61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #53091
    Én már a lecserélését sem értettem.
  • [HUN]FaTaL
    #53090
    Miért veszitek ilyen biztosra a norvégok legyőzését? :)
  • primavis
    #53089
    oda majd megkapjuk az EHF jóvoltából ismét a cseheket, vagy valamilyen más szláv alteregójukat.
  • primavis
    #53088
    na visszacserélték a csapatba Vinczét Szabó helyébe! Most látszott csak mekkora veszteség volt Czifra kiesése! Szabó sajnos sem védekezésben sem támadásban sem tudta helyettesiteni.
  • Isthy
    #53087
    Nem rossz, de a norvégok ellen annyira nem életbevágó. Inkább a montenegróiak elleni döntőre kellettek volna...
  • [HUN]FaTaL
    #53086
    A Bonaventura ikrek fújják a sípot holnap a norvégok ellen.
  • kaloz174
    #53085
    Köszi!:)
    Tényleg jó dolognak tartom. Szerintem nem vagyok egyedül.:)
  • kaloz174
    #53084
    Hasznos infók azoknak, akik olyan szerencsések, hogy ott lehetnek az EB-döntőn:
    a cunder.hu jóvoltából.
  • Isthy
    #53083
    Egy olyan program amit mindig hiányoltál:

    Újvárosi kupameccs+találkozó
  • Isthy
    #53082
    Kis kikapcsolódás a férfiakhoz:

    Nagy László interjú
  • Isthy
    #53081
    Engem az egész meccs nem tudott, nem is néztem. Tartalékoltam a hétvégére
  • kaloz174
    #53080
    "egybe"="egyben"
    (Pont ezt írom el, amikor kimondottan bosszant, hogy magukat okosnak, műveltnek tartó emberkék rendre lespórolják az "n" betűt, nem foglalkozva azzal, hogy mik is a szabályok, na és azzal, hogy úgy mást jelent a szó!)
  • kaloz174
    #53079
    Nem nagyon tudott megérinteni ez a vereség. Még kicsit örültem is, hogy a németek, akikkel nem szimpatizálok, nem kapták meg a lehetőséget, de ez elismerem, szubjektív...Örültem pár szép megmozdulásnak, na és annak, hogy ez a 2 gyenge bíró nem játszott szerepet az életünkben, ami a lényeges kérdéseket illeti.
    A mai nap legfontosabb híre, szerintem, hogy ezzel a jó szerepléssel egybe a VB-re is kijutottunk.
  • Breki33
    #53078
    Karl Erik Böhn: - Gratulálok az orosz válogatottnak jól játszottak, bár az eddigi mérkőzéseiken nem volt túl sok szerencséjük a sok döntetlen miatt, de ezúttal szerencsések voltak és éppen annyi góllal nyertek, ami elég lett ahhoz, hogy az 5 helyért léphessenek pályára Belgrádban. Szerencsére nincs sérültünk és a mai meccsen pihentetni is tudtam pár játékost. Következik az elődöntő a norvégok ellen Belgrádban, ami nekem mindenképpen érdekes mérkőzés lesz. Realista ember lévén, tudom, hogy a norvégok a mérkőzés favoritjai, ráadásul óriási rutinjuk van a világversenyek végküzdelmeit illetően. De mindkét csapatnak 16-16 játékosból áll a kerete így mindent megteszünk, hogy legyőzzük őket.
  • primavis
    #53077
    no ez is megvolt, de sajnos azért pár ember (Bulath, Szabó kilóg a csapatból, kb. azt csinálták amit Mátéfi alatt) nem győzött meg, de hát a lényeg az lesz, hogy szombaton hogyan szerepelünk. Kovacsics, Bódi, Triscsuk biztató, Rédei és Klivinyi meg nagyon rapszodikus. Mellesleg, szerintem Herr volt a csapat legjobbja s nem Rédei. Nélküle kb. tízen felül lett volna, bár Kissnél nem lehet tudni, ugyebár?-:)))
  • primavis
    #53076
    a francba, megint szláv birók, szláv ellenféllel szemben!
  • primavis
    #53075
    csak Gundel miért mondott 6 gól az oroszoknak? akkor pont egálban lennének a németekkel! Utána milyen kritérium van még? több dobott gól, több győzelem?
  • Isthy
    #53074
    Több lőtt gól, ha jól emlékszem.
  • Grenzjager
    #53073

