Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Fradi-Zvezda
Viborg-DVSC
Nem jó a Fradinak, hogy kinn lesz a visszavágó. A Loki meg vendégül láthat egy neves csapatot.
DUNAFERR FOREVER!!!
Larvik-Itxako 23-23
Valcea-Metz 30-21
Buducnost-Krim 29-21
A spanyolok pontszerzése Larvikban nagyon jól jöhet a gyõrieknek, ha hozzák a két csapat ellen az itthoni meccsüket.
A másik csoportban kezd egyértelmûvé válni a kép az elõzetes papírformának megfelelõen.
DUNAFERR FOREVER!!!
Sajnáltam a váciakat, majdnem összejött a továbbjutás. A végén az történt, ami Siófokon is, elfogytak, sajnos. Pedig már ott volt újra Kirsner Era is.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Gratulálok a gyõzelemhez! <#eljen>#eljen><#taps>#taps>
Jó támadójáték és kapusteljesítmény, gyenge védekezés mellett. Löke nagyon élt ma, de a többiek is hozzátették a magukét elöl. Hátul azonban nagyon lyukas volt a csapat. Azért az elgondolkodtató, hogy mind a 7 emberelõnyünkben kaptunk 1-1 gólt a dánoktól.
Mondjuk ma belefért ez a gyatra védekezés, de a továbbiakban ennél jobb kell.
Vác-Piyango 24-20 (13-7)
Megvolt az esély a 2. félidõben a továbbjutásra, de 6-7 gólos elõnynél sorra rontották el a ziccereket a váciak. Azután elfáradtak és a törökök kiharcolták a továbbjutást. Sok volt a 7 gólos hátrány és a megfelelõ cserék hiánya miatt nem sikerült a továbbjutás.
DUNAFERR FOREVER!!!
Már a Berlin elleni meccsen is látszott, hogy valami nincs rendben, de tegnap tovább mentek lefelé a lejtõn. Ez a két meccs elég haloványra sikeredett, aminek következményeként a csoport 2. hely sztem elúszott.
DUNAFERR FOREVER!!!
Ma a Vácnak "Byasen retro" játék kell és akkor továbbjutnak.
DUNAFERR FOREVER!!!
A Fradi a sok kihagyott büntetõvel megnehezítette a dolgát az elsõ félidõben. A szünet után simán behúzták a meccset. Igazából a kinti meccs után én kb. ezt is vártam. Az orosz cserék gyengék akik a fáradó elsõ sort váltják, ezért várható volt a nagy arányú gyõzelem. A 2. félidõ közepétõl már feladták a továbbjutást és ezt Szuszlina lehozatala is jelezte. Inkább készültek az oroszok a szerdai fontos bajnokijukra.
Szani nagyot játszott, Tomori is kiemelhetõ és a szünet után Móni is. A kapuban Abramovics is jól teljesített, Pasi pedig csereként végre úgy védett mint tavaly a KEK-ben.
A Loki fiataljait is megilleti a dicséret, szépen megoldották a továbbjutást. <#worship>#worship>
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Kár ezért a vereségért.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
(Megvolt már nekem is a reg., term., de így legalább nem kellett keresgélni. <#worship>#worship>)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Minõsíthetetlenül gyenge támadójátékot produkált az MKB. A 2. félidõben sorra kapták az emberelõnyöket - voltak kettõs elõnyben is - amiket egyáltalán nem tudtak kihasználni. Volt néhány egyéni villanás néha elöl, ennyire futotta ma támadójáték címén. Ha Fazekas nem véd ilyen jól akkor még csúnyább lett volna.
DUNAFERR FOREVER!!!
(Ugyanakkor sajnálom a spanyolokat jelenlegi helyzetükért. Egy nem akármilyen csapatot, sokszoros kupagyõztest, egykori nagy ellenfelet, tisztelhetünk bennünk, utóbb számunkra nagyon szomorú vonatkozásokkal. Ma is fenn van egy videó a neten errõl.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Grat a debreceni fiataloknak! <#taps>#taps>
A holnapi visszavágón remélem okosan játszva megoldják a továbbjutást.
DUNAFERR FOREVER!!!
Online TV Kérésre
Én már itt nézem egy ideje a Sportklub által közvetített meccseket. Be kell regisztrálni és lehet kérni majd nézni a mûsort.
DUNAFERR FOREVER!!!
Mert pl. nálunk nem fogható a Sportklub.😞
(Egyébként köszi!😊)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MKB Veszprém KC - KS Vive Targi Kielce (lengyel)
Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport - Veszprém
2012.02.11. szombat 16:15 DigiSport
FTC Rail Cargo Hungaria - Rostov Don (orosz)
Nõi KEK 1/8 döntõ, visszavágó - Budapest
2012.02.11. szombat 18:00 SportKlub
Gyõri Audi ETO KC - FC Midtjylland (dán)
Nõi Bajnokok Ligája, I.-es középdöntõ - Gyõr
2012.02.12. vasárnap 15:15 DigiSport
Váci NKSE - Maliye Milli Piyango SK (török)
Nõi EHF Kupa 1/8 döntõ, visszavágó - Vác
2012.02.12. vasárnap 16:00 SportKlub
FTC-PLER - SG Flensburg-Handewitt (német)
Férfi KEK 1/8 döntõ, 1. meccs - Budapest
2012.02.12. vasárnap 18:00 SportKlub
Jó szurkolást mindenkinek!
DUNAFERR FOREVER!!!
