61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • [HUN]FaTaL
    #52889
    Akkor sajnos nincs több ötletem :(
  • tomi555
    #52888
    köszi a tippet, youtube-os sajna nem jó mert németben vagyok és itt nem megy. Ott is néztem de semmi használható :(
  • [HUN]FaTaL
    #52887
    youtubeon van ehftv, adják az összes meccset, ha jól tudom. banok.try.hu-n nézz körül, mindig vannak streamek.
  • Isthy
    #52886
    Félidőben:
    Magyarország-Horvátország 14-15

    A védekezésünk egy rakás szar... Előnyben is sorban kapjuk a gólokat és semmi határozottság. Ettől a horvát csapattól 15 gólt kapni, úgy hogy 8 percig előnyben voltunk, gyalázat.
    Elöl Tomori és RSV viszi a csapatot. A 4 előnyünkből 2 gólt szereztünk, a másik kettőt lenulláztuk. Nincs gyors és széles játék elöl, nagyon statikus a játékunk.
    Fel kell pörögni nincs mese, mert ez kevés lesz...
  • tomi555
    #52885
    streamet nem tud véletlenül valaki? az m2-es nem megy :(
  • [HUN]FaTaL
    #52884
    Védekezésünk borzasztó gyenge :(

    És már megint egyáltalán nem használjuk a széleket támadásban...
  • Zóanagyvarázsló
    #52883
    Tornák első meccsei alapján csak óvatosan szabad. A spanyolok ennél többet is tudnak védekezésben és kapusposzton, és korábban már ennyivel is lelehet minket támadásban nullázni, szóval majd meglátjuk lassan, hogy mi mit tudunk. Nem verhetetlenek persze, az tény.
  • [HUN]FaTaL
    #52882
    HAJRÁ CSAJOK!!!
  • [HUN]FaTaL
    #52881
    Ez alapján a meccs alapján (bár sokat nem érdemes levonni belőle) sem a német, sem a spanyol válogatott nem tűnik verhetetlennek. Persze még nem láttam a mieinket, úgyhogy addig pláne nem jelent semmit. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #52880
    Azt gondolom, jó nekünk ez az eredmény. A spanyoloknak az erőviszonyok alapján ígyis-úgyis illene továbbjutni,a németek viszont még törhetnének borsot az orrunk alá. A csoporthelyezésnél pedig sokkal többet számít, hogy hány pontot viszünk tovább.
  • Isthy
    #52879
    Franciaország-Macedónia 29-16 (15-10)
    Németország-Spanyolország 20-23 (12-13)

    A németek 45 percig teljesen egyenrangú ellenfelek voltak. Az utolsó negyedórában mindössze 2 gólt szereztek, ez jelentette a vereségüket.
    A franciák simán elgázolták a macedónokat, pillanatnyi kétséget sem hagytak.
    A Turcsin kupán szereplő két csapat (ukránok, macedónok) ma nem szerepeltek valami fényesen...
  • Isthy
    #52878
    Montenegro-Izland 26-16 (10-7)

    Papírforma győzelem, simán nyertek a montenegróiak. Már az első félidőben is lehetett volna legalább 5-6 gólos az előnyük, de rengeteg helyzetet elpuskáztak. A szünet után már kevesebbet hibáztak és fokozatosan növelték a különbséget.
  • Isthy
    #52877
    Mindjárt a legelső meccsen megvan az első meglepetés:

    Ukrajna-Csehország 22-25 (7-12)

    A csehek 10-2-vel kezdték a meccset, utána az ukránok próbáltak visszajönni a meccsbe, de 3 gólnál közelebb sosem tudtak kerülni.
  • Isthy
    #52876
    Már azt hittem meg sem szólalsz...

    Nagyjából egyetértek. A túlzó elvárásoknál nekem az éremszerzés állandó emlegetése volt ami soknak hatott.
  • Isthy
    #52875
    Ha meg valaki netán férfi bajnokit akarna nézni:

    Csurgó-MKB Veszprém 18:30 (TV: SportKlub)
  • Isthy
    #52874
    Remélem jól is fog játszani.

