61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #53452
    Pontosan olyan eredmények születtek, amiket vártam

    Grat a csajoknak a győzelemhez! A lényeg a 2 pont, ami már zsebben. De azért érdeklődve várom a részleteket.
  • kaloz174
    #53451
    Mai bajnoki eredmények:

    BUDAPEST SE-DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ 26-28 (12-17)

    VESZPRÉM BARABÁS-DUNA TAKARÉK-DVSC-FÓRUM 30-22 (17-14)

    ÉTV-ÉRD-SIÓFOK-GALÉRIUS FÜRDŐ 36-21 (16-11)

    A Kohász látszólag szoros meccset játszott a BSE-vel. Ez azonban - szubjektív véleményem szerint - úgy jött össze, hogy eszméletlen ellenszélben kezdtünk játszani attól fogva, hogy kiderült, ezen a napon az újvárosi lányok lényegesen jobbak, mint ellenfelük.
    Ez van, a részletekről majd később, a lényeg a 2 pont.:)
  • Isthy
    #53450
    Hétvégi programajánló:

    Pick Szeged - FTC
    Férfi NB I - Szeged
    2012.02.02. 13:15 RTL Klub

    Podravka Koprivnica - Váci NKSE
    Női KEK - Kapronca
    2012.02.02. 14:15 DigiSport2

    Győri Audi ETO - Buducnost Podgorica
    Női BL - Győr
    2012.02.02. 16:00 DigiSport1

    Érdi VSE - Siófok KC
    Női NB I - Érd
    2012.02.02. 18:00 Cunder.hu

    Oltchim Valcea - FTC
    Női BL - Valcea
    2012.02.03. 18:00 DigiSport1

    Mindenkinek jó szurkolást!
  • Isthy
    #53449
    Reméljük egy kellemes bajnoki zárás után
  • Isthy
    #53448
    Ezt a megjegyzést nem kell ám komolyan venni, csak egy kis gonoszkodás volt...
  • kaloz174
    #53447
    Ha lehet hinni egy fórumbeírásnak, egy utánpótlás program miatt kellett ezt a változtatást végrehajtani. Ha így van, akkor azt el lehet fogadni.
    Mindegy, ez van, aki nem érdekelt a kupában, előbb mehet nyaralni.:)
  • Isthy
    #53446
    Az MK négyesdöntőt a szezon legvégére rakták április eleje helyett, akár levezetés is lehet az idény után Bár asszem a válogatottnak még utána lesz programja, KEB anno valami júniusi norvég túráról beszélt.
  • kaloz174
    #53445
    Változások a tavaszi menetrendben:
    Programváltozás
  • Isthy
    #53444
    Az inkább csoda lenne... Persze a labda gömbölyű és senki sem verhetetlen, még hazai csarnokban sem

    A BL főpróbák jól sikerültek mindkét csapatnak tegnap és ma:

    Békéscsaba - Győri Audi ETO 18-35 (10-20)
    FTC - Fehérvár KC 39-24 (20-13)
  • Isthy
    #53443
    Szép lassan jöjjön vissza fokozatos terheléssel, azután majd meglátjuk hogyan bírja a válla. Előbb inkább többet edzésen, a meccsterhelés veszélyesebb, az ráér.
  • Isthy
    #53442
    Azért ez jóval "karcsúbb", mint az általam hivatkozott
  • Grenzjager
    #53441
    csodás lenne a győzelem :)
    Jó lenne majd elégedetlen román arcokat látni - Elek Gábor - hatharom.hu
  • kaloz174
    #53440
    Akkor már hivatalos:
    Mörci Budaörsön
  • Gabess8
    #53439
    Ezek szerint jó áll a felépülésben, bizony sokat számít az a szerződés a felépülésben is..., azért azzal a BL elődöntővel csak óvatosan, bár szerintem már egy két labda érintés is sokat számítana.
  • kaloz174
    #53438
    Köszi!:) Itt is van róla infó!
    Reméljük a legjobbakat!
  • primavis
    #53437
    viszont Tomori megúszta az eltiltást és játszhat a Valcea ellen!
  • Isthy
    #53436
    Ha már Fradi, akkor ennek kapcsán most olvastam, hogy Neagu újabb sérülést szedett össze... Ezúttal térdszalag és várhatóan 6 hónap kihagyás. Nem mondhatjuk, hogy szerencsés játékos lenne, sérülések tarkítják rendesen a pályafutását.
  • Isthy
    #53435
    Ebben a cikkben kapsz némi választ a kérdésedre.
  • kaloz174
    #53434
    Fradi-hírek
    3 év, az nem kevés a mai világban, úgy gondolom. (Bár nem ismerem a feltételeket.)
    Vajon Zácsik Szandra hol tart a gyógyulásban, különös tekintettel a közeledő BL-meccsekre?
  • primavis
    #53433
    Sose volt rájuk jellemző a sportszerűség!
  • Isthy
    #53432
    Tegnap a debreceni női bajnokin: DVSC - BSE 24-24 (14-13)

