61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Zóanagyvarázsló
    #53372
    Én valahogy eddig se féltem attól egy csöppet sem, hogy eligazol, illetve úgy gondoltam, ha ez megtörténik, annak olyan oka lenne, hogy amiatt kéne aggódni.
  • kaloz174
    #53371
    Mielőbbi jobbulást neki!
    Akkor viszont nem kellett volna ennyire sem erőltetni a játékát. Különösen, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy nem tudja azt a teljesítményt nyújtani, mint amire a csapatnak szüksége lett volna.
  • kaloz174
    #53370
    2013.01.19. 13:10 RTL Klub
    Veszprém Barabás Duna Takarék-FTC Rail Cargo Hungaria
    Női NB I, 14. forduló

    2013.01.19. 21:15 Sport1
    Magyarország-Algéria
    Férfi vb, D-csoport, 5. forduló

    2013-01-19, Cunder.hu
    17:50ÉTV Érdi VSE - Kiskunhalas NKSE
    Nemzeti Bajnokság I.osztály 14.forduló



  • Isthy
    #53369
    Csaszi beteg, nem az új csapatán jár az esze. Remélem a nyolcaddöntőre teljesen meggyógyul.
  • kaloz174
    #53368
    Sajnos, nincs Sportklubom, és úgy tűnik, stream sem, a váci meccsre...
  • primavis
    #53367
    ha már Krivó jolly-joker a csapatban, akkor igazán kipróbálhatná Mocsai irányitó szerepben is, mert látható volt, hogy milyen jó labdákat osztogat.
  • Isthy
    #53366
    Igen, a 2 spori a 2 percekkel besegített a hazaiaknak a szünet után.
  • Isthy
    #53365
    Szani interjú

    Fradisták megnyugodhatnak, Szani csak a Fradiban gondolkodik. Se külföld, se ETO. Azért csak óvatosan azzal a márciussal, erősítse meg rendesen és csak azután terhelje.
  • primavis
    #53364
    Császárnak léthatóan már a párizsi életén áll az esze tudat alatt is. nem tett jót ez a csapatcsere a VB előtt!
  • primavis
    #53363
    háát igen, pedig Borsos nagyoin dicsérte őket, pedig látható volt rajtuk a sunyiság már az első félidőben is, majd kijött a második elején, ahol sorra szórták ki a magyarokat ok nélkül is (mióta 2 perc egy félkezes mellen lükés-eltartás? pl.). Császár rossz paaszai , ütemtelen lövései is sokat nyomtak a latban. Ismét bebizonyosodott, hogy Mocsai nem tud cserélni.
  • primavis
    #53362
    Mivel a lengyelek megverték a szerbeket, a szerb-szlovénon dől majd el, hogy kit kapunk s az lehet akár a szlovén is! DE ehhez nem szabad kikapni az algériaiaktól sem!
  • kaloz174
    #53361
    Az első félidő álomszép volt. Kár volt a második félidőért. Több volt ebben a meccsben. A prof. megint nem találta a megfelelő taktikát, cseréket a második félidőben. Csaszival nem értem, mi történt. De a két spori is rendesen besegített, szerintem, a második szakaszban, a házigazdáknak.
  • Gabess8
    #53360
    Szerintem amerre szokott..., nekem az első félidőben az jutott eszembe, vajon meddig bírjuk a második félidőben.
  • Isthy
    #53359
    A 2. félidei támadójáték gyenge volt, az utolsó 10 percre meg teljesen szétesett. Az első 15 percben Tatai tartotta a csapatot a meccsben. Csaszi gyalázatosan gyengén játszott, kis Mocsai dettó. A szünetben nem történt reagálás Nagy Laci követő emberfogására, meg is lett az eredménye. Vajon a "Mester" merre járt? Már az olimpián is ezt csinálták a spanyolok ellenünk és most is, ugyanolyan eredménnyel...
    Gyanítom a nyolcaddöntős ellenfelünknek is fel fog tűnni ez a dolog...
  • Isthy
    #53358
    14-14 a félidő

    Az első 25 percben kiválóan támadtunk, sajnos az utolsó ötben Nagy Laci emberfogása visszavetette a játékunkat. A védekezésünk a második negyedórában lett jobb és Tatai becserélése is jó megoldásnak bizonyult. Sajnos megint kihagytunk két 7 m-est, ami hiányzik.
  • Breki33
    #53357
    Nagy Lászlótól tartanak a spanyolok

