talán még jobb is lehetett volna.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Csaszi elõtt le a kalappal, nagyon nagyot játszott <#worship>#worship> A többiek nem sokat tettek hozzá. Talán még Nándi a kapuban...
Nem tudom Szõllõsi minek volt nevezve, mert pályára nem lépett ma sem, inkább Mocsai agyongyilkoltatta a sérült Zubait. Ugyanez a helyzet Ancsinnal, õ sem tudom ma miért nem kapott lehetõséget. De sajnos ez a megfelelõ rotáció hiánya dolog végigkísérte az egész EB-t.
DUNAFERR FOREVER!!!