61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • [HUN]FaTaL
    #53009
    Gondolom az arconvágó, hentes k*rvákat nem tiltják el.
  • Breki33
    #53008
    Magyar kézilabda-válogatott (hivatalos)
    Tomori Zsuzsannát első fokon egy mérkőzésre eltiltották
    Az Európai Kézilabda Szövetség első fokon egy mérkőzésre eltiltotta Tomori Zsuzsannát, a magyar válogatott átlövőjét. A kézilabdázó a Montenegró elleni mérkőzés 40. percében kapott piros lapot reklamálásért. A Magyar Kézilabda Szövetség fellebbez a döntés ellen. Amennyiben a határozatot az európai szövetség másodfokon helybenhagyja, az átlövő nem léphet pályára a magyar csapat keddi, Románia elleni Eb-középdöntő mérkőzésén.
  • Isthy
    #53007
    Ez a meccs addig volt igazán nyerhető, amíg el nem kezdődött... Az egész mérkőzés folyamán egyszer sem vezettünk, sőt még csak támadni sem volt alkalmunk a vezetés megszerzéséért. Csak futottunk az eredmény után, egy ideig nagyon messziről. Sikerült az egyenlítés kétszer is (22-22 és 26-26) de ennél több nem.
  • Zóanagyvarázsló
    #53006
    Na nem mintha védeni akarnám a játékvezetőket - a horvátok elleni meccshez képest fejlődtek, csak nem eleget -, de nekem úgy tűnt, hogy Piros a kérdéses gólnál egy kicsit eleve a vonalon állt, nem csupán leért később. Vissza kéne nézni, de talán inkább az a kérdés, hogy a támadás során mennyit segítettek neki a védők és a kialakult szituáció, hogy rossz helyen álljon.
  • Nanaho
    #53005
    Sziasztok!

    Kérlek likeoljátok ezt:

    http://www.youtube.com/watch?v=Eh6HjU3mp4Q&list=PLHnwJdNAQF7..

    Nem nagyon szeretek ilyen "nem érdekel mit gondolsz csak likeold"-ot kérni, de ha egyszer ez a rendszer:)
    Nagyon fontos lenne! Ez egy nemzetközi verseny (A Team Epilepsy szervezi), epilepsziásokról szóló videókkal lehet nevezni. Ez az egyetlen magyar, ha ez elég jó érv;) A videó egy tornászlányról, Veronikáról szól, amit én vágtam össze. Nem engedik versenyezni betegsége miatt, ma reggel kaptuk a hírt, hogy kitiltották az edzőteremből is.
    December 11. 6 óra körül zárják a szavazást.

    Hálásan köszönöm!

    Ha tudjátok, kérlek terjesszétek!
  • Isthy
    #53004
    Gratulálok a "csere"csapatnak, immár harmadszor álltunk talpra jelentős hátrányból!

    Gyalázatosan kezdtük a meccset megint, ahogy a németek ellen is. 10 perc alatt 3-8 lett... Ideje volt a kapuscserének, amit szerencsére KEB meg mert lépni, be is jött. Kiss Éva jól védett, komoly érdemei voltak abban hogy visszajöttünk a meccsbe (15 védés, 43 %-os mutató). Sajnos a végén nem tudta jól lereagálni Bulatovics lövéseit. 3x kapott ugyanoda gólt, negyedikre sikerült kivédenie, de ötödikre megint ugyanoda kapta. Ettől függetlenül dicséretet érdemel.
    Mint ahogy az összes cserejátékosunk is. Az alapcsapatból egyedül Zizit lehet kiemelni. A kapuscsere után gyorsan jöhettek volna a szélső cseréink is, nem kellett volna a szünetig várni vele. Bódi kiválóan oldotta meg a jobbszélt 4/4-es mutatóval zárt és Meli is megtette a magáét a balszélen. Klivinyi kiválóan mutatkozott be a válogatottban, gólokat lőtt és gólpasszokat adott. Sajnos a káprázatos kezdése után (4/4) leütötték és utána már nem volt annyira eredményes, de a passzai ekkor is "ültek". Őt is hamarabb kellett volna hozni, nemcsak akkor amikor már nem volt más választás, Tomori kiállítása után. Zsuzsi sajnos nem bírt uralkodni magán és beszólt a bíróknak, ami piros lapot jelentett neki. A sors furcsa fintora, hogy ezután szárnyakat kapott a csapat és majdnem hatalmas csodát tett.
    Nagyot küzdöttek a lányok a minősíthetetlenül durva ellenféllel szemben. Sajnos a végén szerencsénk sem volt és a sporik sem álltak mellettünk. A végjátékban volt olyan montenegrói támadás amikor egy kapufa és két Kiss védés után is hozzájuk került vissza a labda és gólt lőttek negyedikre belőle, így több mint 1,5 percig támadva. Meg olyan is, amikor a kipattanót elütöttük és pont a ziccerben álló montenegrói játékos kezébe pottyant a labda, aki belőtte. Fortuna nem volt mellettünk...
    A két spori is nagyon érdekesen adta elő a végén. Lehet Zsuzsinak is köszönhetően. Melit hátulról lökik ziccerben nincs 2 perc... Dokics hatoson belül fekszik keresztben Piros előtt, aki emiatt kicsit oldalra dőlve gólt lő, de leér a lába és ezért elveszik a gólt. Ahelyett, hogy büntetőt ítélnének nekünk, mert Dokics a vonalon belül fekve zavarta Pirost a kapura lövésben. A legvégén mikor a két játékos vetődött a labdáért a montenegrói lábbal ért hozzá, a miénk utána oldalról ráesve elütötte a labdát egy másik játékosunkhoz. A labdát odaadták a montenegróiaknak, ahelyett hogy láb miatt mi kapjuk vagy hagyták volna nálunk. Itt konkrétan 27-26-nál az egyenlítésért támadhattunk volna a legvégén.

