61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #52929
    A délutániakat már beírtam lentebb, így csak egy maradt ki:

    Románia-Izland 22-19 (15-13)

    A románok eléggé megküzdöttek az északiakkal.

    A másik ágon (A-B) ma szünnap volt, ők holnap játsszák a 2. fordulót.
  • primavis
    #52928
    a többi eredményt betudná írni valaki? Köszi!
  • Isthy
    #52927
    Na igen, volt némi esztétikai különbség a tegnapi Vetési-Mocsai pároshoz képest
  • Breki33
    #52926
    Engedtessék meg, hogy megemlítsem Pádár Ildi nagyon csinos volt ma a stúdióban
  • Breki33
    #52925


  • Breki33
    #52924






  • Breki33
    #52923
    Szamoránsky Piroska: - Szerencsére föl tudtunk állni a horvátok elleni vereséget követően, a pozitívumokra koncentráltunk. Nem kezdtünk jól, a szünetben arról beszéltünk, hogy határozottabban, a lövőkhöz közelebb állva kell védekeznünk. Ez szünet után sikerült is, így már indításgólokat is tudtunk lőni. Nagyon boldogok vagyunk, reméljük, a mostani meccsel beindul a csapat szekere.

  • [HUN]FaTaL
    #52922
    Szerencsére nem. :D
  • Isthy
    #52921
    Sokra nem mentek vele.
  • Isthy
    #52920
    Magyarország-Németország 24-21 (11-14)

    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Gyalázatosan kezdtünk, a németek sorra leindítottak minket (1-6). Megint vissza kellett kapaszkodnunk és sikerült harcosan játszva 10-11-re felzárkózni. Sajnos a félidő vége a németeké lett.
    A szünet után szerencsére mi kezdtünk majdnem úgy mint a németek a meccs elején (16-15). Ezután már végig mi vezettünk, a németeknek kellett folyamatosan egyenlíteni. A végjáték most nekünk sikerült jól és egy 3-0-ás etappal zártuk a meccset.
    Már sokkal jobb volt a kapusteljesítményünk és a védekezésünk is a szünet után. Ma jobban forgatta a csapatot KEB, Buli jó cserének bizonyult, Piros is feljavult és Görbe is jól vitte a csapatot. Ma mindenki hozzátette a magáét és ez már valahol egy kicsit a csapat közös sikere. Megküzdöttek érte!
  • Grenzjager
    #52919
    végre
  • Breki33
    #52918
    Ez a szív diadala volt
  • [HUN]FaTaL
    #52917
    Óriási második félidő
  • [HUN]FaTaL
    #52916
    A németeknek van kapusuk sajnos.
  • Breki33
    #52915
  • [HUN]FaTaL
    #52914
    HAJRÁ CSAJOK!!!
  • Breki33
    #52913
    HAJRÁ CSAJOK !!!
  • Isthy
    #52912
    Spanyolország-Horvátország 25-21 (13-10)

    A horvátok jól tartották magukat egészen a hajráig (21-20), de a vége a spanyoloké volt és behúzták a meccset. Ezzel ők már továbbjutottak, nekünk meg jöhet a németek elleni vizsga a túlélésért.
  • Isthy
    #52911
    Oroszország-Montenegro 27-30 (14-20)

    3-3 után elléptek 7-4-re a montenegróiak. Ezután tartották a 2-3 gólos előnyt, majd a záró 5 percben lerohanásokkal 6 gólra növelték az előnyüket. A szünet után tovább nőtt a különbség egészen 9 gólig (43. perc: 27-18). A záró negyedórában kapaszkodtak az oroszok és sikerült feljebb zárkózniuk, de igazából csak kozmetikázni tudtak az eredményen.
  • Gabess8
    #52910
    Miért volt olyan is mikor elkészült??? Ennyi felkészüléssel nem is lehet, maximum kijön a lépés.
  • Gabess8
    #52909
    Nekem ez teljesen magyarázkodásnak tűnik, tény engedték a belül védekezést, de nem ezen múlt. Egyértelműen megleptek bennünket szerintem, nem tudom, hogy a sporik máskor is így fújnak e vagy sem, ha igen készülni kellett volna belőlük, ha nem talán reagálni valahogy. Egyszer egy játékos nekem azt mondta, nem egészen ezekkel a szavakkal, hogy a sporikhoz alkalmazkodni tudni kell...
  • tomi555
    #52908
    Maga a stream ment, de nem a meccs volt rajta, hanem egy szöveg hogy hamarosan nézhető műsor következik, vagy valami hasonló. Gondolom otthonról is ugyan ez ment, de aztán nem biztos.
  • banok
    #52907
    Kösz. Az m2 hivatalos stream itthon se megy vagy csak külföldön?
  • Isthy
    #52906
    Mai tv-s meccsek:

    Spanyolország-Horvátország 18:15 (Sport2)
    Izland-Románia 20:15 (Sport2)
    Magyarország-Németország 20:15 (m2)

