61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #53211
    mikor a polósaik nyertek, az is valami hasonló volt!
  • primavis
    #53210
    a második hosszabbitás kivételével érdekes módon szinte lemásolták azt ami a magyar-szerben történt!
  • [HUN]FaTaL
    #53209
    Mindkét csapatot utálom. Egyik oldalról utálom, hogy a bírók tolják őket (norvégok) és ideje volt már, hogy valaki megverje őket, a másik oldalról szégyen hogy evvel a ketrecharccal eb-t lehet nyerni.
  • primavis
    #53208
    elvezem a rengeteg randa norvégot!
    Nem kedvelem a feketehegyieket, de ideje volt a nagyképű skandinávokat egy kicsit a helyükre tenni!
  • primavis
    #53207
    na megvan! mehetnek a vikingek halat zaválni!
  • primavis
    #53206
    ezek a birók nem akarnak más győztest látni mint norvégot!
  • [HUN]FaTaL
    #53205
    Szerintem nem szabadna ennek a montenegrói ketrecharcos válogatottnak eb-t nyerni, de a bírók most nagyon csúnyán belenyúltak a meccsbe...
  • primavis
    #53204
    de nehéz a norvégokat kihozni győztesnek!
  • primavis
    #53203
    no sikerült a vikingeknek versenyben maradniuk, némi birói hátszél révén is. Jöhet a hosszabbitás a döntőn is!
  • [HUN]FaTaL
    #53202
    "A világbajnokságot 2013. december 7-22 között rendezik meg. A tornán 31 csapat szerepel összesen"

    Nem 32?
  • kaloz174
    #53201
    Bár minket már nem érint közvetlenül:
    VB-selejtezők menetrendje
  • Breki33
    #53200
    és jól is nyilatkozik

    "Akár meddig tarthatott volna a hosszabbítás, akkor is megnyertük volna. Ránk ez a jellemző, és ez is lesz."
  • kaloz174
    #53199
    Számomra a meccs embere Rédei-Soós volt. Nagyon bátran játszott, na és eredményesen.
  • Breki33
    #53198
    Kovacsicz Mónika: Nagyon jó érzés, nagyon örülök, hogy harmadik helyen zártuk ezt a tornát. Elmondhatatlanul büszke vagyok a csapatra!

    Szamoránsky Piroska: 2006 óta vagyok válogatott, de még nem szereztem érmet. Mást már nem is kérek a Jézuskától, mert megvan a karácsonyi ajándékom. (Nevet.) Az egész felkészülést nagyon összerakták a válogatott szakemberei és a tornán nyújtott teljesítményünk is nagyon jól jött ki. Habár a klubcsapatokból fáradtan érkeztünk ide, mégis végig bírtuk. Megmutattuk, hogy újra számolni kell a magyar csapattal. Visszatértünk!

    Szucsánszki Zita: Borzasztó jó érzés! A meccsen hibáztunk, kijavítottuk, hibáztunk, kijavítottuk és a végén Zsuzsi, Só és Móni megnyerték. Igazi csapat voltunk! Nem a Győrt, nem a Fradit, nem a többi klubcsapatot láthattuk az elmúlt két hétben, hanem a magyar válogatottat. Szeretjük egymást és mindenki nagyon sokat tett ezért a sikerért! Hogy mit csinálok az éremmel? Berakom a fa alá, de előtte még biztosan táncolunk vele egyet. (Nevet.)

    Tomori Zsuzsanna: Szerintem ez a meccs jellemezte az elmúlt két hetet. Hullámzó volt a teljesítményünk az Eb-n, de a végére megint jó oldalunkat mutattuk meg. Volt bennünk annyi tartás, hogy egy ilyen szerb közönség előtt ezt a Szerbiát hosszabbításban meg tudtuk verni. Ha így haladunk, azt gondolom, ezzel a magyar kézilabda válogatottal számolnia kell mindenkinek a jövőben, de most egyelőre örülünk ennek a bronzéremnek.

    Vérten Orsolya: Izgultatok? Nem kellett volna. (Nevet.) Nagyon örülök a sikernek. A lényeg, hogy győztünk. Fejben és szívben erősebbek voltunk, mint ők. Ez a csapat ma ismét megmutatta, hogy remek közösség.
  • Breki33
    #53197
    Karl Erik Böhn: - Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, az egész tornán, és a bronzmeccsen nyújtott teljesítményük miatt. Fantasztikus csatát nyertünk Szerbia ellen, az a csapat nyert, amelynek a kapusa előbb kapta el a fonalat a hosszabbításban. Tipikus bronzmeccs volt, sok góllal.

    Görbicz Anita: - Két vereség után össze kellett magunkat kapni, sikerült. Mindig volt valaki, aki új lendületet adott a csapatnak. Sajnos, sokáig nem jól védekeztünk és a kapusok sem jeleskedtek, ám Kissn Éviek a hosszabbításban már remekül ment. Rédei-Soós Viki is parádés volt, őt mindenképpen ki kell emelnem!

    Szekeres Klára: Élvezetes meccset játszottunk, sok góllal. Tudtuk, hogy extrát kell nyújtanunk, ha éremmel akarunk hazamenni. Köszönöm mindenkinek, aki tett a sikerért, csapattársaimnak, a stábnak, a szövetségnek, a támogatóknak!

    Tomori Zsuzsanna: - Nagyon együtt volt a csapat, az sem zavart minket, hogy a szerbek a legvégén egyenlítettek. A hosszabbításban is volt olyan, aki képes volt gólt dobni közülünk. A végén a jobb csapatnak volt szerencséje.

