61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Zóanagyvarázsló
    #53612
    Sajnos a mai Fradi-Kohászra nem fogok eljutni, a második félidő előtt nem is nagyon tudnék odaérni ma vidéki elfoglaltságaimból. Itt valaki fog írni róla?
  • Zóanagyvarázsló
    #53611
    Szerintem csak abból a szempontból lehetett meglepő, hogy az Érd az utóbbi időben szinte az összes fontos rangadóját, párharcot elvesztette. A hasonló játékerő, a nevek szerint izmosabb érdi keret, és a váciakra is jellemző hullámzó teljesítmény viszont egyértelműen háromesélyesként festette le az összecsapást. Ha nincs a horvátok elleni feltámadás (egy darab meccsről beszélünk, ha az gyönyörű is volt), akkor valószínűleg sokan egy hazai győzelmet éltek volna meg tegnap meglepetésnek.

    Ezzel együtt a Vác jó csapat, kíváncsian várom a további KEK-szereplésüket éppúgy, mint a bronzért zajló versenyfutás további állomásait.

  • Isthy
    #53610
    Hétvégi menü:

    MKB Veszprém KC - BM Atletico Madrid (spanyol)
    Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport - Veszprém
    2013.02.23. szombat 17:15 DigiSport1

    Füchse Berlin (német) - Pick Szeged
    Férfi Bajnokok Ligája, D-csoport - Berlin
    2013.02.24. vasárnap 19:00 DigiSport1

    A cunder.hu mai közvetítése már korábban (#53591) be lett írva a helyi képviselőjük által
  • Isthy
    #53609
    Aki látta a meccset, annak nem. Szerencsére én láttam.
    A vendégek sokkal motiváltabbnak és fegyelmezettebbnek tűntek, főleg hátul. A 4-2-es érdi védekezés elég jól megfogta a hazaiakat... Az első negyedórában 7-7-ig egyenlő erők küzdelme folyt a pályán, ezután egy 5-0-ás szériával meglépett az Érd. Mint később kiderült, ez volt a kulcsidőszak. Ezután már végig tartották az 5-6 gólos előnyüket, hiába próbáltak zárkózni a váciak. Kovács Anna nagyot játszott elöl és a többiek is hozzátették a magukét. Míg a hazaiaknál többen is a tudásuk alatt teljesítettek. Igazából sima meccs volt a 25. perctől, az érdiek teljesen megérdemelten nyertek ilyen arányban is.
  • kaloz174
    #53608
    Köszi! Elég meglepő eredmény...
  • primavis
    #53607
    33-28 az Érdnek.....
  • kaloz174
    #53606
    Hiú remény volt...
  • Isthy
    #53605
    Grat Katinak! Már épp ideje volt, hogy a másik kedvencem is kövesse az elsőt

    Mondjuk szinte biztos voltam benne, hogy valamelyik "bulvárszenny" "köpi ki" majd először napvilágra...
  • Isthy
    #53604
    Azért utána pár mp múlva a szája sarkában mosolygott is, csak ez már nincs a felvételen
    Ez egy komoly büntető lövés volt, mert igazi lövőmozdulattal indította Tomori és egy jó ejtés lett belőle. Nem semmi technika kell ehhez...
  • Isthy
    #53603
    Vetési az akadémiáról

    Van benne az elején egy siófoki tudósítás is. Azért kíváncsi leszek a junior korosztályból kik és hogyan kerülnek majd oda...
  • kaloz174
    #53602
    Közben találtam én is egy lehetőséget, remélem, működni fog:

    Íme, ezt.:)
  • kaloz174
    #53601
    Bocsi, term. a Vác-Érd meccs közvetítése érdekelne.:)
  • kaloz174
    #53600
    Szia! Esetleg du-ra tudnál javasolni egy lehetőséget a Sportklubhoz? Nekem, sajnos, csak neten lenne elérhető.
    Köszi előre is!
  • kaloz174
    #53599
    Egy örömteli hír:
    Babát vár Pálinger Katalin
  • JoeFromHun
    #53598
    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni a cunder.hu-ra történő regisztrációhoz...
    Amihez ugye két ott regsiztrált emailcímre van szükség az ajánláshoz..
    PM-ben szívesen fogadnám .. Nem spammelni szeretnék.
    A segítséget előre is köszönöm!
    ---
    Üdv:Joe
    Ui: Fontos lenne!
  • Gabess8
    #53597
    Szegény, ebben a fejmozdulatban minden benne van...
  • Grenzjager
    #53596
    :))
  • kaloz174
    #53595
    "...Az Elnökség döntött arról is, hogy a műhelytámogatás gyorsított kifizetésével igyekszik segíteni a nehéz helyzetben lévő Váci NKSE női csapatát...."
    MKSZ
  • Gabess8
    #53594
    Reggel úgy hallottam a rádióba nem "nagy" összegről van szó 3-4 millió forint, ha ennyit nem tudnak megoldani akkor az egész Vác városáról megvan a véleményem...
  • Gabess8
    #53593
    "Az ETO-nak, úgy tűnik, ebben a szezonban tényleg nincs ellenfele, nk. szinten sem."

    Legyen igazatok, én azt mondom ezt majd megbeszéljük a serleg felemelése után...
  • Isthy
    #53592
    Remélem én is, hogy Vácott sikerül megoldani a problémát. Persze most megint lehetne írni pár keresetlen szót az EHF dolgairól, hogy mennyire nem éri meg a csapatoknak a nk-i kupákban szerepelni...
    A románok sztem végigviszik, mert ha visszalépnek, akkor a klub több éves eltiltásnak nézhet elébe a nk-i kupákban. Az más kérdés, hogy milyen csapattal... Állítólag március 4-ig kaptak határidőt Barbosa és Navarro ügyében, Leynaud pedig a macedónokhoz tart.
  • kaloz174
    #53591
    A cunder.HU heti műsora:

    2013-02-20
    17:50
    Győri Audi ETO KC - Veszprém Barabás Duna Takarék KC
    Nemzeti Bajnokság I.osztály 19.forduló

    2013-02-23
    17:50
    Fehérvár KC - DVSC-Fórum
    Nemzeti Bajnokság I.osztály 18.forduló
  • kaloz174
    #53590
    A román bajnok egyre bizonytalanabb helyzetben van, nem tudom, végigviszik-e egyáltalán a szezont a BL-ben...(A játékosok keresik a helyüket...)
    Sajnos, magyar hír is van, kicsit hasonló. A nagyszerű játékkal továbbjutó váci csapatnak is vannak gondjai, sajnos. Reméljük, lesz elég segítség.
  • kaloz174
    #53589
    Nem nagyon volt rá módom, de most pótolom:
    Gratulálok a kupacsapatainknak, kivéve természetesen a veszprémieket, akik most éppen nem voltak topon.
    Az ETO-nak, úgy tűnik, ebben a szezonban tényleg nincs ellenfele, nk. szinten sem. Különösen tetszett Rédei Soós V. minden várakozást felülmúló bátor játéka!
    A Fradi küzdeni tudása lenyűgöző, megértem, hogy katarzissal érnek fel a meccseik.
    A hétvégén a szegedi srácok is bizonyították, hogy azért ők is igazi sportemberek.
  • Zóanagyvarázsló
    #53588
    Én már nem is tudok egy ideje mit írni ide, mert régen elfogytak a jelzők.
  • Grenzjager
    #53587
    Valcea: Navarro és Barbosa máris távozik?... még Bulatoviccsal is szerződést kéne bontani, csak a jó indulat miatt.
  • banok
    #53586
    Az elmúlt hetekben bebizonyosodott, hogy női kézilabdában Magyarország világhatalom!
  • Isthy
    #53585
    Az MKB tegnap 18-16 után teljesen szétesett és csúnya verésbe szaladt bele. Igazából Nándit tudom dicsérni a csapatból, a többiek... Szerencsére sok jelentősége nem volt a meccsnek és lehet ez is belejátszott a veszprémiek teljesítményébe.
  • Isthy
    #53584
    Elek Gábor telefoninterjú