    Nagyon nem jó hír, hogy Görbe csütörtökön sem játszhat, nélküle kell megoldanunk a románok legyőzését. Mert meg kell őket verni egy szinte ki-ki meccsen, ha elődöntőzni akarunk.
  • primavis
    #53003
    Én még olyan cseh vagy csehszlovák biráskodást magyarok mérkőzésén és bármilyen sportágban, még nem láttam amely korrekt lett volna! pedig több mint fél évszázada követem a sporteseményeket! Egyszerüen képtelenek rá, előbujik valahonnan mindig a magyarfóbiájuk.
  • kaloz174
    #53002
    "Én úgy tudom, hogyha a bírók feljelentik Tomorit, akkor el fogják tiltani..."
    Vajon ez bekövetkezhet?
  • Breki33
    #53001
    Karl Erik Böhn: - Az első negyven percben sajnos lassan, körülményesen és messze a tudásunk alatt játszottunk. Aztán Klivinyi beállásával minden megváltozott, és főleg az ő góljainak köszönhetően meccsben tudtunk maradni, de sajnos ennél többre nem futotta. Ami a játékvezetőket illeti, amit megengedtek a montenegróiaknak, azt nekünk nem. Következetlenül és rosszul bíráskodtak. Azt gondolom, hogy a teljesítményük méltatlan az Eb színvonalához, de ezt már a horvátok elleni meccsen is megtapasztalhattuk.
  • kaloz174
    #53000
    Utólag könnyű okosnak lenni, de egy nyerhető meccset buktunk el. Nagyon szurkoltam a döntetlenért, sajnálom, hogy nem jött össze.
    Hogy ennek ellenére elismerés a csapatnak? Valóban...
    De nagy kár pl. Tomori kiállításáért. Remélem, nem lesz következménye. Azonban még nagyobb kár, hogy ma nem tudta azt a teljesítményt nyújtani, amit a németek ellen láttunk tőle. Mint ahogy, sajnos, Herr Orsi és Buli sem.
    Annak viszont nagyon örültem, hogy végre Klivinyi Kinga is megmutathatta, miért is az egyik kedvenc fiatal játékosom. Talán máskor több lehetőséget kap. Kár, hogy nem a jobb formában lévő szélsőkkel kezdtünk, egyébként. Talán több esély lett volna egy szebb eredményre.

