61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #53572
    A visszavágón is kérjük ugyanezt az eredményt, szintén a hazaiaknak
  • Isthy
    #53571
    Azért az elég komoly jelzés, hogy még Görbe mai gyengébb játéka is belefért. Sőt, az is hogy Amorim nem is volt fenn támadásban.
  • Isthy
    #53570
    Grat az ETO-nak a győzelemhez!

    Az első félidőben még a támadás befejezésekkel sok gond volt, a szünet után ezt is megoldották. A végjátékban simán bedarálták a norvégokat, ráadásul a saját fegyverükkel

    Mindenki hozzátette a magáét, de Lundét és RSV-t külön érdemes megemlíteni.
  • primavis
    #53569
    A végén csak bedarálta a Valcea a Zvezdát, 29-25!
  • primavis
    #53568
    Mikor már jól játszott az ETO a Larviknak sansza sem volt nyerni! Az első félidőben az ETO hibáiból éltek s még a második elején is. Utána jött az úthenger a jó védekezéssel, jó inditásokkal és Rédei-Soós lövéseivel. Aggasztó viszont Görbicz formája.
  • Maximus4
    #53567

    Larvik - Győri Audi ETO 18-24
  • primavis
    #53566
    Valcean 16-16 a szünetben!
  • kaloz174
    #53565
    Kicsit izgi volt, de sikerült a végén elég jó gólkülönbséggel nyerni. Grat!
  • kaloz174
    #53564
    Érdekes - és szomorú. Sajnos, jellemző is.
  • Isthy
    #53563
    Pck Szeged - Dinamo Minszk 26-21 (12-5)

    Grat a szegedieknek a győzelemhez!

    Egészen kiváló első félidei védekezéssel és kapusteljesítménnyel a Pick megragadta az utolsó szalmaszálat. Ahogy szokott 40 perc (19-12) után jött a szokásos elfáradás, de most sikerült kitartaniuk a végéig és könnyebb győzelmet aratni a végjátékban. Most már azon kell leginkább szurkolni, hogy a jövő héten a svájciak ne nyerjenek Zágrábban.
  • banok
    #53562
    streamek itt
  • Gabess8
    #53561
    Kicsit Off, de hátha valakit érdekel, szerintem érdekes riport.
    Csollány Szilveszter
  • Isthy
    #53560
    Már egy ideje várható volt hogy ez vége lesz. Volt 5-6 jó évük az összevásárolt sztárokkal, azután csak csendes vegetálás.
  • Isthy
    #53559
    Hétvégi tv-s menü:

    Pick Szeged - HC Dinamo Minsk (fehérorosz)
    Férfi Bajnokok Ligája, D-csoport - Szeged
    2013.02.16. szombat 15:30 DigiSport1

    Larvik (norvég) - Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája, I-es középdöntő - Larvik
    2013.02.16. szombat 17:45 DigiSport1

    FTC Rail Cargo Hungaria - RK Krim Mercator (szlovén)
    Női Bajnokok Ligája, II-es középdöntő - Dabas
    2013.02.17. vasárnap 15:15 DigiSport1

    THW Kiel (német) - MKB Veszprém KC
    Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport - Kiel
    2013.02.17. vasárnap 19:00 DigiSport1

    Ezen kívül még lesz férfi NB I-es meccs (Gyöngyös-FTC) a Sportklubon szombaton 16 órától. Valamint lesz még 1-1 férfi (Atletico-Savehof vasárnap) és női (Valcea-Zvezda szombat) BL meccs a magyarok csoportjaiból a DigiSport1-en.
  • Gabess8
    #53558
    Mocsai interjú

    Nekem egyre kevésbé szimpatikus ez a teljhatalom amivel rendelkezik. Nem vagyok meggyőződve róla hogy ez az Akadémia például előrébb viszi a sportágat..., Andorka pedig eddig sem csinált semmi hasznosat, hogy ezek ketten mit fognak össze hozni...
  • kaloz174
    #53557
    Csődbe ment a Slagelse
    Lehetett tudni, hogy nem jó a helyzet arrafelé, de ezt így mégis elég sokkoló olvasni...
  • Zóanagyvarázsló
    #53556
    Nincs közel, és nem lesz könnyű párharc, de az biztos, hogy egyik szempontból sem a legrosszabb sorsolás.