    A táblázatot elnézve ez igen kedvező eredmény nekünk. Viszont ezzel a fővárosiak önbizalma tovább nőtt a fehérváriak elleni siker után. Szombaton így két felszálló ágban lévő, önbizalomban megerősödött csapat fog találkozni Budapesten. Borzasztóan fontos meccs lesz ez a csapatnak, meg kellene szerezni a 2 pontot idegenben. Mert ez esetben biztonságosabb távolságra kerülhetnénk a vetélytársainktól és kicsit nyugodtabban folytathatnánk a tavaszi idényt. A Békéscsaba minden bizonnyal nem fog nyerni az ETO ellen, a Loki sem Veszprémben és a Siófok sem igazán esélyes Érden. Mindent bele kell adni és küzdeni, ahogyan az utóbbi meccseken.
  • Isthy
    #53431
    A dán kapitány nem jelent meg a meccs utáni sajtótájékoztatón... Az egyik dán portál megtalálta, akiknek ezt nyilatkozta:
    "Vártam egy órát a mérkőzés után, ezalatt megpróbáltam kideríteni, mikor lesz a sajtótájékoztató. De hatvan perc alatt semmit sem tudtam meg, ezért a csapatorvossal visszatértem a szállodába. Mennem kellett, két napja aludni se tudtam, rosszul éreztem magam"

    Khmmm... Azért elég furcsának tartom, hogy 1 óra alatt nem sikerült kideríteniük, hogy hol és mikor lesz a sajtótájékoztató...
  • Isthy
    #53430
    Gratulálok a spanyoloknak a világbajnoki címhez!

    Szarrá alázták a nagyarcú dánokat, feltörölték velük a padlót. Nem szomorkodtam én sem ezen, rájuk fért már egy ekkora verés, hogy kicsit visszavegyenek.
  • primavis
    #53429
    35-19 spanyol siker! Óriási volt látni lemosni a beképzelt dánokat és még akkora élvezet az edzőjük képét látni! Gratula spanyolok!
  • banok
    #53428
    streamek meg itt:
  • banok
    #53427
    FÉRFI KÉZILABDA-VB, DÖNTŐ
    17.15 Spanyolország-Dánia
    tv: Sport1 hu, Sport1 de, HRT2, RTS2
  • Gabess8
    #53426
    Jé kimondta, hogy hibásak vagyunk!!!!!!!!! tehát személy szerint Ő is, szerintem eléggé. Egyébként szerintem az edzésmódszer sem jó elment az idő fölötte....
    Tényleg vannak fiatal jó képességű szakembereink akik nyitottak a változtatásra Mocsaival ellentétben...?
  • Isthy
    #53425
    Lehet ebben a kabala dologban van valami...

    Gratulálok a csapatnak!
    Kíváncsian várom a beszámolót, mert ahogy olvasom ismét hatalmasat küzdöttek a csajok.
  • Isthy
    #53424
    Mocsai az utánpótlásról

    Talán nem kellett volna elbánni a legjobb férfi utánpótlás nevelő klubbal a Dunaferrel... De ugye más klub(ok) sokkal fontosabb(ak) volt(ak), ahol az utánpótlás nevelésre tettek nagy ívben... Tessék, itt az eredménye

    Ez pedig maga a csúcs az interjúban:

    "A magyar kézilabda felelőssége, hogy nem nevelődött ki egy újabb garnitúra, és a szaksajtóé is, hogy nem hívta fel a figyelmet erre a veszélyre."
  • Zóanagyvarázsló
    #53423
    Nem arra gondoltam, hogy mázlisták voltunk, hanem arra, hogy amennyiben a párhuzamos csoportban van egy vagy több "nagy", akibe sikerül belenyúlnunk, az mindent felülírhat (nem esélytelenséget értek ezalatt). A következő vb-nek szólt ez, hogy peches esetben az olimpián és a két legutóbbi vb-n látott teljesítmény is "elég" lehet a nyolcon kívül maradásra. Nyilván legnagyobb valószínűség szerint hasonló játékerejű csapatokkal találkozunk a 16 között. De messze még a következő vb.