Azért ennek fényében elég érdekes lenne jövõre mondjuk az EHF kupában egy Siófok-Veszprém összecsapás <#ravasz1>#ravasz1><#vigyor>#vigyor>
DUNAFERR FOREVER!!!
A nk.kupaszereplés már elég biztosnak tûnik, kérdés, melyik sorozatban.
Ennek függvényében jön szóba vagy a veszprémi, vagy a fehérvári létesítmény.
Ezek azonban csak szurkolói tippek. <#vigyor2>#vigyor2>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nagyon úgy fest, hogy jövõre nk-i kupaszereplés lesz. Mi hír az új csarnokról? Mert gondolom a nk-i kupameccset nem a mostani helyen akarják majd játszani.
DUNAFERR FOREVER!!!
Az alaphelyzet az volt, hogy a Vác, amelyik ugyan egy egységes, jó képességû játékosokat felvonultató kezdõsorral rendelkezik, de ugyancsak rövid a kispad náluk, ráadául a törökországi "kaland" után érkeztek, állt szemben az egyértelmûen több minõségi cserét felvonultató siófoki gárdával szemben (Szepesi Ivett ugyan nem játszott még).
Ehhez képest a siófoki csapat az elsõ félidõben csak közelrõl nézte, hogyan is kell ötletesen, csapatként, bátran játszani; jól védekezni, eredményesen támadni. Ráadásul ezt a negatív képet nem elõször mutatják magukról, mert Dunaújvárosban is hasonlót lehetett tõlük tapasztalni, a kupameccsen, mint ahogy azt meg is állapítottuk a csapathoz elég közel álló szakemberrel. (ha akkor Gáspár G. nem sérül meg, amiért védekezésben már nem volt az igazi, akkor valószínûleg az eredmény is más lett volna)
Igaz, aztán a második félidõ elején felpörögtek, sebességet váltottak, ezzel meg is nyerték a meccset az addigra kicsit elfogyó váciakkal szemben. (pedig Ökrös Csaba megpróbálta frissíteni a csapatot, ami azt jelentette leginkább, hogy forgatta a játékosait, pl. Lulu játszott irányítót, de ettõl többen nem lettek) Amit azonban egész meccsen nem értettem, hogy miért nem játszik a siófoki csapat a szó klasszikus értelmében? Miért nincs védekezés és miért van az, hogy a mezõny egyik legjobb irányítója inkább egyéni megoldásokban bízik?
Végül is nyertek, ez tény. Ennek azonban sokkal biztosabbnak illett volna lenni, én úgy gondolom. Nem számszerint, hanem az egész mérkõzés képét illetõen...
(Az esti krimi viszont legalább megvolt.😊)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A végén érvényesült a papírforma, a hazaiak begyûjtötték a 2 pontot. (Miközben a Kékes-tesók borzolták az idegeket azzal, hogy idõnként😊 elég érthetetlenül fújtak.) A vége 28-25 lett, de a Siófok az utolsó percekben mindent elkövetett, hogy ne legyen túl nagy a különbség...<#wink>#wink> (volt már közte talán 5 is😊)
A hazaiaknál nem tudnék kiemelni senkit. Nagyon hullámzó teljesítményt nyújtottak. A váciaknál Klivinyi igazolta képességeit, Tápai formája javul, Lulu változatlanul meghatározó, a kapust viszont sikerült naggyá tenni.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A Kelecsényi interjúban elhangzott, hogy Mocsai is a jelöltek között van az edzõi posztra Gyõrben. Ha jól tudom neki 2013 nyaráig van szerzõdése Veszprémben, így elég érdekes lenne a dolog. Azért kíváncsi lennék Mse véleményére, fõleg, hogy olyan infók is hallhatóak miszerint az MKB jövõre már nem lesz szponzor.
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Így jár aki nem passzol Jokának
Sztem Ana legközelebb többet fog passzolni <#wink>#wink><#vigyor>#vigyor>
DUNAFERR FOREVER!!!
Egyébként az "elõjeleink" jól mûködtek, ugyanúgy csak 1 gólos vereség mint tavaly és feljavuló védekezés. Remélem a végeredmény is ugyanaz lesz a párosítást illetõen <#wink>#wink>
DUNAFERR FOREVER!!!
Még egy megjegyzés: érdekes látni, hogy a nemzetközi porondon mennyire feljavult az összes csapatunk védekezése a bajnokikon látottakhoz képest. Persze nem a mai csabai második félidõre gondolok.
A visszavágón most már mi számítunk az esélyesnek, de természetesen nagyon komolyan kell venni azt a meccset, nem hiszem, hogy a Rosztovtól ez a maximum. Mindenesetre az egygólos gyõzelem mellett újabb jó jel: kapusposzton is vezetjük eddig a párharcot: a tavalyi két valóban kemény párharcunk során, a Viborg és a Metz ellen is döntõ volt ez a faktor.
Amint látom, Glusica talán nem játszott a spanyolok ellen. Azért az valamit magyaráz.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Egyáltalán nincs gyenge keretük, elég hosszú a kispad, ráadásul játékosaik fizikai adottságai kiemelkedõek.
Egy ilyen elsõ meccs után illett volna továbbjutni, hazai pályán, azt gondolom.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Pedig most szuper edzõjük van... Állítólag.
A Fradi, minden jel szerint, megteremtette a továbbjutás reális esélyét. Örömmel láttam, hogy Tomori vállalni tudta a játékot.
Az Alcoa minden dicséretet megérdemel. Nem egyszerû, nem könnyû helyzetükben nagyon szépen teljesítettek. Grat. nekik!<#taps>#taps>
Köszi nektek a beszámolókat! <#worship>#worship>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!