61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #53492
    "Valamiért, ami többet számít, mint a pénz."
    Mire gondolsz?


    Emlékezz csak akár a Fradira, hogy ne csak saját csapatomat hozzam csak példának... A jelenlegi bajnokságban is tudok hirtelen 2 csapatot, a Fehérvárt és a Halast, amelyikeknél biztosan nem az anyagiak dominálnak...
    (Ezen túl beszélhetnék még arról is, hogy egy kiváló játékos tartozik annyival önmagának, hogy nem járatja le saját tekintélyét...)
  • kaloz174
    #53491
    Azért a "zsoldos csapat"-nál is enyhítő körülmény, ha valaha építkezett...
    Ezekre a csapatokra ez jellemző volt. (Egyébként a románokra is, pár évvel ezelőtt, úgy gondolom.)
    Amit aztán végképp nem tudok elfogadni, amikor úgy kezdődik a történet szinte, hogy "vegyél sok pénzt, aztán vegyél egy csapatot"...Sajnos, van ilyenre is több példa.
  • kaloz174
    #53490
    A legfontosabb, hogy kitartást és mielőbbi jobbulást Karl Erik Böhn-nek!
  • banok
    #53489
    Az MKB Veszprém és a Győr is belefér a "zsoldoscsapat" kategóriába és leszarom.

    KEB-nek meg jobbulást!
  • Gabess8
    #53488
    Nekem sem tetszik a zsoldos csapat, de sajnos egyre inkább jellemző, sajnos itthon is..., tisztelet a kivételnek és még eredményesebb is. Az hogy csúszik a fizetés vagy nincs fizetés más kategória. A nagyságrend szerintem ebből a szempontból lényegtelen szerintem, ami jár az jár. Ezt szerintem dolgozóként nézd, ne sportoló szemmel.

    "Valamiért, ami többet számít, mint a pénz."
    Mire gondolsz?
  • Gabess8
    #53487
    Csatlakozom!
  • Isthy
    #53486


    Kitartás és gyógyulást neki!
  • [HUN]FaTaL
    #53485
    :(
  • primavis
    #53484
    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/kezi-karl-erik-bohn-akut-leukemias-feleves-gyogykezelesre-szorul-2215169
  • bakkerman
    #53483
    bővebben

  • primavis
    #53482
    KEB leukémiás! féléves kezelésre szorul.
  • kaloz174
    #53481
    Na, azért ekkora csúsztatásba már ne menj bele!:) Az én fizetésem és az ő fizetésük között van némi nagyságrendi különbség, azt hiszem, ez nem vita tárgya...
    Arról nem beszélve, hogy számos olyan csapat volt, van (ez nem szerencsés, de van), amelyiknél csúsznak a fizuk, ahol hónapokig játszottak a játékosok, játszanak fizu nélkül...Valamiért, ami többet számít, mint a pénz.

    Egyébként pedig nem ilyen direkt összefüggésre gondoltam, természetesen. Általában nem tetszik ez a "zsoldos csapat" koncepció. Sosem tetszett az "elhyposodás", nem is fog.
  • Gabess8
    #53480
    Amennyiben a játékosokra gondolsz, én azzal vitatkozok, hogy csak a pénzért játszanának. De gondolom te is pénzért dolgozol, és ha két hónapja nem kapsz fizetést, és az sem látni mikor lesz lóvé, szerintem te is másképp állsz a munkához. Pláne még egy olyan napot is kifogtak amikor semmi nem jön össze, akár a mellény akár más miatt, plusz még a lóvé is elmarad, ez az eredménye.
  • kaloz174
    #53479
    Ez legyen meg itt is:
    Fradi-diadal
    Sosem volt szimpatikus, ha valaki csak a pénzért játszott, csak a pénzre támaszkodott, csapatépítés címén - és helyett.
  • Isthy
    #53478
    Az MKB-ban már szinte nem is kap szerepet, miért ne zárhatná pályafutását egy "gyümölcsöző" levezetéssel. Megérdemli, hogy legalább ahol lehet, anyagilag is megalapozza a jövőjét. Persze ha ez most idény közben történne - amit sugall a cikk is - az tényleg érdekes dolgokat vet fel.

    Veszprémi "tudósítónk" távollétében lehet én is ludas vagyok...
  • kaloz174
    #53477
    Csárli
    Nem akarok pálcát törni, de ha úgy van, ahogy az írásból átjön, az nem szimpatikus. Ő tényleg egy ikon lett. Megérdemelne egy méltó búcsút.
    (Vajon mit tud erről veszprémi "tudósítónk"? Őt is régen láttuk már erre...)
  • [HUN]FaTaL
    #53476
    Igen a link végig jó volt :)
  • Isthy
    #53475
    Vannak ilyen csodák minden technikánál