    Amúgy én is 5-8. helyre vártam és tettem csapatot, ez nem kérdés.
  • Gabess8
    #53422
    Én meg tegnap láttam egy riportot (szerintem ismétlés) ahol értékelte a vb és a lehetőségeket. Az nem volt benne érdekes, hogy a szokásos dumáját vette elő, beszélt a semmiről vagy 10 percet.
  • Isthy
    #53421
    Én egyáltalán nem csodálkozom rajtuk. Lekics nem ott játszott ahol addig és a szerb válogatottban, ez meg is látszott a produkcióján. Amennyit kapott, azért meg is értem az ETO vezetőit, hogy nem akarták ugyanígy folytatni, a kevesebbért meg Lekics sem egy számára nem megfelelő poszton.
    Joka pedig a szakmai szempontok ellen, több mást vett figyelembe. Ahová minden bizonnyal megy, ott valszeg többet fog keresni és szinte otthon lesz (a szomszédban), ugyanolyan mentalitású környezetben mint a hazájában. Ráadásul Győrben elveszti az eddigi közegét, mert Gros már elment és ő biztosan tudta azt is, hogy Lekics is elmegy. Ők hárman együtt nagy barátnők voltak, sülve-főve együtt mindenütt, erről a neten sok video és kép is tanúskodik. Egyedül maradt volna egy idegen országban...

    Az utódokra van rengeteg tipp, de sztem 2-3 héten belül kiderül az ő személyük is.

    PS: ma vendégség lesz nálam, így kimarad a ma esti meccs Újvárosban. Legutóbb ez jó kabalának bizonyult, jó lenne, ha most is...
  • Isthy
    #53420
    Én olvastam róla több cikkben is, hogy fiatalítani akarunk és kísérletezgetünk majd a vb-n (Mocsai szavai szerint), mert ez most sehova sem kvalifikál. Más fórumokon meg is mosolyogtuk ezt, elnézve a keretet. Ebből a csapatból a fiatalítást igazából Ancsin és Szőllősi képviselheti. Ehhez képest kaptak ám szerepet tényleg rendesen...
  • Isthy
    #53419
    Azért ennél rosszabb sorsolás már nem nagyon lehetett volna, max. még egyetlen eset a nyolcaddöntőt illetően, ha a francia csoport lett volna a párhuzamos. Jobb sorsolás meg legalább 7-8 variáció volt még talonban. Tehát esetleges rosszabb sorsolást sztem most inkább ne emlegess.
    Egyelőre ez a realitás a csapatnak az elmúlt 3 világverseny alapján és ez nem rossz
  • kaloz174
    #53418
    Mondjuk az érintettek sorolnak párat...

    Vajon kik lehetnek az utódok?
  • kaloz174
    #53417
    Győri hírek
    Kicsit csodálkozom. Vajon mi áll a háttérben?
  • kaloz174
    #53416
    Ez pedig egy kis okoskodás...Kicsit leegyszerűsíti a dolgokat, azt gondolom.
  • kaloz174
    #53415
    Egy elemzés féle a válogatott teljesítményéről és egyebekről

    Bár ebben az írásban benne van, azért én elég keveset hallottam, olvastam az átalakulásról, a fiatalok beépítéséről, mint mezei szurkoló, a VB előtt.
  • Zóanagyvarázsló
    #53414
    Ez így van, de ebben az is benne van, hogy a nyolc közé sincs váltott jegyünk. A vb-n háromszor játszottunk esélyesebb csapat ellen, azokat buktuk, háromszor gyengébb ellen, azokat nyertük, plusz még hoztunk egy 50-50%-osat. Rosszabb sorsolással a legjobb nyolc is meredek lett volna, taktikázással pedig akár ott lehetnénk most Szlovénia helyett, de az sem lett volna könnyű.

    Egyelőre az a jó, hogy "ott vagyunk", így van alkalmunk tanulni ahhoz, hogy időről-időre még előremutatóbb eredményeket érjünk el.
  • primavis
    #53413
    Láttam a meccseik jórészét,semmi különlegeset nem mutattak. Klein, Rogisch meg a többi régi kifele megy, a helyettük jövők meg középszerüek. Harcolnak, hajtanak, de ennyi, még ha ez most pl. a franciák ellen elég is volt. Szerintem ezt a francia csapatot mi is megvertük volna.