    Na igen, a németek nem a mi kedvenceink, ideje lenne törleszteni nekik.
  • Isthy
    #52873
    Azokra én nem tudok reagálni, így nem is véleményezem.
  • Isthy
    #52872
    Ennek örülök
  • Isthy
    #52871
    Röhej... vagy inkább szánalom...
  • Isthy
    #52870
    DHP-nál minden jobb...
  • Zóanagyvarázsló
    #52869
    Igen, mi is sötét lovak leszünk, de úgyszólván az egész EB az lesz. A csoportból kiesni mondjuk a horvát csapat megtépázottságát tekintve szégyen lenne, szóval nem bánom a túlzó elvárásokat, ebben a mezőnyben ugyanis kis szerencsével az első nyolc is összejöhet akár dadogó játékkal is, és nem venném jó néven, ha ez ebben az esetben sikernek számítana. Ahogy azt sem, ha egy kicsúszott elődöntős szereplés után mennybe menesztenék a kapitányt.

    Persze szorítok érte, hogy jól játsszunk, és tényleg előrelépjünk - hogy ez sikerül-e, az csak részben mérhető helyezésben -, de ha más nem is, a norvég megérdemli a terhet. A lehetősége ettől még megvan a bizonyításra, de legalább nehezebb lesz mosdatni, ha úgy alakul. Legalábbis a magyar kézilabda érdeke ezt kívánná. (Egy kicsit tartok attól azért, hogy úgy alakul, de a mosdatás is meglesz.)
  • kaloz174
    #52868
    Közvetlenül bennünket érintő TV-s meccsek:
    Németország–Spanyolország 18.15 (Tv: Sport1)
    Magyarország–Horvátország 20.15 (Tv: m2)

  • kaloz174
    #52867
    Ez természetesen szubjektív dolog. Gundelt kedvelem, Borsost kevésbé. Sokszor okoskodónak érzem. De ez legyen a legfőbb gond az EB alatt!:) Max. leveszem a hangot.

    A dh előzetese - az EB és Bódi Berni
  • kaloz174
    #52866
    Maradjunk annyiban, hogy nem csak erre gondoltam.
    A kor nem érdem, hanem állapot...Viszont ennek kapcsán vannak emlékeim. Amiket kiegészít az írás, megerősítve bizonyos, nem pozitív érzéseimet, élményeimet, amiért is különösen zokon veszem "Laci bácsi" jelenkori megnyilvánulásait.
    (Ennyit szerettem volna hozzáfűzni.)
  • kaloz174
    #52865
    Mint olvasom, mégis ott lehet a horvátok ellen.
  • [HUN]FaTaL
    #52864
    Zizi játéka is kérdéses :(
  • Breki33
    #52863
    EB BLOG

    http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/csapatsportok/noi-kezilabda/hirek/eb-naplo/20121203/c/2395
  • [HUN]FaTaL
    #52862
    Kiváncsi lennék mit iszik miközben a meccseket nézi :DDD
  • Gabess8
    #52861
    Ha Csányi mondja...

    Nagyon OFF, de gondoltam ebben a hideg téli hétfő estétek vidáman teljen!!! Ez az év vicce
  • [HUN]FaTaL
    #52860
    Nekem nem volt vele különösebb gondom az eddigi meccsek alatt (ahol szakkommentált, BL vagy KEK meccseken, már nem emlékszem), bár ehhez hozzátartozik, hogy nem ismerem a kézilabdát annyira, inkább csak lelkes néző vagyok. :)
  • Gabess8
    #52859
    Rosszul fogalmaztam, a másikra gondoltam.
  • [HUN]FaTaL
    #52858
    Szerintem az M1-en Gundel a legjobb, jobb, mint DHP vagy az idióta Knézy.
  • Gabess8
    #52857
    Fantasztikus páros...
  • Gabess8
    #52856
    Már előre várom..., hosszú olvasmány lesz.
  • Gabess8
    #52855
    Különböző kapitányok, ok nélkül, illetve érdekekből mellőzött játékosok sokasága.
  • [HUN]FaTaL
    #52854
    Gundel és Borsos Attila lesznek a kommentátorok az EB alatt.
  • Breki33
    #52853
    Most olvasom, hogy játszottunk a Brazilokkal

    Az Európa-bajnokság előtti utolsó edzőmérkőzésen Algyőn a magyar női válogatott 24-20-ra legyőzte a brazil válogatottat.

  • Breki33
    #52852
  • Isthy
    #52851
    Ha a KEB körül kialakult dolgokra gondolsz, akkor csatlakozom. De ezt anno mi itt le is írtuk, ha jól emlékszem.
    Mióta kinevezték, nem nagyon foglaltam állást a ténykedésével kapcsolatban, az EB után viszont már nem fog elmaradni a véleményem.
  • Isthy
    #52850
    Mivel én csak a meccsről írtam, így arra gondoltam te is azt teszed szóvá. Persze, hogy van még mit fejleszteni, de úgy fest ez most sem megy könnyen.