    Ennek ellenére a csapat dícséretet érdemel mindenképpen. Előzetes elvárásaimat meghaladóan teljesítenek, már most.
  • Tigristank
    #52999
    Akár meg is lehetett volna a győzelem... mielőtt feljöttünk X-re, az utolsó kiállításunk előtt volt 1 olyan szitu, amikor akár tőlük is ki lehetett volna állítani 1 játékost. Persze még úgy is gólt lőttünk belőle, lehet ezért nem is adtak 2 percet, csak a mi oldalunkon... a vége meg vicc... pedig jó lett volna azoknak a képébe röhögni, akik sok 100.000-et raktak ellenünk. :D
  • primavis
    #52998
    gyakorlatilag elvették az egyenlités lehetőségét!
  • [HUN]FaTaL
    #52997
    És elfújják a végét, a horvátok ellen is össze-vissza fújtak.
  • primavis
    #52996
    a csehek megint kicsesztek velünk pár kétes esetben! De a cserék kiválóan működtek! ha hamarabb történik a csereberélés talán meg lehetett volna meccs is.
  • [HUN]FaTaL
    #52995
    Jöhetnének a cserék, hogy kipihentek legyünk a románok elleni meccsre, mert ez elúszott.
  • [HUN]FaTaL
    #52994
    HAJRÁ CSAJOK!
  • primavis
    #52993
    így is, úgy is nyerni kellene!
  • [HUN]FaTaL
    #52992
    26-31 vége, ez nekünk nem annyira jó, mert, ha ma kikapunk, holnap mindenképpen nyerni kell.
  • primavis
    #52991
    ennyire gyámoltalan, rosszul védekező, kapusteljesitmény nélküli, rengeteget hibázó spanyol csapatot még nem láttam az utóbbi években!
  • [HUN]FaTaL
    #52990
    A spanyolok csúnyán égnek a románok ellen, már 9 a különbség (16-25) még 17 perc van hátra.
  • MitsuMishi
    #52989
    Valaki nem tud a spanyol románra online streamet? Megköszönném.
  • Gabess8
    #52988
    De bejött valakinek az élet, a mázlista, én meg nézhetem a tévéből
  • kaloz174
    #52987
    Aki nem olyan szerencsés, hogy ott lehet a helyszínen, annak a TV-s program:

    2012.12.09. 16:15 Sport2
    Spanyolország-Románia
    Női Eb, II-es középdöntő csoport, 1. forduló

    2012.12.09. 18:15 M2
    Magyarország-Montenegró
    Női Eb, II-es középdöntő csoport, 1. forduló

    2012.12.09. 20:15 Sport2
    Németország-Oroszország
    Női Eb, II-es középdöntő csoport, 1. forduló
  • Breki33
    #52986
    jó utat, jó szurkolást

  • [HUN]FaTaL
    #52985
    Talán legalább Kovacsics is lehetőséget kap.
  • Isthy
    #52984
    Görbe nem játszik ma, majd kedden a románok ellen. Az amúgy sem könnyű meccs így nehezebb lesz, de a többieknek meg kell oldani.

    Mindjárt itt az indulás ideje, irány Újvidék!
  • SomogyiG
    #52983
    Ha a németek elleni meccsünk is kell valakinek, az jelezze, s feltöltöm.
  • Breki33
    #52982
    Vírusos megbetegedéssel bajlódik a magyar női válogatott csapatkapitánya, Görbicz Anita, aki emiatt a csapat szombati edzését kihagyja, de remélhetőleg a vasárnapi, Montenegró elleni középdöntőben már ismét ott lehet a pályán.
  • Breki33
    #52981
    köszönjük
  • SomogyiG
    #52980
    Elnézést, megfordult a sorrend. :(
    Tehát az 1. félidő linkje a 2-ra utal, és viszont.
  • SomogyiG
    #52979
    Azt hiszem, sikerült úgy kilinkelnem, hogy ne kérjen bejelentkezést.

    1. félidő.

    2. félidő.
  • Breki33
    #52978
    Engem érdekelne, de szerintem ide is beírhatod
  • SomogyiG
    #52977
    Sikerült regisztrálnom, s fel is töltöttem mind a két félidőt. Most már csak az érdekes, hogy kinek osszam meg. Megvan a németek elleni meccsünk is, ha érdekel valakit, azt is feltöltöm.
  • SomogyiG
    #52976
    Regisztráltam Google Drive -be. Ha minden igaz, elindult a feltöltés. Most már csak azt kéne megtalálnom, hogyan tudom megosztani, de előbb-utóbb kiderül.
  • [HUN]FaTaL
    #52975
    Szerintem egyszerűbb, ha regisztrálsz egy dropboxot és feltolod a public mappába. Vagy Google Drive, mindkettőn elfér.
  • SomogyiG
    #52974
    1.5 Mbit/sec a feltöltési sebességem, ha nem jön közbe semmi, másfél óra alatt felmegy.
  • [HUN]FaTaL
    #52973
    A dropboxomban van hely csak kérdés, hogy mennyi idő alatt tudod átlökni.
  • SomogyiG
    #52972
    1. félidő: 560619 KB, 2. félidő: 593705 KB, 720x480 felbontású .avi.
  • banok
    #52971
    mekkora méretű a fájl?
  • SomogyiG
    #52970
    Ha valaki tud tárhelyet biztosítani, akkor fel tudom tölteni. Sajnos az enyémmel gondok vannak, én tudom használni, de nem tudom kilinkelni. :(