    Amúgy a váci lányokhoz hasonló hőstetteket vittek végbe a spanyolok is, a Bera Bera -12-ről fordított, az Itxako pedig -13-ról, és mindketten több idegenben lőtt góllal mentek tovább. Ez az estellai csapatnál borítékolható volt, hiszen mindkét meccset Törökországban játszották :)
  • kaloz174
    #53555
    A megyei újságban megjelent változat: ez
  • kaloz174
    #53554
    Ehhez képest most is azt állította, hogy nagyon sokan törekednek arra, hogy a csapatában játszanak, dolgozzanak...(Külhonból, belföldről egyaránt.)
    Végül is ő tudja.
  • Gabess8
    #53553
    Pedig szerinte nem jelent már túl nagy terhet...,akkor miért nem fizet?? Néha azt gondolom el kellene jutni ebben az országban oda, hogy az ilyen nem fizető tulajdonosokkal kegyetlenül elbánni, példát statuálni, hogy a többinek eszébe ne jusson...
  • kaloz174
    #53552
    Elhangzottak példaként összegek, de szerintem ez nem autentikus forrás. Másrészt ezek azért nem voltak konkrétumok egyértelműen.
    Feltételezem, hogy a "nézeteltérés"-t az okozta, hogy hónapokig nem volt állítólag fizetés, különösen a távozó játékosok nem kapták meg a járandóságukat. (Úgy tudom, emiatt bírósághoz is fordultak.)
  • Isthy
    #53551
    Mire végigírtam megelőztél...
  • Isthy
    #53550
    Köszi a beszámolót!
  • Isthy
    #53549
    A mai KEK sorsoláson:

    Vác-Issy Paris (francia)
    BM Bera Bera (spanyol)-Thüringer HC (német)
    Dinamo Volgográd (orosz)-Hypo Niederösterreich (osztrák)
    Rosztov Don (orosz)-Leipzig (német)

    Élni kell a lehetőséggel!
  • kaloz174
    #53548
    KEK-sorsolás

    A váciak örülnek, gondolom, NA nem, mivel pontosan hallottam azt a nyilatkozatát, amiben arról beszélt, milyen lehetőségek vannak költséghatékonyság szempontjából...
  • Gabess8
    #53547
    "Elhangzott, hogy nagyon magasak az igazolható játékosok igényei, még akkor is, ha nem kiemelkedőek."

    Erről van pontosabb infód, kíváncsi lennék ugyan ma milyen igények vannak?

    "Volt játékosaikról túl sok jó nem hangzott el, egy biztos, csak a legutolsó pillanatban fognak nekik fizetni - de fizetnek."

    A mondat utolsó részét nézem csak akkor nem túl szimpatikus, de kérdés mi áll a háttérben, volt valami nézet különbség?
  • kaloz174
    #53546
    Nem láttam az ETO meccsét, mert ma este voltam a Siófok KC szurkolói ankétján.
    Vázlatos beszámoló:
    Sok dolog elhangzott, úgy éreztem, a legfontosabb volt, hogy megpróbálták megnyugtatni a szurkolókat. A cél továbbra is az első osztályú státusz fenntartása a köv. szezonban is. (Jelenleg a bent maradás a minimum célkitűzés, ebben azonban bíznak.) Konkrét igazolásról még nem beszéltek, megpróbálják a jelenlegi keretet megtartani, a fiatalokat úgy "felépíteni", hogy megfelelően pótolják a távozókat. (Varga Niki, Schneider Éva, pl.)
    Elhangzott, hogy nagyon magasak az igazolható játékosok igényei, még akkor is, ha nem kiemelkedőek. A menedzserek, természetesen, próbálkoznak...
    Fodor János, a tulajdonos, elmondta, hogy kitart a kézilabda mellett, bár a foci közelebb áll hozzá. Elmondta, hogy sokat költött rá 6 év alatt, miközben számottevő társa ebben nem akadt.
    Hosszú távon egy jó középcsapatban gondolkodnak. Február 21-én lesz a -tudomásom szerint - TAO-ból megvalósuló gyakorló csarnok alapkő letétele.
    A jelenlegi kerettel szemben nincsenek nagy elvárásaik, leginkább az, hogy tartsanak ki. (Léránt Vivien válla még mindig nem tökéletes, állítólag ciszta van benne, amit hagyományosan kezelnek jelenleg. A junior kapust most operálták ismét, miután állítólag az előző műtétje nem sikerült. Mondjuk kapussal nem állnak rosszul, rendre ott ül a kispadon, mert Kiss Éva mellett kevés lehetősége van, a volt csabai Futaki Hajni.)