    Még minket is megemlített EG, egy elég illusztris társaságban Értsd: idén a Fraditól csak a Győr, a Larvik és a Dunaújváros tudott pontot elvenni
    Valóban a Valcea elleni itthoni meccs lehet a sorsdöntő a továbbjutást illetően. Azután lehet mégsem az lesz
  • primavis
    #53583
    Igaz a tegnap kaptak bőven a macedóniaktól s még van képük másokra mutogatni!
  • Isthy
    #53582
    A 2 magyar női csapat eddigi teljesítménye az idei BL sorozatban:

    18 mérkőzés, abból 17 győzelem és 1 vereség
  • banok
    #53581
    Elképesztő siker!
  • Isthy
    #53580
    Ha ők tegnap csak ennyi segítséget kapnak, akkor nem verik meg az oroszokat. De már a szót is felesleges rájuk vesztegetni...
  • Isthy
    #53579
    FTC - Krim Ljubljana 30-26 (14-15)

    Ez egy nagyon szép győzelem, óriási gratuláció!

    Az első félidőben a védekezésben volt több hiba, a szünet után szerencsére már kevesebb. Léna is szépen teljesített a kapuban a szünetig, utána visszaesett, de ezt kompenzálta a feljavuló védekezés. Illetve amikor nagyon kellett, akkor fogott ziccert és 7-est.
    Elöl a szünetig szerencsénk sem volt, sorra lőttük a kapufákat, a kipattanók meg a szlovénokhoz kerültek. De a 4 gólos hátrányból is sikerült visszajönni 1 gólra a szünetre egy 3-0-ás utolsó 4 perccel.
    A pihenő után kiváló első 5 perc jött aminek 2 gólos előny lett. Ez nagyon fontos szakasz volt, mert ezt a 8 percet 7-1-re hozta a Fradi és így lett 11-15-ről 18-16. Ezután végig a Krimnek kellett futnia az eredmény után, ami mintha kicsit elbizonytalanította volna őket. Elöl sokkal jobban ment a játék, annak ellenére is, hogy Tomorit követővel fogták. A többiek amikor kellett, hozzátették a magukét és végül egy csodás 4 gólos győzelemmel zárták a meccset. Le a kalappal előttük!

    Szép volt Fradi!
  • primavis
    #53578
    no a fradi megint kitett magéért (30-26) és egy győzelem vagy akár egy döntetlen is elég az elődöntőhöz! Az első helyhez viszont két győzelem vagy egy győzelem és egy döntetlen kellene, hogy a Győrt elkerüljük.
    Azon szórakoztam az előbb, hogy a román nézők szerint a litvánok nyerték meg a meccset a fradinak! -:)) Nem ártana ha ők is mindig ennyi "segitséget" kapnának a biróktól!
  • Grenzjager
    #53577
    Nos el kell kerülni a Győrt, majd csak a döntőben :)
    Elek Gábor munkájából még a Ljubljanai csodát is abszolút kinézem, vagyis hogy a kinti eredménnyel együtt csop'elsőség.
  • Gabess8
    #53576
    Gratulálok a Csapatoknak a győzelmekhez, az ellenfeleknek ma nem volt esélyük.
    Ugyanakkor valahogy nekem nem annyira tetszik ez a 100% -Győri mérleg, még akkor sem ha ez a Győr most másabbnak tűnik...
  • Isthy
    #53575
    Ha már most nem lesznek motiváltak, akkor vajon mi lesz az utolsó meccsükön?
  • Isthy
    #53574
    Interjú Tomori Zsuzsival

    Érdemes elolvasni!
  • Zóanagyvarázsló
    #53573
    Nem láttam sajnos a meccset (majd hétfőn vagy kedden mindenképp bepótlom), de tartok tőle, hogy így a gyakorlatilag elszállt oroszok nem fognak nagy harci kedvet mutatni Zvenyigorodban, míg a Valceának elvileg minden meccsen az életéért, renoméjáért kell küzdenie. Hogy mennyire motiváltak Bulatovicék, azt nem tudom.

    Nekünk talán egy X lett volna jó, a Zvezda már úgyis bajban lenne, de az erőt adhatna nekik, a románok pedig kellemetlenebbül állnának. De mindegy, ez nem kívánságműsor, szóval két hét múlva nyerjenek szerintem is a hazaiak! :)