    http://www.origo.hu/sport/kezilabda/20130117-beharangozo-a-spanyolmagyar-kezimeccs-elott.html
  • Isthy
    #53356
    A szlovénok verték a lengyeleket tegnap, sztem őket elkerüljük, ami nem baj, mert nem fekszik nekünk a játékstílusuk. A lengyel-szerb kettősből jut majd nekünk az egyik, mivel minden bizonnyal csoport harmadikak leszünk.
  • primavis
    #53355
    Ahogy a mostani helyzet áll, a lengyelekkel vagy a szlovénokkal játszhatunk a 8 közé jutásért. Persze, ehhez meg kell verni az algériaikat.
  • primavis
    #53354
    Nem igen értem, hogy amikor Zubai a beálló miért erőltetjük a megját-
    szását. Elbujik az óriások mögé és lehetetlen jó labdát adni neki. Főleg ha felülről próbálkoznak vele. Az ellentámadásból meg rendszeresen gólt kapunk. OK, hogy ez 2x - 3x-on bejön nekik, no de 8x aránylag rövid idő alatt, az egy kicsit sok....
    Kopjárt meg miért nem lehet rögtön letámadni vajon? Senkitől sem támadva lődözte a góljait 8-9 m-ről.
    Hogy a tegnapi mérközésre nem a horvátok ellen volt felkészitve a csapat az fix...de vajon ki ellen?
  • Isthy
    #53353
    A szünet után folytattuk ott, ahol abbahagytuk és a horvátok gyorsan el is döntötték a meccset. Igazából óriási jelentősége nincs az eredménynek, de nem ártott volna egy jó meccset játszani.
  • Isthy
    #53352
    Rengeteg elszórt labda elöl, amiből kaptunk 8 lerohanás gólt egy félidő alatt... Így esélytelenek leszünk.
  • [HUN]FaTaL
    #53351
    Ennyi eladott labdával nem lehet meccset nyerni :(
  • kaloz174
    #53350
    Igyekszem, de mint Te is tudod, vannak az embernek korlátai. Sajnos.
    Ahogy küzdött a csapat, az csoda volt. Méltó hozzáállás.
  • Isthy
    #53349
    Tőled nem lesz a szokott helyen? Kár, hogy nem voltam ott, de ha ez az ára...
  • Isthy
    #53348
    Tegnap egy felvezető és pihentető edzőmeccsen:

    Magyarország-Ausztrália 43-13 (20-6)

    Ma este lesz az első igazi erőfelmérő a horvátok ellen 21:15-től (Sport1 élő).
  • Isthy
    #53347
    Spanyol invázió Magyarországra... Már a 3. edző (Martin, Ortega, Pastor) és vajon játékosok is lesznek újabbak?
  • kaloz174
    #53346
    Nagy meccs volt: Kohász-Érd
    Jól adja vissza a hangulatot a cikk.
    A játék talán nem volt olyan magas színvonalú, részünkről, mint a Siófok ellen (talán az Érd jobban is védekezett), de a küzdőszellem újra példás volt.
  • kaloz174
    #53345

    Kétségtelen: nagy dolog nyerni egy világversenyen. Ez azonban egy kategória a szememben ezzel.
  • ricsa008
    #53344
    Nem tud valaki egy jó streamet a kézi VB re? 1et találtam de nem a legjobb a kép...
  • Breki33
    #53343
    Veszprém után Szegedre is spanyol edző érkezik, nyártól Juan Carlos Pastor, a Valladolid mestere veszi át a szakmai munkát Skaliczki Lászlótól a Pick-Szeged együttesénél. A korábbi spanyol szövetségi kapitánnyal 2+2 éves szerződést kötöttek Mezei Richárdék - tájékoztatta honlapunkat a klub vezetése.
  • Breki33
    #53342
  • Isthy
    #53341
    Kicsit OFF, de nem lehet szó nélkül elmenni mellette:

    Gyurta Dani Hamarban

    Aki átvette, az Dale Oen testvére volt, de a szülei már korábban (elsőként) láthatták az érmet.

    Szép volt Dani!

  • Isthy
    #53340
    Ez nem semmi... Alig volt 3 hónap késésben...

    A mai fordulóban a csabaiak debreceni győzelme nem igazán jött jól nekünk... A Fradi és az ETO simán nyert, Veszprémben otthon maradt a 2 pont. Holnap nagyon nehéz meccsünk lesz, sajnos nélkülem.
  • Isthy
    #53339
    Magyarország-Egyiptom 32-23 (17-9)

    Szép bemutatkozó győzelem a fiúktól

    Magabiztos győzelem, végig kézben tartva a meccset. A szünet után volt egy hullámvölgy, de abból is sikerült szépen visszajönni. Mikler pazarul védett (52 %), elöl pedig Csaszi és Harsányi vezetésével eredményesen játszottunk.
  • kaloz174
    #53338
    "A Siófok másik legeredményesebb játékosa Bódi Bernadett..."
    Idézet a Sportklub mai(!) felvezető beszélgetéséből, a szpíker részéről...
    Ez aztán a felkészülés!!
  • kaloz174
    #53337
    Nagyon szépen köszi!
  • banok
    #53336
  • kaloz174
    #53335
    Lehet, hogy találtam valamit?:) Itt
    Remélem, működik majd.
  • kaloz174
    #53334
    Ezt a lehetőséget köszi, de nekem most olyan gondom van, hogy nincs Sportklubom. Nem tudsz véletlenül erre a gondomra segítséget?
  • banok
    #53333
    Ha valakinek probléma lenne Sport1 annak itt vannak hozzá streamek.