    (trollfoci)
  • Isthy
    #53072
    Azért az elég furcsa lenne, ha a németek az 5. helyért játszanának, de simán benne van. Ekkorákat tud fordulni a világ egy női versenyen
  • primavis
    #53071
    az viszont fix, hogy ott leszünk a Vb-n! s lesz egy élvezetes - számunkra! - szerb-montenegrói "ketrecharc"!
  • primavis
    #53070
    no nyertek a németek is 25-23-ra! ezzel most ők a harmadikok a csoportban, bár nem tudom, hogy van az oroszokkal ha ők is nyernek ellenünk? nekik is 5 pontjuk lesz , viszont a németekkel döntetlent játszottak. Gólarány? Akkor a mieinktől függ, hogy a harmadik!
  • primavis
    #53069
    de ahhoz a fordulathoz alaposan hozzájárult a két lengyel csaj! nem értem , miért kell erőltetni ezeket a cseh, lengyel, horvát birókat és főleg szláv csapatok meccseire delegálni! 4 konkrét általam látott meccsen cseszték el a végjátékban a szláv csapat javára a meccseket! (magyar-horvát, magyar-montenegró, spanyol-orosz, spanyol-montenegró).
  • Isthy
    #53068
    Spanyolország-Montenegro 23-27 (16-13)

    Fordulatos meccs volt. Az elején 10 perc alatt 8-3-ra elmentek a montenegróiak. Majd a spanyolok fordítottak 11-9-re és a félidőre 3 gólos lett az előnyük. A szünet után 10 perc alatt 5 gólra növelték az előnyt (20-15), majd onnan fordulat és 21-23 lett a montenegróiaknak újabb 10 perc alatt. A végén már tartották, sőt növelték is a különbséget és nyertek 4 góllal. A spanyolok az utolsó 20 percben szétestek és mindössze 3 gólra voltak képesek.

    Ezzel eldőlt, hogy szombaton a norvégokkal játszunk az elődöntőben. Akkor hát lássuk KEB meglepetését a honfitársainak...
  • primavis
    #53067
    a hülye lengyel birónők teljesen megzavarták a spanyolokat! ismét pánszláv szimpatizálás?
  • kaloz174
    #53066
    "Ennek a kéziválogatottnak van jövőképe"
    Sajnos, átfutva az írást, nem látom a bizonyítékait ennek a kijelentésnek. Attól, hogy kényszerből becserélte KEB Klivinyit, még nincs így...
    Még akkor sem, hogy ez a csapat jelenleg - szerintem - erőn felül teljesít, ezen az EB-n. Félek tőle, hogy ez az eredmény megint arra lesz jó, hogy elhitesse velünk, mint a VB-bronz után is, hogy minden nagyon szép...:(
    Tanulságos írás:
    Triscsuk és Kicsi...

  • Breki33
    #53065
    NŐI KÉZILABDA EB SZERBIA 2012

    Eb-jegyinformáció!!!

    A csütörtöki, Magyarország-Oroszország női Eb-középdöntőre még kaphatók a jegyek 8, 12, 22, 45 és 70 eurós áron, ezért a Magyar Kézilabda Szövetség minden szurkolót arra biztat, hogy biztassa a csapatot – Újvidéken erre az Eb-n utoljára van lehetőségünk, és a csapat még csoportelső is lehet egy újabb győzelemmel.
    Jegyvásárlás a Spens Arenában:
    Cím: Spens Hall, Sutjeska 2, Novi Sad
    Telefon: +381 21 48 82 222

    Internetes jegyvásárlás: http://www.ulaznice.co.rs/partners/ehfb2b.asp?NewAction=1&HitID=207715502-0001&LangID=1&EditionID=3&KeyID=%7B6323E7AF-B3E2-483C-BF9D-69780D988F5A%7D&ActionID=10&StepID=1&ConcertID=1932

    Jegyinformáció a belgrádi négyes döntőre:
    A Magyar Kézilabda Szövetség kérésére az Európa-bajnokság szervezői a magyar szurkolók számára külön szektorokat tartanak fönn a szombati és vasárnapi belgrádi elődöntőre és a helyosztóra. A jegyvásárlási lehetőségekről az MKSZ folyamatos tájékoztatást ad. HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!
  • Breki33
    #53064
    Ennek a kéziválogatottnak van jövőképe



    http://sportgeza.hu/kezilabda/2012/12/12/ennek_a_kezivalogatottnak_van_jovokepe/
  • Isthy
    #53063
    A mai tv-s menü:

    Spanyolország-Montenegro 16:15 (Sport1)
    Szerbia-Franciaország 18:10 (Sport1)
    Norvégia-Dánia 20:10 (Sport1)
    Magyarország-Oroszország 20:15 (m2)

    A jegyeink vasárnapra a neten lefoglalva, kifizetve, vasárnap reggel irány Belgrád
  • Breki33
    #53062
    Magyar kézilabda-válogatott (hivatalos)
    8 perce
    Mese a húslevesről és a grízes tésztáról

    Hol volt, hol nem volt, de leginkább Újvidéken, egy vírusos gyomorkórság kellős közepén, amikor is Anita (Görbicz) két napi koplalás (egy kifli, egy banán) után egyszercsak éhesnek érezte magát.
    Megtudta mindezt Pisti (Langauf), ennek a csodálotos csapatnak lehetetlent nem ismerő technikai vezetője (mindenese, lelke, mókamestere stb...) és már cselekedett is. Addig keresett, kutatott. mígnem talált egy magyar éttermet. Hipp-hopp ott termett, és nem sokkal később már száguldott is vissza (ha nem is paripával, de hófehér rendőrautóval), no meg egy adag húslevessel és grízes tésztával.

    Csoda-e, ha Anita ezek után szárnyalt a románok ellen?
  • Isthy
    #53061
    A tegnapi fehérorosz bírókra nem igazán lehetett panaszunk, jól vezették a meccset. Mondjuk Zizi kiállítását jól benézték a végén, de annak már semmi jelentősége nem volt.
  • primavis
    #53060
    S ez nem ugyanúgy az EHF-től függ? farizeus, vaskalapos, elfogult társaság.
    Amúgy a biró küldésnél lehetnének figyelemmel például a pánszláv érzelmekre is! Az orosz-spanyolon is nagyon az oroszok felé húzott a horvát birók szíve! Ahogy a cseheké is a horvátok és montenegróiak felé! Kissé sok a véletlenből!
  • [HUN]FaTaL
    #53059
    Óriási győzelem, hatalmas gratula a CSAPATnak!
  • Isthy
    #53058
    [URL=http://handball.hu/2012/12/11/tegnap_imadkoztam_azert_hogy_nyerjunk/]"A kis ravasz róka"[/URL]
  • kaloz174
    #53057
    Nagyon kedvelem Paulát, szinte mindig szurkolok neki, ma nem tettem.:)

    Mint hallom (), a szurkolók táborát erősíti több magyar edző, szakember is. Ez is jól esik a lelkemnek, szerintem a csapatnak is.

    A cunder.hu tudósítása
  • Isthy
    #53056
    Szerencsére amitől féltem nem jött be a románoknál, sem átlövő sem beállós teljesítményben. Paula pedig beváltotta a reményeimet, most volt a rossz meccse
  • Zóanagyvarázsló
    #53055
    Amennyire láttam, Tomori első kiállítása szigorú volt, ahogy talán az azt követő egyből piros is, de maga az eltiltás - ha már így alakult - nem tűnik annak, hiába volt jogos a játékos reklamációja.

    Tény, hogy vehetnék komolyan a durvaságot ebből a szempontból is, de ezt elsősorban a bátrabb kizárásokkal és a durvább, többször jogosan büntetett csapat javára nem kompenzálással lehet elérni. Amíg ezek sincsenek meg, addig az eltiltásnak nincs jelentősége, akkor sem, ha alapvetően egyetértek.

    Én abban bízom, hogy ezek után kipihent, éhes, MVP-szintet hozó Zsuzsi tér vissza a válogatottba.
  • Breki33
    #53054
    Kovács Anikó képei

    Magyarország-Románia 2012.12.11.
    Frissítve: 6 perce · Készült: Arena Spens, Novi Sad


    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.569811909712080.148431.230888016937806&type=1
  • kaloz174
    #53053
  • Isthy
    #53052
    Bocsánat, de ezt nem bírom kihagyni (vizuális típus vagyok), a nap hozzászólása az egyik fórumban:

    "A szőröstalpúak szétestek, mint a száraz sakálszar a sivatagban..."