    Volt játékosaikról túl sok jó nem hangzott el, egy biztos, csak a legutolsó pillanatban fognak nekik fizetni - de fizetnek. (Ez a tulajdonos szerint nem jelent már túl nagy terhet, úgy 5-6 millió lehet.)

    Most úgy tűnik, egyelőre Kiss Szilárdban gondolkodnak, a továbbiakban is.

    Érdekes momentum, hogy a boglári kéziakadémia már megkezdte toborzását a környékbeli iskolákban is, elvileg ott, ahol a siófoki csapat is megtalálhatná természetes utánpótlását. Velük megpróbálnak egyeztetni.

    Kb. ennyi lett volna a lényeg.
  • Isthy
    #53545
    Randers - Győri Audi ETO 18-25 (9-14)

    Gratulálok a győrieknek a győzelemhez!

    Mindkét félidő közepén volt egy-egy hullámvölgy (8-4 illetve 18-11 után), de gyorsan kilábaltak belőle és magabiztosan behúzták a meccset.
  • Grenzjager
    #53544
    Újabb bravúrra készülvén:
    Elek Gábor & Tomori
  • Isthy
    #53543
    Sztem az otthonit behúzzák majd, de idegenben esélyes a vereségük. A jövő heti dabasi meccsre egy döntetlen most rokonszenves eredménynek tűnik, lehet meg is felelne mindkét csapatnak. Persze a győzelem még jobb lenne, de azt most nagyon távolinak tűnik... Persze, mint tudjuk a labda gömbölyű és főleg női meccsen ...
  • kaloz174
    #53542
    Jó ötlet: Biztasd a kapitányt!
  • primavis
    #53541
    erre gondoltam én is, de ahogy ma játszottak az oroszok azért a jövő szombaton is okozhatnak meglepetést, pláne, hogy a románoknak ez az utolsó sanszuk lesz az elődöntőhöz! S ilyenkor nem igen szoktak tündökölni!
  • Isthy
    #53540
    Ő és Bulatovics tett leginkább azért, hogy ne legyen csúnyább a vereségük.
  • Isthy
    #53539
    A következő meccs (3. forduló) a románoknál lesz, ott nem hiszem... Inkább majd a 4. meccsen otthon kellene nyerniük az oroszoknak és akkor a románok már eléggé lelombozva jönnének Dabasra.
  • primavis
    #53538
    háát furi volt látni sokszor a hatos faluk előtt 8-10 játékost 3-4 m-en tömörölve dulakodni.
  • Isthy
    #53537
    Krim - Valcea 28-24

    A románoknak nem volt esélyük, a Krim biztosan nyert, Penezics vezérletével. Elég masszív csapat lett a Krim a sérültek visszatértével.
  • primavis
    #53536
    no ez is megvolt! nem rossz csapat ez a Krim! Igaz, Penezic nélkül nem sokra mennék így is. A Valcea meg kikaphat az oroszoktól is a következő meccsen s akkor elment a szekér a számukra....
  • kaloz174
    #53535
    Ezek a "románok" nem nagyon törődnek a védekezéssel...Szegény Paula.
  • Isthy
    #53534
    Buducnost - Larvik 18-20 (9-8)

    A címvédő ezzel a vereséggel sztem ki is szállt a versenyből. Az ETO és Larvik dönti el majd egymás között a csoport elsőséget.
  • Isthy
    #53533
    Azért az a csarnok (Stozice) 13.000-es, tehát kicsit csalóka a kevés néző. Egy 4000-es csarnokban jobban mutatnának