    Visszatérve a blogra: milyen diplomatikusan fogalmaztál a kapus segítője ügyében Mások is mondták - akik szintén jelen voltak - hogy a valós különbség legalább 5-6 gólos lett volna, de a sporik besegítettek a hazaiaknak. Szerencsére ez most belefért.
    Megvan az előny, amiről értekeztem a meccs előtt és remélem még sikerül továbbvinni ezt a szép sorozatot. Még legalább 5-6 pont kell a biztos 8. helyhez, ami számomra az ősz után egyértelműen szép sikernek számítana. Ez meg is szerezhető a hátralévő meccseken.
  • Isthy
    #53474
    Tuti, mert amikor a linkre vittem a kurzort, akkor jó címet mutatott.
  • Isthy
    #53473
    Köszi, most már nekem sem és megtaláltam.
  • kaloz174
    #53472
    Az IT csodái! Szerencsére kisebbek, mint amit a Fradi elért.
  • [HUN]FaTaL
    #53471
    Valami bug lehetett adatbázis oldalon :)
  • kaloz174
    #53470
    Na de ez hogyan lehetséges? Nekem most nincs lehetőségem szerkeszteni...
  • [HUN]FaTaL
    #53469
    Mostmár nem, az előbb még valóban egy két éves cikkre mutatott.
  • kaloz174
    #53468
    Egyébként pedig nekem nem...
  • kaloz174
    #53467
    Ajaj...Azért, gondolom, megtalálod az aktuálisat is.
  • Isthy
    #53466
    Ez a link egy 2 évvel ezelőtti bejegyzésedre mutat...
  • Isthy
    #53465
    Igen!
    "A labda gömbölyű és senki sem verhetetlen, még hazai csarnokban sem"
  • kaloz174
    #53464
    A részletek a szokott helyen Természetesen csak szubjektíven...
  • Grenzjager
    #53463
    A csodás csoda megvan:)
  • Isthy
    #53462
    Értékelés Zsiga Gyulával

    Azért én a mérkőzés végi román felzárkózást inkább a komoly elfáradás számlájára írnám, mint a kialakult tét megérzésére. Az 5+1 a fáradó Fradi ellen jó taktikai húzásnak bizonyult, így még az is belejátszott.
  • Isthy
    #53461
    Nekem nagyon bántotta a fülemet a riporter folyamatos dumája arról, hogy a Valcea játékosai nem kaptak fizetést és ez látszik a játékukon. Ahelyett, hogy a Fradi játékát és játékosait dicsérné, ezen lovagol. Ráadásul nem is igaz, mert kapnak fizetést, csak a jövő évük a bizonytalan. Még a végén is ezzel jött, hogy most már kapjanak fizetést és játszanak jól a többi meccsen. Nagyon tele lett a hócipőm ezzel a fazonnal...

    A következő 2 meccs itthon nagyon fontos lesz, azokat kell hozni és akkor lesz meg a jó alap a továbbiakra, az elődöntős reményekre. Utána lesz egy kis szünet, kimarad egy hétvége, tehát 2 hét telik el a Krim elleni idegenbeli meccsig. Ez a mai csodás siker csak akkor ér majd sokat, ha ez a két meccs is meglesz. Ez a mai egy nagy lépés, de meg kell még toldani 2-3 kicsivel az "elődöntő álom" eléréséhez.
  • kaloz174
    #53460
    Szintén nagy-nagy gratuláció a Fradinak.
    Nem semmi, amit tettek. Elek Gábor nagyon jó edző.

    Ez a román csapat viszont hatalmas csalódás. Azt hiszem, nem gondolták komolyan, hogy ők BL-t nyernek. Vagy, ha komolyan is gondolták, nem tudom, mennyi esélye lehet egy ilyen csapatjáték nélküli csapatnak erre.
  • Isthy
    #53459
    Igen, lehetett volna, mert elöl rontott sokat a Fradi is. De szerencsére most belefért Úgy fest a Fradi a BL-ben mindig pazar kezdéssel lepi meg a szurkolóit az első meccsen
  • Isthy
    #53458
    Oltchim Valcea - FTC 22-23 (9-10)

    Hatalmas gratuláció a Fradinak, le a kalappal előttük! A nagyarcú románok ismét pofára estek

    A végére nagyon elfáradtak a lányok és nagyon ment elöl, de maradt 1 gól az előnyből. Nagyot játszott a csapat és megérdemelték a győzelmet. Védekezésben extrát nyújtottak és Abramovics is hozzátette a magáét. Most látszott, hogy mennyit ér egy már egészséges Pena. Remélem Luca sérülése nem komoly és a Zvezda ellen már tud majd játszani.

    Azért Vestergaardnak már nagyon tele lehet a hócipője a Fradival

  • banok
    #53457
    baromi nagy sikert értek el a lányok!!!
  • primavis
    #53456
    no ki gondolta volna, hogy nyer a fradi Valcean? Pedig akár simább is lehetett volna...
  • banok
    #53455
    [NŐI KÉZILABDA EHF BAJNOKOK LIGÁJA
    18.00 [b]Otchim Valcea-Ferencváros[b]
    tv: Digisport1 hu
    streamek:
  • Isthy
    #53454
    Zvezda Zvenyigorod - Krim Ljubljana 24-29

    Elnézve ezt a meccset, egyik csapat sem megoldhatatlan feladat a Fradi számára. A továbbjutás meglehet, ebben a Krim lesz a vetélytárs.
  • Isthy
    #53453
    Podravka Koprivnica - Váci NKSE 23-15

    Sajnos nagyon gyengén játszottak a váciak támadásban. A védekezés sem volt jó, de a 23 kapott gól önmagában nem vészes. Pedig a horvátok sem játszottak valami fényesen. Nagyon kevés esély maradt a visszavágóra...

    Győri Audi ETO - Buducnost Podgorica 27-17

    Szép játék, egyetlen kis hullámvölggyel és magabiztos győzelem
    Az első félidő kicsit hektikus volt (5-0, 1-6, majd 8-0-ás szériák), de a szünet után nagyon egyoldalúvá vált a meccs. A végén az utolsó 5 percben már kicsit lazsált az ETO, így lett "csak" 10 közte (26-13-ról 27-17).