    Remélem Zsuzsinak eszébe jut, hogy a 2 francia hölgynél nem szabad megjegyzéseket fűzni az ítéleteikhez. Úgy kell játszania, mint a KEK döntőn Viborgban és remélem a francia ikrek is úgy vezetnek majd. A németekből kinézem, hogy ezt tudva provokálni fogják majd.
  • kaloz174
    #52905
    Az első napon látottak alapján a horvátok tűnnek a leggyengébb ellenfélnek, számomra legalábbis. Valahogy nem nagyon tudok hinni abban, hogy nagyon jól felkészültünk, akár ellenük, akár az EB-re. Inkább éreztem egy "félkész" csapatnak a miénket.
    Valóban nagyot kell javulni, hogy sikerüljön innen továbbjutni. Vajon tudunk-e? Nem csak a pályán...
    (Kiss Éva teljesítményéhez annyit tennék hozzá, hogy neki biztosan nem volt zavartalan a felkészülése, mivel nemrég betegséggel küszködött. Ezt követően a Siófokban sem éreztem azt a magabiztosságot, amit tőle megszoktunk. Bár, sajnos, az egész védekezés gyenge lábakon állt, kapusoktól függetlenül is.)
  • Breki33
    #52904
    Karl Erik Böhn: - Tudtuk, hogy a horvátoknak sok hiányzójuk van, ennek ellenére nagyon készültünk belőlük, és nagyon reméltük, hogy meg tudjuk őket verni. Sajnos nem sikerült, de ennek csak az egyik oka az, hogy mi nem játszottunk jól. A szokatlan bírói felfogás sem segített nekünk, sőt a játékvezetők hagyták, hogy a horvátok folyamatosan négy-öt méteren védekezzenek, és helyenként a megengedettnél agresszívabbak is voltak. Mindent meg fogunk tenni, hogy a németek ellen kiköszörüljük a csorbát.
  • Isthy
    #52903
    Egyelőre azt láttuk tőle amit anno Győrben...
  • Isthy
    #52902
    Női sportág, bármi megtörténhet egyik pillanatról a másikra
  • Zóanagyvarázsló
    #52901
    Érdekes elképzelés, hogy miután harmatgyenge (se) volt a védekezésünk az első félidőben, két hátul eredendően gyengébb játékost is fennhagytunk a második elején,a két kettesben. Igaz, aztán próbáltunk Görbiczcel nyitottat védekezni, de annyira nem jött be az sem. A játékvezetés is érdekes volt, miután elhúztak náluk a horvátok, igyekeztek figyelni a statisztikát.

    Nem érdemeltünk győzelmet, bár talán vereséget sem. Ha spanyolok nyernek holnap - meglepő lenne, ha nem -, akkor 2 gólos győzelem a németek ellen már továbbjutást érne. Bízom benne, hogy mi javulunk, a németek pedig szokás szerint ellőtték már az első meccsen a puskaporukat.
  • [HUN]FaTaL
    #52900
    "Nem baj, hogy így mindkét csapat 1-1 ponttal kevesebbel jön majd a középdöntőbe."

    Sajnos ez minket nem valószínű, hogy érint.. Óriási javulás kéne holnapra.
  • Isthy
    #52899
    Svédország-Dánia 27-26 (13-15)
    Norvégia-Szerbia 28-26 (17-12)
    Románia-Oroszország 21-21 (12-7)

    Hehe, a románok eladták a félidei 5 gólos előnyüket Nem baj, hogy így mindkét csapat 1-1 ponttal kevesebbel jön majd a középdöntőbe. A svédek győzelme kicsit meglepetés nekem, de nem sajnálom a dánokat. A norvégok pedig behúzták a kötelezőt.
  • [HUN]FaTaL
    #52898
    A csapat leggyengébbje talán a kapitány volt, aki 45 percig nem csinált semmit, csak ült.
  • Isthy
    #52897
    Horvátország-Magyarország 28-27 (15-14)

    A szünet után volt egy 9 perces gólcsendünk elöl, amivel 5 gólos előnyre tettek szert a horvátok. Azután feljavultunk hátul és sikerült visszajönni a meccsbe és kiegyenlítenünk. A legvégén egy óriási "malacgóllal" nyertek a horvátok. Persze ha előtte nem hagyunk ki ziccereket és büntetőket, akkor nem lett volna jelentősége.
    A védekezésünk kb. 10 percig volt jó, azon kívül harmatgyenge... Elöl nincs igazán dinamika és igazi sokmozgásos figura, nagyon statikusak vagyunk. Bár még így is lőttünk 27 gólt a nem éppen acélos horvátoknak. A németek és a spanyolok ellen ez kevés lesz, fel kell nőni a feladathoz.
    Tomori Zsuzsi volt messze a csapat legjobbja, a többiek nem igazán tudtak hozzátenni. Talán még RSV az első félidőben...
  • [HUN]FaTaL
    #52896
    Erre nem nagyon tudok mit mondani, főleg hogy jóeséllyel oda a továbbjutás is.
  • Grenzjager
    #52895
    5 percet lenne jó a védekezésünk...
  • tomi555
    #52894
    köszönöm a tippeket, ezeket ismertem én is, reméltem hátha van valami más is... most találtam egy tűrhetőt
  • [HUN]FaTaL
    #52893
    Sajnos a második félidőben úgylátom még gyengébben játszunk.

    Jó lenne, ha Böhn megforgatná kicsit a csapatot.
  • [HUN]FaTaL
    #52892
    #52887 :)
  • Grenzjager
    #52891
    és BANOKnak csapnék reklámot:
    itt van stream bőven, és álmoskönyv szerint lesz is :)
  • Grenzjager
    #52890
    itt nézem http://onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=4

    Tomori remélem okés