    Rédei-Soós Viktória: - Azt hiszem, ez volt életem mérkőzése. A norvégok elleni vereség ellenére is tudtuk, hogy erősek vagyunk. Megmutattuk, hogy a szerbek ellen saját közönségük előtt is tudunk nyerni.



  • [HUN]FaTaL
    #53196
    Már nálam is a meccs elejétől. Csak előtte nem volt.

    #53194: A magyar meccseket hdban néztem, ahhoz képest nem annyira :D
  • kaloz174
    #53195
    Pedig van. Nálam legalábbis.
  • ReszegKoldus
    #53194
    De "legalább" jó minőségű.

    Én itt nézem, mert bár van már hang, de rohadt sokat késik a másik :)
  • [HUN]FaTaL
    #53193
    A döntőnek a youtubeon csak nálam nincs hangja?
  • Breki33
    #53192




  • primavis
    #53191
    nem lett volna olya nagy gólarányú vereség úgy sem, ha nem tartalékolnak a lányok, látván, hogy aő pályán nem terem számukra babér!
    ma túltudták tenni magukat a várható fehérorosz tévedéseken (nem érdekes, újabb szláv birópár? vajon aki küldi őket az nem tud vagy nem akar tudni a rokonságról?), mert nem sunyik voltak s elvárhatóak. S nem is volt belőlük túl sok, főleg az egyikük részéről, akivel KEB társalgott....
  • Breki33
    #53190




  • kaloz174
    #53189
    Nem mondtam, hogy a játékvezetők nem tévedtek a kárunkra. Azt azonban állítom változatlanul, hogy nem ők voltak az első számú oka a nagy gólarányú vereségnek.
    Ennyi.

    A lényeg, hogy valahol sikerült rendet tenni a fejekben, így aztán örülhetünk a bronzéremnek.
  • ReszegKoldus
    #53188
    Engem meglepett, hogy tegnap egyáltalán nem játszott, de így utólag nézve azt a meccset, nem is lett volna túl sok értelme, jobb volt így, hogy pihent és ma így játszott.
  • kaloz174
    #53187
    Mindenképpen szép dolog, nagyszerű teljesítmény ez a bronz!
    Gratulálok!
    Tartottam a meccstől, mivel a szerbek voltak otthon. Szerencsére most egy elég elfogadható játékvezetést kaptunk, na és mi tudtunk több energiát mozgósítani, szerencsére, a mai napon. Itt azért tényleg számíthat, hogy most van 2 Európa élmezőnyébe tartozó klubcsapatunk, amelyeknek játékosai hasznosítani tudták azt a rutint, amit a kupaküzdelmekben szereztek.

    Szép volt csajok!
  • Zóanagyvarázsló
    #53186
    Gratulálok a csapatnak, gyönyörű az eredmény! Meccs közben azért megőrültem, mert ezt a meccset nagyon csúnya lett volna elveszíteni, végig mi tartottuk meccsben a szerbeket - és persze időnként játékvezetők, de ma is magunknak kellett volna szemrehányást tenni, ha nem jön össze.
  • Zóanagyvarázsló
    #53185
    Szerintem RSV eddig sem volt rossz az EB-n, ha sok bizonytalan megmozdulás is jutott a góljaira, de tényleg ma tudott a legaggasztóbb pillanatokban rendre húzóemberré válni.
  • Maximus4
    #53184
    Az külön dicsérendő,hogy a végén Görbicz nélkül is tudtunk nyerni,bár a hetes gólja nagyon kellett:)

    Gratula csajok!
  • ReszegKoldus
    #53183
    Na ma volt.

    KEB nagy taktikai zseni, ha direkt így találta ki, hogy RSV ma fog nagyot játszani, mindenesetre szép volt :)
  • primavis
    #53182
    Gratula lányok! nagy nyereség, hogy Rédei felnőtt a szerephez, mig Szekeres beért! Talán Kiss Éva is fejlődhet!
    Az meg a csapatot igazolja, hogy miután tegnap eldőlt a meccs a 20 perc körül, tartalékoltak s az otthon játszó szerbeket is megtudták verni!
  • primavis
    #53181
    az utolsó öt percben viszont Kiss Éva teljesitett!
  • [HUN]FaTaL
    #53180
    SZÉP VOLT CSAJOK!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #53179
    SZÉP VOLT CSAJOK!!!!
  • Breki33
    #53178
    huh flúgos futam

    de MEGNYEEEEEEEERTÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜKKKKKKKKKKKKK
  • [HUN]FaTaL
    #53177
    A kapusteljesítményen fog elmenni :(
  • Maximus4
    #53176
    Nagyon hiányzik Pálinger :(
  • primavis
    #53175
    ez a mai mérkőzés fő problémája számunkra!
  • [HUN]FaTaL
    #53174
    Valamelyik kapusunk feljavulhatna, mert kapusteljesítmény nélkül nem lehet meccset nyerni.
  • [HUN]FaTaL
    #53173
    HAJRÁ CSAJOK!!!!
  • primavis
    #53172
    pedig hát, az ördög a részletekben van elbújva....nyilván egy volt játékos játékosként viszonyul, egy néző meg nézőként. nekem szúrja a szemem, amikor észreveszem a kettős mérce alkalmazását a biróknál! mert azt tudomásul veszem, hogy a hibákat egyformán rosszul itélik meg, csak az egyik csapat többet hibázva veszít. nem OK, de ez van, a birók is emberből vannak.
    De azt már, engedjen meg egyesek érzékeny lelkülete, nem fogadom el jószívvel és szóvá is teszem, amikor kilóg a lóláb a reverenda alól....